Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Euheni Dirvuk
Інші міста Білорусі   P419 «Кекс, котики и корвалол» 09:38
Alexander Isaev
Москва   P438 «ZaPozitiFF!» 10:16
Alexander Kovalchuk
Мінськ   P419 «Кекс, котики и корвалол» 09:38
Olga Laen
Рига   P432 «Tough Rivals» 10:04
Viktorija Sjargi
Рига   P430 «Банда Мориарти» 10:00
Margo Tretjakova
Рига   P439 «Фурии и бабочки» 10:18
Dzmitry Ulezla
Мінськ   P419 «Кекс, котики и корвалол» 09:38
Владимир Бородин
Москва   P405 «Стёртые копыта» 09:10
Анастасия Волобуева
Москва   P441 «KVN - АК МЭИ» 10:22
Ксения Дербикова
Москва   P403 «Улитки-Про» 09:06
Владимир Журкин
Санкт-Петербург   P415 «Пушинка» 09:30
Юлия Зырина
Міста далекого зарубіжжя   P400 «Мечты сбываются!!» 09:00
Соня Калякина
Москва   P403 «Улитки-Про» 09:06
Павел Клевцов
Санкт-Петербург   P406 «Соулу» 09:12
Елена Козлова
Санкт-Петербург   P408 «Шипшандр» 09:16
Татьяна Комарова
Санкт-Петербург   P426 «Горячие пятки» 09:52
Екатерина Концевич
Інші міста Білорусі   P419 «Кекс, котики и корвалол» 09:38
Лера Корнеева
Москва   P403 «Улитки-Про» 09:06
Светлана Королева
Санкт-Петербург   P423 «Код города» 09:46
Роман Кулагин
Пушкін   P414 «Ленинградский ПочтальON» 09:28
Катька Малкова
Москва   P411 «Оригинальное название» 09:22
Наталия Мильштейн
Москва   P417 «Пятница» 09:34
Ирина Мостова
Санкт-Петербург   P408 «Шипшандр» 09:16
Полина Олещенко
Санкт-Петербург   P406 «Соулу» 09:12
Дмитрий Паршенцев
Москва   P405 «Стёртые копыта» 09:10
Василиса Петрова
Санкт-Петербург   P425 «Эльки» 09:50
Анастасия Подругина
Москва   P407 «19+» 09:14
Валерия Подругина
Москва   P407 «19+» 09:14
Алексей Рязанов
Москва   P427 «Крылатые еноты» 09:54
Анна Рязанова
Москва   P427 «Крылатые еноты» 09:54
Илья Сотников
Санкт-Петербург   P424 «Крылатый Хык» 09:48
Анна Столярова
Санкт-Петербург   P433 «Перверсия» 10:06
Сергей Терентьев
Санкт-Петербург   P418 «Имбирные прянички» 09:36
Maxim Kiryushin
Москва   P440 «Kon-Tea-Ki» 10:20
Rina Tihomirova
Московська область   P410 «Insomnia» 09:20
Иван Бахтин
Мінськ   P435 «Хеўра дурэўра» 10:10
Анна Бехтева
Санкт-Петербург   P437 «Смена картинки» 10:14
Екатерина Бобкова
Санкт-Петербург   P404 «Мыкола Питерский» 09:08
Андрей Боев
Санкт-Петербург   P433 «Перверсия» 10:06
Павел Зубарев
Осло   P428 «НЕзлобные зубры» 09:56
Светлана Климанова
Москва   P417 «Пятница» 09:34
Николай Косовский
Санкт-Петербург   P416 «Ника» 09:32
Дмитрий Михайлов
Санкт-Петербург   P412 «Коалы» 09:24
Елизавета Михайлова
Санкт-Петербург   P412 «Коалы» 09:24
Лидия Пантелеева
Санкт-Петербург   P415 «Пушинка» 09:30
Кирилл Петренко
Санкт-Петербург   P404 «Мыкола Питерский» 09:08
Ксения Развенская
Москва   P421 «Борщи» 09:42
Рената Розовская
Москва   P431 «Hedgehogs» 10:02
Иван Романов
Москва   P413 «Головоножки» 09:26
Екатерина Сафронова
Санкт-Петербург   P429 «Зеленое солнце» 09:58
Александра Сергеева
Мінськ   P434 «Парадокс» 10:08
Вячеслав Чекушин
Рига   P436 «На вираже» 10:12
Julia Aleksejeva
Рига   P432 «Tough Rivals» 10:04
Diana Dorofejeva
Рига   P432 «Tough Rivals» 10:04
Mira Kiselgof
Москва   P413 «Головоножки» 09:26
Jevgenijs Mokans
Рига   P432 «Tough Rivals» 10:04
Dina Morozova
Рига   P430 «Банда Мориарти» 10:00
Olga Paškovska
Рига   P430 «Банда Мориарти» 10:00
Виталий Бакшеев
Санкт-Петербург   P402 «Крылатые качели» 09:04
Ирина Балашова
Санкт-Петербург   P437 «Смена картинки» 10:14
Алексей Васильев
Санкт-Петербург   P404 «Мыкола Питерский» 09:08
Анатолий Волков
Санкт-Петербург   P426 «Горячие пятки» 09:52
Алексей Гаврилов
Санкт-Петербург   P433 «Перверсия» 10:06
Наташа Зайченко
Москва   P440 «Kon-Tea-Ki» 10:20
Алексей Злобин
Санкт-Петербург   P428 «НЕзлобные зубры» 09:56
Александра Зубарева
Осло   P428 «НЕзлобные зубры» 09:56
Надежда Зутте
Рига   P439 «Фурии и бабочки» 10:18
Ирина Карманова
Санкт-Петербург   P402 «Крылатые качели» 09:04
Майя Кисельгоф
Москва   P413 «Головоножки» 09:26
Алексей Кондратьев
Москва   P409 «СкунсЁж» 09:18
Екатерина Кончина
Санкт-Петербург   P428 «НЕзлобные зубры» 09:56
Антон Косовский
Санкт-Петербург   P416 «Ника» 09:32
Юрий Лузянин
Санкт-Петербург   P412 «Коалы» 09:24
Елена Любич
Санкт-Петербург   P425 «Эльки» 09:50
Светлана Манжай
Москва   P441 «KVN - АК МЭИ» 10:22
Анастасия Мартынова
Санкт-Петербург   P418 «Имбирные прянички» 09:36
Леонид Мацукевич
Мінськ   P434 «Парадокс» 10:08
Дмитрий Метлов
Москва   P409 «СкунсЁж» 09:18
Владимир Мироновский
Москва   P407 «19+» 09:14
Инна Морозовская
Москва   P417 «Пятница» 09:34
Иван Недайборщ
Москва   P421 «Борщи» 09:42
Александр Недоспасов
Москва   P417 «Пятница» 09:34
Иван Орлов
Москва   P409 «СкунсЁж» 09:18
Ольга Парфенова
Мінськ   P434 «Парадокс» 10:08
Елизавета Петрушенко
Санкт-Петербург   P429 «Зеленое солнце» 09:58
Катерина Радюк
Мінськ   P435 «Хеўра дурэўра» 10:10
Елизавета Рембицкая
Санкт-Петербург   P404 «Мыкола Питерский» 09:08
Даниил Розовский
Москва   P431 «Hedgehogs» 10:02
Андрей Сапронов
Санкт-Петербург   P412 «Коалы» 09:24
Александр Смирнов
Санкт-Петербург   P408 «Шипшандр» 09:16
Аля Сотникова
Санкт-Петербург   P424 «Крылатый Хык» 09:48
Лена Сотникова
Санкт-Петербург   P424 «Крылатый Хык» 09:48
Александра Тихоновец
Санкт-Петербург   P433 «Перверсия» 10:06
Вероника Третьякова
Рига   P439 «Фурии и бабочки» 10:18
Галина Третьякова
Рига   P439 «Фурии и бабочки» 10:18
Татьяна Тягур
Санкт-Петербург   P426 «Горячие пятки» 09:52
Паул Фелдманн
Міста далекого зарубіжжя   P400 «Мечты сбываются!!» 09:00
Алла Чекушина
Рига   P436 «На вираже» 10:12
Елена Швец
Санкт-Петербург   P406 «Соулу» 09:12
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди Теги:
P400 09:00 Мечты сбываются!!

P400

Юлия Зырина

Міста далекого зарубіжжя

Паул Фелдманн

Міста далекого зарубіжжя

P402 09:04 Крылатые качели

P402

Виталий Бакшеев

Санкт-Петербург

Ирина Карманова

Санкт-Петербург

P403 09:06 Улитки-Про

P403

МГУ , МГППУ , Москва , Биофак МГУ
P404 09:08 Мыкола Питерский

P404

Екатерина Бобкова

Санкт-Петербург

Кирилл Петренко

Санкт-Петербург

Алексей Васильев

Санкт-Петербург

Елизавета Рембицкая

Санкт-Петербург

P405 09:10 Стёртые копыта

P405

P406 09:12 Соулу

P406

Павел Клевцов

Санкт-Петербург

Полина Олещенко

Санкт-Петербург

Елена Швец

Санкт-Петербург

Санкт-Петербург
P407 09:14 19+

P407

Владимир Мироновский

Москва

МГУ
P408 09:16 Шипшандр

P408

Елена Козлова

Санкт-Петербург

Ирина Мостова

Санкт-Петербург

Александр Смирнов

Санкт-Петербург

Санкт-Петербург
P409 09:18 СкунсЁж

P409

Алексей Кондратьев

Москва

Дмитрий Метлов

Москва

Иван Орлов

Москва

P410 09:20 Insomnia

P410

Rina Tihomirova

Московська область

P411 09:22 Оригинальное название

P411

P412 09:24 Коалы

P412

Дмитрий Михайлов

Санкт-Петербург

Елизавета Михайлова

Санкт-Петербург

Юрий Лузянин

Санкт-Петербург

Андрей Сапронов

Санкт-Петербург

P413 09:26 Головоножки

P413

Mira Kiselgof

Москва

Майя Кисельгоф

Москва

Нижний Тагил , Тинькофф , НИУ ВШЭ
P414 09:28 Ленинградский ПочтальON

P414

P415 09:30 Пушинка

P415

Владимир Журкин

Санкт-Петербург

Лидия Пантелеева

Санкт-Петербург

P416 09:32 Ника

P416

Николай Косовский

Санкт-Петербург

Антон Косовский

Санкт-Петербург

P417 09:34 Пятница

P417

Инна Морозовская

Москва

Александр Недоспасов

Москва

P418 09:36 Имбирные прянички

P418

Сергей Терентьев

Санкт-Петербург

Анастасия Мартынова

Санкт-Петербург

P419 09:38 Кекс, котики и корвалол

P419

Euheni Dirvuk

Інші міста Білорусі

Alexander Kovalchuk

Мінськ

Dzmitry Ulezla

Мінськ

Екатерина Концевич

Інші міста Білорусі

Отрыв
P421 09:42 Борщи
Иван Недайборщ

Москва

P423 09:46 Код города

P423

Светлана Королева

Санкт-Петербург

P424 09:48 Крылатый Хык

P424

Илья Сотников

Санкт-Петербург

Аля Сотникова

Санкт-Петербург

Лена Сотникова

Санкт-Петербург

P425 09:50 Эльки

P425

Василиса Петрова

Санкт-Петербург

Елена Любич

Санкт-Петербург

P426 09:52 Горячие пятки

P426

Татьяна Комарова

Санкт-Петербург

Анатолий Волков

Санкт-Петербург

Татьяна Тягур

Санкт-Петербург

P427 09:54 Крылатые еноты

P427

P428 09:56 НЕзлобные зубры

P428

Алексей Злобин

Санкт-Петербург

Александра Зубарева

Осло

Екатерина Кончина

Санкт-Петербург

P429 09:58 Зеленое солнце

P429

Екатерина Сафронова

Санкт-Петербург

Елизавета Петрушенко

Санкт-Петербург

P430 10:00 Банда Мориарти

P430

Viktorija Sjargi

Рига

Dina Morozova

Рига

Olga Paškovska

Рига

P431 10:02 Hedgehogs

P431

Даниил Розовский

Москва

P432 10:04 Tough Rivals

P432

Olga Laen

Рига

Julia Aleksejeva

Рига

Diana Dorofejeva

Рига

Jevgenijs Mokans

Рига

P433 10:06 Перверсия

P433

Анна Столярова

Санкт-Петербург

Андрей Боев

Санкт-Петербург

Алексей Гаврилов

Санкт-Петербург

Александра Тихоновец

Санкт-Петербург

Санкт-Петербург , Выворотни , НМСУ "Горный" , СПбГИК
P434 10:08 Парадокс

P434

Леонид Мацукевич

Мінськ

Ольга Парфенова

Мінськ

Отрыв , Минск
P435 10:10 Хеўра дурэўра

P435

Иван Бахтин

Мінськ

Катерина Радюк

Мінськ

Отрыв , Минск
P436 10:12 На вираже

P436

Алла Чекушина

Рига

P437 10:14 Смена картинки

P437

Анна Бехтева

Санкт-Петербург

Ирина Балашова

Санкт-Петербург

P438 10:16 ZaPozitiFF!

P438

Alexander Isaev

Москва

P439 10:18 Фурии и бабочки

P439

Margo Tretjakova

Рига

Надежда Зутте

Рига

Вероника Третьякова

Рига

Галина Третьякова

Рига

Рига
P440 10:20 Kon-Tea-Ki

P440

Maxim Kiryushin

Москва

Наташа Зайченко

Москва

P441 10:22 KVN - АК МЭИ

P441

Светлана Манжай

Москва

МГУ , Альпклуб МЭИ