Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Николай Богачев
Санкт-Петербург   112 «Юкатан-минус» 09:24
Андрей Бринько
Москва   104 «ДШ!-ДШ!» 09:08
Любовь Василевская
Санкт-Петербург   116 «Мощные ежи за российско-эстонскую дружбу» 09:32
Игорь Винокуров
Санкт-Петербург   108 «Dream Team» 09:16
Екатерина Винокурова
Санкт-Петербург   108 «Dream Team» 09:16
Дмитрий Вихорев
Санкт-Петербург   110 «Топонимическая комиссия» 09:20
Ната Гелетий
Москва   100 «Транспортный трататаэдр» 09:00
Александр Копелевич
Санкт-Петербург   113 «Любитель Петербурга» 09:26
Михаил Крыгин
Москва   120 «Kr» 09:40
Михаил Курицын
Санкт-Петербург   123 «Мыши» 09:46
Георгий Мавчун
Санкт-Петербург   122 «Northern Wind» 09:44
Григорий Мазурчик
Москва   103 «ОЧР» 09:06
Игорь Манжай
Москва   114 «АК МЭИ» 09:28
Ирина Мартынова
Москва   111 «Тры чарапахi» 09:22
Игорь Мелентьев
Москва   111 «Тры чарапахi» 09:22
Илья Мищенко
Санкт-Петербург   108 «Dream Team» 09:16
Эльвира Мищенко
Санкт-Петербург   108 «Dream Team» 09:16
Дарья Низкая
Ленінградська область   115 «Кошкин дом» 09:30
Роман Низкий
Ленінградська область   115 «Кошкин дом» 09:30
Аня Петросян
Санкт-Петербург   128 «Runtime Error» 09:56
Дмитрий Рисенберг
Москва   103 «ОЧР» 09:06
Екатерина Селютина
Санкт-Петербург   110 «Топонимическая комиссия» 09:20
Елена Фоминова
Санкт-Петербург   101 «Безбашенные гидробионты» 09:02
Kristina Smoslova
Таллінн   121 «The Expendables» 09:42
Светлана Азева
Таллінн   102 «кумкваты» 09:04
Ирина Богомолова
Москва   100 «Транспортный трататаэдр» 09:00
Алексей Богорац
Москва   111 «Тры чарапахi» 09:22
Ольга Ефремова
Ленінградська область   115 «Кошкин дом» 09:30
Андрей Жердер
Санкт-Петербург   105 «От рассвета до просвета» 09:10
Николай Лезжов
Санкт-Петербург   129 «K2» 10:23
Екатерина Малышева
Санкт-Петербург   129 «K2» 10:23
Михаил Нокель
Москва   100 «Транспортный трататаэдр» 09:00
Natalja Ganetskaja
Таллінн   121 «The Expendables» 09:42
Alexey Legakov Tseval
Таллінн   121 «The Expendables» 09:42
Katya Rubtsova
Москва   100 «Транспортный трататаэдр» 09:00
Любовь Астахова
Санкт-Петербург   105 «От рассвета до просвета» 09:10
Юлия Бессонова
Санкт-Петербург   123 «Мыши» 09:46
Алексей Варавва
Санкт-Петербург   101 «Безбашенные гидробионты» 09:02
Вера Винокурова
Таллінн   116 «Мощные ежи за российско-эстонскую дружбу» 09:32
Анастасия Гагарина
Санкт-Петербург   101 «Безбашенные гидробионты» 09:02
Леночка Крыгина
Москва   120 «Kr» 09:40
Глеб Пивоваров
Таллінн   102 «кумкваты» 09:04
Екатерина Савкина
Санкт-Петербург   122 «Northern Wind» 09:44
Надежда Тимофеева
Таллінн   102 «кумкваты» 09:04
Дмитрий Филимонов
Таллінн   102 «кумкваты» 09:04
Антон Шаптибой
Санкт-Петербург   116 «Мощные ежи за российско-эстонскую дружбу» 09:32
Дарья Шашенкова
Санкт-Петербург   101 «Безбашенные гидробионты» 09:02
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди Теги:
100 09:00 Транспортный трататаэдр

100

Katya Rubtsova

Москва

МГУ , Москва , НИУ МЭИ , Яндекс
101 09:02 Безбашенные гидробионты

101

Елена Фоминова

Санкт-Петербург

Алексей Варавва

Санкт-Петербург

Анастасия Гагарина

Санкт-Петербург

Дарья Шашенкова

Санкт-Петербург

102 09:04 кумкваты

102

Глеб Пивоваров

Таллінн

Надежда Тимофеева

Таллінн

Дмитрий Филимонов

Таллінн

103 09:06 ОЧР

103

МАИ , Школа №57 , Формула ОТ , Москва , Яндекс
104 09:08 ДШ!-ДШ!

104

105 09:10 От рассвета до просвета

105

Андрей Жердер

Санкт-Петербург

Любовь Астахова

Санкт-Петербург

108 09:16 Dream Team

108

Игорь Винокуров

Санкт-Петербург

Екатерина Винокурова

Санкт-Петербург

Илья Мищенко

Санкт-Петербург

Эльвира Мищенко

Санкт-Петербург

РГГМУ , ЭГО Транслейтинг , НовГУ , СПбГУПТД
110 09:20 Топонимическая комиссия

110

Дмитрий Вихорев

Санкт-Петербург

Екатерина Селютина

Санкт-Петербург

111 09:22 Тры чарапахi

111

112 09:24 Юкатан-минус

112

Николай Богачев

Санкт-Петербург

113 09:26 Любитель Петербурга

113

Александр Копелевич

Санкт-Петербург

114 09:28 АК МЭИ

114

115 09:30 Кошкин дом

115

Дарья Низкая

Ленінградська область

Роман Низкий

Ленінградська область

Ольга Ефремова

Ленінградська область

116 09:32 Мощные ежи за российско-эстонскую дружбу

116

Любовь Василевская

Санкт-Петербург

Вера Винокурова

Таллінн

Антон Шаптибой

Санкт-Петербург

ГМА , Кривожабье болото , СПбГУ
120 09:40 Kr

120

Леночка Крыгина

Москва

121 09:42 The Expendables

121

Kristina Smoslova

Таллінн

Natalja Ganetskaja

Таллінн

Alexey Legakov Tseval

Таллінн

122 09:44 Northern Wind

122

Георгий Мавчун

Санкт-Петербург

Екатерина Савкина

Санкт-Петербург

123 09:46 Мыши

123

Михаил Курицын

Санкт-Петербург

Юлия Бессонова

Санкт-Петербург

128 09:56 Runtime Error

128

Аня Петросян

Санкт-Петербург

129 10:23 K2

129

Николай Лезжов

Санкт-Петербург

Екатерина Малышева

Санкт-Петербург