Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Aleksey Stolyarov
Москва   961 «Гироскоп» 10:02
Лев Барбаков
Москва   9170 «Хитрый Лев» 13:40
Ксения Белова
Москва   965 «Ещё не придумали» 10:10
Наталия Борисова
Москва   975 «Гуру Пикапа» 10:30
Юлия Гайдукевич
Москва   970 «Треть половинки пряника» 10:20
Юлия Емельянова
Москва   967 «А мы в оранжевых футболках!» 10:14
Ольга Замятина
Москва   990 «Шуршунчики» 11:00
Анастасия Кувшинова
Санкт-Петербург   965 «Ещё не придумали» 10:10
Дарья Купаева
Москва   964 «Дарья и короеды» 10:08
Елена Лосева
Москва   960 «Полужесть» 10:00
Дарья Майорова
Москва   990 «Шуршунчики» 11:00
Владимир Малков
Санкт-Петербург   9105 «Дрррррр» 11:30
Владимир Мосяйкин
Москва   995 «Атланты, вы куда?!» 11:10
Маша Муралева
Москва   9150 «Мармеладки» 13:00
Алёна Севастьянова
Санкт-Петербург   962 «Львёнка-Алёнка» 10:04
Ирина Севастьянова
Санкт-Петербург   962 «Львёнка-Алёнка» 10:04
Мария Федорова
Санкт-Петербург   991 «Хась» 11:02
Екатерина Ховаева
Москва   990 «Шуршунчики» 11:00
Ольга Шабад
Москва   966 «Корица без смысла» 10:12
Дмитрий Шачнев
Москва   965 «Ещё не придумали» 10:10
Павел Алексахин
Москва   9120 «ПашАня» 12:00
Александр Горлов
Москва   965 «Ещё не придумали» 10:10
Маргарита Красносельская
Москва   963 «Хым» 10:06
Александра Харламова
Москва   995 «Атланты, вы куда?!» 11:10
Евгений Хинко
Москва   995 «Атланты, вы куда?!» 11:10
Елизавета Беляева
Москва   975 «Гуру Пикапа» 10:30
Анна Власова
Москва   9120 «ПашАня» 12:00
Юлия Волостных
Москва   968 «Пираты» 10:16
Павел Ицхакин
Москва   968 «Пираты» 10:16
Валентина Ицхакина
Москва   968 «Пираты» 10:16
Наташа Кувыркина
Москва   9150 «Мармеладки» 13:00
Александра Лахметкина
Москва   975 «Гуру Пикапа» 10:30
Надежда Нечаева
Папкемуке   961 «Гироскоп» 10:02
Дарья Пилипюк
Москва   964 «Дарья и короеды» 10:08
Екатерина Порутчик
Москва   975 «Гуру Пикапа» 10:30
Роман Ронзин
Москва   968 «Пираты» 10:16
Александр Смирнов
Москва   967 «А мы в оранжевых футболках!» 10:14
Леонид Фишкис
Москва   963 «Хым» 10:06
Дмитрий Щепетов
Москва   964 «Дарья и короеды» 10:08
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди Теги:
960 10:00 Полужесть

960

961 10:02 Гироскоп

961

Aleksey Stolyarov

Москва

Надежда Нечаева

Папкемуке

СХ
962 10:04 Львёнка-Алёнка

962

Алёна Севастьянова

Санкт-Петербург

Ирина Севастьянова

Санкт-Петербург

Большой Львиный Прайд
963 10:06 Хым

963

Леонид Фишкис

Москва

964 10:08 Дарья и короеды

964

Дарья Пилипюк

Москва

Дмитрий Щепетов

Москва

ЛЭШ
965 10:10 Ещё не придумали

965

самокат
966 10:12 Корица без смысла

966

Ольга Шабад

Москва

Школа №192 , ШЮФ , самокат
967 10:14 А мы в оранжевых футболках!

967

Александр Смирнов

Москва

968 10:16 Пираты

968

Юлия Волостных

Москва

Павел Ицхакин

Москва

Валентина Ицхакина

Москва

Роман Ронзин

Москва

МГТУ им. Н.Э.Баумана , самокат , Москва
970 10:20 Треть половинки пряника

970

гхд , СХ
975 10:30 Гуру Пикапа

975

Елизавета Беляева

Москва

Александра Лахметкина

Москва

Екатерина Порутчик

Москва

990 11:00 Шуршунчики

990

самокат , ролевые игры
991 11:02 Хась

991

Мария Федорова

Санкт-Петербург

995 11:10 Атланты, вы куда?!

995

МГУ , Школа №179 , самокат , Москва , мех-мат
9105 11:30 Дрррррр

9105

Владимир Малков

Санкт-Петербург

СПбГПУ , ФМЛ 30 , Санкт-Петербург
9120 12:00 ПашАня

9120

Анна Власова

Москва

МИИГАиК , самокат , Москва , ЧГК
9150 13:00 Мармеладки

9150

Наташа Кувыркина

Москва

9170 13:40 Хитрый Лев

9170

самокат