Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Алёна Байкова
Санкт-Петербург   605 «Неестественный отбор» 09:10
Ангелина Билебина
Псков   652 «LooneyTunes» 10:44
Анна Богданова
Псков   622 «Крылатые еноты» 09:44
Константин Бусыгин
Санкт-Петербург   605 «Неестественный отбор» 09:10
Ольга Бусыгина
Санкт-Петербург   605 «Неестественный отбор» 09:10
Надежда Вавилова
Ярославль   640 «МанНа небесная» 10:20
Дарья Вундер
Санкт-Петербург   602 «Crab Pulsar» 09:04
Анна Гаврилова
Санкт-Петербург   633 «Портал» 10:06
Мария Дорофейкова
Санкт-Петербург   634 «Броненосцы» 10:08
Станислав Зотин
Санкт-Петербург   604 «ФПК» 09:08
Анна Игнатенко
Санкт-Петербург   651 «Капибара Тамара» 10:42
Екатерина Качинская
Москва   650 «МосПетроСибирь» 10:40
Леонид Корниевский
Санкт-Петербург   602 «Crab Pulsar» 09:04
Валерия Петрова
Санкт-Петербург   600 «Север не найден» 09:00
Аня Петросян
Санкт-Петербург   611 «RunTime Error» 09:22
Марина Платонова
Санкт-Петербург   611 «RunTime Error» 09:22
Мария Плеханова
Санкт-Петербург   620 «Маруся и Co» 09:40
Алексей Руяткин
Санкт-Петербург   604 «ФПК» 09:08
Дмитрий Рыжов
Санкт-Петербург   635 «Ветка дерева» 10:10
Алексей Рязанов
Москва   622 «Крылатые еноты» 09:44
Анна Рязанова
Москва   622 «Крылатые еноты» 09:44
Елена Савчук
Санкт-Петербург   630 «Шустрые тихоходки» 10:00
Олеся Саломатова
Ярославль   640 «МанНа небесная» 10:20
Сергей Сергеев
Москва   650 «МосПетроСибирь» 10:40
Александр Смердов
Санкт-Петербург   606 «Околодножек» 09:12
Юлия Сорокина
Санкт-Петербург   631 «Вместе веселей» 10:02
Елена Стрелина
Санкт-Петербург   603 «3D» 09:06
Антон Шадрин
Санкт-Петербург   635 «Ветка дерева» 10:10
Александр Шестиперов
Москва   606 «Околодножек» 09:12
Евгений Алексеев
Псков   652 «LooneyTunes» 10:44
Максим Бутов
Псков   652 «LooneyTunes» 10:44
Дарья Васильева
Санкт-Петербург   630 «Шустрые тихоходки» 10:00
Марк Вундер
Санкт-Петербург   602 «Crab Pulsar» 09:04
Алексей Гайнулин
Санкт-Петербург   603 «3D» 09:06
Андрей Гостев
Санкт-Петербург   650 «МосПетроСибирь» 10:40
Святослав Деменков
Санкт-Петербург   615 «Всё-таки решились!» 09:30
Михаил Жуков
Санкт-Петербург   615 «Всё-таки решились!» 09:30
Мария Козлова
Санкт-Петербург   601 «Темные злые пеньки» 09:02
Мария Комар
Ярославль   640 «МанНа небесная» 10:20
Дмитрий Ломанов
Псков   652 «LooneyTunes» 10:44
Евгений Стоцкий
Санкт-Петербург   610 «Джеймс Бонд» 09:20
Кирилл Теймуразов
Москва   607 «АМТ» 09:14
Мария Абрамова
Санкт-Петербург   630 «Шустрые тихоходки» 10:00
Андрей Артемов
Санкт-Петербург   632 «Мозаика» 10:04
Светлана Артемова
Санкт-Петербург   632 «Мозаика» 10:04
Виталий Бакшеев
Санкт-Петербург   601 «Темные злые пеньки» 09:02
Юлия Бакшеева
Санкт-Петербург   601 «Темные злые пеньки» 09:02
Татьяна Буркова
Санкт-Петербург   600 «Север не найден» 09:00
Светик Веревкина
Санкт-Петербург   650 «МосПетроСибирь» 10:40
Ксения Вютрих
Санкт-Петербург   634 «Броненосцы» 10:08
Татьяна Громова
Санкт-Петербург   630 «Шустрые тихоходки» 10:00
Александра Данилова
Москва   606 «Околодножек» 09:12
Юрий Игнатьев
Санкт-Петербург   632 «Мозаика» 10:04
Ольга Игнатьева
Санкт-Петербург   632 «Мозаика» 10:04
Андрей Клюхин
Псков   629 «Грифон» 09:58
Мария Костарева
Санкт-Петербург   635 «Ветка дерева» 10:10
Евгений Курпилянский
Єкатеринбург   600 «Север не найден» 09:00
Ольга Мегорская
Санкт-Петербург   651 «Капибара Тамара» 10:42
Игорь Никулин
Санкт-Петербург   631 «Вместе веселей» 10:02
Ирина Никулина
Санкт-Петербург   631 «Вместе веселей» 10:02
Ольга Патриевская
Санкт-Петербург   611 «RunTime Error» 09:22
Валерий Петров
Псков   629 «Грифон» 09:58
Юрий Петров
Санкт-Петербург   600 «Север не найден» 09:00
Вадим Плеханов
Санкт-Петербург   620 «Маруся и Co» 09:40
Екатерина Рязанова
Псков   629 «Грифон» 09:58
Андрей Савин
Псков   629 «Грифон» 09:58
Максим Сластников
Санкт-Петербург   634 «Броненосцы» 10:08
Антон Сорокин
Санкт-Петербург   631 «Вместе веселей» 10:02
Татьяна Стоцкая
Санкт-Петербург   610 «Джеймс Бонд» 09:20
Наталия Филиппова
Санкт-Петербург   635 «Ветка дерева» 10:10
Марина Хитрий
Санкт-Петербург   611 «RunTime Error» 09:22
Никита Цветков
Санкт-Петербург   634 «Броненосцы» 10:08
Татьяна Чернышева
Санкт-Петербург   605 «Неестественный отбор» 09:10
Василий Шамко
Санкт-Петербург   633 «Портал» 10:06
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
600 09:00 Север не найден

600

Валерия Петрова

Санкт-Петербург

Татьяна Буркова

Санкт-Петербург

Евгений Курпилянский

Єкатеринбург

Юрий Петров

Санкт-Петербург

601 09:02 Темные злые пеньки

601

Мария Козлова

Санкт-Петербург

Виталий Бакшеев

Санкт-Петербург

Юлия Бакшеева

Санкт-Петербург

602 09:04 Crab Pulsar
Дарья Вундер

Санкт-Петербург

Леонид Корниевский

Санкт-Петербург

Марк Вундер

Санкт-Петербург

603 09:06 3D

603

Елена Стрелина

Санкт-Петербург

Алексей Гайнулин

Санкт-Петербург

604 09:08 ФПК

604

Станислав Зотин

Санкт-Петербург

Алексей Руяткин

Санкт-Петербург

605 09:10 Неестественный отбор

605

Алёна Байкова

Санкт-Петербург

Константин Бусыгин

Санкт-Петербург

Ольга Бусыгина

Санкт-Петербург

Татьяна Чернышева

Санкт-Петербург

606 09:12 Околодножек

606

Александр Смердов

Санкт-Петербург

Александра Данилова

Москва

607 09:14 АМТ

607

610 09:20 Джеймс Бонд

610

Евгений Стоцкий

Санкт-Петербург

Татьяна Стоцкая

Санкт-Петербург

611 09:22 RunTime Error

611

Аня Петросян

Санкт-Петербург

Марина Платонова

Санкт-Петербург

Ольга Патриевская

Санкт-Петербург

Марина Хитрий

Санкт-Петербург

615 09:30 Всё-таки решились!

615

Святослав Деменков

Санкт-Петербург

Михаил Жуков

Санкт-Петербург

620 09:40 Маруся и Co

620

Мария Плеханова

Санкт-Петербург

Вадим Плеханов

Санкт-Петербург

622 09:44 Крылатые еноты

622

629 09:58 Грифон

629

Андрей Клюхин

Псков

Валерий Петров

Псков

Екатерина Рязанова

Псков

Андрей Савин

Псков

630 10:00 Шустрые тихоходки

630

Елена Савчук

Санкт-Петербург

Дарья Васильева

Санкт-Петербург

Мария Абрамова

Санкт-Петербург

Татьяна Громова

Санкт-Петербург

631 10:02 Вместе веселей

631

Юлия Сорокина

Санкт-Петербург

Игорь Никулин

Санкт-Петербург

Ирина Никулина

Санкт-Петербург

Антон Сорокин

Санкт-Петербург

632 10:04 Мозаика

632

Андрей Артемов

Санкт-Петербург

Светлана Артемова

Санкт-Петербург

Юрий Игнатьев

Санкт-Петербург

Ольга Игнатьева

Санкт-Петербург

633 10:06 Портал

633

Анна Гаврилова

Санкт-Петербург

Василий Шамко

Санкт-Петербург

634 10:08 Броненосцы

634

Мария Дорофейкова

Санкт-Петербург

Ксения Вютрих

Санкт-Петербург

Максим Сластников

Санкт-Петербург

Никита Цветков

Санкт-Петербург

635 10:10 Ветка дерева

635

Дмитрий Рыжов

Санкт-Петербург

Антон Шадрин

Санкт-Петербург

Мария Костарева

Санкт-Петербург

Наталия Филиппова

Санкт-Петербург

640 10:20 МанНа небесная

640

Надежда Вавилова

Ярославль

Олеся Саломатова

Ярославль

Мария Комар

Ярославль

650 10:40 МосПетроСибирь

650

Андрей Гостев

Санкт-Петербург

Светик Веревкина

Санкт-Петербург

651 10:42 Капибара Тамара

651

Анна Игнатенко

Санкт-Петербург

Ольга Мегорская

Санкт-Петербург

652 10:44 LooneyTunes

652