Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Anna Berezina
Москва   P622 «никуда не торопимся» 08:44
Anna Ermachkova
Москва   P6106 «Апостол» 11:32
maha lu
Москва   P690 «Интерлиньяж» 11:00
Olga Novokreschenova
Москва   P632 «Мюмзики» 09:04
Pavel Tulupov
Москва   P649 «Мы не сеем» 09:38
Владимир Балуха
Москва   P6108 «Кракадиллы из Кадиллы» 11:36
Наталия Белова
Москва   P606 «Танчик и Варанчик» 08:12
Дина Бигалиева
Москва   P6108 «Кракадиллы из Кадиллы» 11:36
Сергей Бондарев
Москва   P6107 «Retro Ride» 11:34
Сергей Вальковский
Москва   P633 «Seen A Lot» 09:06
Наталия Варгулёва
Москва   P631 «Dudes Wagon» 09:02
Ольга Васильева
Москва   P6107 «Retro Ride» 11:34
Анастасия Волобуева
Москва   P602 «АК МЭИ» 08:04
Александр Воронов
Москва   P604 «Kon-Tea-Ki катает трататаэдр» 08:08
Пётр «Пит» Вязовецкий
Москва   P690 «Интерлиньяж» 11:00
Алексей Герасимов
Московська область   P603 «Hamsters» 08:06
Владимир Гуровиц
Москва   P624 «Мимимишки» 08:48
Дарья Дмитриева
Москва   P692 «Синий свет и кофеин» 11:04
Полина Ерохина
Москва   P6107 «Retro Ride» 11:34
Артём Захаров
Москва   P610 «Упырка Team» 08:20
Анатолий Зуев
Москва   P629 «36килограмм» 08:58
Денис Иванов
Москва   P642 «Броневичок» 09:24
Олег Игнатьев
Московська область   P627 «Ма3шки+» 08:54
Павел Касарин
Московська область   P608 «Восточный Экспресс» 08:16
Владимир Коровин
Москва   P618 «A.D.I.D.A.S.» 08:36
Евгения Костенко
Москва   P648 «ПрофиТролли» 09:36
Павел Кузнецов
Москва   P612 «Черный Бульдозер» 08:24
Роман Кулихин
Москва   P678 «Лентяи» 10:36
Павел Маврин
Санкт-Петербург   P624 «Мимимишки» 08:48
Игорь Манжай
Москва   P602 «АК МЭИ» 08:04
Татьяна Метлова
Москва   P619 «СкунсЁж» 08:38
Надежда Минкина
Москва   P603 «Hamsters» 08:06
Вадим Назаров
Москва   P602 «АК МЭИ» 08:04
Мария Никитина
Москва   P677 «Дети Йети» 10:34
Мария Ощепкова
Москва   P618 «A.D.I.D.A.S.» 08:36
Кирилл Поляков
Москва   P6108 «Кракадиллы из Кадиллы» 11:36
Светлана Попова
Москва   P638 «Следопыт» 09:16
Наташа Родионова
Москва   P680 «Veto» 10:40
Рита Саблина
Москва   P624 «Мимимишки» 08:48
Полина Сафонова
Москва   P649 «Мы не сеем» 09:38
Татьяна Сергеева
Москва   P643 «Веселые сурки» 09:26
Юрий Середа
Московська область   P634 «Юрин и Ниночкин» 09:08
Андрей Сецко
Москва   P603 «Hamsters» 08:06
Андрей Станкевич
Санкт-Петербург   P645 «Ёжики Хрюшечки» 09:30
Егор Тисеев
Москва   P610 «Упырка Team» 08:20
Марина Томина
Москва   P640 «Учим историю» 09:20
Александр Туркин
Москва   P631 «Dudes Wagon» 09:02
Анастасия Успенская
Москва   P605 «Бес фанатизма» 08:10
Максим Ушаков
Москва   P645 «Ёжики Хрюшечки» 09:30
Евгений Храмов
Москва   P613 «Серебряный Лев» 08:26
Михаил Чайкун
Москва   P604 «Kon-Tea-Ki катает трататаэдр» 08:08
Василий Черемисов
Москва   P649 «Мы не сеем» 09:38
Роман Шаповалов
Москва   P604 «Kon-Tea-Ki катает трататаэдр» 08:08
Мария Шурочкова
Москва   P626 «Волга-Волга» 08:52
Ася Эмбаухова
Москва   P636 «Ух и Ко» 09:12
Павел Ющенко
Московська область   P624 «Мимимишки» 08:48
Андрей Андреев
Москва   P614 «Три толстяка» 08:28
Дмитрий Балясников
Московська область   P625 «Пешком не ходим» 08:50
Владимир Белинский
Москва   P614 «Три толстяка» 08:28
Василий Белохин
Москва   P621 «КН» 08:42
Виктор Бойков
Раменское   P616 «Быдло из Московской области» 08:32
Дмитрий Важенин
Москва   P637 «Отдел демотивации» 09:14
Антон Вахтин
Москва   P654 «Трудовые резервы» 09:48
Наталия Ганкевич
Москва   P651 «Доктор и К*» 09:42
Ольга Гаркушина
Москва   P6109 «26 апреля» 11:38
Надежда Герасимова
Москва   P677 «Дети Йети» 10:34
Илья Грибов
Москва   P631 «Dudes Wagon» 09:02
Сергей Еропкин
Москва   P664 «Мытый слон» 10:08
Дарья Журавлева
Московська область   P603 «Hamsters» 08:06
Александра Захарова
Москва   P610 «Упырка Team» 08:20
Марьяна Зборовская
Москва   P612 «Черный Бульдозер» 08:24
Артём Зурнаджиев
Москва   P601 «DriverLinePro» 08:02
Владимир Кононов
Москва   P604 «Kon-Tea-Ki катает трататаэдр» 08:08
Дмитрий Коровин
Московська область   P618 «A.D.I.D.A.S.» 08:36
Константин Костромин
Москва   P635 «Весенние дятлы» 09:10
Дмитрий Курицын
Москва   P691 «Оранжевая Ворона» 11:02
Роман Левченко
Москва   P613 «Серебряный Лев» 08:26
Павел Лубков
Москва   P612 «Черный Бульдозер» 08:24
Ольга Маламуд
Москва   P610 «Упырка Team» 08:20
Елена Малышева
Москва   P630 «Антикайнен» 09:00
Вячеслав Межов
Москва   P620 «iTeam на выезде» 08:40
Дмитрий Метлов
Москва   P619 «СкунсЁж» 08:38
Петр Митричев
Москва   P645 «Ёжики Хрюшечки» 09:30
Михаил Панкин
Московська область   P660 «Страх и ненависть в замкадье» 10:00
Андрей Петин
Москва   P616 «Быдло из Московской области» 08:32
Александр Попов
Москва   P638 «Следопыт» 09:16
Сергей Поромов
Санкт-Петербург   P645 «Ёжики Хрюшечки» 09:30
Анатолий Северин
Москва   P620 «iTeam на выезде» 08:40
Кирилл Теймуразов
Москва   P628 «АМТ» 08:56
Нателла Уварова
Москва   P623 «УГаР» 08:46
Никита Успенский
Москва   P644 «Барбусы» 09:28
Валерий Шунков
Москва   P649 «Мы не сеем» 09:38
Oleg Novokreschenov
Москва   P632 «Мюмзики» 09:04
Лукина Анастасия
Москва   P663 «Чебурашки» 10:06
Вера Бабенко
Москва   P647 «Панда-команда» 09:34
Роман Бондаренко
Москва   P630 «Антикайнен» 09:00
Роман Борисов
Москва   P651 «Доктор и К*» 09:42
Марина Бородавкина
Москва   P661 «Мичурин и Вернадский» 10:02
Никита Быховский
Москва   P626 «Волга-Волга» 08:52
Ольга Варгас
Москва   P637 «Отдел демотивации» 09:14
Мария Винокурова
Москва   P647 «Панда-команда» 09:34
Дмитрий Вихорев
Санкт-Петербург   P612 «Черный Бульдозер» 08:24
Николай Гаркушин
Москва   P677 «Дети Йети» 10:34
Елизавета Горбачёва
Москва   P6110 «А гулять?» 11:40
Денис Григорьев
Московська область   P618 «A.D.I.D.A.S.» 08:36
Дмитрий Гудовских
Москва   P652 «Шоколадные Бобры» 09:44
Наталья Гуцко
Москва   P625 «Пешком не ходим» 08:50
Максим Давыдов
Москва   P626 «Волга-Волга» 08:52
Елена Двойченкова
Москва   P6109 «26 апреля» 11:38
Юля Дмитриева
Москва   P692 «Синий свет и кофеин» 11:04
Михаил Дмитриевский
Москва   P661 «Мичурин и Вернадский» 10:02
Вадим Домнин
Москва   P651 «Доктор и К*» 09:42
Наталья Егорова
Москва   P614 «Три толстяка» 08:28
Евгений Епифанов
Москва   P633 «Seen A Lot» 09:06
Максим Еремеев
Москва   P643 «Веселые сурки» 09:26
Владимир Жигалин
Москва   P652 «Шоколадные Бобры» 09:44
Евгения К.
Москва   P691 «Оранжевая Ворона» 11:02
Алексей Камаренко
Москва   P614 «Три толстяка» 08:28
Ольга Касарина
Москва   P608 «Восточный Экспресс» 08:16
Алексей Касьяник
Москва   P601 «DriverLinePro» 08:02
Павел Киселев
Москва   P661 «Мичурин и Вернадский» 10:02
Алена Кислицина
Москва   P602 «АК МЭИ» 08:04
Андрей Козин
Москва   P678 «Лентяи» 10:36
Игорь Кокухин
Москва   P664 «Мытый слон» 10:08
Андрей Колчевников
Москва   P620 «iTeam на выезде» 08:40
Алексей Кондратьев
Москва   P619 «СкунсЁж» 08:38
Алексей Костылёв
Москва   P605 «Бес фанатизма» 08:10
Валентина Кочергина
Москва   P623 «УГаР» 08:46
Любовь Кузнецова
Москва   P6109 «26 апреля» 11:38
Олеся Кузнецова
Москва   P678 «Лентяи» 10:36
Михаил Леонов
Коломна   P616 «Быдло из Московской области» 08:32
Анна Лумельская
Москва   P690 «Интерлиньяж» 11:00
Вячеслав Лумельский
Москва   P690 «Интерлиньяж» 11:00
Семен Лушагин
Московська область   P608 «Восточный Экспресс» 08:16
Екатерина Макарова
Москва   P600 «400кг» 08:00
Мария Макарова
Москва   P600 «400кг» 08:00
Сергей Маков
Москва   P635 «Весенние дятлы» 09:10
Ярослав Малышев
Москва   P630 «Антикайнен» 09:00
Евгений Маталасов
Москва   P606 «Танчик и Варанчик» 08:12
Варвара Митрофанова
Москва   P601 «DriverLinePro» 08:02
Сергей Немытов
Москва   P625 «Пешком не ходим» 08:50
Дмитрий Нужденов
Москва   P692 «Синий свет и кофеин» 11:04
Иван Орлов
Москва   P619 «СкунсЁж» 08:38
Александр Паволоцкий
Москва   P621 «КН» 08:42
Виктория Писаренко
Москва   P638 «Следопыт» 09:16
Михаил Погодин
Москва   P631 «Dudes Wagon» 09:02
София Подобедова
Москва   P633 «Seen A Lot» 09:06
Анна Позняк
Москва   P680 «Veto» 10:40
Дмитрий Позняк
Москва   P680 «Veto» 10:40
Леонид Ровный
Москва   P613 «Серебряный Лев» 08:26
Шоди Салиев
Москва   P633 «Seen A Lot» 09:06
Галина Самойлова
Москва   P663 «Чебурашки» 10:06
Николай Самохин
Москва   P648 «ПрофиТролли» 09:36
Микаэл Саргсян
Москва   P636 «Ух и Ко» 09:12
Екатерина Сафронова
Москва   P692 «Синий свет и кофеин» 11:04
Нина Середа
Москва   P634 «Юрин и Ниночкин» 09:08
Александр Смакотин
Москва   P606 «Танчик и Варанчик» 08:12
Евгения Сметанина
Москва   P651 «Доктор и К*» 09:42
Елена Смирнова
Москва   P644 «Барбусы» 09:28
Дарья Строганова
Москва   P678 «Лентяи» 10:36
Алексей Сударенко
Москва   P627 «Ма3шки+» 08:54
Павел Т.
Москва   P691 «Оранжевая Ворона» 11:02
Максим Томин
Москва   P640 «Учим историю» 09:20
Степан Трифонов
Москва   P652 «Шоколадные Бобры» 09:44
Филл Трифонов
Москва   P652 «Шоколадные Бобры» 09:44
Дмитрий Михайлович Туголуков
Москва   P6110 «А гулять?» 11:40
Ирина Туголукова
Москва   P6110 «А гулять?» 11:40
Олег Ульянов
Москва   P622 «никуда не торопимся» 08:44
Владимир Успенский
Москва   P605 «Бес фанатизма» 08:10
Кирилл Успенский
Москва   P644 «Барбусы» 09:28
Роман Фомин
Москва   P601 «DriverLinePro» 08:02
Игорь Хорошилов
Москва   P636 «Ух и Ко» 09:12
Нина Хорошилова
Москва   P636 «Ух и Ко» 09:12
Вера Храмова
Москва   P613 «Серебряный Лев» 08:26
Анна Ш.
Москва   P691 «Оранжевая Ворона» 11:02
Андрей Шуркин
Москва   P6109 «26 апреля» 11:38
Дмитрий Шустов
Москва   P680 «Veto» 10:40
Светлана Юшкова
Москва   P647 «Панда-команда» 09:34
Александр Янкин
Москва   P643 «Веселые сурки» 09:26
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди Теги:
P600 08:00 400кг

P600

Екатерина Макарова

Москва

Мария Макарова

Москва

P601 08:02 DriverLinePro

P601

Алексей Касьяник

Москва

Варвара Митрофанова

Москва

Роман Фомин

Москва

P602 08:04 АК МЭИ

P602

Алена Кислицина

Москва

МГТУ им. Н.Э.Баумана , МГУ , Альпклуб МЭИ
P603 08:06 Hamsters

P603

Алексей Герасимов

Московська область

Дарья Журавлева

Московська область

P604 08:08 Kon-Tea-Ki катает трататаэдр

P604

tratata , МГУ , Intel , ВМК , мех-мат , Следопыт , Формула ОТ
P605 08:10 Бес фанатизма

P605

Алексей Костылёв

Москва

Владимир Успенский

Москва

P606 08:12 Танчик и Варанчик

P606

Евгений Маталасов

Москва

Александр Смакотин

Москва

P608 08:16 Восточный Экспресс

P608

Павел Касарин

Московська область

Ольга Касарина

Москва

Семен Лушагин

Московська область

P610 08:20 Упырка Team

P610

МГТУ им. Н.Э.Баумана , МГУ , НИУ ВШЭ , DaIGR
P612 08:24 Черный Бульдозер

P612

Дмитрий Вихорев

Санкт-Петербург

P613 08:26 Серебряный Лев

P613

Леонид Ровный

Москва

Вера Храмова

Москва

P614 08:28 Три толстяка

P614

Наталья Егорова

Москва

Алексей Камаренко

Москва

P616 08:32 Быдло из Московской области

P616

Виктор Бойков

Раменское

Михаил Леонов

Коломна

ГУУ , НИЯУ МИФИ , Коломенское ПТУ , Следопыт , Формула ОТ , ЧГК
P618 08:36 A.D.I.D.A.S.

P618

Дмитрий Коровин

Московська область

Денис Григорьев

Московська область

P619 08:38 СкунсЁж

P619

Алексей Кондратьев

Москва

Иван Орлов

Москва

P620 08:40 iTeam на выезде

P620

Андрей Колчевников

Москва

P621 08:42 КН

P621

Александр Паволоцкий

Москва

P622 08:44 никуда не торопимся

P622

Anna Berezina

Москва

Олег Ульянов

Москва

P623 08:46 УГаР

P623

Валентина Кочергина

Москва

P624 08:48 Мимимишки

P624

Павел Маврин

Санкт-Петербург

Павел Ющенко

Московська область

МГУ , НИУ ИТМО , ЛКШ
P625 08:50 Пешком не ходим

P625

Дмитрий Балясников

Московська область

Наталья Гуцко

Москва

Сергей Немытов

Москва

P626 08:52 Волга-Волга

P626

Никита Быховский

Москва

Максим Давыдов

Москва

P627 08:54 Ма3шки+

P627

Олег Игнатьев

Московська область

Алексей Сударенко

Москва

МГУ , Москва , Черноголовка , геофак , Физфак
P628 08:56 АМТ

P628

P629 08:58 36килограмм

P629

P630 09:00 Антикайнен

P630

Роман Бондаренко

Москва

Ярослав Малышев

Москва

P631 09:02 Dudes Wagon

P631

Илья Грибов

Москва

Михаил Погодин

Москва

Не те дроиды , СХ
P632 09:04 Мюмзики

P632

Olga Novokreschenova

Москва

Oleg Novokreschenov

Москва

P633 09:06 Seen A Lot

P633

Евгений Епифанов

Москва

София Подобедова

Москва

Шоди Салиев

Москва

P634 09:08 Юрин и Ниночкин

P634

Юрий Середа

Московська область

Нина Середа

Москва

P635 09:10 Весенние дятлы

P635

Сергей Маков

Москва

P636 09:12 Ух и Ко

P636

Микаэл Саргсян

Москва

Игорь Хорошилов

Москва

Нина Хорошилова

Москва

P637 09:14 Отдел демотивации

P637

Ольга Варгас

Москва

P638 09:16 Следопыт

P638

Виктория Писаренко

Москва

МФТИ , СГАУ , Москва , РКР , Следопыт
P640 09:20 Учим историю

P640

Максим Томин

Москва

P642 09:24 Броневичок
P643 09:26 Веселые сурки

P643

Максим Еремеев

Москва

Александр Янкин

Москва

P644 09:28 Барбусы

P644

Елена Смирнова

Москва

Кирилл Успенский

Москва

МАИ , НИУ ВШЭ , РУДН
P645 09:30 Ёжики Хрюшечки

P645

Андрей Станкевич

Санкт-Петербург

Сергей Поромов

Санкт-Петербург

МГУ , НИУ ИТМО , ЛКШ , Google , Яндекс
P647 09:34 Панда-команда

P647

Вера Бабенко

Москва

Мария Винокурова

Москва

Светлана Юшкова

Москва

wwf , НИУ ВШЭ , Москва , Психология , Dozor , панда , шляпа
P648 09:36 ПрофиТролли

P648

Николай Самохин

Москва

МГУ , НИЯУ МИФИ , ФРЯЗИНО , Яндекс , ВМК
P649 09:38 Мы не сеем

P649

СХ , ЧГК
P651 09:42 Доктор и К*

P651

Роман Борисов

Москва

Вадим Домнин

Москва

Евгения Сметанина

Москва

P652 09:44 Шоколадные Бобры

P652

Дмитрий Гудовских

Москва

Владимир Жигалин

Москва

Степан Трифонов

Москва

Филл Трифонов

Москва

P654 09:48 Трудовые резервы

P654

P660 10:00 Страх и ненависть в замкадье

P660

Михаил Панкин

Московська область

P661 10:02 Мичурин и Вернадский

P661

Марина Бородавкина

Москва

Михаил Дмитриевский

Москва

Павел Киселев

Москва

P663 10:06 Чебурашки

P663

Лукина Анастасия

Москва

Галина Самойлова

Москва

P664 10:08 Мытый слон

P664

Игорь Кокухин

Москва

МГИМО , Москва
P677 10:34 Дети Йети

P677

Николай Гаркушин

Москва

P678 10:36 Лентяи

P678

Андрей Козин

Москва

Олеся Кузнецова

Москва

Дарья Строганова

Москва

P680 10:40 Veto

P680

Анна Позняк

Москва

Дмитрий Позняк

Москва

Дмитрий Шустов

Москва

P690 11:00 Интерлиньяж

P690

maha lu

Москва

Анна Лумельская

Москва

Вячеслав Лумельский

Москва

Мычичи , МГУ , Москва
P691 11:02 Оранжевая Ворона

P691

Евгения К.

Москва

Павел Т.

Москва

Анна Ш.

Москва

P692 11:04 Синий свет и кофеин

P692

Юля Дмитриева

Москва

Дмитрий Нужденов

Москва

Екатерина Сафронова

Москва

P6100 11:20 Karlssonчики

P6100

P6106 11:32 Апостол

P6106

Anna Ermachkova

Москва

P6107 11:34 Retro Ride

P6107

Friends , Retro Ride
P6108 11:36 Кракадиллы из Кадиллы

P6108

P6109 11:38 26 апреля

P6109

Елена Двойченкова

Москва

Любовь Кузнецова

Москва

Андрей Шуркин

Москва

СХ
P6110 11:40 А гулять?

P6110

Елизавета Горбачёва

Москва

Дмитрий Михайлович Туголуков

Москва

Ирина Туголукова

Москва