Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Kirill Groshenkov
  108 «Морра» 09:16
Anastasia Panfutova
Санкт-Петербург   184 «Квант НастРоения» 11:48
Denis Semenov
Санкт-Петербург   136 «Посторонним В» 10:12
Екатерина Азарова
Санкт-Петербург   1112 «Азарт2» 12:44
Мария Аль-Ради
Санкт-Петербург   125 «В гостях у Панды» 09:50
Евгений Андреев
Санкт-Петербург   101 «Нас пятило» 09:02
Сергей Анкудинов
Санкт-Петербург   103 «Трям» 09:06
Ольга Антипова
Москва   126 «Стремительные булки!» 09:52
Полина Белоусова
Санкт-Петербург   140 «Белый Ус» 10:20
Алексей Бовт
Санкт-Петербург   173 «Код опасности» 11:26
Светлана Богачева
Інші міста Північно-Західного ФО   1103 «Ёжики в тумане» 12:26
Елена Борзова
Санкт-Петербург   138 «Русские и не только» 10:16
Дмитрий БУРДИН
Санкт-Петербург   186 «Хорошие люди» 11:52
Татьяна Бурыкина
Вологда   155 «Резной палисад» 10:50
Ксюша Бычкова
Москва   150 «Облико Морале» 10:40
Наталья Васютина
Вологда   155 «Резной палисад» 10:50
Татьяна Ведьгун
Санкт-Петербург   138 «Русские и не только» 10:16
Ирина Веркина
Санкт-Петербург   195 «Колидрова» 12:10
Олеся Викторова
Москва   150 «Облико Морале» 10:40
Юлия Виноградова
Вологда   155 «Резной палисад» 10:50
Оля Ворожцова
Санкт-Петербург   187 «Трое из Простоквашино» 11:54
Дарья Вундер
Санкт-Петербург   118 «Селедочный траулер "Иван Федорович Крузенштерн"» 09:36
Евгения Выборнова
Санкт-Петербург   100 «Поутру за минералкой» 09:00
Николай Гарин
Санкт-Петербург   1109 «Чайник и котелок» 12:38
Татьяна Голубева
Санкт-Петербург   130 «Leone di San Marco» 10:00
Антон Готовцев
Санкт-Петербург   1121 «Улыбаемся и машем» 13:02
Юлия Гриднева
Санкт-Петербург   167 «Гномики повсюду» 11:14
Михаил Грищенко
Санкт-Петербург   1101 «Дети понедельника» 12:22
Галина Груздева
Пушкін   147 «Snake II» 10:34
Марина Данилова
Санкт-Петербург   161 «Па-де-катр» 11:02
Алексей Длугач
Москва   153 «NiceГра» 10:46
Александр Долгих
Санкт-Петербург   162 «Куки» 11:04
Полина Долгих
Санкт-Петербург   162 «Куки» 11:04
Сергей Дорофеев
Московська область   107 «Операция Ы» 09:14
Юлия Дубовицкая
Санкт-Петербург   1101 «Дети понедельника» 12:22
Татьяна Дядина
Санкт-Петербург   1109 «Чайник и котелок» 12:38
Елена Евдокимова
Санкт-Петербург   135 «Белка» 10:10
Ирина Егорова
Санкт-Петербург   112 «Glück» 09:24
Лизавета Емельянова
Санкт-Петербург   174 «Пупсики» 11:28
Антон Епишев
Москва   148 «ЛЛЯ» 10:36
Наталья Жангурова
Санкт-Петербург   103 «Трям» 09:06
Катерина Забродкина
Санкт-Петербург   101 «Нас пятило» 09:02
Марина Засимова
Санкт-Петербург   189 «Бегущие по ветру» 11:58
Инна Захарова
Санкт-Петербург   1101 «Дети понедельника» 12:22
Алексей Иванов
Санкт-Петербург   100 «Поутру за минералкой» 09:00
Елена Игнатенкова
Санкт-Петербург   1104 «Кот и Рыж» 12:28
Павел Исаченко
Санкт-Петербург   101 «Нас пятило» 09:02
Вита Казакова
Москва   134 «лето» 10:08
Никита Калабашкин
Москва   150 «Облико Морале» 10:40
Леся Калинина
Санкт-Петербург   157 «Рыжие начинают» 10:54
Аня Карпова
Москва   106 «Анонимные единороги» 09:12
Александра Киланова
Санкт-Петербург   124 «Пикси и кицунэ» 09:48
Ирина Кирилова
Санкт-Петербург   157 «Рыжие начинают» 10:54
Ольга Киселёва
Санкт-Петербург   1129 «Нелепое королевское бревно» 13:18
Елена Козлова
Санкт-Петербург   164 «Шипшандр» 11:08
Александр Королев
Санкт-Петербург   177 «Марк и Аврелий» 11:34
Елена Коршунова
Санкт-Петербург   130 «Leone di San Marco» 10:00
Оля Кривушко
Ленінградська область   116 «Rabid Ferrets» 09:32
Оксана Кринкина
Санкт-Петербург   157 «Рыжие начинают» 10:54
Алена Кручинина
Москва   199 «Просто команда» 12:18
Ирина Кудрявцева
Санкт-Петербург   161 «Па-де-катр» 11:02
Екатерина Кузнецова
Москва   127 «Bergamont Closed Club» 09:54
Роман Кулагин
Пушкін   184 «Квант НастРоения» 11:48
Роман Ларионов
Санкт-Петербург   121 «Светозарные шорьки» 09:42
Екатерина Леушева
Санкт-Петербург   1104 «Кот и Рыж» 12:28
Павел Лобанов
Санкт-Петербург   161 «Па-де-катр» 11:02
Георгий Макухин
Санкт-Петербург   1122 «Клубника и Морж» 13:04
Марина Михайлова
Санкт-Петербург   137 «Marsach» 10:14
Ирина Мостова
Санкт-Петербург   164 «Шипшандр» 11:08
Анна Неворотина
Санкт-Петербург   143 «АмаТуры» 10:26
Александра Нестерова
Москва   176 «Тесть Тьюринга» 11:32
Ирина Нецепляева
Ленінградська область   170 «Наносовадирект» 11:20
Алексей Николаев
Санкт-Петербург   1121 «Улыбаемся и машем» 13:02
Алексей Огнёв
Санкт-Петербург   198 «Сестрёнка & Co» 12:16
Дмитрий Петров
Санкт-Петербург   112 «Glück» 09:24
Любовь Петрова
Великий Новгород   192 «Лёвик» 12:04
Елена Пименова
Санкт-Петербург   174 «Пупсики» 11:28
Мария Плеханова
Санкт-Петербург   119 «Маруся и Co» 09:38
Таисия Полякова
Санкт-Петербург   172 «Умный Кот» 11:24
Николай Порцель
Санкт-Петербург   115 «В поисках котиков» 09:30
Никита Прасолов
Твер   152 «Под знаком интеграла» 10:44
Екатерина Радомская
Москва   142 «Катюша с расчетом» 10:24
Наталья Рижская
Московська область   158 «Лучше всех» 10:56
Екатерина Сайфулина
Москва   107 «Операция Ы» 09:14
Лизка Самойлова
Санкт-Петербург   113 «На билет» 09:26
Юлия Самуленок
Санкт-Петербург   116 «Rabid Ferrets» 09:32
Татьяна Седова
Москва   188 «Двое из КЛАБ» 11:56
Андрей Слепцов
Москва   102 «Mimopolem» 09:04
Наталья Смирнова
Санкт-Петербург   133 «Родом из детства» 10:06
Сергей Соколов
Санкт-Петербург   1110 «Штурманы» 12:40
Юлия Сорокина
Санкт-Петербург   144 «Вместе веселей» 10:28
Любовь Спиридонова
Санкт-Петербург   129 «Polytech Edition» 09:58
Александр Спирин
Санкт-Петербург   172 «Умный Кот» 11:24
Мария Спирина
Санкт-Петербург   172 «Умный Кот» 11:24
Даниил Столяров
Санкт-Петербург   1114 «Из Петербурга» 12:48
Александра Столярова
Санкт-Петербург   189 «Бегущие по ветру» 11:58
Алла Стоцкая
Санкт-Петербург   198 «Сестрёнка & Co» 12:16
Андрей СУББОТИН
Санкт-Петербург   159 «Япона Мать» 10:58
Ольга Сырова
Санкт-Петербург   122 «Подорожники» 09:44
Александр Тивельков
Москва   154 «За Пони!» 10:48
Юлия Тивелькова
Москва   154 «За Пони!» 10:48
Виктория Тихонова
Санкт-Петербург   105 «Божьи одуванчики» 09:10
Вера Тулькина
Санкт-Петербург   159 «Япона Мать» 10:58
Галя Тюрина
Москва   107 «Операция Ы» 09:14
Кристина Ушакова
Санкт-Петербург   123 «Ириски» 09:46
Ольга Фотченкова
Санкт-Петербург   1105 «Васька» 12:30
Федор Фролов
Москва   127 «Bergamont Closed Club» 09:54
Наталья Хоружая
Москва   158 «Лучше всех» 10:56
Галина Хотченкова
Санкт-Петербург   153 «NiceГра» 10:46
Мария Худякова
Москва   145 «Ланфренланфра» 10:30
Александра Царёва
Санкт-Петербург   193 «#2Саши» 12:06
Тарас Цветков
Санкт-Петербург   165 «Выкрутасы» 11:10
Яна Цветкова
Санкт-Петербург   165 «Выкрутасы» 11:10
Сергей Черкесов
Інші міста Північно-Західного ФО   1107 «Come together» 12:34
Сергей Чернышев
Санкт-Петербург   132 «Люди Че» 10:04
Валерия Чугунова
Москва   126 «Стремительные булки!» 09:52
Дмитрий Шавырин
Твер   152 «Под знаком интеграла» 10:44
Ксения Шикалова
Москва   110 «Шагалы» 09:20
Виталий Шляпников
Санкт-Петербург   1114 «Из Петербурга» 12:48
Наталья Шляпникова
Санкт-Петербург   1114 «Из Петербурга» 12:48
Антон Шумилов
Санкт-Петербург   132 «Люди Че» 10:04
Любовь Щевьёва
Москва   146 «Аврора» 10:32
Александр Ягунов
  1100 «Двое не спят» 12:20
Надежда Яковлева
Москва   175 «Умрут мучительно» 11:30
r bt
Санкт-Петербург   179 «31 июня» 11:38
Яков Алексеев
Санкт-Петербург   129 «Polytech Edition» 09:58
Валерия Белоцерковская
Московська область   117 «Дилетанты» 09:34
Виктор Брыксин
Москва   110 «Шагалы» 09:20
Артем Виноходов
Санкт-Петербург   151 «А татары будут?» 10:42
Алексей Вишняков
Санкт-Петербург   1112 «Азарт2» 12:44
Дмитрий Войтенков
Москва   183 «VIS NUMerorum» 11:46
Алена Володина
Санкт-Петербург   162 «Куки» 11:04
Денис Гаваза
Санкт-Петербург   182 «Котовасия» 11:44
Константин Горшков
Московська область   1102 «Горшков и Дамы» 12:24
Елена Добрынина
Вологда   155 «Резной палисад» 10:50
Владимир Долгих
Санкт-Петербург   162 «Куки» 11:04
Ирина Дубянская
Санкт-Петербург   141 «Бабуины» 10:22
Борис Дудин
Санкт-Петербург   1108 «Сясьстрой» 12:36
Ирина Дьячкова
Санкт-Петербург   1123 «праздник- это мы» 13:06
Татьяна Евдокимова
Москва   114 «Цапленоты» 09:28
Сергей Егоров
Санкт-Петербург   1117 «Корюшка по-русски» 12:54
Наталья Емельяненко
Санкт-Петербург   171 «Емеля» 11:22
Сергей Задворьев
Санкт-Петербург   151 «А татары будут?» 10:42
Ирина Закирова
Ленінградська область   194 «Центрифуга» 12:08
Владислав Зоммер
  170 «Наносовадирект» 11:20
Ирина Иевлева
Санкт-Петербург   163 «ЛевЛев» 11:06
Михаил Кузнецов
Москва   114 «Цапленоты» 09:28
Екатерина Кунгурова
Санкт-Петербург   137 «Marsach» 10:14
Валентина Лапковская
Санкт-Петербург   104 «Зер гут» 09:08
Наталия Логинова
Санкт-Петербург   172 «Умный Кот» 11:24
Вадим Неворотин
Санкт-Петербург   143 «АмаТуры» 10:26
Елена Нестеренко
Москва   160 «Crazy Noisy Bizarre Team» 11:00
Елена Никольская
Санкт-Петербург   178 «Бобры-Хомяки» 11:36
Михаил Нокель
Москва   128 «Добр бодр бобр Додр» 09:56
Анна Олейник
Санкт-Петербург   196 «Лена» 12:12
Александр Плясов
Санкт-Петербург   1115 «RussoTuristo» 12:50
Анна Рымарева
Санкт-Петербург   109 «Уже не новички» 09:18
Елена Сальникова
Москва   116 «Rabid Ferrets» 09:32
Инна Санина
Москва   102 «Mimopolem» 09:04
Ольга Сидоренкова
Санкт-Петербург   181 «Свобода» 11:42
Анастасия Собетова
Москва   1116 «Масяня и Ко» 12:52
Владимир Соколов
Санкт-Петербург   156 «Клетчатее чем зайцы» 10:52
Анастасия Столповская
Москва   191 «Абрикосовые обжоры» 12:02
Дмитрий Ткаленко
Санкт-Петербург   103 «Трям» 09:06
Алиса Тютина
Санкт-Петербург   197 «Мозг и мускул» 12:14
Мария Ульяницкая
Санкт-Петербург   168 «Бухарские олени» 11:16
Мария Фоменко
Санкт-Петербург   103 «Трям» 09:06
Валерий Фотченков
Санкт-Петербург   1106 «Тыгыдымские кони» 12:32
Дмитрий Хисаметдинов
Санкт-Петербург   185 «Фениксы» 11:50
Ирина Шкуратова
Санкт-Петербург   1118 «ВелоРодео» 12:56
Елена Шукшина
Московська область   120 «Волховии» 09:40
Аркадий Азаров
Санкт-Петербург   1112 «Азарт2» 12:44
Елена Азарова
Санкт-Петербург   1112 «Азарт2» 12:44
Анна Александрова
Великий Новгород   195 «Колидрова» 12:10
Екатерина Алиханова
Санкт-Петербург   1122 «Клубника и Морж» 13:04
Изабелла Амитина
Санкт-Петербург   105 «Божьи одуванчики» 09:10
Александра Ананьева
Москва   113 «На билет» 09:26
Юлия Антонова
Москва   110 «Шагалы» 09:20
Николай Артамонов
Санкт-Петербург   168 «Бухарские олени» 11:16
Виктория Архипова
Москва   1102 «Горшков и Дамы» 12:24
Мария Баранова
Великий Новгород   133 «Родом из детства» 10:06
Валентина Барышева
Санкт-Петербург   132 «Люди Че» 10:04
Юрий Баулин
Санкт-Петербург   1109 «Чайник и котелок» 12:38
Ксения Белова
Санкт-Петербург   113 «На билет» 09:26
Сергей Белоусов
Санкт-Петербург   140 «Белый Ус» 10:20
Евгений Беляев
Санкт-Петербург   168 «Бухарские олени» 11:16
Анастасия Бирилло
Санкт-Петербург   178 «Бобры-Хомяки» 11:36
Елена Блажевская
Санкт-Петербург   179 «31 июня» 11:38
Иван Богачев
Псков   1103 «Ёжики в тумане» 12:26
Ирина Богомолова
Москва   176 «Тесть Тьюринга» 11:32
Юлия Бразовская
Санкт-Петербург   197 «Мозг и мускул» 12:14
Елена Булдакова
Гусев   129 «Polytech Edition» 09:58
Елена Вальд
Санкт-Петербург   171 «Емеля» 11:22
Наталья Ващета
Санкт-Петербург   179 «31 июня» 11:38
Кристина Войтенкова
  183 «VIS NUMerorum» 11:46
Любовь Воробьева
Москва   148 «ЛЛЯ» 10:36
Мария Ворошилова
Санкт-Петербург   143 «АмаТуры» 10:26
Юлия Ворошилова
Санкт-Петербург   143 «АмаТуры» 10:26
Татьяна Высоцкая
Санкт-Петербург   1117 «Корюшка по-русски» 12:54
Ксения Вютрих
Санкт-Петербург   151 «А татары будут?» 10:42
Ксения Гаваза
Санкт-Петербург   182 «Котовасия» 11:44
Мария Гаврина
Санкт-Петербург   104 «Зер гут» 09:08
Татьяна Гамаюнова
Санкт-Петербург   1121 «Улыбаемся и машем» 13:02
Юлия Ганзий
Санкт-Петербург   138 «Русские и не только» 10:16
Эльвира Гизатуллина
Санкт-Петербург   168 «Бухарские олени» 11:16
Наталия Гомзякова
Санкт-Петербург   151 «А татары будут?» 10:42
Татьяна Горобец
Санкт-Петербург   174 «Пупсики» 11:28
Наталья Григорьева
Великий Новгород   1120 «Молодежка» 13:00
Ирина Грищенко
Санкт-Петербург   1101 «Дети понедельника» 12:22
Татьяна Данилова
Киров   153 «NiceГра» 10:46
Владимир Демин
Санкт-Петербург   185 «Фениксы» 11:50
Роксана Дрёмова
Санкт-Петербург   170 «Наносовадирект» 11:20
Анастасия Дубянская
Санкт-Петербург   141 «Бабуины» 10:22
Надежда Душечкина
Санкт-Петербург   153 «NiceГра» 10:46
Алексей Дьячков
Санкт-Петербург   1123 «праздник- это мы» 13:06
Дарья Дьячкова
Санкт-Петербург   1123 «праздник- это мы» 13:06
Олег Евдокимов
Санкт-Петербург   135 «Белка» 10:10
Ян Евдокимов
Санкт-Петербург   135 «Белка» 10:10
Лев Епишев
Москва   148 «ЛЛЯ» 10:36
Лука Епишев
Москва   148 «ЛЛЯ» 10:36
Татьяна Ершова
Псков   1103 «Ёжики в тумане» 12:26
Александр Ефимов
Старая Русса   121 «Светозарные шорьки» 09:42
Ирина Ефимова
Санкт-Петербург   138 «Русские и не только» 10:16
Кира Запольских
Санкт-Петербург   187 «Трое из Простоквашино» 11:54
Любовь Зоммер
Ленінградська область   170 «Наносовадирект» 11:20
Екатерина Зотова
Ленінградська область   194 «Центрифуга» 12:08
Алексей Иванов
Санкт-Петербург   136 «Посторонним В» 10:12
Евгения Иванова
Великий Новгород   195 «Колидрова» 12:10
Катя Иванова
Москва   106 «Анонимные единороги» 09:12
Вадим Иевлев
Санкт-Петербург   163 «ЛевЛев» 11:06
Марат Искаков
Великий Новгород   1120 «Молодежка» 13:00
Мария Кантор
Санкт-Петербург   125 «В гостях у Панды» 09:50
Павел Клевцов
Санкт-Петербург   154 «За Пони!» 10:48
Максим Клещев
Санкт-Петербург   1118 «ВелоРодео» 12:56
Елена Козлова
Старая Русса   1123 «праздник- это мы» 13:06
Мария Колесникова
Москва   110 «Шагалы» 09:20
Мария Комарова
Санкт-Петербург   125 «В гостях у Панды» 09:50
Татьяна Кораблина
Москва   142 «Катюша с расчетом» 10:24
Светлана Королева
Санкт-Петербург   1129 «Нелепое королевское бревно» 13:18
Светлана Кохановская
Санкт-Петербург   132 «Люди Че» 10:04
Андрей Кратенков
Санкт-Петербург   1121 «Улыбаемся и машем» 13:02
Георгий Крицук
Санкт-Петербург   167 «Гномики повсюду» 11:14
Екатерина Крицук
Санкт-Петербург   167 «Гномики повсюду» 11:14
Сергей Крицук
Санкт-Петербург   167 «Гномики повсюду» 11:14
Анна Кручинина
Москва   199 «Просто команда» 12:18
Анна Крылова
Санкт-Петербург   1108 «Сясьстрой» 12:36
Екатерина Куданова
Санкт-Петербург   161 «Па-де-катр» 11:02
Александра Кузнецова
Старая Русса   193 «#2Саши» 12:06
Пётр Ламзин
Санкт-Петербург   121 «Светозарные шорьки» 09:42
Ирина Лебедева
Санкт-Петербург   156 «Клетчатее чем зайцы» 10:52
Надежда Лебедева
Санкт-Петербург   131 «Corso & Co» 10:02
Ксения Ломакина
Ленінградська область   194 «Центрифуга» 12:08
Алина Лукьянович
Санкт-Петербург   111 «ТИХО-ходы» 09:22
Анастасия Лысюк
Великий Новгород   1120 «Молодежка» 13:00
Юлия Львова
Санкт-Петербург   181 «Свобода» 11:42
Полина Матвеева
Санкт-Петербург   1108 «Сясьстрой» 12:36
Екатерина Меньшова
Санкт-Петербург   179 «31 июня» 11:38
Ирина Меркушева
Санкт-Петербург   136 «Посторонним В» 10:12
Екатерина Мигунова
Москва   126 «Стремительные булки!» 09:52
Нина Минина
Санкт-Петербург   166 «ТаНи» 11:12
Наталия Миронова
Санкт-Петербург   1118 «ВелоРодео» 12:56
Наталья Михайлова
Великий Новгород   190 «Квартет» 12:00
Елизавета Морозова
Санкт-Петербург   171 «Емеля» 11:22
Наталья Морозова
Твер   152 «Под знаком интеграла» 10:44
Нина Морозова
Санкт-Петербург   131 «Corso & Co» 10:02
Тамара Московкина
Санкт-Петербург   1119 «Sisters» 12:58
Ксения Мошонкина
Москва   1102 «Горшков и Дамы» 12:24
Ольга Никитина
  1100 «Двое не спят» 12:20
Борис Никольский
Санкт-Петербург   178 «Бобры-Хомяки» 11:36
Игорь Никулин
Санкт-Петербург   144 «Вместе веселей» 10:28
Надежда Огнева
Санкт-Петербург   198 «Сестрёнка & Co» 12:16
Александра Онучина
Санкт-Петербург   113 «На билет» 09:26
Василий Орехов
Москва   134 «лето» 10:08
Ярослав Орехов
Москва   134 «лето» 10:08
Анастасия Патрикеева
Москва   160 «Crazy Noisy Bizarre Team» 11:00
Лев Петров
Великий Новгород   192 «Лёвик» 12:04
Никита Петров
Великий Новгород   192 «Лёвик» 12:04
Татьяна Петрова
Санкт-Петербург   166 «ТаНи» 11:12
Кирилл Пиксендеев
Москва   124 «Пикси и кицунэ» 09:48
Вадим Плеханов
Санкт-Петербург   119 «Маруся и Co» 09:38
Елизавета Полякова
Санкт-Петербург   118 «Селедочный траулер "Иван Федорович Крузенштерн"» 09:36
Еоена Пономарева
Санкт-Петербург   141 «Бабуины» 10:22
Вадим Попов
Московська область   117 «Дилетанты» 09:34
Сергей Попов
Великий Новгород   195 «Колидрова» 12:10
Валерия Портнова
Санкт-Петербург   141 «Бабуины» 10:22
Мария Порцель
Санкт-Петербург   115 «В поисках котиков» 09:30
Михаил Прохоров
Москва   199 «Просто команда» 12:18
Ярослав Радомский
Москва   142 «Катюша с расчетом» 10:24
Юлия Разумовская
Санкт-Петербург   164 «Шипшандр» 11:08
Наталья Рассказова
Санкт-Петербург   186 «Хорошие люди» 11:52
Денис Ремняков
Санкт-Петербург   1108 «Сясьстрой» 12:36
Роман Репняков
Санкт-Петербург   1105 «Васька» 12:30
Светлана Рожнова
Псков   1103 «Ёжики в тумане» 12:26
Александр Романов
Санкт-Петербург   185 «Фениксы» 11:50
Светлана Сахарова
Пушкін   147 «Snake II» 10:34
Ася Сергеева
Москва   150 «Облико Морале» 10:40
Сергей Сипин
Санкт-Петербург   186 «Хорошие люди» 11:52
Александр Смирнов
Санкт-Петербург   164 «Шипшандр» 11:08
Елена Смирнова
Санкт-Петербург   1115 «RussoTuristo» 12:50
Надежда Смирнова
Санкт-Петербург   133 «Родом из детства» 10:06
Татьяна Смирнова
Санкт-Петербург   129 «Polytech Edition» 09:58
Анна Снегирева
Москва   188 «Двое из КЛАБ» 11:56
Андрей Собетов
Москва   1116 «Масяня и Ко» 12:52
Тимофей Соколов
Санкт-Петербург   1110 «Штурманы» 12:40
Анастасия Соколова
Санкт-Петербург   1110 «Штурманы» 12:40
Евгений Соловьев
Санкт-Петербург   186 «Хорошие люди» 11:52
Любовь Сорокина
Санкт-Петербург   144 «Вместе веселей» 10:28
Светлана Становова
Санкт-Петербург   185 «Фениксы» 11:50
Татьяна Степанянц
Санкт-Петербург   147 «Snake II» 10:34
Полина Стоголева
Санкт-Петербург   130 «Leone di San Marco» 10:00
Антон Столповский
Москва   191 «Абрикосовые обжоры» 12:02
Александр Сыров
Санкт-Петербург   122 «Подорожники» 09:44
Марина Тихонова
Санкт-Петербург   111 «ТИХО-ходы» 09:22
Илья Топоровский
Санкт-Петербург   109 «Уже не новички» 09:18
Федор Топоровский
Санкт-Петербург   109 «Уже не новички» 09:18
Алексей Тырышкин
Москва   176 «Тесть Тьюринга» 11:32
Константин Тютин
Санкт-Петербург   197 «Мозг и мускул» 12:14
Валерий Угаров
Санкт-Петербург   166 «ТаНи» 11:12
Лада Угарова
Санкт-Петербург   166 «ТаНи» 11:12
Антон Уланов
Санкт-Петербург   156 «Клетчатее чем зайцы» 10:52
Максим Уланов
Санкт-Петербург   156 «Клетчатее чем зайцы» 10:52
Виталий Уразов
Великий Новгород   190 «Квартет» 12:00
Влад Уразов
Великий Новгород   190 «Квартет» 12:00
Владимир Уржумцев
Пушкін   147 «Snake II» 10:34
Наталья Уткина
Санкт-Петербург   197 «Мозг и мускул» 12:14
Сергей Ушаков
Санкт-Петербург   123 «Ириски» 09:46
Александра Фёдорова
Санкт-Петербург   177 «Марк и Аврелий» 11:34
Татьяна Федорова
Санкт-Петербург   198 «Сестрёнка & Co» 12:16
Татьяна Федорова
Санкт-Петербург   136 «Посторонним В» 10:12
Мария Федосеенкова
Великий Новгород   190 «Квартет» 12:00
Анфиса Федяева
Великий Новгород   1106 «Тыгыдымские кони» 12:32
Роман Фертов
Санкт-Петербург   159 «Япона Мать» 10:58
Наталья Фертова
Санкт-Петербург   159 «Япона Мать» 10:58
Елена Филинова
Санкт-Петербург   125 «В гостях у Панды» 09:50
Юлия Филиппова
Москва   176 «Тесть Тьюринга» 11:32
Наталия Фомичева
Санкт-Петербург   1129 «Нелепое королевское бревно» 13:18
Кристина Фотченкова
Санкт-Петербург   1105 «Васька» 12:30
Марина Фотченкова
Санкт-Петербург   1106 «Тыгыдымские кони» 12:32
Александр Хмарик
Санкт-Петербург   187 «Трое из Простоквашино» 11:54
Андрей Цветков
Санкт-Петербург   165 «Выкрутасы» 11:10
Евгений Чайкин
Санкт-Петербург   173 «Код опасности» 11:26
Любовь Чайкина
Санкт-Петербург   173 «Код опасности» 11:26
Полина Черкалина
Москва   160 «Crazy Noisy Bizarre Team» 11:00
Наталья Чернышева
Санкт-Петербург   171 «Емеля» 11:22
Елена Черняк
Санкт-Петербург   109 «Уже не новички» 09:18
Мария Шабанова
Санкт-Петербург   182 «Котовасия» 11:44
Елена Швец
Санкт-Петербург   154 «За Пони!» 10:48
Ярослава Шепель
Міста Прибалтики   104 «Зер гут» 09:08
Наталья Шефова
Твер   152 «Под знаком интеграла» 10:44
Лидия Шкуратова
Санкт-Петербург   1118 «ВелоРодео» 12:56
Дмитрий Шляпников
Санкт-Петербург   1114 «Из Петербурга» 12:48
Владислав Шукшин
Московська область   120 «Волховии» 09:40
Константин Шукшин
Московська область   120 «Волховии» 09:40
Надежда Щевьёва
Москва   146 «Аврора» 10:32
Кира Щербич
Санкт-Петербург   181 «Свобода» 11:42
Дмитрий Яковлев
Москва   175 «Умрут мучительно» 11:30
Екатерина Якунина
Великий Новгород   1120 «Молодежка» 13:00
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
100 09:00 Поутру за минералкой

100

Евгения Выборнова

Санкт-Петербург

Алексей Иванов

Санкт-Петербург

101 09:02 Нас пятило

101

Евгений Андреев

Санкт-Петербург

Катерина Забродкина

Санкт-Петербург

Павел Исаченко

Санкт-Петербург

102 09:04 Mimopolem

102

103 09:06 Трям

103

Сергей Анкудинов

Санкт-Петербург

Наталья Жангурова

Санкт-Петербург

Дмитрий Ткаленко

Санкт-Петербург

Мария Фоменко

Санкт-Петербург

104 09:08 Зер гут

104

Валентина Лапковская

Санкт-Петербург

Мария Гаврина

Санкт-Петербург

Ярослава Шепель

Міста Прибалтики

105 09:10 Божьи одуванчики

105

Виктория Тихонова

Санкт-Петербург

Изабелла Амитина

Санкт-Петербург

106 09:12 Анонимные единороги

106

Аня Карпова

Москва

Катя Иванова

Москва

107 09:14 Операция Ы

107

Сергей Дорофеев

Московська область

Галя Тюрина

Москва

108 09:16 Морра

108

109 09:18 Уже не новички

109

Анна Рымарева

Санкт-Петербург

Илья Топоровский

Санкт-Петербург

Федор Топоровский

Санкт-Петербург

Елена Черняк

Санкт-Петербург

110 09:20 Шагалы

110

Юлия Антонова

Москва

Мария Колесникова

Москва

111 09:22 ТИХО-ходы

111

Алина Лукьянович

Санкт-Петербург

Марина Тихонова

Санкт-Петербург

112 09:24 Glück

112

Ирина Егорова

Санкт-Петербург

Дмитрий Петров

Санкт-Петербург

113 09:26 На билет

113

Лизка Самойлова

Санкт-Петербург

Александра Ананьева

Москва

Ксения Белова

Санкт-Петербург

Александра Онучина

Санкт-Петербург

114 09:28 Цапленоты

114

115 09:30 В поисках котиков

115

Николай Порцель

Санкт-Петербург

Мария Порцель

Санкт-Петербург

116 09:32 Rabid Ferrets

116

Оля Кривушко

Ленінградська область

Юлия Самуленок

Санкт-Петербург

117 09:34 Дилетанты

117

Валерия Белоцерковская

Московська область

Вадим Попов

Московська область

118 09:36 Селедочный траулер "Иван Федорович Крузенштерн"

118

Дарья Вундер

Санкт-Петербург

Елизавета Полякова

Санкт-Петербург

119 09:38 Маруся и Co

119

Мария Плеханова

Санкт-Петербург

Вадим Плеханов

Санкт-Петербург

120 09:40 Волховии

120

Елена Шукшина

Московська область

Владислав Шукшин

Московська область

Константин Шукшин

Московська область

121 09:42 Светозарные шорьки
Роман Ларионов

Санкт-Петербург

Александр Ефимов

Старая Русса

Пётр Ламзин

Санкт-Петербург

122 09:44 Подорожники

122

Ольга Сырова

Санкт-Петербург

Александр Сыров

Санкт-Петербург

123 09:46 Ириски

123

Кристина Ушакова

Санкт-Петербург

Сергей Ушаков

Санкт-Петербург

124 09:48 Пикси и кицунэ

124

Александра Киланова

Санкт-Петербург

Кирилл Пиксендеев

Москва

125 09:50 В гостях у Панды

125

Мария Аль-Ради

Санкт-Петербург

Мария Кантор

Санкт-Петербург

Мария Комарова

Санкт-Петербург

Елена Филинова

Санкт-Петербург

126 09:52 Стремительные булки!

126

Екатерина Мигунова

Москва

127 09:54 Bergamont Closed Club

127

128 09:56 Добр бодр бобр Додр

128

129 09:58 Polytech Edition

129

Любовь Спиридонова

Санкт-Петербург

Яков Алексеев

Санкт-Петербург

Елена Булдакова

Гусев

Татьяна Смирнова

Санкт-Петербург

130 10:00 Leone di San Marco

130

Татьяна Голубева

Санкт-Петербург

Елена Коршунова

Санкт-Петербург

Полина Стоголева

Санкт-Петербург

131 10:02 Corso & Co

131

Надежда Лебедева

Санкт-Петербург

Нина Морозова

Санкт-Петербург

132 10:04 Люди Че

132

Сергей Чернышев

Санкт-Петербург

Антон Шумилов

Санкт-Петербург

Валентина Барышева

Санкт-Петербург

Светлана Кохановская

Санкт-Петербург

133 10:06 Родом из детства

133

Наталья Смирнова

Санкт-Петербург

Мария Баранова

Великий Новгород

Надежда Смирнова

Санкт-Петербург

134 10:08 лето

134

Василий Орехов

Москва

Ярослав Орехов

Москва

135 10:10 Белка

135

Елена Евдокимова

Санкт-Петербург

Олег Евдокимов

Санкт-Петербург

Ян Евдокимов

Санкт-Петербург

136 10:12 Посторонним В

136

Denis Semenov

Санкт-Петербург

Алексей Иванов

Санкт-Петербург

Ирина Меркушева

Санкт-Петербург

Татьяна Федорова

Санкт-Петербург

137 10:14 Marsach

137

Марина Михайлова

Санкт-Петербург

Екатерина Кунгурова

Санкт-Петербург

138 10:16 Русские и не только

138

Елена Борзова

Санкт-Петербург

Татьяна Ведьгун

Санкт-Петербург

Юлия Ганзий

Санкт-Петербург

Ирина Ефимова

Санкт-Петербург

140 10:20 Белый Ус

140

Полина Белоусова

Санкт-Петербург

Сергей Белоусов

Санкт-Петербург

141 10:22 Бабуины

141

Ирина Дубянская

Санкт-Петербург

Анастасия Дубянская

Санкт-Петербург

Еоена Пономарева

Санкт-Петербург

Валерия Портнова

Санкт-Петербург

142 10:24 Катюша с расчетом

142

Татьяна Кораблина

Москва

Ярослав Радомский

Москва

143 10:26 АмаТуры

143

Анна Неворотина

Санкт-Петербург

Вадим Неворотин

Санкт-Петербург

Мария Ворошилова

Санкт-Петербург

Юлия Ворошилова

Санкт-Петербург

144 10:28 Вместе веселей

144

Юлия Сорокина

Санкт-Петербург

Игорь Никулин

Санкт-Петербург

Любовь Сорокина

Санкт-Петербург

145 10:30 Ланфренланфра

145

146 10:32 Аврора

146

Надежда Щевьёва

Москва

147 10:34 Snake II

147

Светлана Сахарова

Пушкін

Татьяна Степанянц

Санкт-Петербург

Владимир Уржумцев

Пушкін

148 10:36 ЛЛЯ

148

Любовь Воробьева

Москва

Лев Епишев

Москва

Лука Епишев

Москва

150 10:40 Облико Морале

150

Ася Сергеева

Москва

151 10:42 А татары будут?

151

Артем Виноходов

Санкт-Петербург

Сергей Задворьев

Санкт-Петербург

Ксения Вютрих

Санкт-Петербург

Наталия Гомзякова

Санкт-Петербург

152 10:44 Под знаком интеграла

152

Наталья Морозова

Твер

Наталья Шефова

Твер

153 10:46 NiceГра

153

Галина Хотченкова

Санкт-Петербург

Татьяна Данилова

Киров

Надежда Душечкина

Санкт-Петербург

154 10:48 За Пони!

154

Павел Клевцов

Санкт-Петербург

Елена Швец

Санкт-Петербург

155 10:50 Резной палисад

155

156 10:52 Клетчатее чем зайцы
Владимир Соколов

Санкт-Петербург

Ирина Лебедева

Санкт-Петербург

Антон Уланов

Санкт-Петербург

Максим Уланов

Санкт-Петербург

157 10:54 Рыжие начинают

157

Леся Калинина

Санкт-Петербург

Ирина Кирилова

Санкт-Петербург

Оксана Кринкина

Санкт-Петербург

158 10:56 Лучше всех

158

Наталья Рижская

Московська область

159 10:58 Япона Мать

159

Андрей СУББОТИН

Санкт-Петербург

Вера Тулькина

Санкт-Петербург

Роман Фертов

Санкт-Петербург

Наталья Фертова

Санкт-Петербург

160 11:00 Crazy Noisy Bizarre Team

160

Анастасия Патрикеева

Москва

Полина Черкалина

Москва

161 11:02 Па-де-катр

161

Марина Данилова

Санкт-Петербург

Ирина Кудрявцева

Санкт-Петербург

Павел Лобанов

Санкт-Петербург

Екатерина Куданова

Санкт-Петербург

162 11:04 Куки

162

Александр Долгих

Санкт-Петербург

Полина Долгих

Санкт-Петербург

Алена Володина

Санкт-Петербург

Владимир Долгих

Санкт-Петербург

163 11:06 ЛевЛев

163

Ирина Иевлева

Санкт-Петербург

Вадим Иевлев

Санкт-Петербург

164 11:08 Шипшандр

164

Елена Козлова

Санкт-Петербург

Ирина Мостова

Санкт-Петербург

Юлия Разумовская

Санкт-Петербург

Александр Смирнов

Санкт-Петербург

165 11:10 Выкрутасы

165

Тарас Цветков

Санкт-Петербург

Яна Цветкова

Санкт-Петербург

Андрей Цветков

Санкт-Петербург

166 11:12 ТаНи

166

Нина Минина

Санкт-Петербург

Татьяна Петрова

Санкт-Петербург

Валерий Угаров

Санкт-Петербург

Лада Угарова

Санкт-Петербург

167 11:14 Гномики повсюду

167

Юлия Гриднева

Санкт-Петербург

Георгий Крицук

Санкт-Петербург

Екатерина Крицук

Санкт-Петербург

Сергей Крицук

Санкт-Петербург

168 11:16 Бухарские олени

168

Мария Ульяницкая

Санкт-Петербург

Николай Артамонов

Санкт-Петербург

Евгений Беляев

Санкт-Петербург

Эльвира Гизатуллина

Санкт-Петербург

170 11:20 Наносовадирект

170

Ирина Нецепляева

Ленінградська область

Роксана Дрёмова

Санкт-Петербург

Любовь Зоммер

Ленінградська область

171 11:22 Емеля

171

Наталья Емельяненко

Санкт-Петербург

Елена Вальд

Санкт-Петербург

Елизавета Морозова

Санкт-Петербург

Наталья Чернышева

Санкт-Петербург

172 11:24 Умный Кот

172

Таисия Полякова

Санкт-Петербург

Александр Спирин

Санкт-Петербург

Мария Спирина

Санкт-Петербург

Наталия Логинова

Санкт-Петербург

173 11:26 Код опасности

173

Алексей Бовт

Санкт-Петербург

Евгений Чайкин

Санкт-Петербург

Любовь Чайкина

Санкт-Петербург

174 11:28 Пупсики

174

Лизавета Емельянова

Санкт-Петербург

Елена Пименова

Санкт-Петербург

Татьяна Горобец

Санкт-Петербург

175 11:30 Умрут мучительно

175

Дмитрий Яковлев

Москва

176 11:32 Тесть Тьюринга

176

Ирина Богомолова

Москва

Алексей Тырышкин

Москва

Юлия Филиппова

Москва

177 11:34 Марк и Аврелий

177

Александр Королев

Санкт-Петербург

Александра Фёдорова

Санкт-Петербург

178 11:36 Бобры-Хомяки

178

Елена Никольская

Санкт-Петербург

Анастасия Бирилло

Санкт-Петербург

Борис Никольский

Санкт-Петербург

179 11:38 31 июня

179

r bt

Санкт-Петербург

Елена Блажевская

Санкт-Петербург

Наталья Ващета

Санкт-Петербург

Екатерина Меньшова

Санкт-Петербург

181 11:42 Свобода

181

Ольга Сидоренкова

Санкт-Петербург

Юлия Львова

Санкт-Петербург

Кира Щербич

Санкт-Петербург

182 11:44 Котовасия

182

Денис Гаваза

Санкт-Петербург

Ксения Гаваза

Санкт-Петербург

Мария Шабанова

Санкт-Петербург

183 11:46 VIS NUMerorum

183

Кристина Войтенкова

184 11:48 Квант НастРоения

184

Anastasia Panfutova

Санкт-Петербург

185 11:50 Фениксы

185

Дмитрий Хисаметдинов

Санкт-Петербург

Владимир Демин

Санкт-Петербург

Александр Романов

Санкт-Петербург

Светлана Становова

Санкт-Петербург

186 11:52 Хорошие люди

186

Дмитрий БУРДИН

Санкт-Петербург

Наталья Рассказова

Санкт-Петербург

Сергей Сипин

Санкт-Петербург

Евгений Соловьев

Санкт-Петербург

187 11:54 Трое из Простоквашино

187

Оля Ворожцова

Санкт-Петербург

Кира Запольских

Санкт-Петербург

Александр Хмарик

Санкт-Петербург

188 11:56 Двое из КЛАБ

188

Анна Снегирева

Москва

189 11:58 Бегущие по ветру

189

Марина Засимова

Санкт-Петербург

Александра Столярова

Санкт-Петербург

190 12:00 Квартет

190

Наталья Михайлова

Великий Новгород

Виталий Уразов

Великий Новгород

Влад Уразов

Великий Новгород

Мария Федосеенкова

Великий Новгород

191 12:02 Абрикосовые обжоры

191

Антон Столповский

Москва

192 12:04 Лёвик

192

Любовь Петрова

Великий Новгород

Лев Петров

Великий Новгород

Никита Петров

Великий Новгород

193 12:06 #2Саши

193

Александра Царёва

Санкт-Петербург

Александра Кузнецова

Старая Русса

194 12:08 Центрифуга

194

Ирина Закирова

Ленінградська область

Екатерина Зотова

Ленінградська область

Ксения Ломакина

Ленінградська область

195 12:10 Колидрова

195

Ирина Веркина

Санкт-Петербург

Анна Александрова

Великий Новгород

Евгения Иванова

Великий Новгород

Сергей Попов

Великий Новгород

196 12:12 Лена

196

Анна Олейник

Санкт-Петербург

197 12:14 Мозг и мускул

197

Алиса Тютина

Санкт-Петербург

Юлия Бразовская

Санкт-Петербург

Константин Тютин

Санкт-Петербург

Наталья Уткина

Санкт-Петербург

198 12:16 Сестрёнка & Co

198

Алексей Огнёв

Санкт-Петербург

Алла Стоцкая

Санкт-Петербург

Надежда Огнева

Санкт-Петербург

Татьяна Федорова

Санкт-Петербург

199 12:18 Просто команда

199

Анна Кручинина

Москва

Михаил Прохоров

Москва

1100 12:20 Двое не спят

1100

Ольга Никитина

1101 12:22 Дети понедельника

1101

Михаил Грищенко

Санкт-Петербург

Юлия Дубовицкая

Санкт-Петербург

Инна Захарова

Санкт-Петербург

Ирина Грищенко

Санкт-Петербург

1102 12:24 Горшков и Дамы

1102

Константин Горшков

Московська область

Виктория Архипова

Москва

Ксения Мошонкина

Москва

1103 12:26 Ёжики в тумане

1103

Светлана Богачева

Інші міста Північно-Західного ФО

Иван Богачев

Псков

Татьяна Ершова

Псков

Светлана Рожнова

Псков

1104 12:28 Кот и Рыж

1104

Елена Игнатенкова

Санкт-Петербург

Екатерина Леушева

Санкт-Петербург

1105 12:30 Васька

1105

Ольга Фотченкова

Санкт-Петербург

Роман Репняков

Санкт-Петербург

Кристина Фотченкова

Санкт-Петербург

1106 12:32 Тыгыдымские кони

1106

Валерий Фотченков

Санкт-Петербург

Анфиса Федяева

Великий Новгород

Марина Фотченкова

Санкт-Петербург

1107 12:34 Come together

1107

Сергей Черкесов

Інші міста Північно-Західного ФО

1108 12:36 Сясьстрой

1108

Борис Дудин

Санкт-Петербург

Анна Крылова

Санкт-Петербург

Полина Матвеева

Санкт-Петербург

Денис Ремняков

Санкт-Петербург

1109 12:38 Чайник и котелок

1109

Николай Гарин

Санкт-Петербург

Татьяна Дядина

Санкт-Петербург

Юрий Баулин

Санкт-Петербург

1110 12:40 Штурманы

1110

Сергей Соколов

Санкт-Петербург

Тимофей Соколов

Санкт-Петербург

Анастасия Соколова

Санкт-Петербург

1112 12:44 Азарт2

1112

Екатерина Азарова

Санкт-Петербург

Алексей Вишняков

Санкт-Петербург

Аркадий Азаров

Санкт-Петербург

Елена Азарова

Санкт-Петербург

1114 12:48 Из Петербурга

1114

Даниил Столяров

Санкт-Петербург

Виталий Шляпников

Санкт-Петербург

Наталья Шляпникова

Санкт-Петербург

Дмитрий Шляпников

Санкт-Петербург

1115 12:50 RussoTuristo

1115

Александр Плясов

Санкт-Петербург

Елена Смирнова

Санкт-Петербург

1116 12:52 Масяня и Ко

1116

Андрей Собетов

Москва

1117 12:54 Корюшка по-русски

1117

Сергей Егоров

Санкт-Петербург

Татьяна Высоцкая

Санкт-Петербург

1118 12:56 ВелоРодео

1118

Ирина Шкуратова

Санкт-Петербург

Максим Клещев

Санкт-Петербург

Наталия Миронова

Санкт-Петербург

Лидия Шкуратова

Санкт-Петербург

1119 12:58 Sisters

1119

Тамара Московкина

Санкт-Петербург

1120 13:00 Молодежка
Наталья Григорьева

Великий Новгород

Марат Искаков

Великий Новгород

Анастасия Лысюк

Великий Новгород

Екатерина Якунина

Великий Новгород

1121 13:02 Улыбаемся и машем

1121

Антон Готовцев

Санкт-Петербург

Алексей Николаев

Санкт-Петербург

Татьяна Гамаюнова

Санкт-Петербург

Андрей Кратенков

Санкт-Петербург

1122 13:04 Клубника и Морж

1122

Георгий Макухин

Санкт-Петербург

Екатерина Алиханова

Санкт-Петербург

1123 13:06 праздник- это мы

1123

Ирина Дьячкова

Санкт-Петербург

Алексей Дьячков

Санкт-Петербург

Дарья Дьячкова

Санкт-Петербург

Елена Козлова

Старая Русса

1129 13:18 Нелепое королевское бревно

1129

Ольга Киселёва

Санкт-Петербург

Светлана Королева

Санкт-Петербург

Наталия Фомичева

Санкт-Петербург