Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Никита Балясников
Інші міста Центрального ФО   181 «Мы из Ельца» 11:42
Ксения Белова
Москва   101 «Ещё не придумали» 09:02
Николай Богачев
Санкт-Петербург   123 «Юкатан» 09:46
Андрей Бринько
Москва   129 «Курские москвичи» 09:58
Наталия Васильева
Москва   121 «Битцевский панк» 09:42
Ринат Гиматов
Москва   179 «Членистоногие ОрангутанГЫ» 11:38
Александр Горлов
Москва   101 «Ещё не придумали» 09:02
Денис Гришин
Санкт-Петербург   103 «Grinland Greenpieces» 09:06
Дмитрий Денисов
Санкт-Петербург   119 «Димина Команда» 09:38
Алексей Длугач
Москва   127 «Леопард и Ко» 09:54
Максим Иванов
Москва   181 «Мы из Ельца» 11:42
Дмитрий Копейкин
Нижній Новгород   163 «Freedom» 11:06
Елена Лабунская
Москва   107 «Northwind» 09:14
Игорь Мелентьев
Москва   105 «Искaтели приключений» 09:10
Александра Муромцева
Москва   133 «ПоБеги» 10:06
Евгений Носов
Курськ   129 «Курские москвичи» 09:58
Андрей Перечицкий
Москва   121 «Битцевский панк» 09:42
Мария Пудова
Санкт-Петербург   113 «Ангельские ПрОХОДимцы» 09:26
Рома Рахматуллин
Москва   117 «Solar» 09:34
Елена Рахматуллина
Москва   117 «Solar» 09:34
Оля Роговенко
Інші міста Центрального ФО   181 «Мы из Ельца» 11:42
Тарас Симанив
Московська область   121 «Битцевский панк» 09:42
Тимур Хуснутдинов
Москва   179 «Членистоногие ОрангутанГЫ» 11:38
Алексей Чернов
Москва   131 «ЛЯгуха» 10:02
Maria Ilyukhina
Москва   131 «ЛЯгуха» 10:02
nika Laurinavichyute
Москва   111 «кармараны» 09:22
Владимир Бахтин
Санкт-Петербург   123 «Юкатан» 09:46
Дмитрий Корженевский
Москва   115 «Зеленый Камнеежка» 09:30
Владимир Фонарев
Москва   115 «Зеленый Камнеежка» 09:30
Полина Алина
Нижній Новгород   161 «Винтик и Шпунтик» 11:02
Катя Галышева
Москва   179 «Членистоногие ОрангутанГЫ» 11:38
Вячеслав Горбоносов
Москва   115 «Зеленый Камнеежка» 09:30
Алексей Горбунов
Нижній Новгород   115 «Зеленый Камнеежка» 09:30
Николай Гришанов
Московська область   125 «Авиаторы» 09:50
Анна Долматова
  151 «Понаехавшие» 10:42
Валентина Колягина
Московська область   125 «Авиаторы» 09:50
Ирина Косарева
Нижній Новгород   161 «Винтик и Шпунтик» 11:02
Антон Костерин
  151 «Понаехавшие» 10:42
Виталий Котов
Москва   111 «кармараны» 09:22
Екатерина Кударёва
Нижній Новгород   161 «Винтик и Шпунтик» 11:02
Анна Кулибабина
Москва   107 «Northwind» 09:14
Николай Маккавеев
Москва   107 «Northwind» 09:14
Олег Малыкин
Санкт-Петербург   113 «Ангельские ПрОХОДимцы» 09:26
Ирина Мартынова
Москва   127 «Леопард и Ко» 09:54
Ксения Ружникова
Нижній Новгород   133 «ПоБеги» 10:06
Евгения Русалина
Москва   133 «ПоБеги» 10:06
Дарья Садова
Нижній Новгород   133 «ПоБеги» 10:06
Сергей Серебряник
Москва   151 «Понаехавшие» 10:42
Ольга Сильнягина
Санкт-Петербург   113 «Ангельские ПрОХОДимцы» 09:26
Константин Титов
Москва   179 «Членистоногие ОрангутанГЫ» 11:38
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди Теги:
101 09:02 Ещё не придумали
103 09:06 Grinland Greenpieces

103

Денис Гришин

Санкт-Петербург

world_of_ru , СПбГПУ
105 09:10 Искaтели приключений
107 09:14 Northwind

107

Анна Кулибабина

Москва

Николай Маккавеев

Москва

МГУ , биофак
111 09:22 кармараны

111

nika Laurinavichyute

Москва

Виталий Котов

Москва

113 09:26 Ангельские ПрОХОДимцы

113

Мария Пудова

Санкт-Петербург

Олег Малыкин

Санкт-Петербург

Ольга Сильнягина

Санкт-Петербург

115 09:30 Зеленый Камнеежка

115

Вячеслав Горбоносов

Москва

Алексей Горбунов

Нижній Новгород

828.local
117 09:34 Solar

117

119 09:38 Димина Команда

119

Дмитрий Денисов

Санкт-Петербург

121 09:42 Битцевский панк

121

Тарас Симанив

Московська область

123 09:46 Юкатан

123

Николай Богачев

Санкт-Петербург

Владимир Бахтин

Санкт-Петербург

СПбГАВМ , НИУ ИТМО
125 09:50 Авиаторы

125

Николай Гришанов

Московська область

Валентина Колягина

Московська область

127 09:54 Леопард и Ко

127

Ирина Мартынова

Москва

129 09:58 Курские москвичи
131 10:02 ЛЯгуха

131

Maria Ilyukhina

Москва

133 10:06 ПоБеги

133

Ксения Ружникова

Нижній Новгород

Евгения Русалина

Москва

Дарья Садова

Нижній Новгород

Москва , Нижний Новгород
151 10:42 Понаехавшие

151

Анна Долматова

Антон Костерин

Сергей Серебряник

Москва

161 11:02 Винтик и Шпунтик

161

Полина Алина

Нижній Новгород

Ирина Косарева

Нижній Новгород

Екатерина Кударёва

Нижній Новгород

163 11:06 Freedom
Дмитрий Копейкин

Нижній Новгород

179 11:38 Членистоногие ОрангутанГЫ

179

Катя Галышева

Москва

Константин Титов

Москва

181 11:42 Мы из Ельца

181

Никита Балясников

Інші міста Центрального ФО

Оля Роговенко

Інші міста Центрального ФО