Категорія 

Показати невикористані місця

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Татьяна Антонюк
Санкт-Петербург   m462 «Симбиоз» 11:04
Татьяна Богданова
Санкт-Петербург   m450 «Ы-Мама-2» 10:40
Юлия Буренева
Санкт-Петербург   m436 «Траливали» 10:12
Зинаида Глухих
Санкт-Петербург   m434 «Бегущие ёжики.» 10:08
Тимофей Ермаков
Санкт-Петербург   m441 «Акуна Матата» 10:22
Ася Ермакова
Санкт-Петербург   m441 «Акуна Матата» 10:22
Елена Иванова
Санкт-Петербург   m431 «Котята против клубков» 10:02
Анна Игнатенко
Санкт-Петербург   m461 «ТоРоРо» 11:02
Екатерина Кортелева
Санкт-Петербург   m430 «Умные котики» 10:00
Анна Котлова
Санкт-Петербург   m481 «КОТО-люди» 11:42
Наталия Крылова
Санкт-Петербург   m451 «УЛЬТРА» 10:42
Анастасия Максим
Санкт-Петербург   m446 «А Лось-то тут причём?» 10:32
Андрей Максим
Санкт-Петербург   m446 «А Лось-то тут причём?» 10:32
Ирина Маматказина
Санкт-Петербург   m460 «Бурундуй» 11:00
Валентина Миронова
Ленінградська область   m482 «Домашний ламповый зоопарк» 11:44
Марина Михайлова
Санкт-Петербург   m443 «Marsach» 10:26
Татьяна Попова
Санкт-Петербург   m452 «Селяне» 10:44
Ирина Качкина
Санкт-Петербург   m442 «Командо$$$» 10:24
Александр Метелица
Санкт-Петербург   m433 «Дуэт+» 10:06
Андрей Милованов
Санкт-Петербург   m440 «Армия Пельмешек» 10:20
Гузель Самигулина
Санкт-Петербург   m444 «Ага» 10:28
Ольга Сафронова
Санкт-Петербург   m471 «Пушкинские динозаврики» 11:22
Алена Ситникова
Санкт-Петербург   m480 «Роксана Бабаян» 11:40
Кирилл Складчиков
Санкт-Петербург   m432 «Склабанда» 10:04
Ирина Скрипкина
Санкт-Петербург   m470 «Мы из Разлива» 11:20
Николай Агафонов
Санкт-Петербург   m444 «Ага» 10:28
Светлана Андрос
Санкт-Петербург   m433 «Дуэт+» 10:06
Анатолий Буренев
Санкт-Петербург   m436 «Траливали» 10:12
Павел Буренев
Санкт-Петербург   m436 «Траливали» 10:12
Марина Власова
Санкт-Петербург   m483 «ТриногаА» 11:46
Алина Глухих
Санкт-Петербург   m434 «Бегущие ёжики.» 10:08
Артём Глухих
Санкт-Петербург   m434 «Бегущие ёжики.» 10:08
Михаил Глухих
Санкт-Петербург   m434 «Бегущие ёжики.» 10:08
Тимофей Грознов
Санкт-Петербург   m451 «УЛЬТРА» 10:42
Юрий Грознов
Санкт-Петербург   m451 «УЛЬТРА» 10:42
Светлана Грознова
Санкт-Петербург   m451 «УЛЬТРА» 10:42
Иван Евдокимов
Санкт-Петербург   m462 «Симбиоз» 11:04
Евгения Иванова
Санкт-Петербург   m450 «Ы-Мама-2» 10:40
Люда Иванова
Санкт-Петербург   m450 «Ы-Мама-2» 10:40
Ксения Кортелева
Санкт-Петербург   m430 «Умные котики» 10:00
Таиса Котлова
Санкт-Петербург   m481 «КОТО-люди» 11:42
Александр Куссе—Тюз
Санкт-Петербург   m483 «ТриногаА» 11:46
Василий Максим
Санкт-Петербург   m446 «А Лось-то тут причём?» 10:32
Фёдор Максим
Санкт-Петербург   m446 «А Лось-то тут причём?» 10:32
Платон Маленков
Санкт-Петербург   m471 «Пушкинские динозаврики» 11:22
Евгения Маленкова
Санкт-Петербург   m471 «Пушкинские динозаврики» 11:22
Дмитрий Маматказин
Санкт-Петербург   m460 «Бурундуй» 11:00
Виктория Маматказина
Санкт-Петербург   m460 «Бурундуй» 11:00
Илья Метелица
Санкт-Петербург   m433 «Дуэт+» 10:06
Милослава Метелица
Санкт-Петербург   m433 «Дуэт+» 10:06
Михаил Милованов
Санкт-Петербург   m440 «Армия Пельмешек» 10:20
Анастасия Милованова
Санкт-Петербург   m440 «Армия Пельмешек» 10:20
Елизавета Миронова
Ленінградська область   m482 «Домашний ламповый зоопарк» 11:44
Ольга Миронова
Ленінградська область   m482 «Домашний ламповый зоопарк» 11:44
Алена Муравьева
Санкт-Петербург   m430 «Умные котики» 10:00
Мария Муравьева
Санкт-Петербург   m430 «Умные котики» 10:00
Андрей Савельев
Санкт-Петербург   m483 «ТриногаА» 11:46
Андрей Сафронов
Санкт-Петербург   m471 «Пушкинские динозаврики» 11:22
Никита Складчиков
Санкт-Петербург   m432 «Склабанда» 10:04
Сергей Складчиков
Санкт-Петербург   m432 «Склабанда» 10:04
Юлия Складчикова
Санкт-Петербург   m432 «Склабанда» 10:04
Антон Спирин
Санкт-Петербург   m452 «Селяне» 10:44
Михаил Спирин
Санкт-Петербург   m452 «Селяне» 10:44
Анна Спирина
Санкт-Петербург   m452 «Селяне» 10:44
Александр Тимофеев
Санкт-Петербург   m431 «Котята против клубков» 10:02
Дарья Тимофеева
Санкт-Петербург   m431 «Котята против клубков» 10:02
Софья Тимофеева
Санкт-Петербург   m431 «Котята против клубков» 10:02
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
m430 10:00 Умные котики
Екатерина Кортелева

Санкт-Петербург

Ксения Кортелева

Санкт-Петербург

Алена Муравьева

Санкт-Петербург

Мария Муравьева

Санкт-Петербург

m431 10:02 Котята против клубков
Елена Иванова

Санкт-Петербург

Александр Тимофеев

Санкт-Петербург

Дарья Тимофеева

Санкт-Петербург

Софья Тимофеева

Санкт-Петербург

m432 10:04 Склабанда
Кирилл Складчиков

Санкт-Петербург

Никита Складчиков

Санкт-Петербург

Сергей Складчиков

Санкт-Петербург

Юлия Складчикова

Санкт-Петербург

m433 10:06 Дуэт+
Александр Метелица

Санкт-Петербург

Светлана Андрос

Санкт-Петербург

Илья Метелица

Санкт-Петербург

Милослава Метелица

Санкт-Петербург

m434 10:08 Бегущие ёжики.
Зинаида Глухих

Санкт-Петербург

Алина Глухих

Санкт-Петербург

Артём Глухих

Санкт-Петербург

Михаил Глухих

Санкт-Петербург

m436 10:12 Траливали
Юлия Буренева

Санкт-Петербург

Анатолий Буренев

Санкт-Петербург

Павел Буренев

Санкт-Петербург

m440 10:20 Армия Пельмешек
Андрей Милованов

Санкт-Петербург

Михаил Милованов

Санкт-Петербург

Анастасия Милованова

Санкт-Петербург

m441 10:22 Акуна Матата
Тимофей Ермаков

Санкт-Петербург

Ася Ермакова

Санкт-Петербург

m442 10:24 Командо$$$
Ирина Качкина

Санкт-Петербург

m443 10:26 Marsach
Марина Михайлова

Санкт-Петербург

m444 10:28 Ага
Гузель Самигулина

Санкт-Петербург

Николай Агафонов

Санкт-Петербург

m446 10:32 А Лось-то тут причём?
Анастасия Максим

Санкт-Петербург

Андрей Максим

Санкт-Петербург

Василий Максим

Санкт-Петербург

Фёдор Максим

Санкт-Петербург

m450 10:40 Ы-Мама-2
Татьяна Богданова

Санкт-Петербург

Евгения Иванова

Санкт-Петербург

Люда Иванова

Санкт-Петербург

m451 10:42 УЛЬТРА
Наталия Крылова

Санкт-Петербург

Тимофей Грознов

Санкт-Петербург

Юрий Грознов

Санкт-Петербург

Светлана Грознова

Санкт-Петербург

m452 10:44 Селяне
Татьяна Попова

Санкт-Петербург

Антон Спирин

Санкт-Петербург

Михаил Спирин

Санкт-Петербург

Анна Спирина

Санкт-Петербург

m460 11:00 Бурундуй
Ирина Маматказина

Санкт-Петербург

Дмитрий Маматказин

Санкт-Петербург

Виктория Маматказина

Санкт-Петербург

m461 11:02 ТоРоРо
Анна Игнатенко

Санкт-Петербург

m462 11:04 Симбиоз
Татьяна Антонюк

Санкт-Петербург

Иван Евдокимов

Санкт-Петербург

m470 11:20 Мы из Разлива
Ирина Скрипкина

Санкт-Петербург

m471 11:22 Пушкинские динозаврики
Ольга Сафронова

Санкт-Петербург

Платон Маленков

Санкт-Петербург

Евгения Маленкова

Санкт-Петербург

Андрей Сафронов

Санкт-Петербург

m480 11:40 Роксана Бабаян
Алена Ситникова

Санкт-Петербург

m481 11:42 КОТО-люди
Анна Котлова

Санкт-Петербург

Таиса Котлова

Санкт-Петербург

m482 11:44 Домашний ламповый зоопарк
Валентина Миронова

Ленінградська область

Елизавета Миронова

Ленінградська область

Ольга Миронова

Ленінградська область

m483 11:46 ТриногаА
Марина Власова

Санкт-Петербург

Александр Куссе—Тюз

Санкт-Петербург

Андрей Савельев

Санкт-Петербург