Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Ekaterina Komarevskaya
Москва   m4116 «Диванные эксперты» 11:52
Tanya Nayashkova
Москва   m401 «Тоторо» 08:02
Lyuba Nikolenko
Москва   m4220 «Точка-звездочка» 15:20
Irina Shelestova
Москва   m4237 «estemi» 15:54
Elena Smirnova
Москва   m4206 «ЛеВаДи» 14:52
Глеб Адамейко
Воронеж   m461 «ТинТин» 10:02
Евгения Адамейко
Московська область   m461 «ТинТин» 10:02
Марина Александровна
Москва   m409 «Вовочка и др» 08:18
Антон Алексашкин
Москва   m454 «топи-топ» 09:48
Люба Астахова
Санкт-Петербург   m4155 «Луна в бутылке» 13:10
Валентина Баранова
Московська область   m4115 «Просто так!» 11:50
Александр Баранчиков
Москва   m4142 «мы впервые на БГ» 12:44
Ирина Баскакова
Москва   m491 «Здравствуйте» 11:02
Екатерина Басова
Москва   m4168 «Кенгуру-кенгуру» 13:36
Александр Бокарёв
Москва   m4154 «Клязьменский Енот» 13:08
Антон Брагин
Москва   m447 «Бравый еж» 09:34
Максим Бурцев
Москва   m498 «Любители кривых троп» 11:16
Ольга Бурцева
Москва   m498 «Любители кривых троп» 11:16
Ольга Вдовина
Москва   m4156 «Коко Джамбо» 13:12
Всеволод Величко
Москва   m481 «Бегущий, но ещё не ходящий» 10:42
Игорь Винокуров
Санкт-Петербург   m467 «Этюд» 10:14
Екатерина Винокурова
Санкт-Петербург   m467 «Этюд» 10:14
Анна Войнова
Москва   m4114 «Инч Ка Чка» 11:48
Колюня Гаврилов
Московська область   m4191 «Gavrilov's» 14:22
Илья Гараев
Москва   m419 «ГаМаки» 08:38
Светлана Голованёва
Москва   m4197 «Девчули и Винни-Пуля» 14:34
Юля Громакова
Москва   m4140 «Следопыты Москвы» 12:40
Наталья Грудева
Москва   m404 «Crazy moms» 08:08
Николай Дворецкий
Москва   m4150 «Макс и КО» 13:00
Тимофей Дворецкий
Московська область   m4150 «Макс и КО» 13:00
Любовь Жарова
Москва   m481 «Бегущий, но ещё не ходящий» 10:42
Юлия Жемкова
Москва   m424 «Кремни» 08:48
Андрей Жердер
Санкт-Петербург   m4155 «Луна в бутылке» 13:10
Полина Зайцева
Москва   m4133 «Студсовет Витте» 12:26
Алена Зиновьева
Москва   m4208 «Bikini Bottom» 14:56
Сергей зубарев
Москва   m464 «Шлёпали шлёпки» 10:08
Елена Игнатенкова
Санкт-Петербург   m408 «Кот и Рыж» 08:16
Алексей Исканцев
Москва   m4122 «Пупсы мини» 12:04
Мария Йованович
Москва   m4215 «Студсовет Витте 2» 15:10
Василий Катеринич
Москва   m403 «Орден Занудных Лисы и Хомяка» 08:06
Елена Катеринич
Москва   m403 «Орден Занудных Лисы и Хомяка» 08:06
Алексей Комосов
Москва   m4106 «Такса» 11:32
Елена Коновалова
Москва   m433 «МамыНаСвободе» 09:06
Юлия Косолапова
Москва   m451 «ЛХЛ» 09:42
Светлана Косьяненко
Москва   m4144 «Big city geckos» 12:48
Евгений Кочетков
Москва   m412 «Мама, ты где» 08:24
Екатерина Кукол
Москва   m458 «Рыжкины друзья» 09:56
Мария Лавренова
Москва   m474 «Кабачок и другие овощи» 10:28
Екатерина Леушева
Санкт-Петербург   m408 «Кот и Рыж» 08:16
Артем Маерле
Москва   m481 «Бегущий, но ещё не ходящий» 10:42
Наталья Маерле
Москва   m481 «Бегущий, но ещё не ходящий» 10:42
Полина Макарова
Москва   m4133 «Студсовет Витте» 12:26
Нина Максимова
Москва   m419 «ГаМаки» 08:38
Виктория Маматказина
Санкт-Петербург   m411 «Бурундуй» 08:22
Екатерина Маматказина
Санкт-Петербург   m411 «Бурундуй» 08:22
Ирина Маматказина
Санкт-Петербург   m411 «Бурундуй» 08:22
Анастасия Маркеева
Москва   m418 «Отважным щенкам всё по зубам» 08:36
Сергей Мимикин
Москва   m4113 «Хаски В Каске» 11:46
Анна Михалёва
Москва   m4132 «МихСер и Ко» 12:24
Сергей михалёва
Москва   m4132 «МихСер и Ко» 12:24
Александр Мягков
Москва   m437 «Четыре плюс один» 09:14
Наталья Мягкова
Москва   m437 «Четыре плюс один» 09:14
Андрей Некрасов
Московська область   m432 «Андромеда» 09:04
Анастасия Немченко
Москва   m4106 «Такса» 11:32
Оксана Николаева
Інші міста Центрального ФО   m4102 «Зарница» 11:24
Игорь Один
Москва   m4130 «Огородины» 12:20
Василиса Одина
Москва   m4130 «Огородины» 12:20
Ксения Одина
Москва   m4130 «Огородины» 12:20
Марина Орехова
Москва   m489 «Путешественники с Опарина» 10:58
Сергей Патрохин
Москва   m4155 «Луна в бутылке» 13:10
Марина Пирогова
Москва   m494 «Суслик и» 11:08
Никита Погорелов
Москва   m4207 «Красавицы и чудовище» 14:54
Станислав Попов
Москва   m486 «Самсон-мини» 10:52
Анна Попова
Москва   m486 «Самсон-мини» 10:52
Елизавета Попова
Москва   m486 «Самсон-мини» 10:52
Арина Рачникова
Москва   m404 «Crazy moms» 08:08
Наталья Рижская
Московська область   m4165 «Мини-Риги» 13:30
Анастасия Романова
Московська область   m461 «ТинТин» 10:02
Анна Романова
Москва   m4239 «Андрей Андреевич» 15:58
Марина Рощина
Москва   m4145 «Run for fun» 12:50
Екатерина Рощупкина
Москва   m4113 «Хаски В Каске» 11:46
Рина Саидбекова
Москва   m4223 «Весёлые Пупырки» 15:26
Виталия Сапенюк
Московська область   m484 «СМАРТ» 10:48
Валентина Саюшкина
Москва   m474 «Кабачок и другие овощи» 10:28
Наталия Сбытова
Москва   m4150 «Макс и КО» 13:00
Юлия Сдобнова
Москва   m495 «КЛЮВ» 11:10
Алина Семенова
Московська область   m4189 «Беспомощные ласты» 14:18
Сергей Сергеевич
Москва   m4113 «Хаски В Каске» 11:46
Эмма Сибирякова
Москва   m4161 «Три поросенка» 13:22
Роман Склёмин
Московська область   m471 «Kerosinka» 10:22
Виктор Соболев
Москва   m450 «N&N» 09:40
Алексей Тен
Москва   m488 «ГуЛёша» 10:56
Гуля Тен
Москва   m488 «ГуЛёша» 10:56
Иван Толстошеев
Москва   m4129 «Съешь меня» 12:18
Алия Уварова
Москва   m4103 «Без паники» 11:26
Саша Фадеева
Москва   m4116 «Диванные эксперты» 11:52
Аня Фандей
Москва   m4215 «Студсовет Витте 2» 15:10
Борис Шалин
Москва   m453 «Лисички-сестрички» 09:46
Вилен Шердин
Московська область   m4189 «Беспомощные ласты» 14:18
Маргарита Шпилюк
Москва   m489 «Путешественники с Опарина» 10:58
Максим Щедрин
Москва   m424 «Кремни» 08:48
Andrey Belous
Москва   m416 «Ku-Zo» 08:32
Igor Kutepov
Москва   m416 «Ku-Zo» 08:32
Maria Sumina
Москва   m4123 «The Unstoppables» 12:06
Ольга Аверчева
Москва   m4158 «Смарта и Спотти» 13:16
Руслан Байгузов
Московська область   m471 «Kerosinka» 10:22
Анна Белоус
Москва   m416 «Ku-Zo» 08:32
Евгений Бурлак
Москва   m4228 «Прикроватные монстры» 15:36
Артем Быков
Москва   m456 «перекати_поле» 09:52
Галина Вавилова
Москва   m4119 «Ходоки» 11:58
Кирилл Витославский
Москва   m4190 «Пестрые дятлы» 14:20
Артем Гаврилов
Москва   m4162 «Я тут мимо проходил» 13:24
Александр Гайдай
Москва   m406 «МЗ» 08:12
Марина Гайдай
Москва   m406 «МЗ» 08:12
Ирина Гараева
Москва   m419 «ГаМаки» 08:38
Екатерина Данзурун
Москва   m465 «Котики» 10:10
Яна Делиева
Москва   m434 «Синички» 09:08
Екатерина Демидова
Москва   m490 «брандешмыг» 11:00
Настя Демидова
Москва   m490 «брандешмыг» 11:00
Людмила Дьяконова
Москва   m4119 «Ходоки» 11:58
Александр Егарев
Москва   m4152 «Всё возможно» 13:04
Виктория Егарева
Москва   m4152 «Всё возможно» 13:04
Денис Жеребцов
Москва   m434 «Синички» 09:08
Дина Зайнуллина
Москва   m4176 «ДримТим» 13:52
Николай Зеновкин
Москва   m4213 «Разбойные гномы» 15:06
Дмитрий Исканцев
Москва   m4122 «Пупсы мини» 12:04
Иннокентий Ишутинов
Москва   m402 «Аврора Аустралис» 08:04
Елена Казарян
Москва   m4135 «DELTa» 12:30
Анастасия Коломенская
Москва   m468 «Про100 ААА» 10:16
Екатерина Кузьмина
Москва   m487 «Хорошо» 10:54
Татьяна Кутепова
Москва   m416 «Ku-Zo» 08:32
Елена Лапшина
Московська область   m4160 «Шпацир» 13:20
Анна Лидум
Москва   m4108 «Zimenki» 11:36
Александр Макаров
Москва   m4174 «Годзи» 13:48
Наталья Макарова
Москва   m4100 «Ноябрьские» 11:20
Лев Максимов
Москва   m419 «ГаМаки» 08:38
Светлана Мареева
Москва   m4212 «Zaytsis» 15:04
Нина Мимикина
Москва   m4113 «Хаски В Каске» 11:46
Василий Михалёв
Москва   m4132 «МихСер и Ко» 12:24
Олеся Михалёва
Москва   m4132 «МихСер и Ко» 12:24
Надежда Морозова
Москва   m479 «Золотые Рыбки» 10:38
Марина Некрасова
Москва   m432 «Андромеда» 09:04
Екатерина Николаенко
Москва   m4149 «Побеги победы» 12:58
Игнатович Николай
Москва   m4112 «Nerves Kysten» 11:44
Анна Никулина
Московська область   m444 «ЧетыреНикулина» 09:28
Анна Носова
Москва   m402 «Аврора Аустралис» 08:04
Мария О.
Інші міста Центрального ФО   m466 «Изгои» 10:12
Николай Ованесов
Москва   m4151 «Бывалые мумрики» 13:02
Сергей Пискарев
Москва   m460 «Гринпис» 10:00
Злата Полева
Москва   m4215 «Студсовет Витте 2» 15:10
Наталья Рахова
Москва   m4234 «Цыпокотики» 15:48
Мария Рижская
Московська область   m4165 «Мини-Риги» 13:30
Елена Рожкова
Москва   m4111 «Ленин и художник» 11:42
Яна Саакянц
Москва   m4133 «Студсовет Витте» 12:26
Екатерина Самсонова
Москва   m4126 «Колибри» 12:12
Елена Самсонова
Москва   m4126 «Колибри» 12:12
ольга самсонова
Москва   m4121 «Пиглетсы» 12:02
Дмитрий Саюшкин
Москва   m474 «Кабачок и другие овощи» 10:28
Мария Сбытова
Москва   m4150 «Макс и КО» 13:00
Нина Сдобнова
Москва   m495 «КЛЮВ» 11:10
Борис Сергеев
Москва   m480 «Вунш-Пунш» 10:40
Анна Скриванек
Москва   m4170 «Гусляры» 13:40
Светлана Смирнова
Москва   m4215 «Студсовет Витте 2» 15:10
Ольга Сорокина
Москва   m4120 «Сельди» 12:00
Татьяна Степанова
Московська область   m446 «МОЛНИЯ!» 09:32
Константин Стрельников
Москва   m4218 «Пингвины» 15:16
Лидия Тиунова
Москва   m4142 «мы впервые на БГ» 12:44
Станислав Ткачев
Москва   m425 «Дракулиный клуб» 08:50
Елена Ткачева
Москва   m425 «Дракулиный клуб» 08:50
Лариса Фомина
Москва   m4172 «фомкины» 13:44
Андрей Фролов
Москва   m459 «Бардачок» 09:58
Ольга Фролова
Москва   m459 «Бардачок» 09:58
Елена Царькова
Москва   m4117 «ЦарьСовы» 11:54
Ирина Чернецова
Москва   m4110 «Лапакота» 11:40
Лера Чуйко
Москва   m4133 «Студсовет Витте» 12:26
Irina Komarevskaya
Москва   m4116 «Диванные эксперты» 11:52
Evgeniy Levkov
Москва   m4220 «Точка-звездочка» 15:20
Garth S
Москва   m4123 «The Unstoppables» 12:06
Katya S
Москва   m4123 «The Unstoppables» 12:06
Annelize Smith
Москва   m4123 «The Unstoppables» 12:06
Елена Александрова
Москва   m479 «Золотые Рыбки» 10:38
Николаев Алексей
Москва   m4223 «Весёлые Пупырки» 15:26
Светлана Андрианова
Москва   m4228 «Прикроватные монстры» 15:36
Ольга Аниськова
Москва   m465 «Котики» 10:10
Анастасия Астанина
Москва   m489 «Путешественники с Опарина» 10:58
Алексей Баранов
Москва   m4119 «Ходоки» 11:58
Дмитрий Баранов
Московська область   m4115 «Просто так!» 11:50
Варвара Баранова
Московська область   m4115 «Просто так!» 11:50
Алексей Басов
Москва   m4168 «Кенгуру-кенгуру» 13:36
Софья Белая
Москва   m4120 «Сельди» 12:00
Андрей Белый
Москва   m4120 «Сельди» 12:00
Елена Бермешева
Москва   m447 «Бравый еж» 09:34
Петр Бокарёв
Москва   m4154 «Клязьменский Енот» 13:08
Диляра Бокарёва
Москва   m4154 «Клязьменский Енот» 13:08
Анастасия Больбан
Московська область   m433 «МамыНаСвободе» 09:06
Евгений Борисов
Москва   m412 «Мама, ты где» 08:24
Ксения Брагина
Москва   m447 «Бравый еж» 09:34
Ольга Брагина
Москва   m447 «Бравый еж» 09:34
Даниил Броварник
Москва   m480 «Вунш-Пунш» 10:40
Василиса Бурцева
Москва   m498 «Любители кривых троп» 11:16
Полина Быкова
Москва   m456 «перекати_поле» 09:52
Ирина Васильченко
Москва   m451 «ЛХЛ» 09:42
Вадим Винокуров
Санкт-Петербург   m467 «Этюд» 10:14
Вероника Витославская
Москва   m4190 «Пестрые дятлы» 14:20
Екатерина Воропаева
Москва   m4228 «Прикроватные монстры» 15:36
Андрей Гайдай
Москва   m406 «МЗ» 08:12
Галя Гайдай
Москва   m406 «МЗ» 08:12
Руслан Галеев
Московська область   m4160 «Шпацир» 13:20
Марианна Гиба
Москва   m498 «Любители кривых троп» 11:16
Анастасия Гордиенко
Москва   m4142 «мы впервые на БГ» 12:44
Ефим Громаков
Москва   m4140 «Следопыты Москвы» 12:40
Дарья Громакова
Москва   m4140 «Следопыты Москвы» 12:40
Елена Грубова
Москва   m465 «Котики» 10:10
Александр Гусев
Москва   m4170 «Гусляры» 13:40
Илья Гусев
Москва   m4170 «Гусляры» 13:40
Джамаль Джаббаров
Москва   m4154 «Клязьменский Енот» 13:08
Евгения Дрыкина
Москва   m4121 «Пиглетсы» 12:02
Павел Дьяков
Московська область   m454 «топи-топ» 09:48
Наталья Дьякова
Москва   m454 «топи-топ» 09:48
Александра Егарева
Москва   m4152 «Всё возможно» 13:04
Роман Жемков
Москва   m424 «Кремни» 08:48
Матвей Зеновкин
Москва   m4213 «Разбойные гномы» 15:06
Степан Зеновкин
Москва   m4213 «Разбойные гномы» 15:06
Анастасия Зубарева
Москва   m464 «Шлёпали шлёпки» 10:08
Николай Зубков
Москва   m450 «N&N» 09:40
Алёна Зубкова
Москва   m450 «N&N» 09:40
Максим Иванов
Москва   m4208 «Bikini Bottom» 14:56
Маргарита Иванова
Москва   m4208 «Bikini Bottom» 14:56
Николай Игнатович
Москва   m4112 «Nerves Kysten» 11:44
Владимир Иллювиев
Москва   m494 «Суслик и» 11:08
Дима Иллювиев
Москва   m494 «Суслик и» 11:08
Дмитрий Инатович
Москва   m4112 «Nerves Kysten» 11:44
Екатерина Исаева
Москва   m4162 «Я тут мимо проходил» 13:24
Алина Исканцева
Москва   m4122 «Пупсы мини» 12:04
Елена Исканцева
Москва   m4122 «Пупсы мини» 12:04
Виктор Ишутинов
Москва   m402 «Аврора Аустралис» 08:04
Денис К
Москва   m466 «Изгои» 10:12
Давид Казарян
Москва   m4135 «DELTa» 12:30
Лев Казарян
Москва   m4135 «DELTa» 12:30
Тамара Казарян
Москва   m4135 «DELTa» 12:30
Олеся Калачева
Московська область   m484 «СМАРТ» 10:48
Ксения Козлова
Москва   m4121 «Пиглетсы» 12:02
Татьяна Козырева
  m437 «Четыре плюс один» 09:14
Мария Пиа Коккаро
Москва   m4156 «Коко Джамбо» 13:12
Андрей Кузьмин
Москва   m487 «Хорошо» 10:54
Анна Кукол
Москва   m458 «Рыжкины друзья» 09:56
Мария Кукол
Москва   m458 «Рыжкины друзья» 09:56
Ольга Кукол
Москва   m458 «Рыжкины друзья» 09:56
Елена Лалетина
Москва   m433 «МамыНаСвободе» 09:06
Иван Левков
Москва   m4220 «Точка-звездочка» 15:20
Максим Левков
Москва   m4220 «Точка-звездочка» 15:20
Анастасия Леонова
Москва   m4156 «Коко Джамбо» 13:12
Татьяна Липатова
Москва   m4228 «Прикроватные монстры» 15:36
Александр Макаров
Москва   m4174 «Годзи» 13:48
Дмитрий Макаров
Москва   m4100 «Ноябрьские» 11:20
Дмитрий Макаров
Москва   m4100 «Ноябрьские» 11:20
Сергей Макаров
Москва   m401 «Тоторо» 08:02
Саша Макарова
Москва   m401 «Тоторо» 08:02
Ольга Малыгина
Москва   m4129 «Съешь меня» 12:18
Алексей Мареев
Москва   m4212 «Zaytsis» 15:04
Алексей Марков
Москва   m495 «КЛЮВ» 11:10
Алена Минина
Москва   m4190 «Пестрые дятлы» 14:20
Виктория Моисеева
Москва   m4190 «Пестрые дятлы» 14:20
Анна Морозова
Москва   m479 «Золотые Рыбки» 10:38
Илья Мусатов
Москва   m489 «Путешественники с Опарина» 10:58
Анисия Мягкова
Москва   m437 «Четыре плюс один» 09:14
Маргарита Николаева
Москва   m4213 «Разбойные гномы» 15:06
Ульяна Николаева
Інші міста Центрального ФО   m4102 «Зарница» 11:24
Андрей Николаенко
Москва   m4149 «Побеги победы» 12:58
Элеонора Николаенко
Москва   m4149 «Побеги победы» 12:58
Яков Николаенко
Москва   m4149 «Побеги победы» 12:58
Александр Никулин
Московська область   m444 «ЧетыреНикулина» 09:28
Евгений Никулин
Московська область   m444 «ЧетыреНикулина» 09:28
Николай Никулин
Москва   m444 «ЧетыреНикулина» 09:28
Анна Ованесова
Москва   m4151 «Бывалые мумрики» 13:02
Маргарита Одина
Москва   m4130 «Огородины» 12:20
Регина Озергаева
Москва   m480 «Вунш-Пунш» 10:40
Ольга Островская
Москва   m464 «Шлёпали шлёпки» 10:08
Юлия Пискарева
Москва   m460 «Гринпис» 10:00
Варвара Погорелова
Москва   m4207 «Красавицы и чудовище» 14:54
Василиса Погорелова
Москва   m4207 «Красавицы и чудовище» 14:54
Ирина Погорелова
Москва   m4207 «Красавицы и чудовище» 14:54
Наталья Притчина
Московська область   m433 «МамыНаСвободе» 09:06
Александр Проскурин
Москва   m4119 «Ходоки» 11:58
Александра Путря
Москва   m425 «Дракулиный клуб» 08:50
Владимир Рахов
Москва   m4234 «Цыпокотики» 15:48
Виктория Рахова
Москва   m4234 «Цыпокотики» 15:48
Елена Рахова
Москва   m4234 «Цыпокотики» 15:48
Андрей Романов
Москва   m4239 «Андрей Андреевич» 15:58
Андрей Романов
Москва   m4239 «Андрей Андреевич» 15:58
Гавриил Романов
Москва   m4239 «Андрей Андреевич» 15:58
Мария Ростомян
Москва   m4114 «Инч Ка Чка» 11:48
Иван Рощин
Москва   m4145 «Run for fun» 12:50
Наталия Санникова
Москва   m4162 «Я тут мимо проходил» 13:24
Анна Саруханова
Москва   m4174 «Годзи» 13:48
Виктория Саруханова
Москва   m4174 «Годзи» 13:48
Сергей Сдобнов
Москва   m495 «КЛЮВ» 11:10
Анна Сергеева
Москва   m480 «Вунш-Пунш» 10:40
Александр Сергеевич
Москва   m409 «Вовочка и др» 08:18
Тихон Синицын
Москва   m4121 «Пиглетсы» 12:02
Надежда Соболева
Москва   m450 «N&N» 09:40
Андрей Степанов
Московська область   m446 «МОЛНИЯ!» 09:32
Вадим Степанов
Москва   m425 «Дракулиный клуб» 08:50
Илья Степанов
Московська область   m446 «МОЛНИЯ!» 09:32
София Степанова
Московська область   m446 «МОЛНИЯ!» 09:32
Рафаэль Стефанов
Москва   m4111 «Ленин и художник» 11:42
Елена Стефанова
Москва   m4111 «Ленин и художник» 11:42
Пётр Стрельников
Москва   m4218 «Пингвины» 15:16
Наталия Стрельникова
Москва   m4218 «Пингвины» 15:16
Нина Стрельникова
Москва   m4218 «Пингвины» 15:16
Людмила Сухинина
Москва   m479 «Золотые Рыбки» 10:38
Георгий Тарасов
Москва   m418 «Отважным щенкам всё по зубам» 08:36
Виктория Тарасова
Москва   m418 «Отважным щенкам всё по зубам» 08:36
Дарья Тарасова
Москва   m418 «Отважным щенкам всё по зубам» 08:36
Дмитрий Титюхин
Москва   m4206 «ЛеВаДи» 14:52
Иван Титюхин
Москва   m4206 «ЛеВаДи» 14:52
Анна Толстошеева
Москва   m4129 «Съешь меня» 12:18
София Толстошеева
Москва   m4129 «Съешь меня» 12:18
Анна Трегубова
Москва   m454 «топи-топ» 09:48
Михаил Трифонов
Москва   m4161 «Три поросенка» 13:22
Михаил Трифонов
Москва   m4161 «Три поросенка» 13:22
Анна Тюрина
Москва   m468 «Про100 ААА» 10:16
Василий Уваров
Москва   m4103 «Без паники» 11:26
Варвара Уварова
Москва   m4103 «Без паники» 11:26
Надежда Уварова
Москва   m4103 «Без паники» 11:26
Наталья Фёдорова
Москва   m4197 «Девчули и Винни-Пуля» 14:34
Дмитрий Фомин
Москва   m4172 «фомкины» 13:44
Сергей Фомин
Москва   m4172 «фомкины» 13:44
Екатерина Фролова
Москва   m459 «Бардачок» 09:58
Андрей Хафизов
Москва   m4116 «Диванные эксперты» 11:52
Марина Царькова
Москва   m4117 «ЦарьСовы» 11:54
Евгений Чернецов
Москва   m4110 «Лапакота» 11:40
Евгений Чижов
Москва   m468 «Про100 ААА» 10:16
Ирина Шалина
Москва   m453 «Лисички-сестрички» 09:46
Александр Шапов
Москва   m4110 «Лапакота» 11:40
Артем Шаркин
Москва   m4176 «ДримТим» 13:52
Валентина шелестова
Москва   m4237 «estemi» 15:54
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
m401 08:02 Тоторо

m401

Tanya Nayashkova

Москва

Сергей Макаров

Москва

Саша Макарова

Москва

m402 08:04 Аврора Аустралис

m402

Анна Носова

Москва

Виктор Ишутинов

Москва

m403 08:06 Орден Занудных Лисы и Хомяка

m403

m404 08:08 Crazy moms

m404

m406 08:12 МЗ

m406

Андрей Гайдай

Москва

Галя Гайдай

Москва

m408 08:16 Кот и Рыж

m408

Елена Игнатенкова

Санкт-Петербург

Екатерина Леушева

Санкт-Петербург

m409 08:18 Вовочка и др

m409

Александр Сергеевич

Москва

m411 08:22 Бурундуй

m411

Виктория Маматказина

Санкт-Петербург

Екатерина Маматказина

Санкт-Петербург

Ирина Маматказина

Санкт-Петербург

m412 08:24 Мама, ты где

m412

Евгений Борисов

Москва

m416 08:32 Ku-Zo

m416

Andrey Belous

Москва

Igor Kutepov

Москва

Анна Белоус

Москва

m418 08:36 Отважным щенкам всё по зубам

m418

Георгий Тарасов

Москва

Виктория Тарасова

Москва

Дарья Тарасова

Москва

m419 08:38 ГаМаки

m419

m424 08:48 Кремни

m424

Роман Жемков

Москва

m425 08:50 Дракулиный клуб

m425

Александра Путря

Москва

Вадим Степанов

Москва

m432 09:04 Андромеда

m432

Андрей Некрасов

Московська область

m433 09:06 МамыНаСвободе

m433

Анастасия Больбан

Московська область

Елена Лалетина

Москва

Наталья Притчина

Московська область

m434 09:08 Синички

m434

m437 09:14 Четыре плюс один

m437

Татьяна Козырева

Анисия Мягкова

Москва

m444 09:28 ЧетыреНикулина

m444

Анна Никулина

Московська область

Александр Никулин

Московська область

Евгений Никулин

Московська область

Николай Никулин

Москва

m446 09:32 МОЛНИЯ!

m446

Татьяна Степанова

Московська область

Андрей Степанов

Московська область

Илья Степанов

Московська область

София Степанова

Московська область

m447 09:34 Бравый еж

m447

Елена Бермешева

Москва

Ксения Брагина

Москва

Ольга Брагина

Москва

m450 09:40 N&N

m450

Николай Зубков

Москва

Алёна Зубкова

Москва

Надежда Соболева

Москва

m451 09:42 ЛХЛ

m451

Ирина Васильченко

Москва

m453 09:46 Лисички-сестрички

m453

Борис Шалин

Москва

Ирина Шалина

Москва

m454 09:48 топи-топ

m454

Павел Дьяков

Московська область

Наталья Дьякова

Москва

Анна Трегубова

Москва

m456 09:52 перекати_поле

m456

Артем Быков

Москва

Полина Быкова

Москва

m458 09:56 Рыжкины друзья

m458

Анна Кукол

Москва

Мария Кукол

Москва

Ольга Кукол

Москва

m459 09:58 Бардачок

m459

Екатерина Фролова

Москва

m460 10:00 Гринпис

m460

Юлия Пискарева

Москва

m461 10:02 ТинТин

m461

Глеб Адамейко

Воронеж

Евгения Адамейко

Московська область

Анастасия Романова

Московська область

m464 10:08 Шлёпали шлёпки

m464

Анастасия Зубарева

Москва

Ольга Островская

Москва

m465 10:10 Котики

m465

Ольга Аниськова

Москва

Елена Грубова

Москва

m466 10:12 Изгои

m466

Мария О.

Інші міста Центрального ФО

Денис К

Москва

m467 10:14 Этюд
Игорь Винокуров

Санкт-Петербург

Екатерина Винокурова

Санкт-Петербург

Вадим Винокуров

Санкт-Петербург

m468 10:16 Про100 ААА

m468

Анна Тюрина

Москва

Евгений Чижов

Москва

m471 10:22 Kerosinka

m471

Роман Склёмин

Московська область

Руслан Байгузов

Московська область

m474 10:28 Кабачок и другие овощи

m474

m479 10:38 Золотые Рыбки

m479

Елена Александрова

Москва

Анна Морозова

Москва

Людмила Сухинина

Москва

m480 10:40 Вунш-Пунш

m480

Даниил Броварник

Москва

Регина Озергаева

Москва

Анна Сергеева

Москва

m481 10:42 Бегущий, но ещё не ходящий

m481

m484 10:48 СМАРТ

m484

Виталия Сапенюк

Московська область

Олеся Калачева

Московська область

m486 10:52 Самсон-мини

m486

m487 10:54 Хорошо

m487

Андрей Кузьмин

Москва

m488 10:56 ГуЛёша

m488

Алексей Тен

Москва

Гуля Тен

Москва

m489 10:58 Путешественники с Опарина

m489

Анастасия Астанина

Москва

Илья Мусатов

Москва

m490 11:00 брандешмыг

m490

m491 11:02 Здравствуйте

m491

m494 11:08 Суслик и

m494

Владимир Иллювиев

Москва

Дима Иллювиев

Москва

m495 11:10 КЛЮВ

m495

Алексей Марков

Москва

Сергей Сдобнов

Москва

m498 11:16 Любители кривых троп

m498

Василиса Бурцева

Москва

Марианна Гиба

Москва

m4100 11:20 Ноябрьские

m4100

Дмитрий Макаров

Москва

Дмитрий Макаров

Москва

m4102 11:24 Зарница

m4102

Оксана Николаева

Інші міста Центрального ФО

Ульяна Николаева

Інші міста Центрального ФО

m4103 11:26 Без паники

m4103

Василий Уваров

Москва

Варвара Уварова

Москва

Надежда Уварова

Москва

m4106 11:32 Такса

m4106

m4108 11:36 Zimenki

m4108

Анна Лидум

Москва

m4110 11:40 Лапакота

m4110

Евгений Чернецов

Москва

Александр Шапов

Москва

m4111 11:42 Ленин и художник

m4111

Рафаэль Стефанов

Москва

Елена Стефанова

Москва

m4112 11:44 Nerves Kysten

m4112

Николай Игнатович

Москва

Дмитрий Инатович

Москва

m4113 11:46 Хаски В Каске

m4113

m4114 11:48 Инч Ка Чка

m4114

Мария Ростомян

Москва

m4115 11:50 Просто так!

m4115

Валентина Баранова

Московська область

Дмитрий Баранов

Московська область

Варвара Баранова

Московська область

m4116 11:52 Диванные эксперты

m4116

Ekaterina Komarevskaya

Москва

Irina Komarevskaya

Москва

Андрей Хафизов

Москва

m4117 11:54 ЦарьСовы

m4117

Марина Царькова

Москва

m4119 11:58 Ходоки

m4119

Алексей Баранов

Москва

Александр Проскурин

Москва

m4120 12:00 Сельди

m4120

Софья Белая

Москва

Андрей Белый

Москва

m4121 12:02 Пиглетсы

m4121

Евгения Дрыкина

Москва

Ксения Козлова

Москва

Тихон Синицын

Москва

m4122 12:04 Пупсы мини

m4122

Алина Исканцева

Москва

Елена Исканцева

Москва

m4123 12:06 The Unstoppables

m4123

Maria Sumina

Москва

Garth S

Москва

Katya S

Москва

Annelize Smith

Москва

m4126 12:12 Колибри

m4126

m4129 12:18 Съешь меня

m4129

Ольга Малыгина

Москва

Анна Толстошеева

Москва

София Толстошеева

Москва

m4130 12:20 Огородины

m4130

Игорь Один

Москва

Маргарита Одина

Москва

m4132 12:24 МихСер и Ко

m4132

m4133 12:26 Студсовет Витте

m4133

m4135 12:30 DELTa

m4135

Давид Казарян

Москва

Лев Казарян

Москва

Тамара Казарян

Москва

m4140 12:40 Следопыты Москвы

m4140

Ефим Громаков

Москва

Дарья Громакова

Москва

m4142 12:44 мы впервые на БГ

m4142

Анастасия Гордиенко

Москва

m4144 12:48 Big city geckos

m4144

m4145 12:50 Run for fun

m4145

Иван Рощин

Москва

m4149 12:58 Побеги победы

m4149

Андрей Николаенко

Москва

Элеонора Николаенко

Москва

Яков Николаенко

Москва

m4150 13:00 Макс и КО

m4150

Тимофей Дворецкий

Московська область

m4151 13:02 Бывалые мумрики

m4151

Анна Ованесова

Москва

m4152 13:04 Всё возможно

m4152

Александра Егарева

Москва

m4154 13:08 Клязьменский Енот

m4154

Петр Бокарёв

Москва

Диляра Бокарёва

Москва

Джамаль Джаббаров

Москва

m4155 13:10 Луна в бутылке

m4155

Люба Астахова

Санкт-Петербург

Андрей Жердер

Санкт-Петербург

m4156 13:12 Коко Джамбо

m4156

Мария Пиа Коккаро

Москва

Анастасия Леонова

Москва

m4158 13:16 Смарта и Спотти

m4158

m4160 13:20 Шпацир

m4160

Елена Лапшина

Московська область

Руслан Галеев

Московська область

m4161 13:22 Три поросенка

m4161

Михаил Трифонов

Москва

Михаил Трифонов

Москва

m4162 13:24 Я тут мимо проходил

m4162

Екатерина Исаева

Москва

Наталия Санникова

Москва

m4165 13:30 Мини-Риги

m4165

Наталья Рижская

Московська область

Мария Рижская

Московська область

m4168 13:36 Кенгуру-кенгуру

m4168

Алексей Басов

Москва

m4170 13:40 Гусляры

m4170

Александр Гусев

Москва

Илья Гусев

Москва

m4172 13:44 фомкины

m4172

Дмитрий Фомин

Москва

Сергей Фомин

Москва

m4174 13:48 Годзи

m4174

Александр Макаров

Москва

Анна Саруханова

Москва

Виктория Саруханова

Москва

m4176 13:52 ДримТим

m4176

Артем Шаркин

Москва

m4189 14:18 Беспомощные ласты

m4189

Алина Семенова

Московська область

Вилен Шердин

Московська область

m4190 14:20 Пестрые дятлы

m4190

Вероника Витославская

Москва

Алена Минина

Москва

Виктория Моисеева

Москва

m4191 14:22 Gavrilov's

m4191

Колюня Гаврилов

Московська область

m4197 14:34 Девчули и Винни-Пуля

m4197

Наталья Фёдорова

Москва

m4206 14:52 ЛеВаДи

m4206

Elena Smirnova

Москва

Дмитрий Титюхин

Москва

Иван Титюхин

Москва

m4207 14:54 Красавицы и чудовище

m4207

Варвара Погорелова

Москва

Василиса Погорелова

Москва

Ирина Погорелова

Москва

m4208 14:56 Bikini Bottom

m4208

Максим Иванов

Москва

Маргарита Иванова

Москва

m4212 15:04 Zaytsis

m4212

Алексей Мареев

Москва

m4213 15:06 Разбойные гномы

m4213

Матвей Зеновкин

Москва

Степан Зеновкин

Москва

Маргарита Николаева

Москва

m4215 15:10 Студсовет Витте 2

m4215

m4218 15:16 Пингвины

m4218

Пётр Стрельников

Москва

Наталия Стрельникова

Москва

Нина Стрельникова

Москва

m4220 15:20 Точка-звездочка

m4220

Lyuba Nikolenko

Москва

Evgeniy Levkov

Москва

Иван Левков

Москва

Максим Левков

Москва

m4223 15:26 Весёлые Пупырки

m4223

Николаев Алексей

Москва

m4228 15:36 Прикроватные монстры

m4228

Светлана Андрианова

Москва

Екатерина Воропаева

Москва

Татьяна Липатова

Москва

m4234 15:48 Цыпокотики

m4234

Владимир Рахов

Москва

Виктория Рахова

Москва

Елена Рахова

Москва

m4237 15:54 estemi

m4237

Irina Shelestova

Москва

Валентина шелестова

Москва

m4239 15:58 Андрей Андреевич

m4239

Андрей Романов

Москва

Андрей Романов

Москва

Гавриил Романов

Москва