Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Андрей Бринько
Москва   110 «ДШ!-ДШ!» 10:20
Дмитрий Вихорев
Санкт-Петербург   121 «Топонимический комиссар» 10:42
Александр Воронов
Москва   102 «Затратный трататаэдр» 10:04
Варвара Гагарина
Санкт-Петербург   154 «Богини...просто Богини» 12:02
Александра Золотова
Москва   101 «Пронырливый Задень» 10:02
Дарья Коновалова
Санкт-Петербург   154 «Богини...просто Богини» 12:02
Анастасия Кувшинова
Санкт-Петербург   156 «Ку» 11:52
Валерий Кузнецов
Санкт-Петербург   150 «ЛУЧ» 11:40
Екатерина Кузьменко
Санкт-Петербург   132 «Команда А» 11:04
Василий Лаптюхин
Санкт-Петербург   135 «Пир духа» 11:10
Игорь Манжай
Москва   105 «АК МЭИ» 10:10
Игорь Мелентьев
Москва   106 «Искатели Приключений» 10:12
Мария Меняйлова
Москва   106 «Искатели Приключений» 10:12
Вячеслав Полушин
Санкт-Петербург   135 «Пир духа» 11:10
Дмитрий Самохвалов
Кострома   108 «Бешеные лисы» 10:16
Наталья Соколова
Москва   101 «Пронырливый Задень» 10:02
Марина Странница
Москва   120 «Масяня и Ко» 10:40
Юлия Федорова
Санкт-Петербург   134 «Компартментализация» 11:08
Александр Храмов
Санкт-Петербург   170 «Foka Szara» 12:20
Светлана Чалова
Санкт-Петербург   153 «И умные и красивые» 11:46
Сергей Черкесов
Інші міста Північно-Західного ФО   104 «Большая прогулка» 10:08
Роман Шаповалов
Інші міста Південного ФО   102 «Затратный трататаэдр» 10:04
Георгий Антипов
Санкт-Петербург   133 «Бешеные черепахи» 11:06
Марат Арсаев
Москва   103 «А где мангал?» 10:06
Алексей Богатов
Санкт-Петербург   152 «Ленивцы» 11:44
Алексей Богорац
Москва   106 «Искатели Приключений» 10:12
Елена Елисеева
Санкт-Петербург   150 «ЛУЧ» 11:40
Андрей Жидченко
Санкт-Петербург   153 «И умные и красивые» 11:46
Михаил Жуков
Санкт-Петербург   155 «КСТТ "Экстрим"» 11:50
Наталья Максимова
Санкт-Петербург   131 «Рыба-Кит» 11:02
Михаил Нокель
Москва   102 «Затратный трататаэдр» 10:04
Светлана Праздникова
Санкт-Петербург   151 «Ванильки» 11:42
Евгений Сафошкин
Санкт-Петербург   132 «Команда А» 11:04
Ольга Упрямова
Санкт-Петербург   151 «Ванильки» 11:42
Борис Чертенков
Санкт-Петербург   100 «@DuderhoffBrau» 10:00
Анна Чертенкова
Санкт-Петербург   100 «@DuderhoffBrau» 10:00
Анастасия Шабалина
Москва   102 «Затратный трататаэдр» 10:04
Ильдар Алимов
Москва   120 «Масяня и Ко» 10:40
Валентина Баканова
Санкт-Петербург   130 «Ветер Трамантана» 11:00
Диана Банникова
Інші міста Північно-Західного ФО   104 «Большая прогулка» 10:08
Юлия Банникова
Інші міста Північно-Західного ФО   104 «Большая прогулка» 10:08
Кристина Богун
Санкт-Петербург   134 «Компартментализация» 11:08
Аня Булашевич
Санкт-Петербург   131 «Рыба-Кит» 11:02
Ира Булашевич
Санкт-Петербург   131 «Рыба-Кит» 11:02
Кирилл Булашевич
Санкт-Петербург   131 «Рыба-Кит» 11:02
Галина Гагарина
Виборг   154 «Богини...просто Богини» 12:02
Ирина Герасимов
Санкт-Петербург   150 «ЛУЧ» 11:40
Михаил Герасимов
Санкт-Петербург   150 «ЛУЧ» 11:40
Софья Готовцева
Санкт-Петербург   153 «И умные и красивые» 11:46
Дарья Дудина
Санкт-Петербург   152 «Ленивцы» 11:44
Андрей Ельшин
Фрязино   103 «А где мангал?» 10:06
Мария Ефимова
Великий Новгород   120 «Масяня и Ко» 10:40
Александра Каюдина
Санкт-Петербург   153 «И умные и красивые» 11:46
Дмитрий Корнев
Санкт-Петербург   130 «Ветер Трамантана» 11:00
Анастасия Липатова
Москва   101 «Пронырливый Задень» 10:02
Оксана Мереняшева
Санкт-Петербург   100 «@DuderhoffBrau» 10:00
Юлия Мерзлякова
Санкт-Петербург   151 «Ванильки» 11:42
Дарья Панкратова
Санкт-Петербург   135 «Пир духа» 11:10
Сергей Петрунин
Фрязино   103 «А где мангал?» 10:06
Мария Святухина
Санкт-Петербург   151 «Ванильки» 11:42
Алена Трифонова
Інші міста Уральського ФО   154 «Богини...просто Богини» 12:02
Александра Черкесова
Інші міста Північно-Західного ФО   104 «Большая прогулка» 10:08
Анастасия Чертенкова
Санкт-Петербург   100 «@DuderhoffBrau» 10:00
Алёна Шуткина
Санкт-Петербург   133 «Бешеные черепахи» 11:06
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
100 10:00 @DuderhoffBrau
Борис Чертенков

Санкт-Петербург

Анна Чертенкова

Санкт-Петербург

Оксана Мереняшева

Санкт-Петербург

Анастасия Чертенкова

Санкт-Петербург

101 10:02 Пронырливый Задень
Анастасия Липатова

Москва

102 10:04 Затратный трататаэдр
Роман Шаповалов

Інші міста Південного ФО

103 10:06 А где мангал?
Андрей Ельшин

Фрязино

Сергей Петрунин

Фрязино

104 10:08 Большая прогулка
Сергей Черкесов

Інші міста Північно-Західного ФО

Диана Банникова

Інші міста Північно-Західного ФО

Юлия Банникова

Інші міста Північно-Західного ФО

Александра Черкесова

Інші міста Північно-Західного ФО

105 10:10 АК МЭИ
106 10:12 Искатели Приключений
107 10:14 107
108 10:16 Бешеные лисы
110 10:20 ДШ!-ДШ!
120 10:40 Масяня и Ко
Ильдар Алимов

Москва

Мария Ефимова

Великий Новгород

121 10:42 Топонимический комиссар
Дмитрий Вихорев

Санкт-Петербург

130 11:00 Ветер Трамантана
Валентина Баканова

Санкт-Петербург

Дмитрий Корнев

Санкт-Петербург

131 11:02 Рыба-Кит
Наталья Максимова

Санкт-Петербург

Аня Булашевич

Санкт-Петербург

Ира Булашевич

Санкт-Петербург

Кирилл Булашевич

Санкт-Петербург

132 11:04 Команда А
Екатерина Кузьменко

Санкт-Петербург

Евгений Сафошкин

Санкт-Петербург

133 11:06 Бешеные черепахи
Георгий Антипов

Санкт-Петербург

Алёна Шуткина

Санкт-Петербург

134 11:08 Компартментализация
Юлия Федорова

Санкт-Петербург

Кристина Богун

Санкт-Петербург

135 11:10 Пир духа
Василий Лаптюхин

Санкт-Петербург

Вячеслав Полушин

Санкт-Петербург

Дарья Панкратова

Санкт-Петербург

150 11:40 ЛУЧ
Валерий Кузнецов

Санкт-Петербург

Елена Елисеева

Санкт-Петербург

Ирина Герасимов

Санкт-Петербург

Михаил Герасимов

Санкт-Петербург

151 11:42 Ванильки
Светлана Праздникова

Санкт-Петербург

Ольга Упрямова

Санкт-Петербург

Юлия Мерзлякова

Санкт-Петербург

Мария Святухина

Санкт-Петербург

152 11:44 Ленивцы
Алексей Богатов

Санкт-Петербург

Дарья Дудина

Санкт-Петербург

153 11:46 И умные и красивые
Светлана Чалова

Санкт-Петербург

Андрей Жидченко

Санкт-Петербург

Софья Готовцева

Санкт-Петербург

Александра Каюдина

Санкт-Петербург

154 12:02 Богини...просто Богини
Варвара Гагарина

Санкт-Петербург

Дарья Коновалова

Санкт-Петербург

Галина Гагарина

Виборг

Алена Трифонова

Інші міста Уральського ФО

155 11:50 КСТТ "Экстрим"
Михаил Жуков

Санкт-Петербург

156 11:52 Ку
Анастасия Кувшинова

Санкт-Петербург

170 12:20 Foka Szara
Александр Храмов

Санкт-Петербург