Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Alexander Andreev
Москва   M343 «Сашки» 09:26
Julia Badeeva
Московська область   M397 «U3TPV» 11:14
Ilya Balashov
Москва   M318 «Ветерок-Катюша» 08:36
Антон Banderass
Москва   M383 «Трудовые резервы» 10:46
Irina Budakova
Москва   M317 «Amazonki & Trisport» 08:34
Victor Korablev
Москва   M350 «Звёзды в масле» 09:40
Anton Kovalenko
Москва   M314 «Пюре» 08:28
Marina Kuftinova
Москва   M333 «Северяне» 09:06
Anastasia Lysenco
Москва   M3130 «Pantheon 91» 12:20
Dmitry Novikov
Москва   M399 «Промосквитет» 11:18
Stepa Rusanov
Інші міста Приволзького ФО   M378 «Шизофрения неостановима» 10:36
Ivan Rygaev
Москва   M328 «Москвачи» 08:56
Ash Shevlyakov
Москва   M3130 «Pantheon 91» 12:20
Eduardo XR3
Москва   M333 «Северяне» 09:06
Valya Zoz
Москва   M393 «ГИПЕРИОН» 11:06
Дмитрий Авилов
Москва   M321 «WAmber» 08:42
Кирилл Алексеев
Московська область   M311 «Форрест Гамп» 08:22
Филипп Андреевич
Москва   M3100 «Лимит А» 11:20
Ирина Армашева
Санкт-Петербург   M3111 «Стальные икры» 11:42
Полина Архипова
Москва   M374 «Панк и Брейн» 10:28
Денис Афанасьев
Московська область   M358 «Звездолёт "Иван Таранов"» 09:56
Константин Базаров
  M379 «Ready-Steady-Go!» 10:38
Слава Баскаков
Москва   M311 «Форрест Гамп» 08:22
Александр Башилов
Москва   M346 «Огого Доедулия» 09:32
Григорий Бондарев
Москва   M339 «Бегущий голод» 09:18
Андрей Бундин
Москва   M3119 «Bottomless barrel of Pinot Noir» 11:58
Виктор Быркин
Москва   M301 «Без названия» 08:02
Антон Васильев
Москва   M3140 «ВелоВальс» 12:40
Владлен Власов
Дубна   M3121 «Бензиновый смузи для Азюни в лимузине» 12:02
Антон Волков
Москва   M3111 «Стальные икры» 11:42
Михаил Ганюшин
Москва   M312 «Шаолинь» 08:24
Света Гаранина
Москва   M369 «геолог» 10:18
Тимур Гарифулин
Москва   M377 «Тимурлион» 10:34
Дмитрий Герасимов
Москва   M376 «Дерзкие котики» 10:32
Андрей Гладышев
Москва   M307 «тяницепьгнираму» 08:14
Оксана Голуб
  M3113 «Железная Окса» 11:46
Максим Гончаров
Москва   M331 «Энергия» 09:02
Алексей Горюнов
Москва   M304 «OXYJET» 08:08
Сергей Градов
Москва   M303 «Guano Riders» 08:06
Алексей Григорьев
Московська область   M354 «Scouser» 09:48
Андрей Григорьев
Москва   M358 «Звездолёт "Иван Таранов"» 09:56
Вячеслав Гроховский
Москва   M342 «Пилить всегда, пилить везде» 09:24
Андрей Демидов
Москва   M333 «Северяне» 09:06
Сергей Демидов
Москва   M331 «Энергия» 09:02
Дмитрий Дергачёв
Москва   M304 «OXYJET» 08:08
Святослав Десятко
Москва   M396 «Гамарджоба» 11:12
Дмитрий Доронин
Москва   M324 «ХимРар» 08:48
анна Дудкина
Москва   M357 «Чип и Дэйл» 09:54
Пётр Дыминский
Москва   M323 «Вояджер» 08:46
Екатерина Еманова
Москва   M336 «Пушистое яростное КРЯ» 09:12
Павел Ерин
Москва   M308 «СКИТ» 08:16
Юлия Ермилова
Московська область   M306 «Альтернатива» 08:12
Дмитрий Ехенов
Москва   M3133 «МАИ» 12:26
Виталий Жданов
Москва   M368 «ЖК» 10:16
Илья Зеленин
Московська область   M328 «Москвачи» 08:56
Алексей Зотов
Москва   M3117 «Горная братва» 11:54
Женя И.
Москва   M313 «не чип и не дейл, но тоже спешат» 08:26
Андрей Иванов
Москва   M3100 «Лимит А» 11:20
Ксения Иванушкина
Москва   M3122 «Мохнатые пупырки» 12:04
Павел Калинин
Москва   M320 «ЛОЛ» 08:40
Николай Кардашевский
Московська область   M368 «ЖК» 10:16
Николай Ковалевский
Москва   M378 «Шизофрения неостановима» 10:36
Виталий Колыванов
Москва   M396 «Гамарджоба» 11:12
Константин Кретов
Москва   M367 «Slowpoke racing» 10:14
Юлия Криган
Москва   M3140 «ВелоВальс» 12:40
Максим Крицкий
Москва   M336 «Пушистое яростное КРЯ» 09:12
Кирилл Крылов
Москва   M376 «Дерзкие котики» 10:32
Дмитрий Кудрявцев
Москва   M305 «Лось» 08:10
Павел Кудряшов
Москва   M331 «Энергия» 09:02
Николай Кулемин
Москва   M351 «Zenome» 09:42
Светлана Куликова
Московська область   M300 «Зелень» 08:00
Александр Кучин
Москва   M361 «ЭтоОрден» 10:02
Екатерина Лазутина
Москва   M309 «Froggg» 08:18
Елена Лосева
Москва   M390 «Полужесть» 11:00
Елена Лосева
Москва   M394 «Кожанные» 11:08
Алексей Лудков
Москва   M385 «Северодвинск» 10:50
Андрей Марочкин
Москва   M382 «Жахни Гвоздь!» 10:44
Алексей Мартьянов
Москва   M347 «Ветер перемен» 09:34
Алина Матросова
Москва   M351 «Zenome» 09:42
Максим Матуско
Москва   M3129 «Медоеды.bike» 12:18
Ольга Ментюкова (Иванова)
Москва   M327 «Василиски» 08:54
Владимир Молочков
Москва   M301 «Без названия» 08:02
Сергей Морозов
Москва   M359 «Ступор» 09:58
Владимир Мосяйкин
Москва   M3108 «Атланты, вы куда?!» 11:36
Андрей Никитин
Москва   M361 «ЭтоОрден» 10:02
Илья Никитин
Москва   M302 «GanGnamMSU» 08:04
Александра Николенко
Санкт-Петербург   M3118 «Power Ranger & Turbo Lavash» 11:56
Юлия Новикова
Москва   M317 «Amazonki & Trisport» 08:34
Никея Педалькина
Москва   M391 «Прекррасссно!» 11:02
Антон Первушин
Москва   M398 «ВЕНТО» 11:16
Дмитрий Петровский
Москва   M378 «Шизофрения неостановима» 10:36
Сергей Пименов
Москва   M322 «The Всадники-Мидл» 08:44
Георгий Разумов
Москва   M382 «Жахни Гвоздь!» 10:44
Евгений Рвянин
Москва   M3126 «AirForce» 12:12
Андрей Риехакайнен
Санкт-Петербург   M3128 «НеЭкспресс» 12:16
Александр Рогачев
Москва   M320 «ЛОЛ» 08:40
Вадим Ротарь
Москва   M373 «Сиськомастеры» 10:26
Василий Рудяев
Москва   M327 «Василиски» 08:54
Светлана Рыкунова
Москва   M331 «Энергия» 09:02
Константин Рыльков
Москва   M361 «ЭтоОрден» 10:02
Денис Рябиков
Москва   M384 «SotniVerst.RU» 10:48
Мария Савельева
Санкт-Петербург   M341 «Улыбаемся и Маша» 09:22
Алексей Сафронов
Москва   M3127 «Котики-семиотики» 12:14
Елена Сафронова
Москва   M3105 «Девчули» 11:30
Дмитрий Свинцов
Москва   M3103 «Брунька и Хрунька» 11:26
Андрей Сидоров
Москва   M382 «Жахни Гвоздь!» 10:44
Александр Словцов
Москва   M353 «ZRT 3» 09:46
Юлия Сотова
Московська область   M389 «647 котов Булгакова или 1 рыбка» 10:58
Анастасия Стаканкина
Москва   M364 «Светлый путь» 10:08
Владимир Стальмаков
  M379 «Ready-Steady-Go!» 10:38
Виктория Стальмакова
  M379 «Ready-Steady-Go!» 10:38
Владимир Стрелецкий
Москва   M335 «Boom-de-ah-da» 09:10
Миша Стройкин
Москва   M366 «ZRT» 10:12
Женя Титенкова
Москва   M3116 «Копытки» 11:52
Александр Тонких
Москва   M333 «Северяне» 09:06
Ирина Троицкая
Москва   M356 «Котики едут :)» 09:52
Антон Тяпкин
Москва   M303 «Guano Riders» 08:06
Катя Усачева
Москва   M399 «Промосквитет» 11:18
Александр Фарукшин
Москва   M3106 «Зелёные тапочки» 11:32
Александра Харламова
Москва   M3108 «Атланты, вы куда?!» 11:36
Яна Чеботарева
Москва   M352 «Броуновское движение» 09:44
Андрей Чирук
Москва   M3101 «Черепашки на Колесах» 11:22
Алина Шафеева
Москва   M384 «SotniVerst.RU» 10:48
Витёк Шибанов
Москва   M3101 «Черепашки на Колесах» 11:22
Александр Шишкин
Москва   M363 «opportunity» 10:06
Александр Штыхов
Москва   M373 «Сиськомастеры» 10:26
Егор Юзвак
Москва   M332 «Граймс» 09:04
Анастасия Юсина
Москва   M328 «Москвачи» 08:56
Дмитрий Юсупов
Москва   M320 «ЛОЛ» 08:40
Сергей Яковлев
Москва   M320 «ЛОЛ» 08:40
Olga Kostina
Москва   M3102 «Спарта-team» 11:24
Valentin Yusin
Москва   M328 «Москвачи» 08:56
Dmitriy Zuev
Москва   M373 «Сиськомастеры» 10:26
Иван Астахов
Москва   M3138 «Веселые обезьяны» 12:36
Юрий Афанасенков
Москва   M342 «Пилить всегда, пилить везде» 09:24
Григорий Бойко
Москва   M375 «Прайд бобров» 10:30
Андрей Борисов
Москва   M391 «Прекррасссно!» 11:02
Михаил Ворожбиев
Москва   M388 «Парусный спорт для бомжей» 10:56
Александр Всегдаваш
Москва   M343 «Сашки» 09:26
Илья Гаврин
Москва   M338 «Xlab - Caravan» 09:16
Олег Голиков
Москва   M330 «Вперед и вверх» 09:00
Александр Голов
Інші міста Центрального ФО   M351 «Zenome» 09:42
Александр Грашин
Москва   M377 «Тимурлион» 10:34
Дмитрий Громыко
Москва   M378 «Шизофрения неостановима» 10:36
Евгений Гупалович
Московська область   M386 «ЭМЖО» 10:52
Дмитрий Гурьянов
Інші міста Центрального ФО   M344 «Don't Panic» 09:28
Надежда Дунина
Московська область   M387 «Демоошибка» 10:54
Воронцов Егор
Москва   M381 «pedalium_crutilus» 10:42
Дмитрий Жигунов
Москва   M348 «VEDA» 09:36
Роман Журавский
Москва   M3106 «Зелёные тапочки» 11:32
Сергей Захаров
Московська область   M360 «Да не вопрос» 10:00
Михаил Зимин
Москва   M3123 «От рассвета до заката» 12:06
Лилия Ихсанова
Москва   M334 «Велобутово» 09:08
Полина Князева
Московська область   M3107 «тритон» 11:34
Дмитрий Колосов
Москва   M362 «Генерал-статист Псурцев» 10:04
Антон Колотилов
Москва   M355 «Инжир» 09:50
Александр Комов
Москва   M373 «Сиськомастеры» 10:26
Андрей Коняхин
Москва   M393 «ГИПЕРИОН» 11:06
Татьяна Крихтова
Москва   M3127 «Котики-семиотики» 12:14
Татьяна Леонова
Москва   M300 «Зелень» 08:00
ольга лопатина
Москва   M3136 «Ильинка 9» 12:32
Сергей Мальцев
Москва   M353 «ZRT 3» 09:46
Кирилл Мачнев
Московська область   M311 «Форрест Гамп» 08:22
Данил Назарук
Москва   M396 «Гамарджоба» 11:12
Владимир Овчаренко
Москва   M3109 «Fillarit» 11:38
Андрей Орлов
Москва   M3131 «Ленивые толстопарды» 12:22
Илья Остапенко
Москва   M370 «Собаченька» 10:20
Денис Панин
Москва   M332 «Граймс» 09:04
Демьян Подуровский
Москва   M380 «Henry Rollin'» 10:40
степан Пономарев
Москва   M3137 «уфа» 12:34
Деня Ракитин
Москва   M395 «Я в рыбном отделе» 11:10
Евгений Савинков
Москва   M349 «ДОЛЛ» 09:38
Сергей Сапего
Москва   M339 «Бегущий голод» 09:18
Ефимов Сергей
Москва   M325 «НИИ-Dark» 08:50
Николай Служинин
Московська область   M3135 «Имени Владимира Владимировича» 12:30
Александр Смирнов
Москва   M3132 «Sons of Ochakovo» 12:24
Владимир Соколов
Санкт-Петербург   M329 «Быстрее чем зайцы» 08:58
Дмитрий Соловьев
Москва   M340 «performance bikers» 09:20
Станислав Старков
Москва   M319 «2 яйца» 08:38
Михаил Сударев
Москва   M370 «Собаченька» 10:20
Денис Трифонов
Москва   M372 «Буженина» 10:24
Андрей Урядов
Москва   M362 «Генерал-статист Псурцев» 10:04
Дмитрий Цыбин
Москва   M326 «Deep» 08:52
Полина Цыбина
Москва   M326 «Deep» 08:52
Сергей Чекрыгин
Москва   M337 «Поедем вдвоём» 09:14
Владимир Шавлаков
Інші міста Центрального ФО   M345 «Sportelement» 09:30
Анна Шулякова
Санкт-Петербург   M3118 «Power Ranger & Turbo Lavash» 11:56
Антон Яковлев
Москва   M3112 «Дюжики» 11:44
Alexander Koryakin
Москва   M322 «The Всадники-Мидл» 08:44
Александр Авдокачёв
Москва   M398 «ВЕНТО» 11:16
Екатерина Алексеева
Москва   M3105 «Девчули» 11:30
Липавский Алексей Сергеевич
Москва   M388 «Парусный спорт для бомжей» 10:56
Андрей Ануфриев
Москва   M3119 «Bottomless barrel of Pinot Noir» 11:58
Павел Арсентьев
Москва   M372 «Буженина» 10:24
Сердар Атаев
Москва   M3126 «AirForce» 12:12
Сергей Балашов
Москва   M314 «Пюре» 08:28
Илья Бездельгин
Московська область   M3135 «Имени Владимира Владимировича» 12:30
Ярослав Бережко
Москва   M344 «Don't Panic» 09:28
Настя Бернер
Москва   M399 «Промосквитет» 11:18
Виктор Бровко
Москва   M337 «Поедем вдвоём» 09:14
Александр Винников
Москва   M318 «Ветерок-Катюша» 08:36
Андрей Виноградов
Москва   M316 «Фокус» 08:32
Анна Волгина
Москва   M374 «Панк и Брейн» 10:28
Елена Волобуева
Орел   M308 «СКИТ» 08:16
Федор Вомпе
Москва   M3104 «Кактус!» 11:28
Антон Герасимов
Москва   M3134 «Цыгане» 12:28
Андрей Гиленко
Москва   M319 «2 яйца» 08:38
Дмитрий Гладус
Москва   M393 «ГИПЕРИОН» 11:06
Наташа Головина
Москва   M3116 «Копытки» 11:52
Денис Гордеев
Москва   M3123 «От рассвета до заката» 12:06
Максим Готовчиц
Москва   M399 «Промосквитет» 11:18
Фёдор Гришин
Москва   M3133 «МАИ» 12:26
Жанна Девизорова
Москва   M3103 «Брунька и Хрунька» 11:26
Дмитрий Демидов
Санкт-Петербург   M341 «Улыбаемся и Маша» 09:22
Вадим Дибров
Санкт-Петербург   M329 «Быстрее чем зайцы» 08:58
Максим Долгов
Москва   M347 «Ветер перемен» 09:34
Алексей Дремин
Москва   M352 «Броуновское движение» 09:44
Михаил Дружинин
Москва   M3102 «Спарта-team» 11:24
Дмитрий Дунин
Москва   M387 «Демоошибка» 10:54
Елена Дунина
Москва   M387 «Демоошибка» 10:54
Василий Елисеев
Москва   M357 «Чип и Дэйл» 09:54
Максим Ельсуков
Москва   M3102 «Спарта-team» 11:24
Андрей Ефимочкин
Московська область   M311 «Форрест Гамп» 08:22
Антон Жаков
Москва   M307 «тяницепьгнираму» 08:14
Иван Жаров
Москва   M3126 «AirForce» 12:12
Илья Жомнир
Москва   M3136 «Ильинка 9» 12:32
Владимир Жуков
Москва   M376 «Дерзкие котики» 10:32
Ульяна Заикина
Москва   M357 «Чип и Дэйл» 09:54
Яна Заикина
Москва   M357 «Чип и Дэйл» 09:54
Олег Закиев
Московська область   M317 «Amazonki & Trisport» 08:34
Татьяна Зуева
Дубна   M3121 «Бензиновый смузи для Азюни в лимузине» 12:02
Виктор Зяблов
Москва   M309 «Froggg» 08:18
Александр Иванов
Московська область   M3135 «Имени Владимира Владимировича» 12:30
Алексей Иванов
Москва   M3132 «Sons of Ochakovo» 12:24
Артур Ихсанов
Москва   M334 «Велобутово» 09:08
Антон Карпов
Москва   M300 «Зелень» 08:00
Сергей Карташов
Москва   M350 «Звёзды в масле» 09:40
Костя Каталев
Москва   M313 «не чип и не дейл, но тоже спешат» 08:26
Максим Кирюнин
Москва   M307 «тяницепьгнираму» 08:14
Александр Кокорин
Москва   M314 «Пюре» 08:28
Марлен Константинов
Москва   M300 «Зелень» 08:00
Александр Корнилов
Московська область   M387 «Демоошибка» 10:54
Мария Коромыслова
Москва   M356 «Котики едут :)» 09:52
Алексей Корчуков
Москва   M393 «ГИПЕРИОН» 11:06
Евгения Кравчук
Москва   M375 «Прайд бобров» 10:30
Владимир Краснов
Москва   M366 «ZRT» 10:12
Тоня Кукушкина
Москва   M3132 «Sons of Ochakovo» 12:24
Александр Лапин
Москва   M372 «Буженина» 10:24
Дмитрий Лобанов
Москва   M3134 «Цыгане» 12:28
Александра Лысенко
  M348 «VEDA» 09:36
Ольга Малошицкая
Москва   M3109 «Fillarit» 11:38
Евгений Маркин
Москва   M3134 «Цыгане» 12:28
Михаил Медведев
Москва   M3137 «уфа» 12:34
Ольга Мельник
Москва   M3126 «AirForce» 12:12
Григорий Миргородский
Москва   M391 «Прекррасссно!» 11:02
Юрий Мишков
Москва   M334 «Велобутово» 09:08
Денис Морозов
Москва   M348 «VEDA» 09:36
Вадим Муханов
Москва   M325 «НИИ-Dark» 08:50
Илья Насонов
Москва   M381 «pedalium_crutilus» 10:42
Юлия Новикова
Санкт-Петербург   M341 «Улыбаемся и Маша» 09:22
Татьяна Носкова
Москва   M338 «Xlab - Caravan» 09:16
Анна Орлова
Москва   M3131 «Ленивые толстопарды» 12:22
Виктор Пацков
Московська область   M397 «U3TPV» 11:14
Константин Платов
Москва   M353 «ZRT 3» 09:46
Денис Плюшкин
Московська область   M3135 «Имени Владимира Владимировича» 12:30
Алексей Поздняков
Москва   M3104 «Кактус!» 11:28
Николай Порватов
Москва   M3117 «Горная братва» 11:54
Анастасия Прокопенко
Москва   M3119 «Bottomless barrel of Pinot Noir» 11:58
Илья Путцев
Москва   M3134 «Цыгане» 12:28
Сергей Романенков
Москва   M364 «Светлый путь» 10:08
Александр Рототаев
Москва   M3132 «Sons of Ochakovo» 12:24
Пётр Рудницкий
Москва   M340 «performance bikers» 09:20
Серж Рудько
Москва   M395 «Я в рыбном отделе» 11:10
Катерина Рукавицына
Москва   M306 «Альтернатива» 08:12
Наталья Рядчикова
Москва   M344 «Don't Panic» 09:28
Алексей Серочкин
Дубна   M388 «Парусный спорт для бомжей» 10:56
Юрий Слепцов
Москва   M349 «ДОЛЛ» 09:38
Катерина Спиридонова
Москва   M3137 «уфа» 12:34
Сергей Сыресин
Москва   M314 «Пюре» 08:28
Юрий Тарасов
Орел   M308 «СКИТ» 08:16
Андрей Телятник
Москва   M325 «НИИ-Dark» 08:50
Андрей Терешин
Москва   M3100 «Лимит А» 11:20
Антон Уланов
Санкт-Петербург   M329 «Быстрее чем зайцы» 08:58
Алексей Ульянец
Москва   M3138 «Веселые обезьяны» 12:36
Владимир Ульянец
Москва   M3138 «Веселые обезьяны» 12:36
Наталья Фарукшина
Москва   M3106 «Зелёные тапочки» 11:32
Максим Федоровых
Москва   M372 «Буженина» 10:24
Олег Филатов
Москва   M3102 «Спарта-team» 11:24
Варвара ХМЕЛЕВСКАЯ
Москва   M365 «Летящей походкой» 10:10
Андрей ХМЕЛЕВСКИЙ
Москва   M365 «Летящей походкой» 10:10
Олег Цуканов
Московська область   M3107 «тритон» 11:34
Андрей Чуйко
Москва   M3129 «Медоеды.bike» 12:18
Анна Шавлакова
Інші міста Центрального ФО   M345 «Sportelement» 09:30
Марат Шамьюнов
Москва   M318 «Ветерок-Катюша» 08:36
Александр Шарманов
Москва   M3133 «МАИ» 12:26
Алексей Шарманов
Москва   M3133 «МАИ» 12:26
Тимур Шафиев
Москва   M356 «Котики едут :)» 09:52
Андрэ Шейнов
Москва   M395 «Я в рыбном отделе» 11:10
Владимир Шутов
Москва   M356 «Котики едут :)» 09:52
Анатолий Юбченко
Московська область   M397 «U3TPV» 11:14
Дмитрий Ягофаров
Москва   M3129 «Медоеды.bike» 12:18
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
M300 08:00 Зелень

M300

Светлана Куликова

Московська область

Антон Карпов

Москва

Марлен Константинов

Москва

M301 08:02 Без названия

M301

M302 08:04 GanGnamMSU

M302

M303 08:06 Guano Riders

M303

M304 08:08 OXYJET

M304

M305 08:10 Лось

M305

M306 08:12 Альтернатива

M306

Юлия Ермилова

Московська область

Катерина Рукавицына

Москва

M307 08:14 тяницепьгнираму

M307

Антон Жаков

Москва

Максим Кирюнин

Москва

M308 08:16 СКИТ

M308

Павел Ерин

Москва

Елена Волобуева

Орел

Юрий Тарасов

Орел

M309 08:18 Froggg

M309

Виктор Зяблов

Москва

M311 08:22 Форрест Гамп

M311

Кирилл Алексеев

Московська область

Кирилл Мачнев

Московська область

Андрей Ефимочкин

Московська область

M312 08:24 Шаолинь
M313 08:26 не чип и не дейл, но тоже спешат

M313

Женя И.

Москва

Костя Каталев

Москва

M314 08:28 Пюре

M314

Anton Kovalenko

Москва

Сергей Балашов

Москва

Александр Кокорин

Москва

Сергей Сыресин

Москва

M316 08:32 Фокус

M316

Андрей Виноградов

Москва

M317 08:34 Amazonki & Trisport

M317

Irina Budakova

Москва

Олег Закиев

Московська область

M318 08:36 Ветерок-Катюша

M318

Ilya Balashov

Москва

Александр Винников

Москва

Марат Шамьюнов

Москва

M319 08:38 2 яйца

M319

Андрей Гиленко

Москва

M320 08:40 ЛОЛ

M320

M321 08:42 WAmber

M321

M322 08:44 The Всадники-Мидл

M322

Alexander Koryakin

Москва

M323 08:46 Вояджер

M323

M324 08:48 ХимРар

M324

M325 08:50 НИИ-Dark

M325

Вадим Муханов

Москва

Андрей Телятник

Москва

M326 08:52 Deep

M326

M327 08:54 Василиски

M327

M328 08:56 Москвачи

M328

Ivan Rygaev

Москва

Илья Зеленин

Московська область

Valentin Yusin

Москва

M329 08:58 Быстрее чем зайцы

M329

Владимир Соколов

Санкт-Петербург

Вадим Дибров

Санкт-Петербург

Антон Уланов

Санкт-Петербург

M330 09:00 Вперед и вверх

M330

M331 09:02 Энергия

M331

M332 09:04 Граймс

M332

Егор Юзвак

Москва

Денис Панин

Москва

M333 09:06 Северяне

M333

Marina Kuftinova

Москва

Eduardo XR3

Москва

M334 09:08 Велобутово

M334

Артур Ихсанов

Москва

Юрий Мишков

Москва

M335 09:10 Boom-de-ah-da

M335

M336 09:12 Пушистое яростное КРЯ

M336

M337 09:14 Поедем вдвоём

M337

Виктор Бровко

Москва

M338 09:16 Xlab - Caravan

M338

Илья Гаврин

Москва

Татьяна Носкова

Москва

M339 09:18 Бегущий голод

M339

M340 09:20 performance bikers

M340

Пётр Рудницкий

Москва

M341 09:22 Улыбаемся и Маша

M341

Мария Савельева

Санкт-Петербург

Дмитрий Демидов

Санкт-Петербург

Юлия Новикова

Санкт-Петербург

M342 09:24 Пилить всегда, пилить везде

M342

M343 09:26 Сашки

M343

M344 09:28 Don't Panic

M344

Дмитрий Гурьянов

Інші міста Центрального ФО

Ярослав Бережко

Москва

Наталья Рядчикова

Москва

M345 09:30 Sportelement

M345

Владимир Шавлаков

Інші міста Центрального ФО

Анна Шавлакова

Інші міста Центрального ФО

M346 09:32 Огого Доедулия

M346

M347 09:34 Ветер перемен

M347

Максим Долгов

Москва

M348 09:36 VEDA

M348

Александра Лысенко

Денис Морозов

Москва

M349 09:38 ДОЛЛ

M349

Юрий Слепцов

Москва

M350 09:40 Звёзды в масле

M350

Victor Korablev

Москва

Сергей Карташов

Москва

M351 09:42 Zenome

M351

Александр Голов

Інші міста Центрального ФО

M352 09:44 Броуновское движение

M352

Алексей Дремин

Москва

M353 09:46 ZRT 3

M353

Константин Платов

Москва

M354 09:48 Scouser

M354

Алексей Григорьев

Московська область

M355 09:50 Инжир

M355

M356 09:52 Котики едут :)

M356

Мария Коромыслова

Москва

Тимур Шафиев

Москва

Владимир Шутов

Москва

M357 09:54 Чип и Дэйл
Василий Елисеев

Москва

Ульяна Заикина

Москва

Яна Заикина

Москва

M358 09:56 Звездолёт "Иван Таранов"
Денис Афанасьев

Московська область

M359 09:58 Ступор

M359

M360 10:00 Да не вопрос
Сергей Захаров

Московська область

M361 10:02 ЭтоОрден

M361

M362 10:04 Генерал-статист Псурцев

M362

M363 10:06 opportunity

M363

M364 10:08 Светлый путь

M364

Сергей Романенков

Москва

M365 10:10 Летящей походкой

M365

Варвара ХМЕЛЕВСКАЯ

Москва

Андрей ХМЕЛЕВСКИЙ

Москва

M366 10:12 ZRT

M366

Владимир Краснов

Москва

M367 10:14 Slowpoke racing

M367

M368 10:16 ЖК

M368

Николай Кардашевский

Московська область

M369 10:18 геолог

M369

M370 10:20 Собаченька

M370

M372 10:24 Буженина

M372

Павел Арсентьев

Москва

Александр Лапин

Москва

Максим Федоровых

Москва

M373 10:26 Сиськомастеры

M373

M374 10:28 Панк и Брейн

M374

Анна Волгина

Москва

M375 10:30 Прайд бобров

M375

Евгения Кравчук

Москва

M376 10:32 Дерзкие котики
Владимир Жуков

Москва

M377 10:34 Тимурлион

M377

M378 10:36 Шизофрения неостановима

M378

Stepa Rusanov

Інші міста Приволзького ФО

M379 10:38 Ready-Steady-Go!

M379

M380 10:40 Henry Rollin'

M380

M381 10:42 pedalium_crutilus

M381

Илья Насонов

Москва

M382 10:44 Жахни Гвоздь!

M382

M383 10:46 Трудовые резервы

M383

Антон Banderass

Москва

M384 10:48 SotniVerst.RU

M384

M385 10:50 Северодвинск
M386 10:52 ЭМЖО

M386

Евгений Гупалович

Московська область

M387 10:54 Демоошибка

M387

Надежда Дунина

Московська область

Дмитрий Дунин

Москва

Елена Дунина

Москва

Александр Корнилов

Московська область

M388 10:56 Парусный спорт для бомжей

M388

Липавский Алексей Сергеевич

Москва

Алексей Серочкин

Дубна

M389 10:58 647 котов Булгакова или 1 рыбка

M389

Юлия Сотова

Московська область

M390 11:00 Полужесть

M390

M391 11:02 Прекррасссно!

M391

Григорий Миргородский

Москва

M393 11:06 ГИПЕРИОН

M393

Valya Zoz

Москва

Дмитрий Гладус

Москва

Алексей Корчуков

Москва

M394 11:08 Кожанные

M394

M395 11:10 Я в рыбном отделе

M395

Серж Рудько

Москва

Андрэ Шейнов

Москва

M396 11:12 Гамарджоба

M396

M397 11:14 U3TPV

M397

Julia Badeeva

Московська область

Виктор Пацков

Московська область

Анатолий Юбченко

Московська область

M398 11:16 ВЕНТО

M398

Александр Авдокачёв

Москва

M399 11:18 Промосквитет

M399

Dmitry Novikov

Москва

Настя Бернер

Москва

Максим Готовчиц

Москва

M3100 11:20 Лимит А

M3100

Андрей Терешин

Москва

M3101 11:22 Черепашки на Колесах

M3101

M3102 11:24 Спарта-team

M3102

Olga Kostina

Москва

Михаил Дружинин

Москва

Максим Ельсуков

Москва

Олег Филатов

Москва

M3103 11:26 Брунька и Хрунька
Жанна Девизорова

Москва

M3104 11:28 Кактус!

M3104

Федор Вомпе

Москва

Алексей Поздняков

Москва

M3105 11:30 Девчули

M3105

Екатерина Алексеева

Москва

M3106 11:32 Зелёные тапочки

M3106

Наталья Фарукшина

Москва

M3107 11:34 тритон

M3107

Полина Князева

Московська область

Олег Цуканов

Московська область

M3108 11:36 Атланты, вы куда?!

M3108

M3109 11:38 Fillarit

M3109

Ольга Малошицкая

Москва

M3111 11:42 Стальные икры

M3111

Ирина Армашева

Санкт-Петербург

M3112 11:44 Дюжики
M3113 11:46 Железная Окса

M3113

M3116 11:52 Копытки

M3116

Наташа Головина

Москва

M3117 11:54 Горная братва

M3117

Николай Порватов

Москва

M3118 11:56 Power Ranger & Turbo Lavash

M3118

Александра Николенко

Санкт-Петербург

Анна Шулякова

Санкт-Петербург

M3119 11:58 Bottomless barrel of Pinot Noir

M3119

Андрей Ануфриев

Москва

Анастасия Прокопенко

Москва

M3121 12:02 Бензиновый смузи для Азюни в лимузине

M3121

Татьяна Зуева

Дубна

M3122 12:04 Мохнатые пупырки

M3122

M3123 12:06 От рассвета до заката

M3123

Денис Гордеев

Москва

M3126 12:12 AirForce

M3126

Сердар Атаев

Москва

Иван Жаров

Москва

Ольга Мельник

Москва

M3127 12:14 Котики-семиотики

M3127

M3128 12:16 НеЭкспресс

M3128

Андрей Риехакайнен

Санкт-Петербург

M3129 12:18 Медоеды.bike

M3129

Андрей Чуйко

Москва

Дмитрий Ягофаров

Москва

M3130 12:20 Pantheon 91

M3130

Anastasia Lysenco

Москва

Ash Shevlyakov

Москва

M3131 12:22 Ленивые толстопарды

M3131

Анна Орлова

Москва

M3132 12:24 Sons of Ochakovo

M3132

Алексей Иванов

Москва

Тоня Кукушкина

Москва

Александр Рототаев

Москва

M3133 12:26 МАИ

M3133

Фёдор Гришин

Москва

Александр Шарманов

Москва

Алексей Шарманов

Москва

M3134 12:28 Цыгане

M3134

Антон Герасимов

Москва

Дмитрий Лобанов

Москва

Евгений Маркин

Москва

Илья Путцев

Москва

M3135 12:30 Имени Владимира Владимировича

M3135

Николай Служинин

Московська область

Илья Бездельгин

Московська область

Александр Иванов

Московська область

Денис Плюшкин

Московська область

M3136 12:32 Ильинка 9

M3136

Илья Жомнир

Москва

M3137 12:34 уфа

M3137

Михаил Медведев

Москва

Катерина Спиридонова

Москва

M3138 12:36 Веселые обезьяны

M3138

Алексей Ульянец

Москва

Владимир Ульянец

Москва

M3140 12:40 ВелоВальс

M3140