Номер команди Час старту Категорія Назва команди Учасники команди
100 10:34 Лев-Лайт Искатели львиных приключений

100

Ирина Иванова

Москва

101 10:40 Лев-Лайт Бегунки

101

Владислав Логинов

Печора

Любовь Логинова

Печора

Милана Логинова

Печора

201 10:24 Лев-Про Ленинградский ПочтальON
102 10:30 Лев-Лайт Мальй Львиный прайд

102

202 10:26 Лев-Про Kon-Tea-Ki
Ксения Домбровская

Москва

Евгений Домбровский

Москва

Максим Кирюшин

Москва

203 10:20 Лев-Про Косины тропки
Альберт Бренс

Печора

Елизавета Бренс

Печора

104 10:36 Лев-Лайт Три Тэ

104

Тамара Бренс

Печора

Татьяна Бренс

Печора

Татьяна Овечкина

Печора

205 10:32 Лев-Про 7 вёрст не крюк
Иван Андреев

Московська область

Маша Красносельская

Москва

Григорий Речистов

Москва

Павел Фролов

Інші міста Центрального ФО

206 10:38 Лев-Про Бегущие под Небом
Сережа Коваленков

Санкт-Петербург

Алёна Жукова

Санкт-Петербург

207 10:28 Лев-Про БЭМС
Светлана Королько

Печора

Лев Чапин

Печора

Ирина Чапина

Печора

208 10:22 Лев-Про Alone Stranger
Виталий Коваленко

Санкт-Петербург

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Елена Бычкова
Москва   100 «Искатели львиных приключений» 10:34
Роман Кулагин
Пушкін   201 «Ленинградский ПочтальON» 10:24
Игорь Мелентьев
Москва   100 «Искатели львиных приключений» 10:34
Александра Рябикова
Москва   102 «Мальй Львиный прайд» 10:30
Михаил Чайкун
Москва   202 «Kon-Tea-Ki» 10:26
Иван Андреев
Московська область   205 «7 вёрст не крюк» 10:32
Алексей Богорац
Москва   100 «Искатели львиных приключений» 10:34
Сережа Коваленков
Санкт-Петербург   206 «Бегущие под Небом» 10:38
Павел Толмачев
Москва   102 «Мальй Львиный прайд» 10:30
Ольга Чагина
Печора   207 «БЭМС» 10:28
Альберт Бренс
Печора   203 «Косины тропки» 10:20
Елизавета Бренс
Печора   203 «Косины тропки» 10:20
Тамара Бренс
Печора   104 «Три Тэ» 10:36
Татьяна Бренс
Печора   104 «Три Тэ» 10:36
Ксения Домбровская
Москва   202 «Kon-Tea-Ki» 10:26
Евгений Домбровский
Москва   202 «Kon-Tea-Ki» 10:26
Алёна Жукова
Санкт-Петербург   206 «Бегущие под Небом» 10:38
Ирина Иванова
Москва   100 «Искатели львиных приключений» 10:34
Максим Кирюшин
Москва   202 «Kon-Tea-Ki» 10:26
Виталий Коваленко
Санкт-Петербург   208 «Alone Stranger» 10:22
Светлана Королько
Печора   207 «БЭМС» 10:28
Маша Красносельская
Москва   205 «7 вёрст не крюк» 10:32
Владислав Логинов
Печора   101 «Бегунки» 10:40
Любовь Логинова
Печора   101 «Бегунки» 10:40
Милана Логинова
Печора   101 «Бегунки» 10:40
Татьяна Овечкина
Печора   104 «Три Тэ» 10:36
Григорий Речистов
Москва   205 «7 вёрст не крюк» 10:32
Павел Фролов
Інші міста Центрального ФО   205 «7 вёрст не крюк» 10:32
Лев Чапин
Печора   207 «БЭМС» 10:28
Ирина Чапина
Печора   207 «БЭМС» 10:28