Категорія 

Показати невикористані місця

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Valentina Zvonareva
Санкт-Петербург   714 «Магнолия» 09:28
Екатерина Агер
Санкт-Петербург   733 «Человечки» 10:06
Елена Амбросовская
Санкт-Петербург   713 «Не черепахи» 09:26
Мария Белякова
Москва   717 «ЫЁЫ рыба камбала» 09:34
Юрий Бунаков
Санкт-Петербург   734 «БРыСьКа» 10:08
Павел Васильев
Санкт-Петербург   702 «Кокошка на выезде» 09:04
Михаил Грищенко
Санкт-Петербург   720 «Дети понедельника» 09:40
Юлия Дубовицкая
Санкт-Петербург   720 «Дети понедельника» 09:40
Инна Захарова
Санкт-Петербург   720 «Дети понедельника» 09:40
Игорь Кашапов
Санкт-Петербург   751 «Выворотни» 10:42
Екатерина Кашапова
Санкт-Петербург   751 «Выворотни» 10:42
Пётр Корешонков
Санкт-Петербург   712 «Солнышко» 09:24
Альбина Лебедева
Москва   707 «Код красный» 09:14
Вероника Малей
Санкт-Петербург   706 «Isla del Amor» 09:12
Андрей Минкин
Санкт-Петербург   730 «Corso & Co» 10:00
Анна Неворотина
Санкт-Петербург   708 «АмаТуры» 09:16
Евгения Прилуцкая
Санкт-Петербург   701 «Фифа, Цаца и Фря» 09:02
Елена Разенкова
Санкт-Петербург   703 «Зевгма» 09:06
Сергей Серов
Санкт-Петербург   732 «Физики и лирики» 10:04
Анна Торопова
Санкт-Петербург   740 «Чашка чая» 10:20
Нина Трунина
Санкт-Петербург   731 «Бакенбарды» 10:02
Мария Трусова
Санкт-Петербург   704 «Придумаем потом» 09:08
Михаил Тягур
Санкт-Петербург   710 «Плотоядный компот» 09:20
Александра Шпанская
Санкт-Петербург   716 «Вокруг красиво» 09:32
Владислав Яковлев
Санкт-Петербург   736 «Йохан Львович» 10:12
Анастасия Агеева
Санкт-Петербург   711 «Штурмовики» 09:22
Александр Букреев
Санкт-Петербург   750 «Рабочее название» 10:40
Анна Иванова
Санкт-Петербург   732 «Физики и лирики» 10:04
Марина Мухина
Санкт-Петербург   709 «Умозаключенные» 09:18
Вадим Неворотин
Санкт-Петербург   708 «АмаТуры» 09:16
Михаил Нокель
Москва   700 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Юрий Серов
Санкт-Петербург   732 «Физики и лирики» 10:04
Aleks Alva
Санкт-Петербург   716 «Вокруг красиво» 09:32
Мария Абрамова
Санкт-Петербург   713 «Не черепахи» 09:26
Иван Агер
Санкт-Петербург   733 «Человечки» 10:06
Мария Амурская
Москва   703 «Зевгма» 09:06
Александр Бандура
Санкт-Петербург   709 «Умозаключенные» 09:18
Валерия Бежанова
Санкт-Петербург   734 «БРыСьКа» 10:08
Дарья Бирюкова
Санкт-Петербург   706 «Isla del Amor» 09:12
Владислав Веселитский
Санкт-Петербург   714 «Магнолия» 09:28
Ирина Грищенко
Санкт-Петербург   720 «Дети понедельника» 09:40
Илья Демин
Санкт-Петербург   716 «Вокруг красиво» 09:32
Наталья Дмитриева
Санкт-Петербург   714 «Магнолия» 09:28
Екатерина Жгулева
Санкт-Петербург   709 «Умозаключенные» 09:18
Дарья Калинина
Санкт-Петербург   704 «Придумаем потом» 09:08
Григорий Копп
Санкт-Петербург   710 «Плотоядный компот» 09:20
Марина Корешонкова
Санкт-Петербург   712 «Солнышко» 09:24
Сергей Кузнецов
Санкт-Петербург   730 «Corso & Co» 10:00
Александра Линцбах
Санкт-Петербург   716 «Вокруг красиво» 09:32
Анна Розанова
Санкт-Петербург   706 «Isla del Amor» 09:12
Андрей Рысь
Санкт-Петербург   736 «Йохан Львович» 10:12
Анастасия Серова
Санкт-Петербург   732 «Физики и лирики» 10:04
Юлия Смирнова
Санкт-Петербург   736 «Йохан Львович» 10:12
Александр Турченко
Санкт-Петербург   706 «Isla del Amor» 09:12
Кирилл Уланов
Санкт-Петербург   710 «Плотоядный компот» 09:20
Виктор Яценко
Санкт-Петербург   710 «Плотоядный компот» 09:20
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
700 09:00 Добр бодр бобр Додр
701 09:02 Фифа, Цаца и Фря
Евгения Прилуцкая

Санкт-Петербург

702 09:04 Кокошка на выезде
Павел Васильев

Санкт-Петербург

703 09:06 Зевгма
Елена Разенкова

Санкт-Петербург

Мария Амурская

Москва

704 09:08 Придумаем потом
Мария Трусова

Санкт-Петербург

Дарья Калинина

Санкт-Петербург

706 09:12 Isla del Amor
Вероника Малей

Санкт-Петербург

Дарья Бирюкова

Санкт-Петербург

Анна Розанова

Санкт-Петербург

Александр Турченко

Санкт-Петербург

707 09:14 Код красный
708 09:16 АмаТуры
Анна Неворотина

Санкт-Петербург

Вадим Неворотин

Санкт-Петербург

709 09:18 Умозаключенные
Марина Мухина

Санкт-Петербург

Александр Бандура

Санкт-Петербург

Екатерина Жгулева

Санкт-Петербург

710 09:20 Плотоядный компот
Михаил Тягур

Санкт-Петербург

Григорий Копп

Санкт-Петербург

Кирилл Уланов

Санкт-Петербург

Виктор Яценко

Санкт-Петербург

711 09:22 Штурмовики
Анастасия Агеева

Санкт-Петербург

712 09:24 Солнышко
Пётр Корешонков

Санкт-Петербург

Марина Корешонкова

Санкт-Петербург

713 09:26 Не черепахи
Елена Амбросовская

Санкт-Петербург

Мария Абрамова

Санкт-Петербург

714 09:28 Магнолия
Valentina Zvonareva

Санкт-Петербург

Владислав Веселитский

Санкт-Петербург

Наталья Дмитриева

Санкт-Петербург

716 09:32 Вокруг красиво
Александра Шпанская

Санкт-Петербург

Aleks Alva

Санкт-Петербург

Илья Демин

Санкт-Петербург

Александра Линцбах

Санкт-Петербург

717 09:34 ЫЁЫ рыба камбала
720 09:40 Дети понедельника
Михаил Грищенко

Санкт-Петербург

Юлия Дубовицкая

Санкт-Петербург

Инна Захарова

Санкт-Петербург

Ирина Грищенко

Санкт-Петербург

730 10:00 Corso & Co
Андрей Минкин

Санкт-Петербург

Сергей Кузнецов

Санкт-Петербург

731 10:02 Бакенбарды
Нина Трунина

Санкт-Петербург

732 10:04 Физики и лирики
Сергей Серов

Санкт-Петербург

Анна Иванова

Санкт-Петербург

Юрий Серов

Санкт-Петербург

Анастасия Серова

Санкт-Петербург

733 10:06 Человечки
Екатерина Агер

Санкт-Петербург

Иван Агер

Санкт-Петербург

734 10:08 БРыСьКа
Юрий Бунаков

Санкт-Петербург

Валерия Бежанова

Санкт-Петербург

736 10:12 Йохан Львович
Владислав Яковлев

Санкт-Петербург

Андрей Рысь

Санкт-Петербург

Юлия Смирнова

Санкт-Петербург

740 10:20 Чашка чая
Анна Торопова

Санкт-Петербург

750 10:40 Рабочее название
Александр Букреев

Санкт-Петербург

751 10:42 Выворотни
Игорь Кашапов

Санкт-Петербург

Екатерина Кашапова

Санкт-Петербург