Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Daria Androsova
Москва   L467 «Снусмумрики» 11:14
Alexander Kiselev
Санкт-Петербург   L428 «Бревно» 09:56
Sundy Moor
Москва   L414 «Московские Упыри» 09:28
Динара Абрярова
Москва   L477 «Жахни Гвоздь!» 11:34
Валентина Баранова
Московська область   L458 «Просто так!» 10:56
Ольга Баранова
Москва   L493 «Баранка и Ко» 12:06
Мария Большакова
Москва   L442 «Без трамвая» 10:24
Ольга Борисова
Москва   L476 «Найти старт» 11:32
Марiя Булатова
Нижній Новгород   L473 «Кто, если не кот?» 11:26
Валентина Бучко
Москва   L470 «P.S.» 11:20
Светлана Быстрова
Московська область   L424 «весенняя круть и верть» 09:48
Елена Бычкова
Москва   L425 «Большой Рыжий Кот» 09:50
Сергей Васильев
Московська область   L411 «Вернулись» 09:22
Татьяна Винивитина
Москва   L413 «Василиса@Ко» 09:26
Юлия Говорова
Москва   L447 «Мышконавты» 10:34
Антон Гогин
Москва   L425 «Большой Рыжий Кот» 09:50
Мария Грищенко
Москва   L488 «Суперкиты» 11:56
Инна Дементьева
Москва   L414 «Московские Упыри» 09:28
Анна Дуденина
Московська область   L486 «Я сама! :-Р» 11:52
Сергей Есаков
Москва   L482 «Внезапно» 11:44
Андрей Жемков
Москва   L403 «Кремни» 09:06
Юлия Жемкова
Москва   L403 «Кремни» 09:06
Александр Игнатов
Москва   L426 «Красные лисы» 09:52
Александр Изотов
Москва   L466 «ЧайПей» 11:12
Татьяна Ильинская
Санкт-Петербург   L402 «Суслички» 09:04
Сергей Ильинский
Санкт-Петербург   L402 «Суслички» 09:04
Анастасия Кабаева
Москва   L481 «Kevaba» 11:42
Наталья Карташова
Санкт-Петербург   L400 «Улетайки» 09:00
Вера Кириллова
Санкт-Петербург   L402 «Суслички» 09:04
Ольга Киселёва
Санкт-Петербург   L428 «Бревно» 09:56
Ольга Колыханова
Москва   L423 «Ездовые кошаки» 09:46
Елена Комарова
Москва   L440 «Жираф большой - ему видней!» 10:20
Александр Копелевич
Санкт-Петербург   L452 «Free style» 10:44
Евгений Кошель
Інші міста Центрального ФО   L419 «Глобус» 09:38
Дмитрий Ларин
Москва   L469 «МСК Юго-Запад» 11:18
Екатерина Левенец
Москва   L4118 «Бумажный монстр» 12:56
Елена Лосева
Москва   L451 «Жесть» 10:42
Андрей Макаренцев
Москва   L471 «Скотобаза» 11:22
Лариса Макарова
Москва   L458 «Просто так!» 10:56
Валентина Маметьева
Московська область   L415 «Большой Львиный прайд» 09:30
Андрей Марочкин
Москва   L477 «Жахни Гвоздь!» 11:34
Анастасия Мельникова
Москва   L401 «ЗиЗаЗу» 09:02
Владимир Менделевич
Москва   L420 «ПтиМаты» 09:40
Лариса Менделевич
Москва   L420 «ПтиМаты» 09:40
Екатерина Милюкова
Москва   L423 «Ездовые кошаки» 09:46
Володя Моргулис
Москва   L418 «Большой Львиный прайд» 09:36
Дарима Моренкова
Москва   L401 «ЗиЗаЗу» 09:02
Ирина Нецепляева
Ленінградська область   L416 «Большой Львиный прайд» 09:32
Людмила Орлова
Москва   L4117 «Монморанси» 12:54
Александр Панкратов
Санкт-Петербург   L453 «Сашина команда» 10:46
Арина Пекарусь
Москва   L470 «P.S.» 11:20
Ярослав Пекарусь
Москва   L470 «P.S.» 11:20
Светлана Плужник
Москва   L417 «Большой Львиный прайд» 09:34
Ольга Попова
Московська область   L415 «Большой Львиный прайд» 09:30
Георгий Разумов
Москва   L477 «Жахни Гвоздь!» 11:34
Алексей Рейгельман
Санкт-Петербург   L408 «Было бы нелепо» 09:16
Александра Рябикова
Москва   L418 «Большой Львиный прайд» 09:36
Даша Савина
Москва   L441 «Дряхлые метлы» 10:22
Алёна Севастьянова
Санкт-Петербург   L407 «Львёнка-Алёнка» 09:14
Ирина Севастьянова
Санкт-Петербург   L407 «Львёнка-Алёнка» 09:14
Лана Соловьева
Москва   L437 «Слононичихуны» 10:14
Елена Спасская
Санкт-Петербург   L444 «Турбо» 10:28
Алексей Стрельцов
Москва   L454 «#Напалалама» 10:48
Яна Стрельцова
Москва   L454 «#Напалалама» 10:48
Анна Сухих
Московська область   L404 «Совы» 09:08
Екатерина Сырейщикова
Москва   L451 «Жесть» 10:42
Юлия Трушик
Московська область   L427 «Огого» 09:54
Александр Фадеев
Москва   L414 «Московские Упыри» 09:28
Юлтя Федотова
Москва   L414 «Московские Упыри» 09:28
Елена Филатова
Москва   L422 «Диэлектрик» 09:44
Серёжа Филимонов
Москва   L493 «Баранка и Ко» 12:06
Наталия Фомичева
Санкт-Петербург   L408 «Было бы нелепо» 09:16
Татьяна Харлашина
Санкт-Петербург   L474 «пара-ходики» 11:28
Наталья Хоружая
Москва   L443 «Лучше всех» 10:26
Юрий Хромов
Москва   L482 «Внезапно» 11:44
Елена Чухнюк
Санкт-Петербург   L410 «Валенки» 09:20
Иван Шамрин
Москва   L470 «P.S.» 11:20
Марина Швагер
Московська область   L404 «Совы» 09:08
Анастасия Шишкина
Москва   L460 «дочки матери» 11:00
Виталий Шляпников
Санкт-Петербург   L405 «Бобры» 09:10
Наталья Шляпникова
Санкт-Петербург   L405 «Бобры» 09:10
Александр Шпер
Москва   L430 «Танки грязи не боятся» 10:00
Наталья Шпер
Москва   L430 «Танки грязи не боятся» 10:00
Natalya Ermolova
Москва   L442 «Без трамвая» 10:24
Степан Бабашкин
Москва   L495 «Восток» 12:10
Александр Батуров
Москва   L485 «Сокол» 11:50
Виктория Бектемисова
Москва   L436 «Крутые бобры» 10:12
Мария Бердникова
Москва   L446 «Весёлый крипер» 10:32
Николай Большаков
Москва   L439 «Мохлики» 10:18
Оксана Вышиванная
Москва   L432 «Неугомонные» 10:04
Александр Гайдай
Москва   L457 «МЗ» 10:54
Марина Гайдай
Москва   L457 «МЗ» 10:54
Элеонора Горюнова
Москва   L463 «Ходилки» 11:06
Анна Грабовская
Москва   L440 «Жираф большой - ему видней!» 10:20
Татьяна Григорьева
Московська область   L489 «Пешеходы» 11:58
Наталья Дыбина
Москва   L456 «хз» 10:52
Юлия Жаворонкова
Москва   L479 «Весенний ветерок» 11:38
Александра Иванова
Москва   L445 «Капитошки» 10:30
Дмитрий Исканцев
Москва   L478 «Крокодил и Ко» 11:36
Светлана Каулниа
Москва   L429 «Экспромт» 09:58
Юрий Крупенин
Москва   L450 «Собаченька» 10:40
Илья Левенец
Москва   L4118 «Бумажный монстр» 12:56
Ирина Лысенко
Москва   L431 «Сусанинские навигаторы» 10:02
Андрей Морозов
Москва   L465 «Обезьяньи мозги» 11:10
Вера Носкова
Московська область   L487 «Волхонка» 11:54
Анна Носова
Санкт-Петербург   L400 «Улетайки» 09:00
Людмила Рафаэль
Москва   L412 «GRANNIES» 09:24
Елена Резникова
Москва   L415 «Большой Львиный прайд» 09:30
Наталья Рижская
Московська область   L443 «Лучше всех» 10:26
Марина Рупышева
Санкт-Петербург   L438 «Логика бессильна» 10:16
Задорожняя Светлана
Московська область   L490 «подснежники» 12:00
Наталья Селиверстова
Московська область   L480 «Сели и Вёрсты» 11:40
Юрий Слободян
Москва   L441 «Дряхлые метлы» 10:22
Евгений Старчак
Москва   L429 «Экспромт» 09:58
Михаил Сударев
Москва   L450 «Собаченька» 10:40
Наталья Теплова
Москва   L421 «Enigma» 09:42
Александр Усольцев
Санкт-Петербург   L453 «Сашина команда» 10:46
Иван Чикурников
Москва   L456 «хз» 10:52
Яна Шабельникова
Москва   L432 «Неугомонные» 10:04
Sergey Kabaev
Москва   L481 «Kevaba» 11:42
Владислав Алтын
Інші міста України   L446 «Весёлый крипер» 10:32
Александра Бабичева
Московська область   L424 «весенняя круть и верть» 09:48
Мария Белова
Московська область   L487 «Волхонка» 11:54
Екатерина Волегова
Москва   L493 «Баранка и Ко» 12:06
Юлия Ворона
Москва   L488 «Суперкиты» 11:56
Илья Говоров
Москва   L447 «Мышконавты» 10:34
Анастасия Гонцова
Москва   L466 «ЧайПей» 11:12
Валерий Горюнов
Москва   L463 «Ходилки» 11:06
Валерий Горюнов
Москва   L463 «Ходилки» 11:06
Даниил Гремякин
Москва   L437 «Слононичихуны» 10:14
Дмитрий Григорьев
Москва   L440 «Жираф большой - ему видней!» 10:20
Наталья Грицина
Московська область   L487 «Волхонка» 11:54
Анна Даньшина
Москва   L431 «Сусанинские навигаторы» 10:02
Ирина Даньшина
Москва   L431 «Сусанинские навигаторы» 10:02
светлана демидова
Москва   L460 «дочки матери» 11:00
Екатерина Демина
Москва   L466 «ЧайПей» 11:12
Наталья Егорова
Московська область   L413 «Василиса@Ко» 09:26
Роман Жемков
Москва   L403 «Кремни» 09:06
Михаил Жирнов
Московська область   L419 «Глобус» 09:38
Полина Жирнова
Московська область   L490 «подснежники» 12:00
Сергей Зубарев
Москва   L436 «Крутые бобры» 10:12
Иван Иванов
Москва   L445 «Капитошки» 10:30
Ксения Иванова
  L416 «Большой Львиный прайд» 09:32
Нина Иванова
Санкт-Петербург   L410 «Валенки» 09:20
Алина Исканцева
Москва   L478 «Крокодил и Ко» 11:36
Денис Калагин
Московська область   L491 «Сталкеры» 12:02
Марина Капцова
Москва   L488 «Суперкиты» 11:56
Валентина Каравашкина
Москва   L495 «Восток» 12:10
Евгения Климанова
Москва   L466 «ЧайПей» 11:12
Светлана Копелевич
Санкт-Петербург   L452 «Free style» 10:44
Павел Короткевич
Москва   L432 «Неугомонные» 10:04
Вера Кудрявцева
Московська область   L491 «Сталкеры» 12:02
Игорь Ланцман
Московська область   L419 «Глобус» 09:38
Артем Лебедев
Московська область   L489 «Пешеходы» 11:58
Светлана Лесик
Московська область   L491 «Сталкеры» 12:02
Александр Лесман
Москва   L446 «Весёлый крипер» 10:32
Ольга Лесман
Москва   L446 «Весёлый крипер» 10:32
Максим Люкайтис
Москва   L492 «Л.М.О.М.» 12:04
Алла Макаренцева
Москва   L471 «Скотобаза» 11:22
Алина Макарова
Московська область   L489 «Пешеходы» 11:58
Риша Мищерина
Москва   L450 «Собаченька» 10:40
Елена Морозова
Москва   L465 «Обезьяньи мозги» 11:10
Алина Мухамеджанова
Нижній Новгород   L473 «Кто, если не кот?» 11:26
Юлия Нагурянская
Санкт-Петербург   L438 «Логика бессильна» 10:16
Грицина Наталья
Московська область   L487 «Волхонка» 11:54
Алина Нахас
Московська область   L490 «подснежники» 12:00
Антон Орлов
Москва   L4117 «Монморанси» 12:54
Григорий Орлов
Москва   L4117 «Монморанси» 12:54
Константин Орлов
Москва   L4117 «Монморанси» 12:54
Саша Парафонкин
Москва   L441 «Дряхлые метлы» 10:22
Настя Петрунина
Московська область   L490 «подснежники» 12:00
Антон Прибытков
Москва   L417 «Большой Львиный прайд» 09:34
Гавриил Прокофьев
Московська область   L411 «Вернулись» 09:22
Арсений Путятин
Московська область   L424 «весенняя круть и верть» 09:48
Светлана Пырикова
Москва   L476 «Найти старт» 11:32
Александр Рижский
Московська область   L443 «Лучше всех» 10:26
Александра Савицкая
Москва   L479 «Весенний ветерок» 11:38
Михаил Селиверстов
Московська область   L480 «Сели и Вёрсты» 11:40
Сергей Селиверстов
Московська область   L480 «Сели и Вёрсты» 11:40
Кузнецов Сергей
Москва   L467 «Снусмумрики» 11:14
Юлия Силина
Москва   L440 «Жираф большой - ему видней!» 10:20
Любовь Соколова
Москва   L456 «хз» 10:52
Елена Соколовская
Москва   L485 «Сокол» 11:50
Мария Спасская
Санкт-Петербург   L444 «Турбо» 10:28
Оксана Старчак
Москва   L429 «Экспромт» 09:58
Дмитрий Судаков
Московська область   L421 «Enigma» 09:42
Екатерина Сударева
Москва   L450 «Собаченька» 10:40
Вячеслав Точенов
Московська область   L491 «Сталкеры» 12:02
Игорь Трушик
Московська область   L427 «Огого» 09:54
Лидия Филатова
Москва   L422 «Диэлектрик» 09:44
Алексей Харлашин
Санкт-Петербург   L474 «пара-ходики» 11:28
Анастасия Харлашина
Санкт-Петербург   L474 «пара-ходики» 11:28
Алексей Худобородов
Московська область   L411 «Вернулись» 09:22
Владимир Черненко
Московська область   L411 «Вернулись» 09:22
Василий Шарапов
Москва   L458 «Просто так!» 10:56
Наталья Шарапова
Москва   L458 «Просто так!» 10:56
Дмитрий Шляпников
Санкт-Петербург   L405 «Бобры» 09:10
Павел Юнин
Москва   L418 «Большой Львиный прайд» 09:36
Аня Юркина
Москва   L441 «Дряхлые метлы» 10:22
Ангелина Яцко
Московська область   L489 «Пешеходы» 11:58
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
L400 09:00 Улетайки

L400

Наталья Карташова

Санкт-Петербург

Анна Носова

Санкт-Петербург

L401 09:02 ЗиЗаЗу

L401

L402 09:04 Суслички

L402

Татьяна Ильинская

Санкт-Петербург

Сергей Ильинский

Санкт-Петербург

Вера Кириллова

Санкт-Петербург

L403 09:06 Кремни

L403

Роман Жемков

Москва

L404 09:08 Совы

L404

Анна Сухих

Московська область

Марина Швагер

Московська область

L405 09:10 Бобры

L405

Виталий Шляпников

Санкт-Петербург

Наталья Шляпникова

Санкт-Петербург

Дмитрий Шляпников

Санкт-Петербург

L407 09:14 Львёнка-Алёнка

L407

Алёна Севастьянова

Санкт-Петербург

Ирина Севастьянова

Санкт-Петербург

L408 09:16 Было бы нелепо

L408

Алексей Рейгельман

Санкт-Петербург

Наталия Фомичева

Санкт-Петербург

L410 09:20 Валенки

L410

Елена Чухнюк

Санкт-Петербург

Нина Иванова

Санкт-Петербург

L411 09:22 Вернулись

L411

Сергей Васильев

Московська область

Гавриил Прокофьев

Московська область

Алексей Худобородов

Московська область

Владимир Черненко

Московська область

L412 09:24 GRANNIES

L412

L413 09:26 Василиса@Ко

L413

Наталья Егорова

Московська область

L414 09:28 Московские Упыри

L414

L415 09:30 Большой Львиный прайд

L415

Валентина Маметьева

Московська область

Ольга Попова

Московська область

L416 09:32 Большой Львиный прайд

L416

Ирина Нецепляева

Ленінградська область

Ксения Иванова

L417 09:34 Большой Львиный прайд

L417

Антон Прибытков

Москва

L418 09:36 Большой Львиный прайд

L418

Павел Юнин

Москва

L419 09:38 Глобус

L419

Евгений Кошель

Інші міста Центрального ФО

Михаил Жирнов

Московська область

Игорь Ланцман

Московська область

L420 09:40 ПтиМаты

L420

L421 09:42 Enigma

L421

Дмитрий Судаков

Московська область

L422 09:44 Диэлектрик

L422

Лидия Филатова

Москва

L423 09:46 Ездовые кошаки

L423

L424 09:48 весенняя круть и верть

L424

Светлана Быстрова

Московська область

Александра Бабичева

Московська область

Арсений Путятин

Московська область

L425 09:50 Большой Рыжий Кот

L425

L426 09:52 Красные лисы

L426

L427 09:54 Огого

L427

Юлия Трушик

Московська область

Игорь Трушик

Московська область

L428 09:56 Бревно

L428

Alexander Kiselev

Санкт-Петербург

Ольга Киселёва

Санкт-Петербург

L429 09:58 Экспромт

L429

Оксана Старчак

Москва

L430 10:00 Танки грязи не боятся

L430

L431 10:02 Сусанинские навигаторы

L431

Анна Даньшина

Москва

Ирина Даньшина

Москва

L432 10:04 Неугомонные

L432

Павел Короткевич

Москва

L436 10:12 Крутые бобры

L436

Сергей Зубарев

Москва

L437 10:14 Слононичихуны

L437

Даниил Гремякин

Москва

L438 10:16 Логика бессильна

L438

Марина Рупышева

Санкт-Петербург

Юлия Нагурянская

Санкт-Петербург

L439 10:18 Мохлики

L439

L440 10:20 Жираф большой - ему видней!

L440

Дмитрий Григорьев

Москва

Юлия Силина

Москва

L441 10:22 Дряхлые метлы

L441

Даша Савина

Москва

Саша Парафонкин

Москва

Аня Юркина

Москва

L442 10:24 Без трамвая

L442

L443 10:26 Лучше всех

L443

Наталья Рижская

Московська область

Александр Рижский

Московська область

L444 10:28 Турбо

L444

Елена Спасская

Санкт-Петербург

Мария Спасская

Санкт-Петербург

L445 10:30 Капитошки

L445

Иван Иванов

Москва

L446 10:32 Весёлый крипер

L446

Владислав Алтын

Інші міста України

Александр Лесман

Москва

Ольга Лесман

Москва

L447 10:34 Мышконавты

L447

Илья Говоров

Москва

L450 10:40 Собаченька

L450

Риша Мищерина

Москва

Екатерина Сударева

Москва

L451 10:42 Жесть

L451

L452 10:44 Free style

L452

Александр Копелевич

Санкт-Петербург

Светлана Копелевич

Санкт-Петербург

L453 10:46 Сашина команда

L453

Александр Панкратов

Санкт-Петербург

Александр Усольцев

Санкт-Петербург

L454 10:48 #Напалалама

L454

L456 10:52 хз

L456

Любовь Соколова

Москва

L457 10:54 МЗ

L457

L458 10:56 Просто так!

L458

Валентина Баранова

Московська область

Василий Шарапов

Москва

Наталья Шарапова

Москва

L460 11:00 дочки матери

L460

светлана демидова

Москва

L463 11:06 Ходилки

L463

Валерий Горюнов

Москва

Валерий Горюнов

Москва

L465 11:10 Обезьяньи мозги

L465

Елена Морозова

Москва

L466 11:12 ЧайПей

L466

Анастасия Гонцова

Москва

Екатерина Демина

Москва

Евгения Климанова

Москва

L467 11:14 Снусмумрики
Daria Androsova

Москва

Кузнецов Сергей

Москва

L469 11:18 МСК Юго-Запад

L469

L470 11:20 P.S.

L470

L471 11:22 Скотобаза

L471

Алла Макаренцева

Москва

L473 11:26 Кто, если не кот?

L473

Марiя Булатова

Нижній Новгород

Алина Мухамеджанова

Нижній Новгород

L474 11:28 пара-ходики

L474

Татьяна Харлашина

Санкт-Петербург

Алексей Харлашин

Санкт-Петербург

Анастасия Харлашина

Санкт-Петербург

L476 11:32 Найти старт

L476

Светлана Пырикова

Москва

L477 11:34 Жахни Гвоздь!

L477

L478 11:36 Крокодил и Ко

L478

Алина Исканцева

Москва

L479 11:38 Весенний ветерок

L479

Александра Савицкая

Москва

L480 11:40 Сели и Вёрсты

L480

Наталья Селиверстова

Московська область

Михаил Селиверстов

Московська область

Сергей Селиверстов

Московська область

L481 11:42 Kevaba

L481

Sergey Kabaev

Москва

L482 11:44 Внезапно

L482

L485 11:50 Сокол

L485

Елена Соколовская

Москва

L486 11:52 Я сама! :-Р

L486

Анна Дуденина

Московська область

L487 11:54 Волхонка
Вера Носкова

Московська область

Мария Белова

Московська область

Наталья Грицина

Московська область

Грицина Наталья

Московська область

L488 11:56 Суперкиты

L488

Юлия Ворона

Москва

Марина Капцова

Москва

L489 11:58 Пешеходы

L489

Татьяна Григорьева

Московська область

Артем Лебедев

Московська область

Алина Макарова

Московська область

Ангелина Яцко

Московська область

L490 12:00 подснежники

L490

Задорожняя Светлана

Московська область

Полина Жирнова

Московська область

Алина Нахас

Московська область

Настя Петрунина

Московська область

L491 12:02 Сталкеры

L491

Денис Калагин

Московська область

Вера Кудрявцева

Московська область

Светлана Лесик

Московська область

Вячеслав Точенов

Московська область

L492 12:04 Л.М.О.М.

L492

Максим Люкайтис

Москва

L493 12:06 Баранка и Ко

L493

Екатерина Волегова

Москва

L495 12:10 Восток

L495

Валентина Каравашкина

Москва

L4117 12:54 Монморанси
Антон Орлов

Москва

Григорий Орлов

Москва

Константин Орлов

Москва

L4118 12:56 Бумажный монстр

L4118