Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Vlada Baturina
Москва   265 «3 плюс 1» 10:10
Cyril Bogolyubov
Москва   215 «Внезапно» 08:30
Dmitry Novikov
Москва   248 «Промосквитет» 09:36
Denis Semenenko
Московська область   248 «Промосквитет» 09:36
Вероника Абрамова
Москва   252 «Трололо» 09:44
Виктория Аганина
Єкатеринбург   212 «Belka» 08:24
Наталия Алешина
Москва   230 «Ушастые Роботы» 09:00
Лида Антоненко
Москва   221 «Кур Куль» 08:42
Виктория Арсентьева
Москва   267 «Три Зойта» 10:14
Акмал Артыков
Москва   246 «Let's always be stupid — forever!» 09:32
Елена Безлепкина
Москва   218 «Белая госпожа и Ко» 08:36
Александр Бидерман
Московська область   260 «Феникс» 10:00
Андрей Бринько
Москва   249 «ДШ!-Атлант» 09:38
Юра Бронников
Москва   229 «броуновское движение» 08:58
Екатерина Гандарина
Москва   263 «mon ami» 10:06
Екатерина Генералова
Москва   266 «Приблудыши» 10:12
Ринат Гиматов
Москва   245 «Членистоногие ОрангутанГЫ» 09:30
Дмитрий Глаголев
Москва   2105 «находчивые крабы» 11:30
Анастасия Долженко
Москва   255 «Знатные метёлки» 09:50
Андрей Зуев
Москва   216 «БэВэПэ» 08:32
Екатерина Козловцева
Москва   251 «Котовасия» 09:42
Саша Комарова
Москва   206 «Магистры» 08:12
Александр Копелевич
Санкт-Петербург   237 «От рассвета до Просвета» 09:14
Ольга Кривонос
Москва   201 «Опасайтесь подделок!» 08:02
Анна Кулибабина
Москва   239 «Северный ветер» 09:18
Наталья Лактюшкина
Московська область   200 «Вопреки здравому смыслу» 08:00
Алексей Лохматиков
Москва   220 «Мотыжники» 08:40
Евгений Мартынов
Москва   234 «Летучий Голландец» 09:08
Роман Мартынов
Москва   219 «Новая Надежда» 08:38
Дмитрий Мишин
Москва   204 «Балась» 08:08
Игорь Наумов
Москва   259 «НеВеРьХуДо» 09:58
Михаил Никонов
Москва   224 «www.rogainer.ru» 08:48
Евгений Носов
Курськ   249 «ДШ!-Атлант» 09:38
Виктория Оздоба
Московська область   258 «МГСУ» 09:56
Дарья Орлова
Москва   290 «Факел» 11:00
Константин Павлов
Москва   246 «Let's always be stupid — forever!» 09:32
Варвара Пак
Інші міста Приволзького ФО   263 «mon ami» 10:06
Наталья Пирогова
Москва   227 «ПиФир» 08:54
Андрей Питушкин
Москва   201 «Опасайтесь подделок!» 08:02
Кирилл Попков
Москва   220 «Мотыжники» 08:40
Никита Пустовойтов
Москва   232 «Странники» 09:04
Аника Раводина
Москва   251 «Котовасия» 09:42
Георгий Разумов
Москва   217 «Жахни Гвоздь!» 08:34
Елена Рахматуллина
Москва   247 «Solar» 09:34
Александра Свиридова
Москва   226 «Ёжики в тумане» 08:52
Тарас Симанив
Московська область   203 «Битцевский панк» 08:06
Светлана Субботина
Москва   224 «www.rogainer.ru» 08:48
Михаил Сугробов
Москва   252 «Трололо» 09:44
Катя Усачева
Москва   248 «Промосквитет» 09:36
Дарья Федорова
Москва   241 «Клинический случай» 09:22
Ирина Федорова
Санкт-Петербург   274 «Anti anti» 10:28
Юлия Федорова
Санкт-Петербург   274 «Anti anti» 10:28
Юрий Хромов
Москва   215 «Внезапно» 08:30
Тимур Хуснутдинов
Москва   245 «Членистоногие ОрангутанГЫ» 09:30
Сергей Шабалов
Москва   228 «Доставщик и улитки» 08:56
Алексей Шевелёв
Москва   257 «Удача на удаче» 09:54
Кирилл Бурмистров
Москва   208 «Бескомандный» 08:16
Василий Герасимов
Москва   236 «Бубусины» 09:12
Дмитрий Дагаев
Москва   238 «Мастера игры» 09:16
Артём Двинянинов
Москва   222 «A14» 08:44
Александр Дородных
Москва   246 «Let's always be stupid — forever!» 09:32
Карина Емельянова
Москва   277 «Пингвины» 10:34
Андрей Жердер
Санкт-Петербург   237 «От рассвета до Просвета» 09:14
Дмитрий Житлухин
Москва   232 «Странники» 09:04
Елена Жуковская
Москва   215 «Внезапно» 08:30
Илья Зотов
Москва   214 «Пробегись!» 08:28
Морозов Илья
Москва   2105 «находчивые крабы» 11:30
Тимур Канчурин
Московська область   223 «ЭП20-012» 08:46
Павел Карагин
Санкт-Петербург   207 «Две столицы» 08:14
Валерия Ковалева
Московська область   200 «Вопреки здравому смыслу» 08:00
Михаил Кольцов
Москва   244 «МишАня» 09:28
Андрей Костюк
Москва   205 «отцы и дети» 08:10
Игорь Кривонос
Москва   201 «Опасайтесь подделок!» 08:02
Александр Крупенко
Москва   262 «Фимки и Брэйн» 10:04
Наталия Кулышева
Москва   236 «Бубусины» 09:12
Михаил Куренков
Москва   250 «МАФАКА» 09:40
Елена Лабунская
Москва   239 «Северный ветер» 09:18
Александра Маркарова
Москва   233 «Самородки» 09:06
Алексей Машинистов
Москва   269 «Оля и Леша» 10:18
Анна Меркулова
Москва   243 «Городская кошЪка» 09:26
Александра Милакина
Москва   255 «Знатные метёлки» 09:50
Станислав Миронович
Москва   210 «ГТО» 08:20
Маша Мышенкова
Москва   270 «Весенние Машки» 10:20
Алексей Панферов
Москва   240 «Полный импеданс» 09:20
Рома Рахматуллин
Москва   247 «Solar» 09:34
Елизавета Романова
Москва   2105 «находчивые крабы» 11:30
Алексей Сапрыкин
Москва   254 «Шнурки» 09:48
Смирнов Сергей
Москва   233 «Самородки» 09:06
Наталия Смирнова
Москва   228 «Доставщик и улитки» 08:56
Дарья Смолянова
Москва   231 «Lynx» 09:02
Анастасия Соболева
Москва   268 «Боевые попугаи» 10:16
Олег Сорокин
Москва   256 «Typical Queer Зелёной Двери» 09:52
Сергей Степанов
Москва   273 «Лили лапушка и Марш сладенький» 10:26
Сергей Шелухин
Москва   261 «Жующие ленивцы» 10:02
Любовь Щевьёва
Москва   276 «Чебурешка» 10:32
Ринат Яминов
Москва   211 «Супербизоны» 08:22
Маша Ященко
Москва   270 «Весенние Машки» 10:20
Динара Абрярова
Москва   217 «Жахни Гвоздь!» 08:34
Светлана Акимкина
Москва   207 «Две столицы» 08:14
Мокосеев Александр
Москва   255 «Знатные метёлки» 09:50
Александр Алешин
Москва   230 «Ушастые Роботы» 09:00
Максим Баранов
Москва   268 «Боевые попугаи» 10:16
Дарья Батова
Москва   266 «Приблудыши» 10:12
Анна Бойко
Москва   244 «МишАня» 09:28
Николай Бортников
Москва   259 «НеВеРьХуДо» 09:58
Степан Ванин
Москва   234 «Летучий Голландец» 09:08
Анна Введенская
Москва   241 «Клинический случай» 09:22
Андрей Введенский
Москва   231 «Lynx» 09:02
Елена Гоманова
Москва   266 «Приблудыши» 10:12
Шурик Горбунов
Москва   265 «3 плюс 1» 10:10
Светлана Городничева
Москва   216 «БэВэПэ» 08:32
Екатерина Городянская
Москва   261 «Жующие ленивцы» 10:02
Тима Горчаков
Москва   235 «Чапельник» 09:10
Дмитрий Грибанов
Москва   262 «Фимки и Брэйн» 10:04
Людмила Губанова
Москва   265 «3 плюс 1» 10:10
Анастасия Гурьева
Москва   226 «Ёжики в тумане» 08:52
Владислав Дубровин
Москва   250 «МАФАКА» 09:40
Дмитрий Железняк
Володимир   218 «Белая госпожа и Ко» 08:36
Мария Жожикашвили
Москва   276 «Чебурешка» 10:32
Алексей Зудилин
Москва   277 «Пингвины» 10:34
Дмитрий Иванов
Москва   291 «Так получилось» 11:02
Алексей Камардин
Москва   258 «МГСУ» 09:56
Сергей Каменев
Москва   271 «Помпеи» 10:22
Ярослав Качанов
Москва   242 «Улитки» 09:24
Александр Кисляков
Москва   262 «Фимки и Брэйн» 10:04
Дмитрий Ковалев
Московська область   200 «Вопреки здравому смыслу» 08:00
Мария Козырева
Москва   213 «Мойдодыровна» 08:26
Михаил Колтунов
Москва   2105 «находчивые крабы» 11:30
Антон Кондаков
Москва   241 «Клинический случай» 09:22
Сергей Королёв
Москва   242 «Улитки» 09:24
Иван Кружилов
Москва   223 «ЭП20-012» 08:46
Настя Купцова
Москва   235 «Чапельник» 09:10
Дмитрий Лукьянов
Москва   259 «НеВеРьХуДо» 09:58
Александра Малышева
Москва   267 «Три Зойта» 10:14
Татьяна Малышева
Москва   267 «Три Зойта» 10:14
Евгений Малютин
Москва   290 «Факел» 11:00
Элеонора Меликова
Москва   290 «Факел» 11:00
Глеб Напреенко
Москва   202 «Летающий Цирк Шардам» 08:04
Константин Наркевич
Санкт-Петербург   260 «Феникс» 10:00
Абрамова Ольга
Москва   255 «Знатные метёлки» 09:50
Антон Павлов
Москва   290 «Факел» 11:00
Андрей Пирогов
Москва   227 «ПиФир» 08:54
Иван Плещеев
Москва   206 «Магистры» 08:12
Николай Познякевич
Москва   226 «Ёжики в тумане» 08:52
Павел Рачёв
Омск   291 «Так получилось» 11:02
Андрей Родников
Москва   218 «Белая госпожа и Ко» 08:36
Алексей Рыбаков
Москва   218 «Белая госпожа и Ко» 08:36
Михаил Скворцов
Москва   222 «A14» 08:44
Максим Сурин
Москва   241 «Клинический случай» 09:22
Марина Уварова
Москва   266 «Приблудыши» 10:12
Федор Ульянов
Москва   211 «Супербизоны» 08:22
Вячеслав Фокин
Москва   219 «Новая Надежда» 08:38
Игорь Фокин
Москва   219 «Новая Надежда» 08:38
Ольга Худяева
Москва   269 «Оля и Леша» 10:18
Екатерина Чылбак-Оол
Москва   233 «Самородки» 09:06
Евгений Шавеко
Москва   262 «Фимки и Брэйн» 10:04
Лев Шагам
Москва   220 «Мотыжники» 08:40
Иван Шамало
Дубна   291 «Так получилось» 11:02
Ира Шарафутдинова
Белоруссия, Заслоново   258 «МГСУ» 09:56
Дмитрий Шарипов
Москва   219 «Новая Надежда» 08:38
Александр Штыка
Москва   210 «ГТО» 08:20
Ксения Шумихина
Москва   273 «Лили лапушка и Марш сладенький» 10:26
Данила Шумский
Москва   235 «Чапельник» 09:10
Сергей Щербаченко
Москва   276 «Чебурешка» 10:32
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди Теги:
200 08:00 Вопреки здравому смыслу

200

Наталья Лактюшкина

Московська область

Валерия Ковалева

Московська область

Дмитрий Ковалев

Московська область

201 08:02 Опасайтесь подделок!

201

НИУ ВШЭ , Москва
202 08:04 Летающий Цирк Шардам

202

Глеб Напреенко

Москва

МВШСЭН , МГЛУ , МГУ
203 08:06 Битцевский панк

203

Тарас Симанив

Московська область

БМ , МГУ , Мытищи
204 08:08 Балась

204

МГТУ им. Н.Э.Баумана , Москва
205 08:10 отцы и дети

205

206 08:12 Магистры

206

Иван Плещеев

Москва

207 08:14 Две столицы

207

Павел Карагин

Санкт-Петербург

Светлана Акимкина

Москва

Москва , Москва ЮЗАО , Отрадное , Санкт-Петербург
208 08:16 Бескомандный

208

210 08:20 ГТО

210

Александр Штыка

Москва

211 08:22 Супербизоны

211

Федор Ульянов

Москва

212 08:24 Belka

212

Виктория Аганина

Єкатеринбург

213 08:26 Мойдодыровна

213

Мария Козырева

Москва

214 08:28 Пробегись!

214

Илья Зотов

Москва

215 08:30 Внезапно

215

Внезапно , МосПолитех
216 08:32 БэВэПэ

216

Андрей Зуев

Москва

Светлана Городничева

Москва

217 08:34 Жахни Гвоздь!

217

Динара Абрярова

Москва

218 08:36 Белая госпожа и Ко

218

Дмитрий Железняк

Володимир

Андрей Родников

Москва

Алексей Рыбаков

Москва

219 08:38 Новая Надежда

219

Вячеслав Фокин

Москва

Игорь Фокин

Москва

Дмитрий Шарипов

Москва

Физтех
220 08:40 Мотыжники

220

Лев Шагам

Москва

МГУ , Школа №57 , велосипед , Москва , МОСКВА САО , Ховрино , мех-мат
221 08:42 Кур Куль

221

222 08:44 A14

222

Михаил Скворцов

Москва

223 08:46 ЭП20-012

223

Тимур Канчурин

Московська область

Иван Кружилов

Москва

224 08:48 www.rogainer.ru

224

226 08:52 Ёжики в тумане

226

Анастасия Гурьева

Москва

Николай Познякевич

Москва

227 08:54 ПиФир

227

Андрей Пирогов

Москва

МГУ , МПГУ , Горный турклуб МГУ
228 08:56 Доставщик и улитки

228

МГУ , Л2Ш , Москва , ВМК
229 08:58 броуновское движение

229

230 09:00 Ушастые Роботы

230

Александр Алешин

Москва

МГУ , Мос.Технологич.Университет , мех-мат
231 09:02 Lynx

231

Андрей Введенский

Москва

232 09:04 Странники

232

МФТИ , Долгопрудный , Москва , Физтех
233 09:06 Самородки

233

Екатерина Чылбак-Оол

Москва

234 09:08 Летучий Голландец

234

Степан Ванин

Москва

МФТИ
235 09:10 Чапельник

235

Тима Горчаков

Москва

Настя Купцова

Москва

Данила Шумский

Москва

236 09:12 Бубусины

236

237 09:14 От рассвета до Просвета

237

Александр Копелевич

Санкт-Петербург

Андрей Жердер

Санкт-Петербург

238 09:16 Мастера игры

238

239 09:18 Северный ветер

239

МГУ
240 09:20 Полный импеданс

240

241 09:22 Клинический случай

241

Анна Введенская

Москва

Антон Кондаков

Москва

Максим Сурин

Москва

242 09:24 Улитки

242

Ярослав Качанов

Москва

Сергей Королёв

Москва

243 09:26 Городская кошЪка

243

N-ergo , Москва , МОСКВА САО
244 09:28 МишАня

244

Анна Бойко

Москва

МГУ , Москва , ВМК
245 09:30 Членистоногие ОрангутанГЫ

245

246 09:32 Let's always be stupid — forever!

246

МФТИ , ФИВТ
247 09:34 Solar

247

248 09:36 Промосквитет

248

Dmitry Novikov

Москва

Denis Semenenko

Московська область

МФТИ , ФИВТ
249 09:38 ДШ!-Атлант

249

250 09:40 МАФАКА

250

Владислав Дубровин

Москва

251 09:42 Котовасия

251

МГУ , ВМК , Физфак
252 09:44 Трололо

252

МГТУ им. Н.Э.Баумана , МГУПИ
254 09:48 Шнурки

254

255 09:50 Знатные метёлки

255

Мокосеев Александр

Москва

Абрамова Ольга

Москва

МАИ , МОСКВА САО , columbia , Спортмастер
256 09:52 Typical Queer Зелёной Двери

256

257 09:54 Удача на удаче

257

258 09:56 МГСУ

258

Виктория Оздоба

Московська область

Алексей Камардин

Москва

Ира Шарафутдинова

Белоруссия, Заслоново

МГСУ (МИСИ им. В.В.Куйбышева)
259 09:58 НеВеРьХуДо

259

Николай Бортников

Москва

Дмитрий Лукьянов

Москва

260 10:00 Феникс

260

Александр Бидерман

Московська область

Константин Наркевич

Санкт-Петербург

261 10:02 Жующие ленивцы

261

Екатерина Городянская

Москва

262 10:04 Фимки и Брэйн

262

Дмитрий Грибанов

Москва

Александр Кисляков

Москва

Евгений Шавеко

Москва

263 10:06 mon ami

263

Варвара Пак

Інші міста Приволзького ФО

265 10:10 3 плюс 1

265

Vlada Baturina

Москва

Шурик Горбунов

Москва

Людмила Губанова

Москва

266 10:12 Приблудыши

266

Дарья Батова

Москва

Елена Гоманова

Москва

Марина Уварова

Москва

267 10:14 Три Зойта

267

Александра Малышева

Москва

Татьяна Малышева

Москва

Бутово , Москва
268 10:16 Боевые попугаи

268

Максим Баранов

Москва

269 10:18 Оля и Леша

269

Ольга Худяева

Москва

Троицк
270 10:20 Весенние Машки

270

271 10:22 Помпеи

271

Сергей Каменев

Москва

273 10:26 Лили лапушка и Марш сладенький

273

Ксения Шумихина

Москва

МГТУ им. Н.Э.Баумана , Москва , Скалолазы
274 10:28 Anti anti

274

Ирина Федорова

Санкт-Петербург

Юлия Федорова

Санкт-Петербург

СПб ГЭТУ ЛЭТИ , Санкт-Петербург , биофак
276 10:32 Чебурешка

276

Мария Жожикашвили

Москва

Сергей Щербаченко

Москва

277 10:34 Пингвины

277

Алексей Зудилин

Москва

290 11:00 Факел

290

Евгений Малютин

Москва

Элеонора Меликова

Москва

Антон Павлов

Москва

Финансовый университет
291 11:02 Так получилось

291

Дмитрий Иванов

Москва

Павел Рачёв

Омск

Иван Шамало

Дубна

2105 11:30 находчивые крабы

2105

Михаил Колтунов

Москва