Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Виктория Антонова
  L376 «Ready-Steady-Go!» 11:32
Константин Базаров
  L376 «Ready-Steady-Go!» 11:32
Марiя Бебко
Москва   L360 «Хурма» 11:00
Никита Бондаренко
Москва   L346 «Четырехколёсный велосипед» 10:32
Михаил Ванишев
Рязань   L375 «Neskripit» 11:30
Оксана Голуб
  L377 «Железная Окса» 11:34
Алексей Григорьев
Московська область   L335 «Scouser» 10:10
Екатерина Еманова
Москва   L347 «Кошки и Утки» 10:34
Максим Крицкий
Москва   L347 «Кошки и Утки» 10:34
Дмитрий Ларин
Москва   L362 «ВелоСипедуны» 11:04
Юлия Лосева
Москва   L378 «Echelon» 11:36
Анна Наговицына
Москва   L333 «Хромой Тюлень» 10:06
Сергей Смирнов
Москва   L363 «Сергофан Далече» 11:06
Володимир Солтанов
Москва   L334 «i ciclisti» 10:08
Владимир Стальмаков
  L376 «Ready-Steady-Go!» 11:32
Александр Фомичев
Москва   L345 «Хардтейлы» 10:30
Мария Фомичева
Москва   L345 «Хардтейлы» 10:30
Семен Фрейдлин
Москва   L332 «Грендайзер» 10:04
Андрей Ямбаев
Санкт-Петербург   L375 «Neskripit» 11:30
Pavel Kovalenko
Москва   L345 «Хардтейлы» 10:30
Альберт Гараев
Москва   L331 «Крутые бобры» 10:02
Алексей Дятлов
Москва   L334 «i ciclisti» 10:08
Иван Самсонов
Московська область   L333 «Хромой Тюлень» 10:06
Илья Гараев
Москва   L331 «Крутые бобры» 10:02
Андрей Климов
Москва   L360 «Хурма» 11:00
Виктор Поповский
Москва   L362 «ВелоСипедуны» 11:04
Александр Спиридонов
Москва   L346 «Четырехколёсный велосипед» 10:32
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
L331 10:02 Крутые бобры

L331

Илья Гараев

Москва

L332 10:04 Грендайзер

L332

L333 10:06 Хромой Тюлень

L333

Иван Самсонов

Московська область

L334 10:08 i ciclisti

L334

L335 10:10 Scouser

L335

Алексей Григорьев

Московська область

L345 10:30 Хардтейлы

L345

L346 10:32 Четырехколёсный велосипед

L346

Александр Спиридонов

Москва

L347 10:34 Кошки и Утки

L347

L360 11:00 Хурма

L360

Марiя Бебко

Москва

Андрей Климов

Москва

L362 11:04 ВелоСипедуны

L362

Виктор Поповский

Москва

L363 11:06 Сергофан Далече

L363

L375 11:30 Neskripit

L375

Андрей Ямбаев

Санкт-Петербург

L376 11:32 Ready-Steady-Go!

L376

L377 11:34 Железная Окса

L377

L378 11:36 Echelon

L378

Юлия Лосева

Москва