Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Dmitry Korobkov
Москва   P309 «DV19» 08:18
Nikolai Minkevich
Санкт-Петербург   P337 «Паровоз-Анархия» 09:14
Igor Platonov
Москва   P306 «Храбрецы» 08:12
Kirill Pospelov
Москва   P317 «Пух яка» 08:34
Наталья Аболина
Москва   P310 «Синергия» 08:20
Иван Алексеевич
Москва   P339 «ЧК» 09:18
Айбулат Аминов
Москва   P324 «Квятский квас» 08:48
Евгений Богданов
Москва   P339 «ЧК» 09:18
Никита Бондаренко
Москва   P357 «Лампа Ильича» 09:54
Сергей Бородин
Інші міста Центрального ФО   P338 «Sportgen.ru» 09:16
Константин Бочкарев
Москва   P342 «Дубы-Колдуны» 09:24
Алексей Бугаев
Москва   P300 «Гроза болот» 08:00
Дима Бугао
Москва   P359 «Едущие по лезвию» 09:58
Владимир Бугрин
Москва   P309 «DV19» 08:18
Антон Волгин
Москва   P339 «ЧК» 09:18
Евгений Геращенко
Міста далекого зарубіжжя   P300 «Гроза болот» 08:00
Татьяна Грановская
Москва   P321 «Белоснежка и гном» 08:42
Антон Гришин
Москва   P339 «ЧК» 09:18
Михаил Грязнов
Москва   P368 «Ласапедист» 10:16
Николай Гузев
Москва   P317 «Пух яка» 08:34
Дмитрий Гусинский
Санкт-Петербург   P312 «Некто и ещё кто-то» 08:24
Владимир Демьяненко
Москва   P320 «Костыли и велосипеды» 08:40
Александр Ельцов
Москва   P356 «Нью Васюки» 09:52
Юрий Еремеев
Москва   P356 «Нью Васюки» 09:52
Алексей Захаров
Московська область   P308 «ЦиклоИмпульс» 08:16
Александр Звягин
Санкт-Петербург   P337 «Паровоз-Анархия» 09:14
Наталия Зубарева
Москва   P307 «Вхъруншолдры!» 08:14
Андрей Иванов
Москва   P307 «Вхъруншолдры!» 08:14
Кирилл Иванов
Москва   P304 «LL Team» 08:08
Олег Иванов
Московська область   P330 «Леватор Ани» 09:00
Алексей Ивашкин
Москва   P357 «Лампа Ильича» 09:54
Юра Катков
Москва   P323 «Банный междусобойчик МГТУ» 08:46
Александр Киреев
Інші міста Центрального ФО   P338 «Sportgen.ru» 09:16
Дмитрий Киселёв
Москва   P311 «Дима» 08:22
Александр Ковалёв
Москва   P303 «Копушки» 08:06
Евгений Колганов
Москва   P343 «Медвежья шкура» 09:26
Ирина Колегова
Москва   P334 «FOX Team» 09:08
Дмитрий Колесников
Москва   P319 «2 kolesa» 08:38
Иван Корноухов
Москва   P330 «Леватор Ани» 09:00
Максим Красиков
Москва   P360 «Офисобоги» 10:00
Никита Краснов
Санкт-Петербург   P337 «Паровоз-Анархия» 09:14
Михаил Кузьмин
Москва   P301 «Червячная передача» 08:02
Вячеслав Логинов
Москва   P302 «бНОПНЯ возвращается впереёёд» 08:04
Алексей Лукьяненко
Москва   P331 «Pandas» 09:02
Артур Лупандин
Москва   P348 «Элитный Клуб МТБшников» 09:36
Павел Маркаров
Москва   P324 «Квятский квас» 08:48
Евгений Мартынов
Москва   P353 «Летучий_Голландец» 09:46
Владимир Масленников
Москва   P349 «solAR wind» 09:38
Николай Мелехин
Москва   P342 «Дубы-Колдуны» 09:24
Михаил Морозов
Москва   P333 «Кручу педали, хочу медали!» 09:06
Сергей Морозов
Москва   P349 «solAR wind» 09:38
Евгений Назаров
Московська область   P316 «Лосяш» 08:32
Михаил Норкин
Москва   P347 «Лихие бобры» 09:34
леонид одегов
Москва   P316 «Лосяш» 08:32
Василий Петров
Москва   P332 «Рулить руками» 09:04
Иван Петрухин
Москва   P350 «ИпОк» 09:40
Артем Плинатус
Москва   P323 «Банный междусобойчик МГТУ» 08:46
Олег Попов
Москва   P329 «Слонопотам» 08:58
Сергей Прекрасный
Москва   P360 «Офисобоги» 10:00
Павел Провоторов
  P361 «Pi в кубе» 10:02
Дмитрий Пудов
Московська область   P356 «Нью Васюки» 09:52
Сергей Рагозин
Санкт-Петербург   P366 «Тартуга» 10:12
Дмитрий Рисенберг
Москва   P344 «Офисный планктон» 09:28
Валерия Рукавишникова
Москва   P322 «Два Жука и Улитка» 08:44
Сафронов Сергей
Москва   P304 «LL Team» 08:08
Сергей Смирнов
Москва   P310 «Синергия» 08:20
Кирилл Солнцев
Москва   P348 «Элитный Клуб МТБшников» 09:36
Евгений Солодов
Інші міста Центрального ФО   P338 «Sportgen.ru» 09:16
Иван Сорокин
Москва   P306 «Храбрецы» 08:12
Андрей Стукалов
Москва   P347 «Лихие бобры» 09:34
Олег Суслов
Москва   P356 «Нью Васюки» 09:52
Евгений Федосеев
Москва   P323 «Банный междусобойчик МГТУ» 08:46
Серёжа Филимонов
Москва   P310 «Синергия» 08:20
Сергей Шабалов
Москва   P322 «Два Жука и Улитка» 08:44
Сергей Шакрыл
Москва   P323 «Банный междусобойчик МГТУ» 08:46
Sergey Makhovskiy
Москва   P304 «LL Team» 08:08
Evgeniia Sorokina
Москва   P364 «Перформанс в оранжевых касках» 10:08
Serge Titov
Москва   P346 «ИП» 09:32
Екатерина Беселева
Москва   P341 «Мурррмяу» 09:22
Дмитрий Воробьев
Москва   P370 «Стальной понь» 10:20
Андрей Голеницкий
Москва   P336 «Кашалотики» 09:12
Андрей Горячкин
Інші міста Центрального ФО   P345 «Примавера» 09:30
Дмитрий ДАРАГАН
Москва   P351 «becycle.ru» 09:42
Алексей Деркачев
Москва   P315 «Глобус» 08:30
Иван Евдокимов
Москва   P305 «SICOMP» 08:10
Роман Касачинский
Міста далекого зарубіжжя   P302 «бНОПНЯ возвращается впереёёд» 08:04
Павел Котельников
Москва   P317 «Пух яка» 08:34
Артём Мещеряков
Москва   P385 «Одинокий велопсих» 10:50
Лидия Мищенко
Москва   P367 «Уже не юные пни» 10:14
Анастасия Моралева
Московська область   P328 «Веселый ветер» 08:56
Кирилл Оборин
Москва   P350 «ИпОк» 09:40
Андрей Павел
Москва   P316 «Лосяш» 08:32
Евгений Папин
Москва   P326 «Коты в НоСках» 08:52
Алексей Попов
Москва   P318 «Геофак 2005» 08:36
Ася Похъёла
Москва   P363 «Похъёла» 10:06
Валерий Русин
Москва   P320 «Костыли и велосипеды» 08:40
Роман Сиротин
Москва   P313 «ПХДВП» 08:26
Алексей Тучин
Москва   P354 «Наталекс» 09:48
Владимир Шишов
Москва   P369 «Бешеные черти» 10:18
Алексей Юдаков
Москва   P389 «бегюли» 10:58
Евгений Альберт
Москва   P364 «Перформанс в оранжевых касках» 10:08
Андрей Арефьев
Москва   P342 «Дубы-Колдуны» 09:24
Никита Арехов
Москва   P334 «FOX Team» 09:08
Юлия Бурыка
Москва   P348 «Элитный Клуб МТБшников» 09:36
Степан Ванин
Москва   P353 «Летучий_Голландец» 09:46
Дмитрий Васильков
Москва   P351 «becycle.ru» 09:42
Анастасия Воробьева
Москва   P370 «Стальной понь» 10:20
Вячеслав Грановский
Москва   P321 «Белоснежка и гном» 08:42
Павел Грановский
Москва   P321 «Белоснежка и гном» 08:42
Анатолий Гребеньщиков
Москва   P312 «Некто и ещё кто-то» 08:24
Филипп Дмитришин
Москва   P361 «Pi в кубе» 10:02
Александр Егоров
Москва   P370 «Стальной понь» 10:20
Сергей Зибров
Москва   P305 «SICOMP» 08:10
Максим Кевиш
Московська область   P335 «ПЛЭЖА» 09:10
Роман Клюшкин
Москва   P310 «Синергия» 08:20
Георгий Кресман
Москва   P369 «Бешеные черти» 10:18
Вячеслав Латов
Москва   P359 «Едущие по лезвию» 09:58
Олег Майоров
Москва   P313 «ПХДВП» 08:26
Иван Моралев
Московська область   P328 «Веселый ветер» 08:56
Филипп Мыскин
Москва   P359 «Едущие по лезвию» 09:58
Владимир Никольский
Москва   P346 «ИП» 09:32
Алексей Орлов
Москва   P336 «Кашалотики» 09:12
Владимир Палюлин
Москва   P328 «Веселый ветер» 08:56
Юлия Папина
Москва   P326 «Коты в НоСках» 08:52
Валерий Прудкогляд
Московська область   P328 «Веселый ветер» 08:56
Сергей Саксин
Москва   P351 «becycle.ru» 09:42
Инна Симакова
Москва   P341 «Мурррмяу» 09:22
Юрий Скаков
Москва   P322 «Два Жука и Улитка» 08:44
Юля Соломенцева
Москва   P351 «becycle.ru» 09:42
Татьяна Сорокина
Москва   P341 «Мурррмяу» 09:22
Андрей Фершалов
Санкт-Петербург   P367 «Уже не юные пни» 10:14
Владимир Хабров
Москва   P364 «Перформанс в оранжевых касках» 10:08
Антон Чечурин
Тула   P303 «Копушки» 08:06
Артём Шиморин
Москва   P359 «Едущие по лезвию» 09:58
Алексей Щедрин
Московська область   P335 «ПЛЭЖА» 09:10
Максим Якимов
Москва   P354 «Наталекс» 09:48
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
P300 08:00 Гроза болот

P300

Евгений Геращенко

Міста далекого зарубіжжя

P301 08:02 Червячная передача

P301

P302 08:04 бНОПНЯ возвращается впереёёд

P302

Роман Касачинский

Міста далекого зарубіжжя

P303 08:06 Копушки

P303

Антон Чечурин

Тула

P304 08:08 LL Team

P304

P305 08:10 SICOMP

P305

Сергей Зибров

Москва

P306 08:12 Храбрецы

P306

Igor Platonov

Москва

P307 08:14 Вхъруншолдры!

P307

P308 08:16 ЦиклоИмпульс

P308

Алексей Захаров

Московська область

P309 08:18 DV19

P309

P310 08:20 Синергия

P310

Роман Клюшкин

Москва

P311 08:22 Дима

P311

P312 08:24 Некто и ещё кто-то

P312

Дмитрий Гусинский

Санкт-Петербург

Анатолий Гребеньщиков

Москва

P313 08:26 ПХДВП

P313

Олег Майоров

Москва

P315 08:30 Глобус

P315

P316 08:32 Лосяш

P316

Евгений Назаров

Московська область

P317 08:34 Пух яка

P317

P318 08:36 Геофак 2005

P318

P319 08:38 2 kolesa

P319

P320 08:40 Костыли и велосипеды

P320

P321 08:42 Белоснежка и гном

P321

Вячеслав Грановский

Москва

Павел Грановский

Москва

P322 08:44 Два Жука и Улитка

P322

Юрий Скаков

Москва

P323 08:46 Банный междусобойчик МГТУ

P323

P324 08:48 Квятский квас

P324

P326 08:52 Коты в НоСках

P326

Юлия Папина

Москва

P328 08:56 Веселый ветер

P328

Анастасия Моралева

Московська область

Иван Моралев

Московська область

Владимир Палюлин

Москва

Валерий Прудкогляд

Московська область

P329 08:58 Слонопотам

P329

Олег Попов

Москва

P330 09:00 Леватор Ани

P330

Олег Иванов

Московська область

P331 09:02 Pandas

P331

P332 09:04 Рулить руками

P332

P333 09:06 Кручу педали, хочу медали!

P333

P334 09:08 FOX Team

P334

Никита Арехов

Москва

P335 09:10 ПЛЭЖА

P335

Максим Кевиш

Московська область

Алексей Щедрин

Московська область

P336 09:12 Кашалотики

P336

Алексей Орлов

Москва

P337 09:14 Паровоз-Анархия

P337

Nikolai Minkevich

Санкт-Петербург

Александр Звягин

Санкт-Петербург

Никита Краснов

Санкт-Петербург

P338 09:16 Sportgen.ru

P338

Сергей Бородин

Інші міста Центрального ФО

Александр Киреев

Інші міста Центрального ФО

Евгений Солодов

Інші міста Центрального ФО

P339 09:18 ЧК

P339

P341 09:22 Мурррмяу

P341

Инна Симакова

Москва

Татьяна Сорокина

Москва

P342 09:24 Дубы-Колдуны

P342

Андрей Арефьев

Москва

P343 09:26 Медвежья шкура

P343

P344 09:28 Офисный планктон

P344

P345 09:30 Примавера

P345

Андрей Горячкин

Інші міста Центрального ФО

P346 09:32 ИП

P346

Serge Titov

Москва

Владимир Никольский

Москва

P347 09:34 Лихие бобры

P347

P348 09:36 Элитный Клуб МТБшников

P348

Юлия Бурыка

Москва

Артур Лупандин

Москва

P349 09:38 solAR wind

P349

P350 09:40 ИпОк

P350

P351 09:42 becycle.ru

P351

Дмитрий Васильков

Москва

Сергей Саксин

Москва

Юля Соломенцева

Москва

P353 09:46 Летучий_Голландец

P353

Степан Ванин

Москва

P354 09:48 Наталекс

P354

Максим Якимов

Москва

P356 09:52 Нью Васюки

P356

Дмитрий Пудов

Московська область

Олег Суслов

Москва

P357 09:54 Лампа Ильича

P357

P359 09:58 Едущие по лезвию

P359

Дима Бугао

Москва

Вячеслав Латов

Москва

Филипп Мыскин

Москва

Артём Шиморин

Москва

P360 10:00 Офисобоги

P360

P361 10:02 Pi в кубе

P361

Филипп Дмитришин

Москва

P363 10:06 Похъёла

P363

Ася Похъёла

Москва

P364 10:08 Перформанс в оранжевых касках

P364

Evgeniia Sorokina

Москва

Евгений Альберт

Москва

Владимир Хабров

Москва

P366 10:12 Тартуга

P366

Сергей Рагозин

Санкт-Петербург

P367 10:14 Уже не юные пни

P367

Андрей Фершалов

Санкт-Петербург

P368 10:16 Ласапедист

P368

P369 10:18 Бешеные черти

P369

Георгий Кресман

Москва

P370 10:20 Стальной понь

P370

Анастасия Воробьева

Москва

Александр Егоров

Москва

P385 10:50 Одинокий велопсих

P385

P389 10:58 бегюли

P389