Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Ринат (Вестра)
Москва   M348 «К и ВП» 09:36
Kirill Alexeev
Московська область   M302 «Форрест Гамп» 08:04
Adil Azhiyev
Москва   M3184 «coastbusters» 14:08
Andrej Bourgasov
Москва   M304 «Ололо» 08:08
Katerina Khrabrykh
Санкт-Петербург   M3134 «No name» 12:28
Konstantin Kuzin
Москва   M3105 «Ничоси» 11:30
Victor Makarov
Москва   M389 «Злые Техники» 10:58
Sergey Paramonov
Москва   M3187 «Цепная Реакция» 14:14
Stepa Rusanov
Інші міста Приволзького ФО   M379 «Шизофрения на марше» 10:38
Andrew Senchukov
Москва   M369 «scK5Thwarx» 10:18
Ludmila Sorokina
Москва   M347 «Мушкетеры» 09:34
Александр Авдокачёв
Москва   M3156 «Vento2014» 13:12
Виктория Антонова
  M362 «Ready-Steady-Go!» 10:04
Алексей Артамонов
Москва   M398 «Спейс райдерс» 11:16
Денис Афанасьев
Московська область   M375 «Звездолёт "Иван Таранов"» 10:30
Анастасия Афанасьева
Московська область   M365 «Морковкин Косогор» 10:10
Константин Базаров
  M362 «Ready-Steady-Go!» 10:04
Андрей Баклашов
Московська область   M3104 «ВелоСталь» 11:28
Сергей Балашов
Москва   M357 «ЛиМоБаи навсегда» 09:54
Ольга Беликова
Москва   M373 «Наша команда» 10:26
Дмитрий Белых
Москва   M3147 «Северные олени» 12:54
Димка Бибиков
Москва   M379 «Шизофрения на марше» 10:38
Дмитрий Бляшук
Москва   M336 «Бродяги» 09:12
Елена Бондаревская
Москва   M3152 «Бешеные Осьминоги» 13:04
Антон Бордачев
Москва   M3128 «Я и мой друг» 12:16
Георгий Брагин
Московська область   M310 «Камаз-мастер» 08:20
Юрий Браилов
Москва   M383 «НЮНИ - 20 лет спустя» 10:46
Владислав Будрик
Москва   M3193 «velodoctor.ru & prosvet.space» 14:26
Сергей Величко
Москва   M313 «Саперы» 08:26
Николай Волынский
Москва   M383 «НЮНИ - 20 лет спустя» 10:46
Ирина Гаврилина
Москва   M3175 «Зеленый Look» 13:50
Михаил Ганюшин
Москва   M305 «Шаолинь» 08:10
Света Гаранина
Москва   M352 «Горыныч» 09:44
Владислав Гарифуллин
Москва   M363 «Спасибо, что живой» 10:06
Виталий Генералов
Москва   M300 «Авиаторы» 08:00
Дмитрий Герасимов
Москва   M3126 «Ваком и джениус» 12:12
Андрей Горностаев
Москва   M389 «Злые Техники» 10:58
Алексей Горюнов
Москва   M3129 «OXYJET» 12:18
Алексей Григорьев
Московська область   M331 «Scouser» 09:02
Санёк Дворянкин
Москва   M3157 «Альбатрос» 13:14
Жанна Девизорова
Москва   M396 «Пикник на МКАДе» 11:12
Александр Демидов
Московська область   M312 «Рубаки» 08:24
Андрей Демидов
Москва   M389 «Злые Техники» 10:58
Александра Демидова
Московська область   M312 «Рубаки» 08:24
Дмитрий Дергачёв
Москва   M3129 «OXYJET» 12:18
Катя Деревяшкина
Москва   M3124 «Котэ» 12:08
Дмитрий Доронин
Москва   M342 «ХимРар» 09:24
Александр Дунаев
Москва   M3142 «Москва-Коломна» 12:44
Олег Ефимов
Москва   M339 «Пристрелка» 09:18
Виталий Жданов
Москва   M361 «Фумля» 10:02
Дашка Зайцева
Москва   M3131 «ППД» 12:22
Макс Зверев
Московська область   M3180 «Лисица» 14:00
Артём Звягин
Москва   M308 «Talespin Middle» 08:16
Мария Зебрева
Москва   M3132 «Веселые зебры» 12:24
Илья Зеленин
Московська область   M3149 «Як-Як-Каяк» 12:58
Александр Зубов
Москва   M3150 «Арбузята» 13:00
Виктор Зяблов
Москва   M3136 «Вежливые Люди» 12:32
Андрей Иванов
Москва   M324 «Anighr & Co» 08:48
Максим Извеков
Москва   M3146 «3+1» 12:52
Егор Измайлов
Московська область   M325 «СКВЕРные люди» 08:50
Андрюшка Иии
Московська область   M345 «Тряхнуть стариной» 09:30
Денис Ильин
Москва   M3171 «Танк» 13:42
Дмитрий Ильин
Москва   M3171 «Танк» 13:42
Дмитрий Исаев
Москва   M3176 «За Два Подхода» 13:52
Сергей Казмирчук
Москва   M3165 «ЗА Печеньки!» 13:30
Егор Камриков
Московська область   M390 «Performance bikers» 11:00
Анна Карасева
Москва   M3191 «Уфа» 14:22
Николай Кардашевский
Московська область   M376 «Ловитопор» 10:32
Денис Карпелевич
Москва   M340 «Борода» 09:20
Василий Катеринич
Москва   M303 «Зависть» 08:06
Наталия Кашина
Москва   M317 «КофейникИ» 08:34
Михаил Кириченко
Москва   M395 «m&m» 11:10
Игорь Киричук
Москва   M322 «Живые буйки» 08:44
Алексей Кирсанов
Москва   M3147 «Северные олени» 12:54
Валерий Кованцев
Москва   M382 «Чешуя Ивана Грозного & Оседлавшие время» 10:44
Вячеслав Колотуша
Московська область   M3183 «Брунгильда» 14:06
Валентина Колягина
Московська область   M300 «Авиаторы» 08:00
Димасик Константинов
Москва   M3101 «M5» 11:22
Сергей Конюховский
Москва   M369 «scK5Thwarx» 10:18
Евгений Коротич
Москва   M3178 «БаЛи2» 13:56
Оксана Крапиль
Москва   M333 «Поквести!» 09:06
Михаил Крыгин
Москва   M301 «Kr» 08:02
Светлана Куликова
Московська область   M349 «Борщ с зеленью» 09:38
Кася Кулькова
Москва   M3121 «krakozyabra» 12:02
Андрей Лактюнькин
Москва   M306 «Велодеры» 08:12
Дмитрий Лакшин
Москва   M384 «3А» 10:48
Артур Ласков
Московська область   M3104 «ВелоСталь» 11:28
Алексей Лудков
Москва   M3174 «Северопродвинск» 13:48
Александра Людомир
Москва   M3147 «Северные олени» 12:54
Александр Малышкин
Москва   M3144 «ГдеМЫ?» 12:48
Максим Малюков
Москва   M335 «Pro`Э`банда» 09:10
Георгий Маммаев
Москва   M315 «Идущие лесом» 08:30
Иван Мельников
Москва   M392 «Не УПР Team» 11:04
Ольга Мельникова
Москва   M353 «МИФ» 09:46
Дмитрий Михеев
Московська область   M3109 «Турбосрыв» 11:38
Сергей Морозов
Москва   M3109 «Турбосрыв» 11:38
Юля Морозова
Москва   M3123 «Кухистанцы» 12:06
Андрей Мосиюк
Москва   M395 «m&m» 11:10
Елена Мусихина
Нижній Новгород   M3137 «Женатики» 12:34
Федор Насыров
Москва   M372 «Пчелка челка» 10:24
Ирина Нестерова
Москва   M346 «Mint Berry Crunch» 09:32
Максим Никулин
Москва   M322 «Живые буйки» 08:44
Анастасия Новикова
Москва   M3154 «Радостные ёжики» 13:08
Татьяна Новикова
Московська область   M3158 «Китай давай!» 13:16
Ольга Обручникова
Москва   M316 «Go Клондайк» 08:32
Аня Огарко
Москва   M3140 «Mamihlapinatapai» 12:40
Игорь Один
Москва   M309 «Белые Бобры» 08:18
Юрий Омельяненко
Москва   M3145 «Витамины» 12:50
Мария Опаркина
Москва   M385 «Algonquin» 10:50
Николай Павленко
Москва   M354 «Ладожские» 09:48
Андрей Павлов
Москва   M3108 «После полуночи» 11:36
Роман Пантелеев
Москва   M3103 «РУБИ МИТОЛ!!» 11:26
Роман Пеньков
Московська область   M3116 «КБ Балашиха» 11:52
Сергей Пименов
Москва   M338 «Rescue Rangers» 09:16
Иван Платонов
Москва   M328 «Matras Racing» 08:56
Игорь Полетаев
Москва   M372 «Пчелка челка» 10:24
Наташа Притыковская
Москва   M3134 «No name» 12:28
Дима Радуга
Москва   M3119 «Kleine Kinder Chuck Norris» 11:58
Евгений Рвянин
Москва   M387 «Дантист & AirBike» 10:54
Никита Ромашко
Москва   M387 «Дантист & AirBike» 10:54
Денис Рябиков
Москва   M359 «SotniVerst.Ru» 09:58
Джейн Рябинкова
Москва   M358 «Которайдеры» 09:56
Надя Рябова
Московська область   M3181 «А+Н» 14:02
Дмитрий Свинцов
Москва   M396 «Пикник на МКАДе» 11:12
Алексей Сивохин
Москва   M382 «Чешуя Ивана Грозного & Оседлавшие время» 10:44
Олег Симаков
Москва   M324 «Anighr & Co» 08:48
Лилия Скорина
Москва   M360 «GanGnamMSU» 10:00
Виктория Скрыльник
Москва   M385 «Algonquin» 10:50
Аня Слободянюк
Москва   M321 «Апрельский фонарь» 08:42
Кирилл Соколов
Москва   M3159 «Перекатиполе» 13:18
Наталия Соловьева
Москва   M321 «Апрельский фонарь» 08:42
Николай Соломатин
Москва   M344 «Velocity» 09:28
Дмитрий Сотников
Москва   M3195 «XeVeX» 14:30
Андрей Спиридонов
Москва   M3181 «А+Н» 14:02
Алексей Спичников
Москва   M327 «ЭРОгейнеры» 08:54
Владимир Стальмаков
  M362 «Ready-Steady-Go!» 10:04
Тимофей Стародубцев
Москва   M3102 «Гиперволокняные нейромонахи» 11:24
Михаил Стройкин
Москва   M381 «ZRT» 10:42
Ирина Талышева
Москва   M383 «НЮНИ - 20 лет спустя» 10:46
Дмитрий Терехов
Москва   M3114 «Крученые сиськи» 11:48
Сергей Тинчурин
Москва   M3109 «Турбосрыв» 11:38
Степан Типикин
Москва   M3164 «Next» 13:28
Олег Титов
Московська область   M3112 «Маленькое бесполезное войско» 11:44
Дарья Тихомирова
Москва   M3159 «Перекатиполе» 13:18
Алексей Трофимов
Москва   M3180 «Лисица» 14:00
Семен Фрейдлин
Москва   M337 «Грендайзер» 09:14
Герман Шатаев
Москва   M382 «Чешуя Ивана Грозного & Оседлавшие время» 10:44
Иван Шатравин
Москва   M3140 «Mamihlapinatapai» 12:40
Алина Шафеева
Москва   M359 «SotniVerst.Ru» 09:58
Сергей Шейкин
Москва   M3163 «Беспечный Ангел» 13:26
Елена Ширяева
Москва   M376 «Ловитопор» 10:32
Евгения Шишкова
Москва   M3182 «урожай» 14:04
Александр Щукин
Москва   M308 «Talespin Middle» 08:16
Вячеслав Этов
Москва   M3136 «Вежливые Люди» 12:32
Владимир Юсс
Москва   M317 «КофейникИ» 08:34
Антон Ямпольский
Москва   M3133 «Opencycle» 12:26
Alexander Chugunkin
Москва   M3111 «Велонафты» 11:42
Serg Mag
Москва   M393 «Magic» 11:06
Vladimir Putsenkov
Москва   M3155 «Пуценков» 13:10
Алексей Ададуров
Москва   M3113 «R&K» 11:46
Антон Аликов
Москва   M3186 «Д"Артаньян и три мушкетера» 14:12
Александр Альберт
Москва   M384 «3А» 10:48
Алла Альберт
Москва   M384 «3А» 10:48
Екатерина Анцерова
Москва   M3189 «КуЛьТ» 14:18
Владимир Арановский
Москва   M374 «ВоваТон» 10:28
Екатерина Бармина
Москва   M3160 «Карманные хомячки» 13:20
Владимир Бойцов
Москва   M3190 «Kelly Robinson» 14:20
Наталия Браилова
Москва   M383 «НЮНИ - 20 лет спустя» 10:46
Борис Букин
Москва   M3182 «урожай» 14:04
Андрей Винниченко
Московська область   M3104 «ВелоСталь» 11:28
Артем Волгин
Москва   M321 «Апрельский фонарь» 08:42
Михаил Ворожбиев
Москва   M380 «Иди за рыбой» 10:40
Егор Воронцов
Москва   M3185 «Седьмое апреля» 14:10
Максим Гаврилюк
Москва   M370 «Буженина» 10:20
Илья Гаврин
Москва   M332 «Caravan-Oktopus» 09:04
Тимур Гарифулин
Москва   M3173 «Мяу» 13:46
Алексей Горчаков
Москва   M320 «Тридцатилетние» 08:40
Владими Данилов
Москва   M365 «Морковкин Косогор» 10:10
Елена Епанешникова
Москва   M3161 «O-la-la!» 13:22
Павел Ерин
Москва   M388 «Брусничный прорыв» 10:56
Леонид Ермилов
Московська область   M345 «Тряхнуть стариной» 09:30
Дмитрий Ехенов
Москва   M3147 «Северные олени» 12:54
Александр Жигульский
Москва   M324 «Anighr & Co» 08:48
Сергей Захаров
Московська область   M356 «НЕ Купа Купыч» 09:52
Павел Зотов
Москва   M3177 «Алга» 13:54
Илья Иванцов
Москва   M3104 «ВелоСталь» 11:28
Дмитрий кабанов
Москва   M3122 «Друг за друга» 12:04
Роман Казачинский
Москва   M367 «Ride the light» 10:14
Семен Казимирчик
Москва   M3191 «Уфа» 14:22
Александр Камышов
Москва   M3194 «Бетономешалка» 14:28
Михаил Карпелевич
Москва   M340 «Борода» 09:20
Александра Колесникова
Москва   M397 «2kolesa_middle» 11:14
Павел Корешков
Москва   M321 «Апрельский фонарь» 08:42
Александр Королев
Москва   M3169 «Murkena» 13:38
Андрей Кругляков
Москва   M382 «Чешуя Ивана Грозного & Оседлавшие время» 10:44
Кирилл Крылов
Москва   M3126 «Ваком и джениус» 12:12
Олжас Кузембаев
Москва   M3184 «coastbusters» 14:08
Николай Кулемин
Москва   M350 «Добрыня» 09:40
Марина Курбатова
Москва   M355 «МЗ» 09:50
Юрий Кушниров
Москва   M334 «Californication» 09:08
Александр Лапин
Москва   M370 «Буженина» 10:20
Григорий Леонов
Московська область   M351 «Капушкин power» 09:42
Олег Лисовой
Москва   M314 «Буксир» 08:28
Константин Логинов
Москва   M3153 «Улороты Поси» 13:06
Михаил Лысиков
Московська область   M364 «Пара братьев» 10:08
Кирилл Мачнев
Московська область   M302 «Форрест Гамп» 08:04
Наталья Милёхина
Москва   M3113 «R&K» 11:46
Алексей Мирошниченко
Москва   M3110 «Мишки из покрышки» 11:40
Данииил Митрофанов
Москва   M3107 «Союз Apollo» 11:34
Евгений Михалевский
Московська область   M344 «Velocity» 09:28
Светлана Морозова
Москва   M3123 «Кухистанцы» 12:06
Антон Нечипоренко
Москва   M361 «Фумля» 10:02
Илья Никитин
Москва   M360 «GanGnamMSU» 10:00
Ирина Никонова
Москва   M3143 «soft kitty» 12:46
Андрей Новиков
Москва   M3123 «Кухистанцы» 12:06
Злата Обуховская
Москва   M378 «Lazy Evaluations» 10:36
Константин Павлов
Москва   M3125 «Zatupim Racing» 12:10
Елена Павлова
Москва   M344 «Velocity» 09:28
Алексей Пантелеев
Москва   M3185 «Седьмое апреля» 14:10
Дмитрий Патерекас
Москва   M377 «Mary Jane Watson» 10:34
Антон Первушин
Москва   M3156 «Vento2014» 13:12
Дмитрий Петровский
Москва   M379 «Шизофрения на марше» 10:38
Дмитрий Пупков
Москва   M3154 «Радостные ёжики» 13:08
Артем Рассказимов
Москва   M338 «Rescue Rangers» 09:16
Максим Рудометкин
Москва   M3164 «Next» 13:28
Дмитрий Русаков
Москва   M3173 «Мяу» 13:46
Константин Русаков
Москва   M366 «КолениВместе» 10:12
Алексей Сафронов
Москва   M3167 «ТПРУНЯ» 13:34
Анатолий Свинцов
Москва   M358 «Которайдеры» 09:56
Мария Семерикова
Москва   M3112 «Маленькое бесполезное войско» 11:44
Иван Смирнов
Москва   M318 «Hexaracoon» 08:36
Алла Смирнова
Москва   M3115 «DreamTeam» 11:50
Александр Спиридонов
Москва   M320 «Тридцатилетние» 08:40
Сергей Тепляков
Москва   M360 «GanGnamMSU» 10:00
Анна Тимошина
Москва   M3168 «Твёрдый знак» 13:36
Денис Трифонов
Москва   M370 «Буженина» 10:20
Наталия Тюхтяева
Москва   M3186 «Д"Артаньян и три мушкетера» 14:12
Андрей Фершалов
Санкт-Петербург   M371 «Йожег и Йолка» 10:22
Елена Хетагурова
Москва   M307 «Паралимпийский экспресс» 08:14
Александр Чуричев
Москва   M3143 «soft kitty» 12:46
Владимир Шавлаков
Інші міста Центрального ФО   M386 «Sportelement» 10:52
Анна Шавлакова
Інші міста Центрального ФО   M368 «K2» 10:16
Александр Я
Московська область   M3106 «Жуки» 11:32
Anton Kovalenko
Москва   M357 «ЛиМоБаи навсегда» 09:54
Алексей Алипер
Москва   M380 «Иди за рыбой» 10:40
Юлиан Андия
Москва   M342 «ХимРар» 09:24
Наталья Анцупова
Москва   M348 «К и ВП» 09:36
Сергей Артемьев
Москва   M330 «УшиЛапыХвост-Мидл» 09:00
Сердар Атаев
Московська область   M387 «Дантист & AirBike» 10:54
Варвара Базарова
  M362 «Ready-Steady-Go!» 10:04
Вячеслав Баскаков
Московська область   M302 «Форрест Гамп» 08:04
Олег Беляков
Москва   M335 «Pro`Э`банда» 09:10
Ярослав Бесараб
Москва   M328 «Matras Racing» 08:56
Илья Бирюков
Московська область   M315 «Идущие лесом» 08:30
Алексей Борисов
Москва   M3131 «ППД» 12:22
Роман Борисов
Москва   M3152 «Бешеные Осьминоги» 13:04
Олег Бутарев
Москва   M3171 «Танк» 13:42
Яна Бутримович
Москва   M3195 «XeVeX» 14:30
Виталий Вельмакин
Москва   M3190 «Kelly Robinson» 14:20
Анастасия Веревкина
Москва   M3162 «Сверхлогичный наномозг-2» 13:24
Антон Войцеховский
Москва   M3176 «За Два Подхода» 13:52
Анатолий Волгапкин
Москва   M3157 «Альбатрос» 13:14
Антон Волков
Москва   M3103 «РУБИ МИТОЛ!!» 11:26
Елена Волобуева
Москва   M388 «Брусничный прорыв» 10:56
Ксения Волчица
Москва   M3189 «КуЛьТ» 14:18
Василий Воробушкин
Москва   M327 «ЭРОгейнеры» 08:54
Александр Гайдай
Москва   M355 «МЗ» 09:50
Татьяна Галинова
Москва   M3161 «O-la-la!» 13:22
Ярослав Ганабов
Москва   M380 «Иди за рыбой» 10:40
Сергей Глущенко
Москва   M307 «Паралимпийский экспресс» 08:14
Анна Голубец
Москва   M3115 «DreamTeam» 11:50
Андрей Горобец
Москва   M385 «Algonquin» 10:50
Николай Гребенкин
Москва   M3120 «Квадратные колеса» 12:00
Сергей Гребенкин
Москва   M3120 «Квадратные колеса» 12:00
Василий Грибков
Москва   M3114 «Крученые сиськи» 11:48
Оя Грицкова
Красноярськ   M3109 «Турбосрыв» 11:38
Алексей Гришнов
Московська область   M325 «СКВЕРные люди» 08:50
Дмитрий Гуцал
Москва   M358 «Которайдеры» 09:56
Роман Даньшин
Москва   M3110 «Мишки из покрышки» 11:40
Анастасия Демченко
Москва   M3177 «Алга» 13:54
Иван Демченко
Москва   M3177 «Алга» 13:54
Андрей Дмитровский
Москва   M3175 «Зеленый Look» 13:50
Алексей Дуйнов
Москва   M326 «Ёлки зелёные» 08:52
Марина Дунаева
Москва   M3142 «Москва-Коломна» 12:44
Иван Епишенков
Москва   M3157 «Альбатрос» 13:14
Михаил Ермохин
Московська область   M349 «Борщ с зеленью» 09:38
Сергей Есетов
Московська область   M356 «НЕ Купа Купыч» 09:52
Андрей Ефимочкин
Московська область   M302 «Форрест Гамп» 08:04
Антон Жирнов
Москва   M3194 «Бетономешалка» 14:28
Станислав Жорин
Москва   M334 «Californication» 09:08
Вадим Журавков
Москва   M3174 «Северопродвинск» 13:48
Святослав Журавлев
Москва   M3180 «Лисица» 14:00
Илья Зайцев
Москва   M386 «Sportelement» 10:52
Александр Запутряев
Москва   M3101 «M5» 11:22
Александр Звягин
Москва   M308 «Talespin Middle» 08:16
Илья Зеликин
Москва   M397 «2kolesa_middle» 11:14
Алексей Зинченко
Москва   M363 «Спасибо, что живой» 10:06
Ильдар Зиятдинов
Москва   M3169 «Murkena» 13:38
Иван Иванов
Москва   M3131 «ППД» 12:22
Константин Иванов
Москва   M3103 «РУБИ МИТОЛ!!» 11:26
Сергей Ильязянц
Москва   M330 «УшиЛапыХвост-Мидл» 09:00
Лёль Клименок
Москва   M392 «Не УПР Team» 11:04
Иван Климов
Москва   M3102 «Гиперволокняные нейромонахи» 11:24
Николай Ковалевский
Москва   M379 «Шизофрения на марше» 10:38
Алексей Козин
Москва   M3152 «Бешеные Осьминоги» 13:04
Александр Кокорин
Сиктивкар   M357 «ЛиМоБаи навсегда» 09:54
Роман Комаров
Москва   M3157 «Альбатрос» 13:14
Анна Кондратова
Москва   M358 «Которайдеры» 09:56
Константин Константинов
Москва   M3189 «КуЛьТ» 14:18
Игорь Кошлаков
Москва   M336 «Бродяги» 09:12
Владимир Краснов
Москва   M381 «ZRT» 10:42
Леночка Крыгина
Москва   M301 «Kr» 08:02
Денис Кудрявцев
Москва   M3170 «Котофотики» 13:40
Петр Кузьмичев
Москва   M377 «Mary Jane Watson» 10:34
Иннокентий Кулага
Москва   M319 «Макс Кац - последняя надежда!» 09:46
Мария Кулага
Москва   M319 «Макс Кац - последняя надежда!» 09:46
Алексей Кулешин
Москва   M3165 «ЗА Печеньки!» 13:30
Василий Куликов
Москва   M3101 «M5» 11:22
Марина Куликова
Москва   M3183 «Брунгильда» 14:06
Дмитрий Курбасов
Москва   M3146 «3+1» 12:52
Михаил Лактюнькин
Москва   M306 «Велодеры» 08:12
Андрей Ландо
Москва   M318 «Hexaracoon» 08:36
Александр Левин
Москва   M385 «Algonquin» 10:50
Ирина Лисанова
Московська область   M3106 «Жуки» 11:32
Игорь Лисовой
Москва   M314 «Буксир» 08:28
Алексей Лысиков
Московська область   M364 «Пара братьев» 10:08
Лев Макеев
Москва   M357 «ЛиМоБаи навсегда» 09:54
Николай Малинин
Москва   M347 «Мушкетеры» 09:34
Сергей Мальцев
Москва   M3125 «Zatupim Racing» 12:10
Виталий Мартиняхин
Москва   M3193 «velodoctor.ru & prosvet.space» 14:26
Мила Мачалкина
Московська область   M3183 «Брунгильда» 14:06
Сергей Мельник
Москва   M3153 «Улороты Поси» 13:06
Алексей Мельников
Москва   M392 «Не УПР Team» 11:04
Светлана Михайлова
Москва   M3145 «Витамины» 12:50
Юрий Михалин
Москва   M342 «ХимРар» 09:24
Лидия Мищенко
Москва   M371 «Йожег и Йолка» 10:22
Александр Морозов
Москва   M396 «Пикник на МКАДе» 11:12
Елена Моторина
Орел   M327 «ЭРОгейнеры» 08:54
Юрий Назаров
Москва   M3146 «3+1» 12:52
Илья Насонов
Москва   M3185 «Седьмое апреля» 14:10
Евгения Нелюбова
Москва   M398 «Спейс райдерс» 11:16
Анна Никитина
Москва   M3150 «Арбузята» 13:00
Татьяна Носкова
Москва   M332 «Caravan-Oktopus» 09:04
Татьяна Оболкина
Москва   M3160 «Карманные хомячки» 13:20
Дмитрий Очкин
Московська область   M3183 «Брунгильда» 14:06
Елена Павленко
Москва   M354 «Ладожские» 09:48
Марина Перкус
Москва   M3153 «Улороты Поси» 13:06
Дмитрий Петухов
Москва   M3131 «ППД» 12:22
Степан Пивоваров
Москва   M3168 «Твёрдый знак» 13:36
Эрик Пилька
Москва   M380 «Иди за рыбой» 10:40
Максим Пилюгин
Москва   M326 «Ёлки зелёные» 08:52
Елена Пилюгина
Москва   M326 «Ёлки зелёные» 08:52
Мария Пилюгина
Москва   M326 «Ёлки зелёные» 08:52
Александр Писарев
Москва   M3160 «Карманные хомячки» 13:20
Александр Пискарёв
Москва   M3153 «Улороты Поси» 13:06
Мария Поль
Москва   M3133 «Opencycle» 12:26
Юрий Попков
Москва   M306 «Велодеры» 08:12
Евгений Пронин
Москва   M3125 «Zatupim Racing» 12:10
Евгений Роготнев
Москва   M368 «K2» 10:16
Елена Рощупкина
Москва   M3114 «Крученые сиськи» 11:48
Петр Рудницкий
Люберцы   M390 «Performance bikers» 11:00
Надежда Русакова
Москва   M366 «КолениВместе» 10:12
Елена Рыбакова
Москва   M392 «Не УПР Team» 11:04
Иван Рыгаев
Москва   M3149 «Як-Як-Каяк» 12:58
Александра Самсонова
Москва   M3176 «За Два Подхода» 13:52
Алексей Свешников
Москва   M378 «Lazy Evaluations» 10:36
Михаил Семенов
Москва   M3152 «Бешеные Осьминоги» 13:04
Андрей Сергеев
Москва   M3110 «Мишки из покрышки» 11:40
Дмитрий Сергеев
Москва   M322 «Живые буйки» 08:44
Николай Сильницкий
Москва   M3128 «Я и мой друг» 12:16
Андрей Скабелин
Москва   M372 «Пчелка челка» 10:24
Андрей Скороходов
Москва   M332 «Caravan-Oktopus» 09:04
Александр Словцов
Москва   M381 «ZRT» 10:42
Антон СлучЪ
Москва   M3102 «Гиперволокняные нейромонахи» 11:24
Дмитрий Смирнов
Москва   M361 «Фумля» 10:02
Павел Смирнов
Московська область   M375 «Звездолёт "Иван Таранов"» 10:30
Дмитрий Соловьев
Воскресенск   M390 «Performance bikers» 11:00
Павел Стримовский
Санкт-Петербург   M314 «Буксир» 08:28
Антон Сысоев
Москва   M3150 «Арбузята» 13:00
Дмитрий Талов
Москва   M3189 «КуЛьТ» 14:18
Мария Титова
Москва   M3156 «Vento2014» 13:12
Дмитрий Трофимов
Москва   M3180 «Лисица» 14:00
Елена Троянская
Москва   M3170 «Котофотики» 13:40
Алексей Тюрин
Москва   M3168 «Твёрдый знак» 13:36
Гавриил Тюхтяев
Москва   M3186 «Д"Артаньян и три мушкетера» 14:12
Ксения Тюхтяева
Москва   M3186 «Д"Артаньян и три мушкетера» 14:12
Михаил Устинов
Москва   M353 «МИФ» 09:46
Егор Хритов
Москва   M3171 «Танк» 13:42
Любовь Цветкова
Москва   M361 «Фумля» 10:02
Михаил Черняков
Москва   M346 «Mint Berry Crunch» 09:32
Юлия Чичварова
Зеленоград   M3144 «ГдеМЫ?» 12:48
Владимир Шалгунов
Москва   M3167 «ТПРУНЯ» 13:34
Павел Шаханин
Москва   M3150 «Арбузята» 13:00
Станислав Шелестов
Москва   M347 «Мушкетеры» 09:34
Егор Шелков
Санкт-Петербург   M335 «Pro`Э`банда» 09:10
Митя Шепелев
Москва   M373 «Наша команда» 10:26
Антонина Шестакова
Москва   M374 «ВоваТон» 10:28
Илья Шишкин
Нижній Новгород   M3137 «Женатики» 12:34
Татьяна Шуняева
Москва   M3125 «Zatupim Racing» 12:10
Евгений Щупов
Москва   M363 «Спасибо, что живой» 10:06
Михаил Эйдлин
Москва   M3169 «Murkena» 13:38
Сергей Юрков
Московська область   M310 «Камаз-мастер» 08:20
Валентин Юсин
Московська область   M3149 «Як-Як-Каяк» 12:58
Павел Якунин
Москва   M339 «Пристрелка» 09:18
Станислав Якутин
Москва   M3146 «3+1» 12:52
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди Теги:
M300 08:00 Авиаторы

M300

Валентина Колягина

Московська область

M301 08:02 Kr

M301

Леночка Крыгина

Москва

M302 08:04 Форрест Гамп

M302

Kirill Alexeev

Московська область

Кирилл Мачнев

Московська область

Вячеслав Баскаков

Московська область

Андрей Ефимочкин

Московська область

M303 08:06 Зависть

M303

M304 08:08 Ололо

M304

Andrej Bourgasov

Москва

МАИ , СВОИ , Encounter , beechallenge , fitnessyear2015
M305 08:10 Шаолинь
M306 08:12 Велодеры

M306

Михаил Лактюнькин

Москва

Юрий Попков

Москва

M307 08:14 Паралимпийский экспресс

M307

Сергей Глущенко

Москва

M308 08:16 Talespin Middle

M308

Александр Звягин

Москва

МФТИ , МГТУ СТАНКИН , Орудьево
M309 08:18 Белые Бобры

M309

Игорь Один

Москва

Краснознаменск , Dozor , WE , White Eagles , dzzzr , ΣWalk
M310 08:20 Камаз-мастер

M310

Георгий Брагин

Московська область

Сергей Юрков

Московська область

M312 08:24 Рубаки

M312

Александр Демидов

Московська область

Александра Демидова

Московська область

Электросталь , НИЯУ МИФИ , Мос.Технологич.Университет
M313 08:26 Саперы

M313

M314 08:28 Буксир

M314

Игорь Лисовой

Москва

Павел Стримовский

Санкт-Петербург

M315 08:30 Идущие лесом

M315

Илья Бирюков

Московська область

M316 08:32 Go Клондайк

M316

M317 08:34 КофейникИ

M317

M318 08:36 Hexaracoon

M318

Андрей Ландо

Москва

МФТИ , Яндекс
M319 09:46 Макс Кац - последняя надежда!

M319

Иннокентий Кулага

Москва

Мария Кулага

Москва

Альпклуб МЭИ
M320 08:40 Тридцатилетние

M320

M321 08:42 Апрельский фонарь

M321

РГГУ
M322 08:44 Живые буйки

M322

Дмитрий Сергеев

Москва

M324 08:48 Anighr & Co

M324

M325 08:50 СКВЕРные люди

M325

Егор Измайлов

Московська область

Алексей Гришнов

Московська область

Подольск , в сквер пойдешь?
M326 08:52 Ёлки зелёные

M326

Алексей Дуйнов

Москва

Максим Пилюгин

Москва

Елена Пилюгина

Москва

Мария Пилюгина

Москва

M327 08:54 ЭРОгейнеры

M327

Василий Воробушкин

Москва

Елена Моторина

Орел

M328 08:56 Matras Racing

M328

Ярослав Бесараб

Москва

M330 09:00 УшиЛапыХвост-Мидл

M330

Сергей Артемьев

Москва

Сергей Ильязянц

Москва

M331 09:02 Scouser

M331

Алексей Григорьев

Московська область

M332 09:04 Caravan-Oktopus

M332

Илья Гаврин

Москва

Татьяна Носкова

Москва

Андрей Скороходов

Москва

M333 09:06 Поквести!

M333

M334 09:08 Californication

M334

Станислав Жорин

Москва

M335 09:10 Pro`Э`банда

M335

Олег Беляков

Москва

Егор Шелков

Санкт-Петербург

M336 09:12 Бродяги

M336

Игорь Кошлаков

Москва

M337 09:14 Грендайзер

M337

M338 09:16 Rescue Rangers

M338

велосипед , Москва , Яндекс
M339 09:18 Пристрелка

M339

Олег Ефимов

Москва

Павел Якунин

Москва

МГУ , Л2Ш , Физфак , велосипед , Москва , Badoo
M340 09:20 Борода

M340

M342 09:24 ХимРар

M342

Юлиан Андия

Москва

Юрий Михалин

Москва

M344 09:28 Velocity

M344

Евгений Михалевский

Московська область

велосипед , РГСУ , МГТУ им. Н.Э.Баумана
M345 09:30 Тряхнуть стариной

M345

Андрюшка Иии

Московська область

Леонид Ермилов

Московська область

M346 09:32 Mint Berry Crunch

M346

Михаил Черняков

Москва

M347 09:34 Мушкетеры

M347

Ludmila Sorokina

Москва

Николай Малинин

Москва

Станислав Шелестов

Москва

M348 09:36 К и ВП

M348

Наталья Анцупова

Москва

M349 09:38 Борщ с зеленью

M349

Светлана Куликова

Московська область

Михаил Ермохин

Московська область

ТК МГТУ
M350 09:40 Добрыня Коломна
M351 09:42 Капушкин power

M351

Григорий Леонов

Московська область

M352 09:44 Горыныч

M352

M353 09:46 МИФ

M353

Михаил Устинов

Москва

M354 09:48 Ладожские

M354

Елена Павленко

Москва

M355 09:50 МЗ

M355

Александр Гайдай

Москва

M356 09:52 НЕ Купа Купыч

M356

Сергей Захаров

Московська область

Сергей Есетов

Московська область

M357 09:54 ЛиМоБаи навсегда

M357

Anton Kovalenko

Москва

Александр Кокорин

Сиктивкар

Лев Макеев

Москва

МГТУ им. Н.Э.Баумана , Мосинжпроект , Спортэлемент , технокунфу
M358 09:56 Которайдеры

M358

Дмитрий Гуцал

Москва

Анна Кондратова

Москва

велосипед , N.B.R. , Night.Bike.Ride. , NBR
M359 09:58 SotniVerst.Ru

M359

M360 10:00 GanGnamMSU

M360

МГУ , велосипед , мех-мат
M361 10:02 Фумля

M361

Дмитрий Смирнов

Москва

Любовь Цветкова

Москва

M362 10:04 Ready-Steady-Go!

M362

МГЮА им. О.Е.Кутафина , МГТУ им. Н.Э.Баумана
M363 10:06 Спасибо, что живой

M363

Алексей Зинченко

Москва

Евгений Щупов

Москва

M364 10:08 Пара братьев

M364

Михаил Лысиков

Московська область

Алексей Лысиков

Московська область

M365 10:10 Морковкин Косогор

M365

Анастасия Афанасьева

Московська область

M366 10:12 КолениВместе

M366

Надежда Русакова

Москва

M367 10:14 Ride the light

M367

M368 10:16 K2

M368

Анна Шавлакова

Інші міста Центрального ФО

Евгений Роготнев

Москва

M369 10:18 scK5Thwarx

M369

M370 10:20 Буженина

M370

M371 10:22 Йожег и Йолка
Андрей Фершалов

Санкт-Петербург

Лидия Мищенко

Москва

M372 10:24 Пчелка челка

M372

Андрей Скабелин

Москва

M373 10:26 Наша команда

M373

Митя Шепелев

Москва

M374 10:28 ВоваТон

M374

Антонина Шестакова

Москва

велосипед , Москва , Путешественники , МГТУ им. Н.Э.Баумана , ГУЗ , Гимназия №1505
M375 10:30 Звездолёт "Иван Таранов"

M375

Денис Афанасьев

Московська область

Павел Смирнов

Московська область

МАИ , велосипед , Королев
M376 10:32 Ловитопор

M376

Николай Кардашевский

Московська область

Жуковский
M377 10:34 Mary Jane Watson

M377

Петр Кузьмичев

Москва

M378 10:36 Lazy Evaluations

M378

Алексей Свешников

Москва

M379 10:38 Шизофрения на марше

M379

Stepa Rusanov

Інші міста Приволзького ФО

Николай Ковалевский

Москва

МФТИ
M380 10:40 Иди за рыбой

M380

Алексей Алипер

Москва

Ярослав Ганабов

Москва

Эрик Пилька

Москва

МГУ , Школа №192 , тушино , Биофак МГУ , Филфак МГУ
M381 10:42 ZRT

M381

Владимир Краснов

Москва

Александр Словцов

Москва

M382 10:44 Чешуя Ивана Грозного & Оседлавшие время

M382

M383 10:46 НЮНИ - 20 лет спустя

M383

M384 10:48

M384

M385 10:50 Algonquin

M385

Андрей Горобец

Москва

Александр Левин

Москва

велосипед , Москва
M386 10:52 Sportelement

M386

Владимир Шавлаков

Інші міста Центрального ФО

Илья Зайцев

Москва

Обнинск , Спортэлемент
M387 10:54 Дантист & AirBike

M387

Сердар Атаев

Московська область

M388 10:56 Брусничный прорыв

M388

Павел Ерин

Москва

Елена Волобуева

Москва

M389 10:58 Злые Техники

M389

МАТИ - РГТУ им. К.Э.Циолковского , мати
M390 11:00 Performance bikers

M390

Егор Камриков

Московська область

Петр Рудницкий

Люберцы

Дмитрий Соловьев

Воскресенск

M392 11:04 Не УПР Team

M392

Лёль Клименок

Москва

Алексей Мельников

Москва

Елена Рыбакова

Москва

M393 11:06 Magic

M393

Serg Mag

Москва

M395 11:10 m&m

M395

Mail.Ru , Birdy Magazine
M396 11:12 Пикник на МКАДе

M396

Александр Морозов

Москва

МФТИ
M397 11:14 2kolesa_middle

M397

Илья Зеликин

Москва

M398 11:16 Спейс райдерс

M398

Евгения Нелюбова

Москва

M3101 11:22 M5

M3101

Александр Запутряев

Москва

Василий Куликов

Москва

M3102 11:24 Гиперволокняные нейромонахи

M3102

Иван Климов

Москва

Антон СлучЪ

Москва

велосипед , Москва , ЦАО , СВШ им. Пинского , ГБОУ Школа 627 (бывш. 1060) , ТК Сириус
M3103 11:26 РУБИ МИТОЛ!!

M3103

Антон Волков

Москва

Константин Иванов

Москва

M3104 11:28 ВелоСталь

M3104

Андрей Баклашов

Московська область

Артур Ласков

Московська область

Андрей Винниченко

Московська область

M3105 11:30 Ничоси

M3105

Konstantin Kuzin

Москва

M3106 11:32 Жуки

M3106

Александр Я

Московська область

Ирина Лисанова

Московська область

M3107 11:34 Союз Apollo

M3107

M3108 11:36 После полуночи

M3108

M3109 11:38 Турбосрыв

M3109

Дмитрий Михеев

Московська область

Оя Грицкова

Красноярськ

M3110 11:40 Мишки из покрышки

M3110

Роман Даньшин

Москва

Андрей Сергеев

Москва

M3111 11:42 Велонафты

M3111

Alexander Chugunkin

Москва

M3112 11:44 Маленькое бесполезное войско

M3112

Олег Титов

Московська область

ТК МГТУ , МГТУ им. Н.Э.Баумана , Специальное Машиностроение , Дмитров , Фундаментальные науки
M3113 11:46 R&K

M3113

велосипед , Paragon Software
M3114 11:48 Крученые сиськи

M3114

Василий Грибков

Москва

Елена Рощупкина

Москва

M3115 11:50 DreamTeam

M3115

Анна Голубец

Москва

M3116 11:52 КБ Балашиха
Роман Пеньков

Московська область

M3119 11:58 Kleine Kinder Chuck Norris

M3119

Дима Радуга

Москва

Runlife
M3120 12:00 Квадратные колеса

M3120

Николай Гребенкин

Москва

Сергей Гребенкин

Москва

M3121 12:02 krakozyabra

M3121

M3122 12:04 Друг за друга

M3122

M3123 12:06 Кухистанцы

M3123

МГУ Геолфак , Мос.Технологич.Университет
M3124 12:08 Котэ

M3124

МИИГАиК , велосипед , САО
M3125 12:10 Zatupim Racing

M3125

Сергей Мальцев

Москва

Евгений Пронин

Москва

Татьяна Шуняева

Москва

M3126 12:12 Ваком и джениус

M3126

МГУ , Лицей №1533 , мех-мат
M3128 12:16 Я и мой друг

M3128

Николай Сильницкий

Москва

M3129 12:18 OXYJET

M3129

МГТУ СТАНКИН , Бескуда навсегда! , РГМУ
M3131 12:22 ППД

M3131

Алексей Борисов

Москва

Иван Иванов

Москва

Дмитрий Петухов

Москва

M3132 12:24 Веселые зебры

M3132

M3133 12:26 Opencycle

M3133

Мария Поль

Москва

M3134 12:28 No name

M3134

Katerina Khrabrykh

Санкт-Петербург

M3136 12:32 Вежливые Люди

M3136

велосипед , Москва , МГТУ им. Н.Э.Баумана , Специальное Машиностроение , веломаркус , ЦАО
M3137 12:34 Женатики
Елена Мусихина

Нижній Новгород

Илья Шишкин

Нижній Новгород

M3140 12:40 Mamihlapinatapai

M3140

Москва , МГТУ им. Н.Э.Баумана , Санкт-Петербург , Смольный , 179 , СПбГУ
M3142 12:44 Москва-Коломна

M3142

Марина Дунаева

Москва

M3143 12:46 soft kitty

M3143

МГУ , МАИ
M3144 12:48 ГдеМЫ?

M3144

Юлия Чичварова

Зеленоград

M3145 12:50 Витамины

M3145

Светлана Михайлова

Москва

M3146 12:52 3+1

M3146

Дмитрий Курбасов

Москва

Юрий Назаров

Москва

Станислав Якутин

Москва

M3147 12:54 Северные олени

M3147

МАИ , Москва , Красногорск , ГосНИИАС
M3149 12:58 Як-Як-Каяк

M3149

Илья Зеленин

Московська область

Иван Рыгаев

Москва

Валентин Юсин

Московська область

M3150 13:00 Арбузята

M3150

Анна Никитина

Москва

Антон Сысоев

Москва

Павел Шаханин

Москва

МАИ , ЮНИУМ
M3152 13:04 Бешеные Осьминоги

M3152

Роман Борисов

Москва

Алексей Козин

Москва

Михаил Семенов

Москва

M3153 13:06 Улороты Поси

M3153

Сергей Мельник

Москва

Марина Перкус

Москва

Александр Пискарёв

Москва

M3154 13:08 Радостные ёжики

M3154

МГУ , Гимназия №1514 , Москва , НИЯУ МИФИ
M3155 13:10 Пуценков

M3155

Vladimir Putsenkov

Москва

M3156 13:12 Vento2014

M3156

Мария Титова

Москва

M3157 13:14 Альбатрос

M3157

Анатолий Волгапкин

Москва

Иван Епишенков

Москва

Роман Комаров

Москва

Студенты
M3158 13:16 Китай давай!

M3158

Татьяна Новикова

Московська область

M3159 13:18 Перекатиполе

M3159

M3160 13:20 Карманные хомячки

M3160

Татьяна Оболкина

Москва

Александр Писарев

Москва

M3161 13:22 O-la-la!

M3161

Татьяна Галинова

Москва

M3162 13:24 Сверхлогичный наномозг-2

M3162

Анастасия Веревкина

Москва

M3163 13:26 Беспечный Ангел

M3163

Гимназия №1514 , Москва
M3164 13:28 Next

M3164

M3165 13:30 ЗА Печеньки!

M3165

Алексей Кулешин

Москва

M3167 13:34 ТПРУНЯ

M3167

Владимир Шалгунов

Москва

M3168 13:36 Твёрдый знак

M3168

Степан Пивоваров

Москва

Алексей Тюрин

Москва

M3169 13:38 Murkena

M3169

Ильдар Зиятдинов

Москва

Михаил Эйдлин

Москва

M3170 13:40 Котофотики

M3170

Денис Кудрявцев

Москва

Елена Троянская

Москва

M3171 13:42 Танк

M3171