Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Dmitry Korobkov
Москва   P309 «u-Till» 08:18
Dmitry Kurbangaleev
Москва   P315 «Люси» 08:30
ivan lazarev
Москва   P374 «Лазерные невидимки» 10:28
Nikolai Minkevich
Санкт-Петербург   P336 «Паровоз-Анархия» 09:12
Igor Platonov
Москва   P302 «Храбрецы» 08:04
Kirill Pospelov
Москва   P334 «Педали крутятся, КП мутятся!» 09:08
Anton Saveliev
Москва   P315 «Люси» 08:30
Alexander Zalysin
Москва   P376 «Упрт» 10:32
Наталья Аболина
Москва   P321 «ФАС» 08:42
Никита Бондаренко
Москва   P331 «Мы с Приветом!» 09:02
Константин Бочкарев
Москва   P341 «Дубы-Колдуны» 09:22
Владимир Бугрин
Москва   P309 «u-Till» 08:18
Евгений Геращенко
Міста далекого зарубіжжя   P311 «Ризонвай» 08:22
Анна Голубева
Санкт-Петербург   P348 «Кук-са» 09:36
Татьяна Грановская
Москва   P323 «Белоснежка и гном» 08:46
Дмитрий Гусинский
Санкт-Петербург   P367 «Некто и кто-то ещё» 10:14
Владимир Демьяненко
Москва   P338 «Двойной велокостыль» 09:16
Алексей Диасамидзе
Московська область   P318 «Первонавты» 08:36
Дмитрий Диденко
Москва   P339 «Колёсные Палочники» 09:18
Георгий Жубанов
Москва   P327 «Каждый год всё меньше» 08:54
Артём Забава
Москва   P317 «Забавы» 08:34
Илья Зайцев
Московська область   P373 «Спортэлемент» 10:26
Алексей Захаров
Московська область   P358 «ЦиклоИмпульс» 09:56
Наталия Зубарева
Москва   P326 «Крошка Енот Тонет в Тонне Окрошки» 08:52
Андрей Иванов
Москва   P326 «Крошка Енот Тонет в Тонне Окрошки» 08:52
Кирилл Иванов
Москва   P306 «LL team» 08:12
Олег Иванов
Московська область   P330 «Леватор Ани» 09:00
Александр Ковалёв
Москва   P304 «Копушки» 08:08
Дмитрий Колесников
Москва   P312 «2 kolesa» 08:24
Иван Корноухов
Москва   P330 «Леватор Ани» 09:00
Виктор Крайнев
Москва   P320 «Komm süsser todd» 08:40
Никита Краснов
Санкт-Петербург   P336 «Паровоз-Анархия» 09:12
Михаил Кузьмин
Москва   P300 «Червячная передача» 08:00
Татьяна Кузьмина
Москва   P300 «Червячная передача» 08:00
Артём Лавринович
Москва   P355 «Золотой Маршрут» 09:50
Вячеслав Логинов
Москва   P305 «бНОПНЯ? вперёёёд!» 08:10
Алексей Лукьяненко
Москва   P332 «Pandas» 09:04
Артур Лупандин
Москва   P360 «Fauna» 10:00
Евгений Мартынов
Москва   P363 «Летучий Голландец» 10:06
Николай Мелехин
Москва   P341 «Дубы-Колдуны» 09:22
Илья Меньшенин
Москва   P313 «Банный междусобойчик МГТУ» 08:26
Андрей Молочков
Москва   P304 «Копушки» 08:08
Михаил Морозов
Москва   P333 «Битца МТБ» 09:06
Евгений Назаров
Московська область   P335 «Покатаца» 09:10
Никита Невидимов
Санкт-Петербург   P374 «Лазерные невидимки» 10:28
Ирина Пашкова
Москва   P315 «Люси» 08:30
Артем Плинатус
Москва   P313 «Банный междусобойчик МГТУ» 08:26
Олег Попов
Москва   P351 «пиросигма» 09:42
Дмитрий Рисенберг
Москва   P346 «Офисный планктон» 09:32
Алексей Сазонов
Москва   P347 «Медный Задник» 09:34
Андрей Самодин
Москва   P359 «Kozmic team» 09:58
Сергей Скосырев
Московська область   P324 «Гипотенуза» 08:48
Сергей Смирнов
Москва   P321 «ФАС» 08:42
Андрей Соловьев
Москва   P331 «Мы с Приветом!» 09:02
Юля Соломенцева
Москва   P364 «becycle.ru» 10:08
Иван Сорокин
Москва   P302 «Храбрецы» 08:04
Андрей Умнов
Москва   P329 «Название потом придумаю» 08:58
Серёжа Филимонов
Москва   P321 «ФАС» 08:42
Дмитрий Филонов
Москва   P366 «Еж и Тигра» 10:12
Сергей Шакрыл
Москва   P313 «Банный междусобойчик МГТУ» 08:26
Константин Шведов
Москва   P322 «Костя и Стас» 08:44
Максим Шорин
Московська область   P318 «Первонавты» 08:36
Андрей Ямбаев
Санкт-Петербург   P303 «Быстрее чем зайцы» 08:06
Евгений Альберт
Москва   P357 «крути педали» 09:54
Екатерина Беселева
Москва   P343 «geoMSU» 09:26
Александр Большаков
Москва   P325 «Растерзатор» 08:50
Александр Вереникин
Москва   P313 «Банный междусобойчик МГТУ» 08:26
Андрей Голеницкий
Москва   P354 «РоксЧпокс» 09:48
Кирилл Деркач
Москва   P362 «Me» 10:04
Алексей Забава
Москва   P317 «Забавы» 08:34
Роман Касачинский
Міста далекого зарубіжжя   P305 «бНОПНЯ? вперёёёд!» 08:10
Павел Котельников
Москва   P334 «Педали крутятся, КП мутятся!» 09:08
Ксения Мизякина
Москва   P366 «Еж и Тигра» 10:12
леонид одегов
Москва   P335 «Покатаца» 09:10
Алексей Паль
Москва   P316 «Диванные гонщики» 08:32
Евгений Папин
Москва   P337 «Коты в НоСках» 09:14
Василий Пацюк
Москва   P316 «Диванные гонщики» 08:32
Дмитрий Петров
Москва   P344 «Рулить» 09:28
Александра Пилипюк
Москва   P362 «Me» 10:04
Владимир Соколов
Санкт-Петербург   P303 «Быстрее чем зайцы» 08:06
Кирилл Солнцев
Москва   P360 «Fauna» 10:00
Игорь Тельпуховский
Москва   P314 «ВЕРНИТЕ МОСКОВСКИЙ ТРОЛЛЕЙБУС» 08:28
Мосенков Тимофей
Москва   P356 «Мотя не нужен» 09:52
Елена Федорова
Москва   P353 «Пони экспресс» 09:46
Владимир Шавлаков
Інші міста Центрального ФО   P369 «Sportelement» 10:18
Алексей Юдаков
Москва   P350 «Едю» 09:40
Виталий Бирюч
Москва   P376 «Упрт» 10:32
Алексей Бугаев
Москва   P311 «Ризонвай» 08:22
Степан Ванин
Москва   P363 «Летучий Голландец» 10:06
Дмитрий Васильков
Москва   P364 «becycle.ru» 10:08
Дмитрий Воронецкий
Москва   P362 «Me» 10:04
Вячеслав Грановский
Москва   P323 «Белоснежка и гном» 08:46
Анатолий Гребеньщиков
Москва   P367 «Некто и кто-то ещё» 10:14
Дмитрий Дараган
Москва   P364 «becycle.ru» 10:08
Евгений Днепровский
Москва   P331 «Мы с Приветом!» 09:02
Дмитрий Евстигнеев
Москва   P341 «Дубы-Колдуны» 09:22
Станислав Крыжановский
Москва   P322 «Костя и Стас» 08:44
Антон Логинов
Москва   P339 «Колёсные Палочники» 09:18
Алексей Орлов
Москва   P354 «РоксЧпокс» 09:48
Юлия Папина
Москва   P337 «Коты в НоСках» 09:14
Илья Паузнер
Москва   P356 «Мотя не нужен» 09:52
Валерий Русин
Москва   P338 «Двойной велокостыль» 09:16
Сергей Саксин
Москва   P364 «becycle.ru» 10:08
Сафронов Сергей
Москва   P306 «LL team» 08:12
Даниил Слепнев
Твер   P373 «Спортэлемент» 10:26
Тapac Тepexoв
Москва   P328 «Хот Ранни Кабани» 08:56
Станисла Таланов
Москва   P376 «Упрт» 10:32
Антон Уланов
Санкт-Петербург   P303 «Быстрее чем зайцы» 08:06
Мария Федоркина
Москва   P362 «Me» 10:04
Евгений Хpoмoв
Москва   P328 «Хот Ранни Кабани» 08:56
Вася Царев
Москва   P356 «Мотя не нужен» 09:52
Олег Черников
Москва   P339 «Колёсные Палочники» 09:18
Анна Шавлакова
Інші міста Центрального ФО   P369 «Sportelement» 10:18
Валентин Шаров
Москва   P347 «Медный Задник» 09:34
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
P300 08:00 Червячная передача

P300

P302 08:04 Храбрецы

P302

Igor Platonov

Москва

P303 08:06 Быстрее чем зайцы

P303

Андрей Ямбаев

Санкт-Петербург

Владимир Соколов

Санкт-Петербург

Антон Уланов

Санкт-Петербург

P304 08:08 Копушки

P304

P305 08:10 бНОПНЯ? вперёёёд!

P305

Роман Касачинский

Міста далекого зарубіжжя

P306 08:12 LL team

P306

Сафронов Сергей

Москва

P309 08:18 u-Till

P309

P311 08:22 Ризонвай

P311

Евгений Геращенко

Міста далекого зарубіжжя

Алексей Бугаев

Москва

P312 08:24 2 kolesa

P312

P313 08:26 Банный междусобойчик МГТУ
P314 08:28 ВЕРНИТЕ МОСКОВСКИЙ ТРОЛЛЕЙБУС

P314

P315 08:30 Люси

P315

Dmitry Kurbangaleev

Москва

Anton Saveliev

Москва

P316 08:32 Диванные гонщики

P316

P317 08:34 Забавы

P317

P318 08:36 Первонавты

P318

Алексей Диасамидзе

Московська область

Максим Шорин

Московська область

P320 08:40 Komm süsser todd

P320

P321 08:42 ФАС

P321

P322 08:44 Костя и Стас
Станислав Крыжановский

Москва

P323 08:46 Белоснежка и гном

P323

Вячеслав Грановский

Москва

P324 08:48 Гипотенуза

P324

Сергей Скосырев

Московська область

P325 08:50 Растерзатор

P325

P326 08:52 Крошка Енот Тонет в Тонне Окрошки

P326

P327 08:54 Каждый год всё меньше

P327

P328 08:56 Хот Ранни Кабани

P328

Тapac Тepexoв

Москва

Евгений Хpoмoв

Москва

P329 08:58 Название потом придумаю

P329

P330 09:00 Леватор Ани

P330

Олег Иванов

Московська область

P331 09:02 Мы с Приветом!

P331

Евгений Днепровский

Москва

P332 09:04 Pandas

P332

P333 09:06 Битца МТБ

P333

P334 09:08 Педали крутятся, КП мутятся!

P334

P335 09:10 Покатаца

P335

Евгений Назаров

Московська область

P336 09:12 Паровоз-Анархия

P336

Nikolai Minkevich

Санкт-Петербург

Никита Краснов

Санкт-Петербург

P337 09:14 Коты в НоСках

P337

Юлия Папина

Москва

P338 09:16 Двойной велокостыль

P338

Валерий Русин

Москва

P339 09:18 Колёсные Палочники

P339

Антон Логинов

Москва

Олег Черников

Москва

P341 09:22 Дубы-Колдуны

P341

Дмитрий Евстигнеев

Москва

P343 09:26 geoMSU

P343

P344 09:28 Рулить
P346 09:32 Офисный планктон

P346

P347 09:34 Медный Задник

P347

Валентин Шаров

Москва

P348 09:36 Кук-са
Анна Голубева

Санкт-Петербург

P350 09:40 Едю

P350

P351 09:42 пиросигма

P351

Олег Попов

Москва

P353 09:46 Пони экспресс

P353

P354 09:48 РоксЧпокс

P354

Алексей Орлов

Москва

P355 09:50 Золотой Маршрут

P355

P356 09:52 Мотя не нужен
Илья Паузнер

Москва

Вася Царев

Москва

P357 09:54 крути педали

P357

P358 09:56 ЦиклоИмпульс

P358

Алексей Захаров

Московська область

P359 09:58 Kozmic team

P359

P360 10:00 Fauna

P360

Артур Лупандин

Москва

P362 10:04 Me

P362

Дмитрий Воронецкий

Москва

Мария Федоркина

Москва

P363 10:06 Летучий Голландец

P363

Степан Ванин

Москва

P364 10:08 becycle.ru

P364

Дмитрий Васильков

Москва

Дмитрий Дараган

Москва

Сергей Саксин

Москва

P366 10:12 Еж и Тигра

P366

P367 10:14 Некто и кто-то ещё

P367

Дмитрий Гусинский

Санкт-Петербург

Анатолий Гребеньщиков

Москва

P369 10:18 Sportelement

P369

Владимир Шавлаков

Інші міста Центрального ФО

Анна Шавлакова

Інші міста Центрального ФО

P373 10:26 Спортэлемент

P373

Илья Зайцев

Московська область

Даниил Слепнев

Твер

P374 10:28 Лазерные невидимки
ivan lazarev

Москва

Никита Невидимов

Санкт-Петербург

P376 10:32 Упрт

P376

Alexander Zalysin

Москва

Виталий Бирюч

Москва

Станисла Таланов

Москва