Категорія 

Показати невикористані місця

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Светлана Бодрухина
Санкт-Петербург   602 «Охотники за удачей» 09:04
Катя Брюхина
Санкт-Петербург   608 «Коричневый Лось» 09:16
Татьяна Буркова
Санкт-Петербург   606 «biggi» 09:12
Татьяна Васюк
Санкт-Петербург   601 «Мешки с костями» 09:02
Галина Груздева
Пушкін   611 «Snake II» 09:22
Станислав Зотин
Санкт-Петербург   609 «ФПК» 09:18
Алексей Иванов
Санкт-Петербург   630 «Da Redz» 10:00
Ольга Игнатьева
Санкт-Петербург   603 «Мозаика» 09:06
Сергей Петров
Санкт-Петербург   606 «biggi» 09:12
Юлия Сорокина
Санкт-Петербург   600 «Вместе веселей» 09:00
Татьяна Степанянц
Санкт-Петербург   611 «Snake II» 09:22
Ирина Дубянская
Санкт-Петербург   640 «Бабуины» 10:20
Сергей Остащенко
Санкт-Петербург   607 «Микс по нашим именам» 09:14
Анна Семёнова
Санкт-Петербург   604 «Квази» 09:08
Светлана Артемова
Санкт-Петербург   603 «Мозаика» 09:06
Максим Богачев
Санкт-Петербург   607 «Микс по нашим именам» 09:14
Камиля Гилязова
Санкт-Петербург   607 «Микс по нашим именам» 09:14
Юрий Игнатьев
Санкт-Петербург   603 «Мозаика» 09:06
Татьяна Минаева
Санкт-Петербург   610 «Кюхля, Жано, Франт и Француз» 09:20
Наталья Петрова
Санкт-Петербург   602 «Охотники за удачей» 09:04
Елена Пономарева
Санкт-Петербург   640 «Бабуины» 10:20
Алексей Руяткин
Санкт-Петербург   609 «ФПК» 09:18
Константин Федотов
Санкт-Петербург   602 «Охотники за удачей» 09:04
Ольга Федотова
Санкт-Петербург   602 «Охотники за удачей» 09:04
Ирина Шехурдина
Санкт-Петербург   607 «Микс по нашим именам» 09:14
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
600 09:00 Вместе веселей
Юлия Сорокина

Санкт-Петербург

601 09:02 Мешки с костями
Татьяна Васюк

Санкт-Петербург

602 09:04 Охотники за удачей
Светлана Бодрухина

Санкт-Петербург

Наталья Петрова

Санкт-Петербург

Константин Федотов

Санкт-Петербург

Ольга Федотова

Санкт-Петербург

603 09:06 Мозаика
Ольга Игнатьева

Санкт-Петербург

Светлана Артемова

Санкт-Петербург

Юрий Игнатьев

Санкт-Петербург

604 09:08 Квази
Анна Семёнова

Санкт-Петербург

606 09:12 biggi
Татьяна Буркова

Санкт-Петербург

Сергей Петров

Санкт-Петербург

607 09:14 Микс по нашим именам
Сергей Остащенко

Санкт-Петербург

Максим Богачев

Санкт-Петербург

Камиля Гилязова

Санкт-Петербург

Ирина Шехурдина

Санкт-Петербург

608 09:16 Коричневый Лось
Катя Брюхина

Санкт-Петербург

609 09:18 ФПК
Станислав Зотин

Санкт-Петербург

Алексей Руяткин

Санкт-Петербург

610 09:20 Кюхля, Жано, Франт и Француз
Татьяна Минаева

Санкт-Петербург

611 09:22 Snake II
Татьяна Степанянц

Санкт-Петербург

630 10:00 Da Redz
Алексей Иванов

Санкт-Петербург

640 10:20 Бабуины
Ирина Дубянская

Санкт-Петербург

Елена Пономарева

Санкт-Петербург