Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Marina Huana
Москва   212 «Kon-Tea-Ki» 09:12
Asya Kravets
Мінськ   283 «Estonian Air» 10:23
Margerin Margerin
Москва   213 «Внезапно» 09:13
Sasha Nahayko
Мінськ   2110 «ХАЙки» 10:50
Anna Ovsienko
Москва   212 «Kon-Tea-Ki» 09:12
Anastasia Panfutova
Санкт-Петербург   2118 «Квант НастРоения» 10:58
Galina Petukhova
Санкт-Петербург   252 «113!» 09:52
Dara Phillips
Москва   270 «Тигровая уточка» 10:10
Elena Pisklyukova
Санкт-Петербург   236 «Сказки старого В» 09:36
Ana Sia
Вільнюс   274 «Deep» 10:14
Viktorija Sjargi
Рига   215 «Британские учОные» 09:15
Oxana Tolstova
Москва   289 «ТриО» 10:29
Dzmitry Ulezla
Мінськ   2180 «Кекс, котики и корвалол» 12:00
Nadezhda Vasilenko
Воронеж   2152 «Казус» 11:32
Valentina Zvonareva
Санкт-Петербург   227 «Магнолия» 09:27
Риваль Абдрахманов
Санкт-Петербург   2252 «Блуждающие вомбаты» 13:12
Мария Абдулина
Москва   213 «Внезапно» 09:13
Юлия Агаркова
Вільнюс   2244 «Шелк» 13:04
Люба Александрова
Московська область   264 «Сам-Сам» 10:04
Алиса Алексеева
Санкт-Петербург   291 «А кто бедный котик» 10:31
Лидия Антонова
Москва   2132 «Розмарин и Рубенс» 11:12
Александра Бал
Вільнюс   2144 «Губка Боб и Патрик с устрицами» 11:24
Сергей Барсуков
Москва   2216 «Перелетный птиц» 12:36
Полина Белоусова
Санкт-Петербург   248 «Белый Ус» 09:48
Нина Белявская
Москва   298 «АМТ» 10:38
Антон Божко
Москва   2125 «Модель для сборки» 11:05
Денис Брусов
Санкт-Петербург   246 «Черепахи» 09:46
Анна Бузмакова
Московська область   237 «Лисьими тропами» 09:37
Светлана Бурдина
Санкт-Петербург   245 «Хорошие люди» 09:45
Ольга Бурцева
Москва   281 «А вдруг» 10:21
Василий Ваcильев
Москва   241 «За грибочками!» 09:41
Сергей Вариончик
Москва   296 «Сильная, смелая, но...» 10:36
Елена Виноградова
Санкт-Петербург   262 «Keepsake» 10:02
Валерия Вишневская
Московська область   205 «Финские олени ищут Йоулупукки в Ужуписе :)» 09:05
Виктория Волочай
Санкт-Петербург   240 «Новая папка (2)» 09:40
Илья Воронцов
Москва   226 «Броуновские блуждания» 09:26
Мария Воронцова
Московська область   200 «Бу-у-удьте любезны!» 09:00
Евгений Врублевский
Мінськ   276 «Active Minsk» 10:16
Евгения Выборнова
Санкт-Петербург   208 «Bad Zeppelin» 09:08
Наталья Галай
Мінськ   2108 «Fiolettovo» 10:48
Аня Гарбарук
Санкт-Петербург   2198 «B поисках приключений» 12:18
Мурад Гаттал
Міста далекого зарубіжжя   293 «Караван» 10:33
Татьяна Голикова
Москва   200 «Бу-у-удьте любезны!» 09:00
Татьяна Голубева
Санкт-Петербург   204 «Leone di San Marco» 09:04
Игорь Голышев
Пушкін   231 «Команда» 09:31
Антон Готовцев
Санкт-Петербург   2146 «Улыбаемся и машем» 11:26
Iна Граковiч
Мінськ   265 «Монте-Карло» 10:05
Марья Гуля-Яновская
Московська область   237 «Лисьими тропами» 09:37
Виктория Гусева
Москва   286 «Команда Плюх» 10:26
Дмитрий Дёмин
Санкт-Петербург   240 «Новая папка (2)» 09:40
Галина Детинич
Москва   2106 «Да просто как-нибудь назови)» 10:46
Мария Дещенко
Мінськ   2104 «Йоужики» 10:44
Мария Долинская
Мінськ   2112 «Мамихлапинатапай» 10:52
Анна Дорошевская
Санкт-Петербург   239 «Лабас Вакарас» 09:39
Анна Дуденина
Москва   234 «Идём!» 09:34
Татьяна Жабинская
Санкт-Петербург   2240 «Бяки-буки» 13:00
Роман Жавнис
Москва   294 «Gerai» 10:34
Аня Ждан
Мінськ   2274 «Веселый Молочник» 13:34
Тамара Жукова
Москва   205 «Финские олени ищут Йоулупукки в Ужуписе :)» 09:05
Татьяна Забелина
Санкт-Петербург   2252 «Блуждающие вомбаты» 13:12
Мария Загородная
Санкт-Петербург   291 «А кто бедный котик» 10:31
Ирина Зосимова
Московська область   255 «Вместе весело» 09:55
Алексей Иванов
Санкт-Петербург   208 «Bad Zeppelin» 09:08
Мария Иванова
Москва   202 «Естный Ювелиртор» 09:02
Дарья Игнатова
Москва   222 «Мятный карась» 09:22
Лиза Игнатьева
Лондон   290 «Сборище Чудовищ» 10:30
Александра Ильиных
Москва   260 «Cubozoa» 10:00
Вальдемар К
Москва   297 «TallinUp» 10:37
Никита Калабашкин
Москва   213 «Внезапно» 09:13
Анастасия Камельянова
Москва   234 «Идём!» 09:34
Полина Карлова
Московська область   205 «Финские олени ищут Йоулупукки в Ужуписе :)» 09:05
Александра Киланова
Санкт-Петербург   2151 «Пикси и кицунэ» 11:31
Дмитрий Кичинский
Санкт-Петербург   210 «Ultimate Survival» 09:10
Анна Кожемякина
Мінськ   2121 «Iмбрыкi» 11:01
Елена Козлова
Санкт-Петербург   2181 «Шипшандр» 12:01
Тимофей Коломиец
Москва   212 «Kon-Tea-Ki» 09:12
Татьяна Корзунина
Московська область   200 «Бу-у-удьте любезны!» 09:00
Ирина Коробкина
Санкт-Петербург   2228 «Бегемоты» 12:48
Елена Коршунова
Санкт-Петербург   204 «Leone di San Marco» 09:04
Михаил Кравцов
Москва   202 «Естный Ювелиртор» 09:02
Александра Кретинина
Санкт-Петербург   262 «Keepsake» 10:02
Оля Кривушко
Ленінградська область   228 «Rabid Ferrets» 09:28
Марина Крылова
Санкт-Петербург   225 «Свахотохас» 09:25
Оля Куделина
Москва   223 «Борода в сливках» 09:23
Татьяна Кузнецова
Санкт-Петербург   238 «Бежим и волосы назад» 09:38
Роман Кулагин
Пушкін   2118 «Квант НастРоения» 10:58
Ольга Лаврухина
Москва   294 «Gerai» 10:34
Валентина Лебедева
Петергоф   220 «Альма-матер» 09:20
Екатерина Лесовская
Москва   273 «God bless GPS» 10:13
Наталия Логинова
Санкт-Петербург   2201 «Умный Кот» 12:21
Ольга Лукашенко
Москва   204 «Leone di San Marco» 09:04
Юлия Людчик
Вена   292 «Чук и Гук» 10:32
Леонид Мандельбаум
Санкт-Петербург   225 «Свахотохас» 09:25
Марк Мандельбаум
Санкт-Петербург   225 «Свахотохас» 09:25
Екатерина Маришина
Москва   275 «Морские котики» 10:15
Антон Мартысевич
Мінськ   283 «Estonian Air» 10:23
Александр Матвеев
Москва   216 «Фомальгаут» 09:16
Кристина Микрюкова
Московська область   205 «Финские олени ищут Йоулупукки в Ужуписе :)» 09:05
Наталья Миняйло
Санкт-Петербург   2116 «Профитроли» 10:56
Илья Мищенко
Санкт-Петербург   244 «Kullagar» 09:44
Владимир Мосяйкин
Москва   253 «че так п̶о̶з̶д̶н̶о̶ рано» 09:53
Владимир Назаренко
Санкт-Петербург   2252 «Блуждающие вомбаты» 13:12
Полина Назарова
Рига   215 «Британские учОные» 09:15
Татьяна Осипова
Москва   259 «Хромые свиньи» 09:59
Владислава Павленко
Москва   218 «М.О.П.С.» 09:18
Сергей Павлюк
Санкт-Петербург   252 «113!» 09:52
Евгений Пастернак
Москва   221 «Vacos De Lumbre» 09:21
Анастасия Подругина
Москва   221 «Vacos De Lumbre» 09:21
Таисия Полякова
Санкт-Петербург   2201 «Умный Кот» 12:21
Настя Попова
Москва   203 «Друзья Грейс» 09:03
Елена Правенькая
Санкт-Петербург   257 «AR-info.ru» 09:57
Ольга Прилуцкая
Санкт-Петербург   252 «113!» 09:52
Евгений Романов
Москва   2152 «Казус» 11:32
Ната Рощупкина
Санкт-Петербург   217 «Шопоголики» 09:17
Александр Рыбаков
Міста далекого зарубіжжя   2124 «катяты» 11:04
Ольга Рябошенко
Санкт-Петербург   263 «НашЛось» 10:03
Наталия Ряхтева
Санкт-Петербург   249 «Планы на ветер» 09:49
Юлия Самуленок
Санкт-Петербург   228 «Rabid Ferrets» 09:28
Виктория Святловская
Москва   230 «1-2-3-4-5» 09:30
Галина Силина
Москва   247 «Прогульщики» 09:47
Наталья Смирнова
Санкт-Петербург   214 «О'кей, Гугл!» 09:14
Софья Соболь
Санкт-Петербург   299 «Ежи на отдыхе» 10:39
Александра Соловьева
Москва   220 «Альма-матер» 09:20
Александр Спирин
Санкт-Петербург   2201 «Умный Кот» 12:21
Мария Спирина
Санкт-Петербург   2201 «Умный Кот» 12:21
Лена Старцева
Москва   2258 «Planet Express» 13:18
Владислав Стержанов
Москва   290 «Сборище Чудовищ» 10:30
Наталья Строк
Мінськ   2170 «Перемена» 11:50
Екатерина Сырейщикова
Москва   2120 «Жесть» 11:00
Александр Тивельков
Москва   2206 «За Пони!» 12:26
Юлия Тивелькова
Москва   2206 «За Пони!» 12:26
Борис Тихомиров
Санкт-Петербург   263 «НашЛось» 10:03
Виктория Тихонова
Санкт-Петербург   207 «ТИХО-ходы» 09:07
Денис Тростянко
Мінськ   2196 «Острова В.Преснякова» 12:16
Павел Тугаринов
Московська область   209 «Бродячие пингвины» 09:09
Ольга Уваркина
Москва   219 «Чернослив и Курага» 09:19
Олег Фахурдинов
Москва   237 «Лисьими тропами» 09:37
Елена Фёдорова
Мінськ   265 «Монте-Карло» 10:05
Андрей Федосеев
Москва   267 «Летающий центнер» 10:07
Илья Фридман
Мінськ   2274 «Веселый Молочник» 13:34
Александра Харламова
Москва   253 «че так п̶о̶з̶д̶н̶о̶ рано» 09:53
Елена Харюкова
Санкт-Петербург   261 «Пара нормальных» 10:01
Любовь Хмельнова
Санкт-Петербург   2240 «Бяки-буки» 13:00
Анна Цветкова
Санкт-Петербург   236 «Сказки старого В» 09:36
Ирина Целищева
Санкт-Петербург   238 «Бежим и волосы назад» 09:38
Михаил Чайкун
Москва   212 «Kon-Tea-Ki» 09:12
Евгений Чернов
Рига   278 «Си Ху Лун Цзин» 10:18
Любовь Щевьёва
Москва   259 «Хромые свиньи» 09:59
Александр Ягунов
  2141 «Двое не спят» 11:21
Лариса Яковлева
Вроцлав   295 «Сибирские Гномы» 10:35
Ольга Якушева
Москва   250 «buen camino» 09:50
Марина Янковская
Москва   268 «Джульетта&Hamster» 10:08
ivan mosin
Москва   281 «А вдруг» 10:21
Iryna Panasiuk
Мінськ   272 «Попугайчики 25» 10:12
LARISA RYMARCHIK
Вільнюс   2123 «РЫМОР» 11:03
Tatiana Semenova
Санкт-Петербург   2102 «ЖЕнсть» 10:42
Irene Shimko
Москва   203 «Друзья Грейс» 09:03
Ольга Аксамит
Мінськ   2140 «Аранжавы ўзровень» 11:20
Таисия Амитина
Санкт-Петербург   299 «Ежи на отдыхе» 10:39
Дарья Бежанидзе
Москва   2156 «Спортивные хомячки» 11:36
Ольга Волкова
Москва   2186 «Черепашки на отдыхе» 12:06
Екатерина Воронина
Москва   2128 «Между делом» 11:08
Айгуль Воронова
Московська область   258 «Бизоны Хиггса» 09:58
Сергей Гавриленко
Москва   282 «гаврики» 10:22
Надежда Герасимова
Москва   279 «Дети йети» 10:19
Кирилл Гутников
Санкт-Петербург   2122 «Петсон и Финдус» 11:02
Бекетова Дарья
Москва   296 «Сильная, смелая, но...» 10:36
Юлька Долгая
Ленінградська область   242 «Долгие» 09:42
Борис Дудин
Санкт-Петербург   2136 «Шутка друга автора вопроса» 11:16
Сергей Егоров
Санкт-Петербург   284 «Корюшка танцует литонез» 10:24
Тулина Екатерина
Мінськ   2220 «Вперед и вверх» 12:40
Иван Жбанов
Санкт-Петербург   291 «А кто бедный котик» 10:31
Андрей Журавлев
Московська область   255 «Вместе весело» 09:55
Ксения Зубова
Москва   260 «Cubozoa» 10:00
Паша Иржавский
Мінськ   277 «Здесь и сейчас» 10:17
Мария Карманова
Санкт-Петербург   243 «НеВажно» 09:43
Светлана Козеровская
Москва   230 «1-2-3-4-5» 09:30
Елена Колканова
Москва   286 «Команда Плюх» 10:26
Татьяна Куделевич
Мінськ   2142 «Ух-ты» 11:22
Александра Кудрявцева
Санкт-Петербург   254 «Кржемелик и Вахмурка» 09:54
Альбина Лебедева
Москва   285 «Код красный» 10:25
Алена Лукина
Москва   235 «Оп оп» 09:35
Дмитрий Нестеров
Прага   233 «КЛМН» 09:33
Михаил Нокель
Москва   201 «Добр бодр бобр Додр» 09:01
Ирина Оборотистова
Москва   218 «М.О.П.С.» 09:18
Ярослав Переяслов
Санкт-Петербург   240 «Новая папка (2)» 09:40
Кирилл Пиксендеев
Москва   2151 «Пикси и кицунэ» 11:31
Рада Радева
Москва   282 «гаврики» 10:22
Юлия Селифанова
Москва   229 «Веселые кутабы» 09:29
Екатерина Сучкова
Санкт-Петербург   287 «КаМаБо» 10:27
Кирилл Теймуразов
Москва   298 «АМТ» 10:38
Татьяна Тягур
Санкт-Петербург   232 «Круче кручи» 09:32
Максим Фомкин
Рига   2124 «катяты» 11:04
Дмитрий Цыбин
Москва   274 «Deep» 10:14
Полина Цыбина
Москва   274 «Deep» 10:14
Дмитрий Цыганов
Санкт-Петербург   211 «Зайчатки разума» 09:11
Вячеслав Чекушин
Рига   206 «На вираже» 09:06
Алла Чекушина
Рига   206 «На вираже» 09:06
Ильдар Шайхивалиев
Санкт-Петербург   2116 «Профитроли» 10:56
Sveta Gladkih
Рига   2124 «катяты» 11:04
ELENA ORLOVA
Вільнюс   2123 «РЫМОР» 11:03
VIKTOR RYMARCIK
Вільнюс   2123 «РЫМОР» 11:03
Mark Vinogradov
Москва   290 «Сборище Чудовищ» 10:30
Алиса Акутина
Мінськ   2108 «Fiolettovo» 10:48
Андрей Альховик
Мінськ   2142 «Ух-ты» 11:22
Ольга Анопренко
Санкт-Петербург   220 «Альма-матер» 09:20
Руслан Баймашкин
Москва   271 «Света и Техники» 10:11
Светлана Баймашкина
Москва   271 «Света и Техники» 10:11
Мария Баранова
Великий Новгород   214 «О'кей, Гугл!» 09:14
Андрей Белоусов
Москва   267 «Летающий центнер» 10:07
Дмитрий Белявский
Москва   298 «АМТ» 10:38
Борис Бессонов
Москва   219 «Чернослив и Курага» 09:19
Арвидас Бивейнис
Вільнюс   2144 «Губка Боб и Патрик с устрицами» 11:24
Александр Бодров
Санкт-Петербург   239 «Лабас Вакарас» 09:39
Сергей Боков
Москва   258 «Бизоны Хиггса» 09:58
Максим Бондарь
Московська область   264 «Сам-Сам» 10:04
Егор Брусов
Санкт-Петербург   246 «Черепахи» 09:46
Ирина Буланова
Мінськ   2104 «Йоужики» 10:44
Дмитрий БУРДИН
Санкт-Петербург   245 «Хорошие люди» 09:45
Надежда Вариончик
Москва   296 «Сильная, смелая, но...» 10:36
Владислав Веселитский
Санкт-Петербург   227 «Магнолия» 09:27
Юлия Вовкогон
Інші міста Білорусі   295 «Сибирские Гномы» 10:35
Анатолий Волков
Санкт-Петербург   232 «Круче кручи» 09:32
Татьяна Высоцкая
Санкт-Петербург   284 «Корюшка танцует литонез» 10:24
Максим Гавриленко
Москва   282 «гаврики» 10:22
Николай Гаркушин
Москва   279 «Дети йети» 10:19
Никита Голубев
Ленінградська область   2228 «Бегемоты» 12:48
Екатерина Голышева
Пушкін   231 «Команда» 09:31
Наталья Гречук
Вільнюс   2144 «Губка Боб и Патрик с устрицами» 11:24
Оксана Гусева
Москва   289 «ТриО» 10:29
Юлия Гусева
Москва   2216 «Перелетный птиц» 12:36
Ольга Гутникова
Санкт-Петербург   2122 «Петсон и Финдус» 11:02
Наталья Дмитриева
Санкт-Петербург   227 «Магнолия» 09:27
Евгений Долгий
Ленінградська область   242 «Долгие» 09:42
Степан Долгий
Ленінградська область   242 «Долгие» 09:42
Оксана Духонченко
Вільнюс   258 «Бизоны Хиггса» 09:58
Елена Евсеенко
Санкт-Петербург   248 «Белый Ус» 09:48
Вера Жданова
Мінськ   276 «Active Minsk» 10:16
Георгий Жубанов
Москва   259 «Хромые свиньи» 09:59
Ирина Задачина
Москва   2156 «Спортивные хомячки» 11:36
Анастасия Звонарева
Москва   267 «Летающий центнер» 10:07
Юлия Зеликман
Москва   230 «1-2-3-4-5» 09:30
Юрий Иванов
Мінськ   2220 «Вперед и вверх» 12:40
Елена Игнатьева
Санкт-Петербург   263 «НашЛось» 10:03
Константин Избинский
Москва   286 «Команда Плюх» 10:26
Полина Ильиных
Ленінградська область   242 «Долгие» 09:42
Елена Ильясова
Москва   221 «Vacos De Lumbre» 09:21
Лена Караваева
Санкт-Петербург   291 «А кто бедный котик» 10:31
Дмитрий Карманов
Санкт-Петербург   243 «НеВажно» 09:43
Олег Кисленко
Санкт-Петербург   249 «Планы на ветер» 09:49
Елена Кичинская
Санкт-Петербург   210 «Ultimate Survival» 09:10
Андрей Климович
Мінськ   2196 «Острова В.Преснякова» 12:16
Оля Ковалёнок
Мінськ   276 «Active Minsk» 10:16
Митя Козлов
Санкт-Петербург   2181 «Шипшандр» 12:01
Сергей Козлов
Москва   2128 «Между делом» 11:08
Людмила Козлова
Санкт-Петербург   2181 «Шипшандр» 12:01
Андрей Колканов
Москва   286 «Команда Плюх» 10:26
Инна Коршунова
Москва   222 «Мятный карась» 09:22
Дмитрий Кравцов
Мінськ   2142 «Ух-ты» 11:22
Андрей Кратенков
Санкт-Петербург   2146 «Улыбаемся и машем» 11:26
Анна Крылова
Санкт-Петербург   2136 «Шутка друга автора вопроса» 11:16
Роман Кугот
Мінськ   2112 «Мамихлапинатапай» 10:52
Геннадий Кудрявцев
Санкт-Петербург   254 «Кржемелик и Вахмурка» 09:54
Алла Куневич
Мінськ   2140 «Аранжавы ўзровень» 11:20
Дарья Лебедева
Прага   220 «Альма-матер» 09:20
Иван Леончик
Прага   2104 «Йоужики» 10:44
Кира Ли
Москва   219 «Чернослив и Курага» 09:19
Максим Ли
Москва   219 «Чернослив и Курага» 09:19
Маша Лисицкая
Санкт-Петербург   261 «Пара нормальных» 10:01
Алиса Лисок
Інші міста Білорусі   2274 «Веселый Молочник» 13:34
Полина Лисок
Мінськ   2274 «Веселый Молочник» 13:34
Лариса Лубневская
Санкт-Петербург   232 «Круче кручи» 09:32
Ольга Людчик
Міста далекого зарубіжжя   292 «Чук и Гук» 10:32
Миша Лямцев
Мінськ   2180 «Кекс, котики и корвалол» 12:00
Екатерина Магедова
Санкт-Петербург   214 «О'кей, Гугл!» 09:14
Артемий Маришин
Москва   275 «Морские котики» 10:15
Ростислав Марченко
Мінськ   276 «Active Minsk» 10:16
Лидия Матвеева
Санкт-Петербург   2228 «Бегемоты» 12:48
Полина Матвеева
Санкт-Петербург   2136 «Шутка друга автора вопроса» 11:16
Анджей Мацкевич
Вільнюс   2144 «Губка Боб и Патрик с устрицами» 11:24
Дима Миронов
Москва   270 «Тигровая уточка» 10:10
Владимир Мироновский
Москва   221 «Vacos De Lumbre» 09:21
Екатерина Мищенко
Санкт-Петербург   244 «Kullagar» 09:44
Эльвира Мищенко
Санкт-Петербург   244 «Kullagar» 09:44
Дарья Назарова
Москва   273 «God bless GPS» 10:13
Кестас Нартаустас
Вільнюс   294 «Gerai» 10:34
Оксана Нахайко
Мінськ   2110 «ХАЙки» 10:50
Евгения Некошнова
Москва   2125 «Модель для сборки» 11:05
Елена Нестерова
Прага   233 «КЛМН» 09:33
Ольга Никитина
  2141 «Двое не спят» 11:21
Алексей Николаев
Санкт-Петербург   2146 «Улыбаемся и машем» 11:26
Елизавета Новосёлова
Санкт-Петербург   231 «Команда» 09:31
Мария Новосёлова-Дайнеко
Санкт-Петербург   231 «Команда» 09:31
Мария Орановская-Малецкая
Мінськ   2108 «Fiolettovo» 10:48
Владимир Павлюк
Санкт-Петербург   257 «AR-info.ru» 09:57
Андрэй Панасюк
Мінськ   272 «Попугайчики 25» 10:12
Даша Панасюк
Мінськ   272 «Попугайчики 25» 10:12
Марина Панасюк
Мінськ   272 «Попугайчики 25» 10:12
Роман Перфильев
Москва   2125 «Модель для сборки» 11:05
Алеся Петренко
Мінськ   2108 «Fiolettovo» 10:48
Александра Плыкина
Москва   2186 «Черепашки на отдыхе» 12:06
Инна Погорелова
Санкт-Петербург   2252 «Блуждающие вомбаты» 13:12
Татьяна Пшеничная
Санкт-Петербург   238 «Бежим и волосы назад» 09:38
Наталья Рассказова
Санкт-Петербург   245 «Хорошие люди» 09:45
Денис Ремняков
Санкт-Петербург   2136 «Шутка друга автора вопроса» 11:16
Ксения Романова
Москва   228 «Rabid Ferrets» 09:28
Александра Рубаненко
Москва   269 «Лютики» 10:09
Евгения Русинова
Санкт-Петербург   248 «Белый Ус» 09:48
Александр Саззи
Санкт-Петербург   254 «Кржемелик и Вахмурка» 09:54
Ира Санкевич
Мінськ   277 «Здесь и сейчас» 10:17
Александр Сафонов
Москва   223 «Борода в сливках» 09:23
Екатерина Свириденко
Мінськ   2170 «Перемена» 11:50
Олеся Селина
Москва   289 «ТриО» 10:29
Варвара Семенюк
Санкт-Петербург   246 «Черепахи» 09:46
Екатерина Семенюк
Санкт-Петербург   246 «Черепахи» 09:46
Алексей Силин
Москва   247 «Прогульщики» 09:47
Григорий Силин
Москва   247 «Прогульщики» 09:47
Сергей Смирнов
Санкт-Петербург   214 «О'кей, Гугл!» 09:14
Ирина Сойко
Мінськ   2142 «Ух-ты» 11:22
Яна Солтан
Мінськ   2180 «Кекс, котики и корвалол» 12:00
Полина Стоголева
Санкт-Петербург   204 «Leone di San Marco» 09:04
Роман Стома
Вільнюс   233 «КЛМН» 09:33
Сергей Стома
Вільнюс   233 «КЛМН» 09:33
Маргарита Суркова
Москва   218 «М.О.П.С.» 09:18
Даниил Сучков
Санкт-Петербург   287 «КаМаБо» 10:27
Дина Татаркина
Москва   230 «1-2-3-4-5» 09:30
Лена Терешкова
Мінськ   277 «Здесь и сейчас» 10:17
Марина Тихонова
Санкт-Петербург   207 «ТИХО-ходы» 09:07
Анна Тугаринова
Московська область   209 «Бродячие пингвины» 09:09
Артур Хамитов
Міста далекого зарубіжжя   268 «Джульетта&Hamster» 10:08
Евгений Хинко
Москва   253 «че так п̶о̶з̶д̶н̶о̶ рано» 09:53
Алиса Цветкова
Санкт-Петербург   236 «Сказки старого В» 09:36
Мария Чанина
Москва   241 «За грибочками!» 09:41
Ирина Чернова
Інші міста Північно-Західного ФО   278 «Си Ху Лун Цзин» 10:18
Евгений Чертков
Санкт-Петербург   2102 «ЖЕнсть» 10:42
Дамир Шакиров
Москва   241 «За грибочками!» 09:41
Лариса Шегида
Москва   267 «Летающий центнер» 10:07
Наталья Шерстнева
Москва   296 «Сильная, смелая, но...» 10:36
Давид Шниперсон
Москва   201 «Добр бодр бобр Додр» 09:01
Юлия Шумбар
Санкт-Петербург   261 «Пара нормальных» 10:01
Дмитрий Яковлев
Вроцлав   295 «Сибирские Гномы» 10:35
Дарья Яковлева
Вроцлав   295 «Сибирские Гномы» 10:35
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
200 09:00 Бу-у-удьте любезны!

200

Мария Воронцова

Московська область

Татьяна Корзунина

Московська область

201 09:01 Добр бодр бобр Додр

201

Давид Шниперсон

Москва

202 09:02 Естный Ювелиртор

202

203 09:03 Друзья Грейс

203

Irene Shimko

Москва

204 09:04 Leone di San Marco

204

Татьяна Голубева

Санкт-Петербург

Елена Коршунова

Санкт-Петербург

Полина Стоголева

Санкт-Петербург

205 09:05 Финские олени ищут Йоулупукки в Ужуписе :)

205

Валерия Вишневская

Московська область

Полина Карлова

Московська область

Кристина Микрюкова

Московська область

206 09:06 На вираже

206

207 09:07 ТИХО-ходы

207

Виктория Тихонова

Санкт-Петербург

Марина Тихонова

Санкт-Петербург

208 09:08 Bad Zeppelin

208

Евгения Выборнова

Санкт-Петербург

Алексей Иванов

Санкт-Петербург

209 09:09 Бродячие пингвины

209

Павел Тугаринов

Московська область

Анна Тугаринова

Московська область

210 09:10 Ultimate Survival

210

Дмитрий Кичинский

Санкт-Петербург

Елена Кичинская

Санкт-Петербург

211 09:11 Зайчатки разума

211

Дмитрий Цыганов

Санкт-Петербург

212 09:12 Kon-Tea-Ki

212

Marina Huana

Москва

Anna Ovsienko

Москва

213 09:13 Внезапно

213

214 09:14 О'кей, Гугл!

214

Наталья Смирнова

Санкт-Петербург

Мария Баранова

Великий Новгород

Екатерина Магедова

Санкт-Петербург

Сергей Смирнов

Санкт-Петербург

215 09:15 Британские учОные

215

216 09:16 Фомальгаут

216

217 09:17 Шопоголики

217

Ната Рощупкина

Санкт-Петербург

218 09:18 М.О.П.С.

218

Маргарита Суркова

Москва

219 09:19 Чернослив и Курага

219

Борис Бессонов

Москва

Кира Ли

Москва

Максим Ли

Москва

220 09:20 Альма-матер

220

Ольга Анопренко

Санкт-Петербург

Дарья Лебедева

Прага

221 09:21 Vacos De Lumbre

221

Елена Ильясова

Москва

Владимир Мироновский

Москва

222 09:22 Мятный карась

222

Инна Коршунова

Москва

223 09:23 Борода в сливках

223

Александр Сафонов

Москва

225 09:25 Свахотохас

225

Марина Крылова

Санкт-Петербург

Леонид Мандельбаум

Санкт-Петербург

Марк Мандельбаум

Санкт-Петербург

226 09:26 Броуновские блуждания

226

227 09:27 Магнолия

227

Valentina Zvonareva

Санкт-Петербург

Владислав Веселитский

Санкт-Петербург

Наталья Дмитриева

Санкт-Петербург

228 09:28 Rabid Ferrets

228

Оля Кривушко

Ленінградська область

Юлия Самуленок

Санкт-Петербург

Ксения Романова

Москва

229 09:29 Веселые кутабы

229

230 09:30 1-2-3-4-5

230

Юлия Зеликман

Москва

Дина Татаркина

Москва

231 09:31 Команда
Екатерина Голышева

Пушкін

Елизавета Новосёлова

Санкт-Петербург

Мария Новосёлова-Дайнеко

Санкт-Петербург

232 09:32 Круче кручи

232

Татьяна Тягур

Санкт-Петербург

Анатолий Волков

Санкт-Петербург

Лариса Лубневская

Санкт-Петербург

233 09:33 КЛМН

233

Елена Нестерова

Прага

Роман Стома

Вільнюс

Сергей Стома

Вільнюс

234 09:34 Идём!

234

235 09:35 Оп оп

235

236 09:36 Сказки старого В

236

Elena Pisklyukova

Санкт-Петербург

Анна Цветкова

Санкт-Петербург

Алиса Цветкова

Санкт-Петербург

237 09:37 Лисьими тропами

237

Анна Бузмакова

Московська область

Марья Гуля-Яновская

Московська область

238 09:38 Бежим и волосы назад

238

Татьяна Кузнецова

Санкт-Петербург

Ирина Целищева

Санкт-Петербург

Татьяна Пшеничная

Санкт-Петербург

239 09:39 Лабас Вакарас

239

Анна Дорошевская

Санкт-Петербург

Александр Бодров

Санкт-Петербург

240 09:40 Новая папка (2)

240

Виктория Волочай

Санкт-Петербург

Дмитрий Дёмин

Санкт-Петербург

Ярослав Переяслов

Санкт-Петербург

241 09:41 За грибочками!

241

Мария Чанина

Москва

Дамир Шакиров

Москва

242 09:42 Долгие

242

Юлька Долгая

Ленінградська область

Евгений Долгий

Ленінградська область

Степан Долгий

Ленінградська область

Полина Ильиных

Ленінградська область

243 09:43 НеВажно

243

Мария Карманова

Санкт-Петербург

Дмитрий Карманов

Санкт-Петербург

244 09:44 Kullagar

244

Илья Мищенко

Санкт-Петербург

Екатерина Мищенко

Санкт-Петербург

Эльвира Мищенко

Санкт-Петербург

245 09:45 Хорошие люди

245

Светлана Бурдина

Санкт-Петербург

Дмитрий БУРДИН

Санкт-Петербург

Наталья Рассказова

Санкт-Петербург

246 09:46 Черепахи

246

Денис Брусов

Санкт-Петербург

Егор Брусов

Санкт-Петербург

Варвара Семенюк

Санкт-Петербург

Екатерина Семенюк

Санкт-Петербург

247 09:47 Прогульщики

247

Алексей Силин

Москва

Григорий Силин

Москва

248 09:48 Белый Ус

248

Полина Белоусова

Санкт-Петербург

Елена Евсеенко

Санкт-Петербург

Евгения Русинова

Санкт-Петербург

249 09:49 Планы на ветер

249

Наталия Ряхтева

Санкт-Петербург

Олег Кисленко

Санкт-Петербург

250 09:50 buen camino

250

252 09:52 113!

252

Galina Petukhova

Санкт-Петербург

Сергей Павлюк

Санкт-Петербург

Ольга Прилуцкая

Санкт-Петербург

253 09:53 че так п̶о̶з̶д̶н̶о̶ рано

253

Евгений Хинко

Москва

254 09:54 Кржемелик и Вахмурка

254

Александра Кудрявцева

Санкт-Петербург

Геннадий Кудрявцев

Санкт-Петербург

Александр Саззи

Санкт-Петербург

255 09:55 Вместе весело

255

Ирина Зосимова

Московська область

Андрей Журавлев

Московська область

257 09:57 AR-info.ru

257

Елена Правенькая

Санкт-Петербург

Владимир Павлюк

Санкт-Петербург

258 09:58 Бизоны Хиггса

258

Айгуль Воронова

Московська область

Сергей Боков

Москва

Оксана Духонченко

Вільнюс

259 09:59 Хромые свиньи

259

Георгий Жубанов

Москва

260 10:00 Cubozoa

260

261 10:01 Пара нормальных

261

Елена Харюкова

Санкт-Петербург

Маша Лисицкая

Санкт-Петербург

Юлия Шумбар

Санкт-Петербург

262 10:02 Keepsake

262

Елена Виноградова

Санкт-Петербург

Александра Кретинина

Санкт-Петербург

263 10:03 НашЛось

263

Ольга Рябошенко

Санкт-Петербург

Борис Тихомиров

Санкт-Петербург

Елена Игнатьева

Санкт-Петербург

264 10:04 Сам-Сам

264

Люба Александрова

Московська область

Максим Бондарь

Московська область

265 10:05 Монте-Карло

265

267 10:07 Летающий центнер

267

Андрей Белоусов

Москва

Анастасия Звонарева

Москва

Лариса Шегида

Москва

268 10:08 Джульетта&Hamster

268

Артур Хамитов

Міста далекого зарубіжжя

269 10:09 Лютики

269

Александра Рубаненко

Москва

270 10:10 Тигровая уточка

270

Dara Phillips

Москва

Дима Миронов

Москва

271 10:11 Света и Техники

271

Руслан Баймашкин

Москва

Светлана Баймашкина

Москва

272 10:12 Попугайчики 25

272

Iryna Panasiuk

Мінськ

Андрэй Панасюк

Мінськ

Даша Панасюк

Мінськ

Марина Панасюк

Мінськ

273 10:13 God bless GPS

273

Дарья Назарова

Москва

274 10:14 Deep

274

Ana Sia

Вільнюс

275 10:15 Морские котики

275

Артемий Маришин

Москва

276 10:16 Active Minsk

276

Вера Жданова

Мінськ

Оля Ковалёнок

Мінськ

Ростислав Марченко

Мінськ

277 10:17 Здесь и сейчас

277

Ира Санкевич

Мінськ

Лена Терешкова

Мінськ

278 10:18 Си Ху Лун Цзин

278

Ирина Чернова

Інші міста Північно-Західного ФО

279 10:19 Дети йети

279

Николай Гаркушин

Москва

281 10:21 А вдруг

281

ivan mosin

Москва

282 10:22 гаврики

282

Рада Радева

Москва

Максим Гавриленко

Москва

283 10:23 Estonian Air

283

Asya Kravets

Мінськ

284 10:24 Корюшка танцует литонез

284

Сергей Егоров

Санкт-Петербург

Татьяна Высоцкая

Санкт-Петербург

285 10:25 Код красный

285

286 10:26 Команда Плюх

286

Константин Избинский

Москва

Андрей Колканов

Москва

287 10:27 КаМаБо

287

Екатерина Сучкова

Санкт-Петербург

Даниил Сучков

Санкт-Петербург

289 10:29 ТриО

289

Oxana Tolstova

Москва

Оксана Гусева

Москва

Олеся Селина

Москва

290 10:30 Сборище Чудовищ

290

Mark Vinogradov

Москва

291 10:31 А кто бедный котик

291

Алиса Алексеева

Санкт-Петербург

Мария Загородная

Санкт-Петербург

Иван Жбанов

Санкт-Петербург

Лена Караваева

Санкт-Петербург

292 10:32 Чук и Гук

292

Ольга Людчик

Міста далекого зарубіжжя

293 10:33 Караван

293

Мурад Гаттал

Міста далекого зарубіжжя

294 10:34 Gerai

294

Кестас Нартаустас

Вільнюс

295 10:35 Сибирские Гномы

295

Юлия Вовкогон

Інші міста Білорусі

Дмитрий Яковлев

Вроцлав

Дарья Яковлева

Вроцлав

296 10:36 Сильная, смелая, но...

296

Надежда Вариончик

Москва

Наталья Шерстнева

Москва

297 10:37 TallinUp

297

Вальдемар К

Москва

298 10:38 АМТ

298

Дмитрий Белявский

Москва

299 10:39 Ежи на отдыхе

299

Софья Соболь

Санкт-Петербург

Таисия Амитина

Санкт-Петербург

2102 10:42 ЖЕнсть

2102

Tatiana Semenova

Санкт-Петербург

Евгений Чертков

Санкт-Петербург

2104 10:44 Йоужики

2104

Ирина Буланова

Мінськ

Иван Леончик

Прага

2106 10:46 Да просто как-нибудь назови)
2108 10:48 Fiolettovo

2108

Алиса Акутина

Мінськ

Мария Орановская-Малецкая

Мінськ

Алеся Петренко

Мінськ

2110 10:50 ХАЙки

2110

Sasha Nahayko

Мінськ

Оксана Нахайко

Мінськ

2112 10:52 Мамихлапинатапай

2112

Роман Кугот

Мінськ

2116 10:56 Профитроли

2116

Наталья Миняйло

Санкт-Петербург

Ильдар Шайхивалиев

Санкт-Петербург

2118 10:58 Квант НастРоения

2118

Anastasia Panfutova

Санкт-Петербург

2120 11:00 Жесть

2120

2121 11:01 Iмбрыкi

2121

2122 11:02 Петсон и Финдус

2122

Кирилл Гутников

Санкт-Петербург

Ольга Гутникова

Санкт-Петербург

2123 11:03 РЫМОР

2123

LARISA RYMARCHIK

Вільнюс

ELENA ORLOVA

Вільнюс

VIKTOR RYMARCIK

Вільнюс

2124 11:04 катяты

2124

Александр Рыбаков

Міста далекого зарубіжжя

Sveta Gladkih

Рига

2125 11:05 Модель для сборки

2125

Антон Божко

Москва

Евгения Некошнова

Москва

Роман Перфильев

Москва

2128 11:08 Между делом

2128

Сергей Козлов

Москва

2132 11:12 Розмарин и Рубенс

2132

2136 11:16 Шутка друга автора вопроса

2136

Борис Дудин

Санкт-Петербург

Анна Крылова

Санкт-Петербург

Полина Матвеева

Санкт-Петербург

Денис Ремняков

Санкт-Петербург

2140 11:20 Аранжавы ўзровень

2140

Алла Куневич

Мінськ

2141 11:21 Двое не спят

2141

Ольга Никитина

2142 11:22 Ух-ты

2142

Андрей Альховик

Мінськ

Дмитрий Кравцов

Мінськ

Ирина Сойко

Мінськ

2144 11:24 Губка Боб и Патрик с устрицами

2144

Арвидас Бивейнис

Вільнюс

Наталья Гречук

Вільнюс

Анджей Мацкевич

Вільнюс

2146 11:26 Улыбаемся и машем
Антон Готовцев

Санкт-Петербург

Андрей Кратенков

Санкт-Петербург

Алексей Николаев

Санкт-Петербург

2151 11:31 Пикси и кицунэ

2151

2152 11:32 Казус

2152

2156 11:36 Спортивные хомячки

2156

Ирина Задачина

Москва

2170 11:50 Перемена

2170

Екатерина Свириденко

Мінськ

2180 12:00 Кекс, котики и корвалол

2180

Dzmitry Ulezla

Мінськ

Миша Лямцев

Мінськ

Яна Солтан

Мінськ

2181 12:01 Шипшандр

2181

Елена Козлова

Санкт-Петербург

Митя Козлов

Санкт-Петербург

Людмила Козлова

Санкт-Петербург

2186 12:06 Черепашки на отдыхе

2186

Александра Плыкина

Москва

2196 12:16 Острова В.Преснякова

2196

Андрей Климович

Мінськ

2198 12:18 B поисках приключений

2198

Аня Гарбарук

Санкт-Петербург

2201 12:21 Умный Кот

2201

Наталия Логинова

Санкт-Петербург

Таисия Полякова

Санкт-Петербург

Александр Спирин

Санкт-Петербург

Мария Спирина

Санкт-Петербург

2206 12:26 За Пони!

2206

2214 12:34 Бревно

2214

2216 12:36 Перелетный птиц

2216

Юлия Гусева

Москва

2220 12:40 Вперед и вверх

2220

Юрий Иванов

Мінськ

2228 12:48 Бегемоты

2228

Ирина Коробкина

Санкт-Петербург

Никита Голубев

Ленінградська область

Лидия Матвеева

Санкт-Петербург

2240 13:00 Бяки-буки

2240

Татьяна Жабинская

Санкт-Петербург

Любовь Хмельнова

Санкт-Петербург

2244 13:04 Шелк

2244

Юлия Агаркова

Вільнюс

2252 13:12 Блуждающие вомбаты

2252

Риваль Абдрахманов

Санкт-Петербург

Татьяна Забелина

Санкт-Петербург

Владимир Назаренко

Санкт-Петербург

Инна Погорелова

Санкт-Петербург

2258 13:18 Planet Express

2258

2274 13:34 Веселый Молочник

2274

Аня Ждан

Мінськ

Алиса Лисок

Інші міста Білорусі

Полина Лисок

Мінськ