Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Pavel Gulyaev
Санкт-Петербург   822 «Калушата и Бутявыч» 10:44
Егор Антонов
Санкт-Петербург   841 «Yeguar» 11:22
Светлана Аполлонова
Санкт-Петербург   833 «Светлячок» 11:06
Александр Баранов
Санкт-Петербург   820 «Весёлые Барашки» 10:40
Валерия Беленкова
Москва   852 «TK» 11:44
Дмитрий Богатырев
Пушкін   818 «Ничего не жалко» 10:36
Юрий Васильев
Санкт-Петербург   815 «Хаген & Хемуль» 10:30
Настя Вилкова
Ленінградська область   852 «TK» 11:44
Сергей Горбунов
Санкт-Петербург   850 «NWB» 11:40
Илья Гурьянов
Санкт-Петербург   840 «Неолимпийская Сборная Ямайки» 11:20
Роман Куликов
Московська область   836 «kernel panic» 11:12
Андрей Кутищев
Санкт-Петербург   853 «OverPower» 11:46
Дмитрий Ларин
Москва   800 «Красно-белые сердца» 10:00
Татьяна Левичева
Пушкін   818 «Ничего не жалко» 10:36
Владимир Марьясин
Санкт-Петербург   824 «Сахарный пакет» 10:48
Андрей Митрофанов
Москва   808 «Мурочки» 10:16
Мария Ощепкова
Москва   816 «Maki Maki» 10:32
Денис Ракитин
Санкт-Петербург   840 «Неолимпийская Сборная Ямайки» 11:20
Григорий Речистов
Москва   813 «MIPT Runners» 10:26
Сергей Шаповаленко
Санкт-Петербург   809 «ofelia» 10:18
Михаил Шептовицкий
Санкт-Петербург   815 «Хаген & Хемуль» 10:30
Alexander Sakharov
Санкт-Петербург   850 «NWB» 11:40
Ekaterina Tregubova
Санкт-Петербург   832 «Falcon-2» 11:04
Иван Андреев
Московська область   842 «7 вёрст не крюк» 12:20
Юлия Ахметьянова
Москва   812 «NFZ» 10:24
Александр Бидерман
Московська область   802 «Феникс» 10:04
Марина Боровкова
Москва   821 «маленькая компания» 10:42
Варвара Воронова
Санкт-Петербург   803 «Сова и ворон» 10:06
Иван Глухов
Москва   811 «типичный котопёс» 10:22
Юна Киселёва
Санкт-Петербург   835 «Любители» 11:10
Дмитрий Колосков
Москва   814 «Golden paddle» 10:28
Мария Кондакова
Москва   814 «Golden paddle» 10:28
Дмитрий Корженевский
Москва   817 «Хозбригада» 10:34
Сергей Михалев
Санкт-Петербург   831 «BearLion» 11:02
Ксения Назарова
Москва   817 «Хозбригада» 10:34
Даниил Нейжмаков
Москва   805 «Хромой лось» 10:10
Дмитрий Некрестьянов
Санкт-Петербург   837 «Pinky&Brain» 11:14
Глеб Протопопов
Санкт-Петербург   830 «СВНК» 11:00
Евгений Пузиков
Санкт-Петербург   834 «МЕФАЗЕП» 12:46
Сергей Реука
Санкт-Петербург   823 «Огни Самайна» 10:46
Татьяна Розова
Москва   819 «Опоссумы» 10:38
Анастасия Рязанцева
Москва   816 «Maki Maki» 10:32
Александра Савина
Санкт-Петербург   823 «Огни Самайна» 10:46
Мария Савина
Санкт-Петербург   823 «Огни Самайна» 10:46
София Садилина
Санкт-Петербург   842 «7 вёрст не крюк» 12:20
Люся Серых
Москва   807 «Зайки» 10:14
Саша Серых
Москва   807 «Зайки» 10:14
Владимир Сосновцев
Москва   806 «Маховичок» 10:12
Марина Стриженко
Москва   801 «Задумчивое торнадо» 10:02
Наталия Ташкова
Москва   810 «kpoxodu.ru» 10:20
Игорь Точанский
Санкт-Петербург   830 «СВНК» 11:00
Михаил Федоров
Санкт-Петербург   834 «МЕФАЗЕП» 12:46
Павел Фролов
Інші міста Центрального ФО   813 «MIPT Runners» 10:26
Екатерина Шипицына
Москва   811 «типичный котопёс» 10:22
Валерия Блюмина
Обнинск   824 «Сахарный пакет» 10:48
Елена Булдакова
г.Гусев Калининградской обл.   851 «Полёт нормальный-2» 11:42
Павел Воронов
Великий Новгород   803 «Сова и ворон» 10:06
Светлана Гуляева
Санкт-Петербург   822 «Калушата и Бутявыч» 10:44
Мария Журавлева
Москва   810 «kpoxodu.ru» 10:20
Марина Зимина
г. Себеж Псковской обл.   851 «Полёт нормальный-2» 11:42
Анна Злобина
Санкт-Петербург   834 «МЕФАЗЕП» 12:46
Андрей Кондрашов
Московська область   814 «Golden paddle» 10:28
Наташа Кузьмина
Санкт-Петербург   835 «Любители» 11:10
Алла Лапшина
Санкт-Петербург   837 «Pinky&Brain» 11:14
Настёна Левчук
Москва   817 «Хозбригада» 10:34
Аня Маслова
Москва   808 «Мурочки» 10:16
Александра Мещерякова
Санкт-Петербург   820 «Весёлые Барашки» 10:40
Ирина Нейжмакова
Москва   804 «Вяленые креведки» 10:08
Александр Розов
Москва   819 «Опоссумы» 10:38
Екатерина Розова
Москва   819 «Опоссумы» 10:38
Игорь Синев
Санкт-Петербург   820 «Весёлые Барашки» 10:40
Татьяна Скударева
Санкт-Петербург   835 «Любители» 11:10
Елизавета Сластенова
Санкт-Петербург   820 «Весёлые Барашки» 10:40
Елена Солощева
Санкт-Петербург   832 «Falcon-2» 11:04
Иван Стриженко
Троицк   801 «Задумчивое торнадо» 10:02
Ольга Сытых
Санкт-Петербург   823 «Огни Самайна» 10:46
Вера Турецкая
Москва   806 «Маховичок» 10:12
Екатерина Федорова
Санкт-Петербург   834 «МЕФАЗЕП» 12:46
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
800 10:00 Красно-белые сердца
801 10:02 Задумчивое торнадо
Иван Стриженко

Троицк

802 10:04 Феникс
Александр Бидерман

Московська область

803 10:06 Сова и ворон
Варвара Воронова

Санкт-Петербург

Павел Воронов

Великий Новгород

804 10:08 Вяленые креведки
Ирина Нейжмакова

Москва

805 10:10 Хромой лось
806 10:12 Маховичок
Вера Турецкая

Москва

807 10:14 Зайки
Люся Серых

Москва

Саша Серых

Москва

808 10:16 Мурочки
Аня Маслова

Москва

809 10:18 ofelia
Сергей Шаповаленко

Санкт-Петербург

810 10:20 kpoxodu.ru
Мария Журавлева

Москва

811 10:22 типичный котопёс
812 10:24 NFZ
813 10:26 MIPT Runners
Павел Фролов

Інші міста Центрального ФО

814 10:28 Golden paddle
Андрей Кондрашов

Московська область

815 10:30 Хаген & Хемуль
Юрий Васильев

Санкт-Петербург

Михаил Шептовицкий

Санкт-Петербург

816 10:32 Maki Maki
817 10:34 Хозбригада
Настёна Левчук

Москва

818 10:36 Ничего не жалко
819 10:38 Опоссумы
Александр Розов

Москва

Екатерина Розова

Москва

820 10:40 Весёлые Барашки
Александр Баранов

Санкт-Петербург

Александра Мещерякова

Санкт-Петербург

Игорь Синев

Санкт-Петербург

Елизавета Сластенова

Санкт-Петербург

821 10:42 маленькая компания
822 10:44 Калушата и Бутявыч
Pavel Gulyaev

Санкт-Петербург

Светлана Гуляева

Санкт-Петербург

823 10:46 Огни Самайна
Сергей Реука

Санкт-Петербург

Александра Савина

Санкт-Петербург

Мария Савина

Санкт-Петербург

Ольга Сытых

Санкт-Петербург

824 10:48 Сахарный пакет
Владимир Марьясин

Санкт-Петербург

Валерия Блюмина

Обнинск

830 11:00 СВНК
Глеб Протопопов

Санкт-Петербург

Игорь Точанский

Санкт-Петербург

831 11:02 BearLion
Сергей Михалев

Санкт-Петербург

832 11:04 Falcon-2
Ekaterina Tregubova

Санкт-Петербург

Елена Солощева

Санкт-Петербург

833 11:06 Светлячок
Светлана Аполлонова

Санкт-Петербург

834 12:46 МЕФАЗЕП
Евгений Пузиков

Санкт-Петербург

Михаил Федоров

Санкт-Петербург

Анна Злобина

Санкт-Петербург

Екатерина Федорова

Санкт-Петербург

835 11:10 Любители
Юна Киселёва

Санкт-Петербург

Наташа Кузьмина

Санкт-Петербург

Татьяна Скударева

Санкт-Петербург

836 11:12 kernel panic
Роман Куликов

Московська область

837 11:14 Pinky&Brain
Дмитрий Некрестьянов

Санкт-Петербург

Алла Лапшина

Санкт-Петербург

840 11:20 Неолимпийская Сборная Ямайки
Илья Гурьянов

Санкт-Петербург

Денис Ракитин

Санкт-Петербург

841 11:22 Yeguar
Егор Антонов

Санкт-Петербург

842 12:20 7 вёрст не крюк
Иван Андреев

Московська область

София Садилина

Санкт-Петербург

850 11:40 NWB
Сергей Горбунов

Санкт-Петербург

Alexander Sakharov

Санкт-Петербург

851 11:42 Полёт нормальный-2
Елена Булдакова

г.Гусев Калининградской обл.

Марина Зимина

г. Себеж Псковской обл.

852 11:44 TK
Настя Вилкова

Ленінградська область

853 11:46 OverPower
Андрей Кутищев

Санкт-Петербург