Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Kirill Alexeev
Московська область   M329 «Форрест Гамп» 08:58
Constantine Artozeev
Москва   M340 «Рекурсия» 09:20
Alexander Balaban
Москва   M3175 «ленивые коты на велосипедах» 13:50
Ivan Balashov
Москва   M3117 «Коси коса пока роса!» 11:54
Andrej Bourgasov
Москва   M318 «Ололо» 08:36
Stepan GreenDragon
Москва   M356 «Шаляй-валяй» 09:52
Лариса Lara
Москва   M356 «Шаляй-валяй» 09:52
Georgy Mammaev
Москва   M3100 «Человек и пароход» 11:20
Руслан Mазитов
Москва   M335 «дисклитив» 09:10
Andrew Senchukov
Москва   M377 «scK5Thwarx» 10:34
Aleksey Shvetsov
Москва   M3182 «Спартанцы» 14:04
Sophie Sophie
Москва   M3175 «ленивые коты на велосипедах» 13:50
Pavel Spesivtsev
Москва   M3168 «Сотинцы» 13:36
Alexander Zalysin
Москва   M3201 «Лесные инвалиды» 14:42
Антон Абрамов
Москва   M375 «Чапаев и Сусанин» 10:30
Александр Авдокачёв
Московська область   M3105 «VENTO 2014» 11:30
Дмитрий Андреев
Москва   M3185 «Koat» 14:10
Коля Антонов
Москва   M3199 «Свист Пуль» 14:38
Сергей Хам ;) Архангельский
Москва   M3173 «Одинокий Zигр» 13:46
Константин Базаров
Московська область   M392 «Ready-Steady-Go!» 11:04
Арина Банникова
Москва   M3100 «Человек и пароход» 11:20
Евгений Бейсембаев
Санкт-Петербург   M3112 «Diver & Driver» 11:44
Кирилл Беляев
Москва   M340 «Рекурсия» 09:20
Дмитрий Бляшук
Москва   M3122 «Прорвемся!» 12:04
Майя Богатая
Москва   M353 «Тарапунька и Штепсель» 09:46
Михаил Богатырев
Москва   M3196 «Гави давно!» 14:32
Ольга Богатырева
Москва   M3196 «Гави давно!» 14:32
Ира Большакова
Москва   M3206 «Хогвартс Экспресс» 14:52
Григорий Бондарев
Москва   M331 «Бегущий голод» 09:02
Татьяна Борматова
Москва   M3169 «Клыкарики» 13:38
Георгий Брагин
Москва   M316 «Камаз-мастер» 08:32
Юрий Браилов
Москва   M360 «Нанотапкозакидательство в условиях гигашапочного разбора» 10:00
Виктор Бровко
Москва   M358 «Ассимиляция Борна» 09:56
Владимир Бугрин
Москва   M3168 «Сотинцы» 13:36
Олег Бутарев
Москва   M3184 «Крутящий момент» 14:08
Сергей Васильев
Московська область   M362 «Drofы» 10:04
Юрий Власов
Москва   M3105 «VENTO 2014» 11:30
Николай Волынский
Москва   M360 «Нанотапкозакидательство в условиях гигашапочного разбора» 10:00
Татьяна Вомпе
Москва   M326 «Кактус!» 08:52
Ксения Гарипова
Москва   M323 «Парноколёсные» 08:46
Владислав Гарифуллин
Москва   M3131 «Спасибо, что живой» 12:22
Виталий Генералов
Москва   M309 «Авиаторы» 08:18
Роман Гончаров
Москва   M3130 «Команда Секцыи антиалкогольной терапии АГС» 12:20
Алексей Григорьев
Московська область   M321 «Scouser» 08:42
Антон Григорьев
Москва   M395 «Evil Empire» 11:10
Иван Гришкин
Москва   M304 «STAR TREK» 08:08
Олег Губа
Москва   M3185 «Koat» 14:10
Дмитрий Дементьев
Москва   M338 «Быстрее ветра!» 09:16
Алексей Дементьянов
Москва   M3121 «Веселопедисты» 12:02
Александр Демидов
Московська область   M317 «Рубаки» 08:34
Дмитрий Доронин
Москва   M3108 «ХимРар» 11:36
Дмитрий Душков
Москва   M3187 «Центробит» 14:14
Александр Дыбин
Московська область   M340 «Рекурсия» 09:20
Татьяна Евсеева
Москва   M3175 «ленивые коты на велосипедах» 13:50
Александр Егоров
Інші міста Південного ФО   M3144 «СтоПятьсот» 12:48
Наталья Ерикова
Москва   M3105 «VENTO 2014» 11:30
Александр Ефременко
Москва   M3164 «Солнце!» 13:28
Антон Жарков
Москва   M339 «Задом наперёд» 09:18
Алексей Жуков
Москва   M3203 «Два копетана» 14:46
Александр Зайцев
Москва   M385 «Наверное первые» 10:50
Олег Закиев
Московська область   M3143 «Titsys Inc.» 12:46
Олег Зеленько
Москва   M3137 «Гироскоп» 12:34
Евгения Иванова
Москва   M3144 «СтоПятьсот» 12:48
Константин Ивлев
Москва   M359 «Огр и команда» 09:58
Егор Измайлов
Московська область   M305 «СКВЕРные люди» 08:10
Вера Индиенко
Москва   M3158 «Спелики На Велике» 13:16
Марсель Исмагилов
Москва   M319 «lk-izmajlovo.ru+K» 08:38
Евгений К
Москва   M397 «Раскайфовочка» 11:14
Павел Казачков
Москва   M346 «Slick» 09:32
Александр Камалов
Москва   M3209 «Скиф-вело» 14:58
Василий Катеринич
Москва   M300 «Зависть» 08:00
Максим Кириенко
Москва   M396 «Всадники Апокалипсиса» 11:12
Игорь Киричук
Москва   M302 «Живые Буйки» 08:04
Евгения Коваленко
Москва   M3200 «BEL-ka» 14:40
Валерий Кованцев
Москва   M3202 «Оседлавшие время» 14:44
Александр Колдашов
Москва   M3103 «О.С.И.» 11:26
Сергей Конюховский
Москва   M377 «scK5Thwarx» 10:34
Фёдор Короткий
Москва   M3181 «Segmentation fault» 14:02
Галина Косова
Москва   M323 «Парноколёсные» 08:46
Денис Кривоносов
Москва   M308 «Почта России» 08:16
Андрей Кривощеков
Москва   M393 «Коса и сажень» 11:06
Виктор Крутянский
Москва   M3100 «Человек и пароход» 11:20
Павел Кудряшов
Москва   M3129 «ЭНЕРГИЯ» 12:18
Николай Кузнецов
Москва   M343 «Злые Лоси» 09:26
Мария Кулага
Москва   M385 «Наверное первые» 10:50
Кася Кулькова
Москва   M3204 «krakozyabra» 14:48
Дарья Купаева
Москва   M343 «Злые Лоси» 09:26
Василий Лебедев
Москва   M398 «Паладин» 11:16
Сергей Логунов
Москва   M366 «Ярость» 10:12
Полина Логунова
Москва   M373 «БанDRлоги» 10:26
Сергей Макаров
Москва   M372 «DH-Racing-φόβος» 10:24
Алексей Маркин
Москва   M3175 «ленивые коты на велосипедах» 13:50
Дария Март
Москва   M330 «ZRT Зеленые» 09:00
Владимир Марухин
Москва   M3195 «Лютые шорцы» 14:30
Дмитрий Масляков
Москва   M3168 «Сотинцы» 13:36
Анастасия Морозова
Московська область   M3117 «Коси коса пока роса!» 11:54
Елена Назарова
Москва   M3151 «Pandas» 13:02
Владимир Наумов
Москва   M320 «Добрыня» 08:40
Виталий Нефедов
Москва   M3187 «Центробит» 14:14
Борис Никитин
Москва   M3176 «Труляляевы.» 13:52
Ольга Никитушкина
Москва   M3178 «Наш лось» 13:56
Виталий Никулин
Москва   M383 «Тёмное нефильтрованное» 10:46
Максим Никулин
Москва   M302 «Живые Буйки» 08:04
Андрей Павлов
Москва   M3132 «Параллельноe скрещивание» 12:24
Евгений Парфеньев
Московська область   M3101 «ПК» 11:22
Роман Пеньков
Московська область   M371 «КБ Балашиха» 10:22
Дмитрий Писарев
Москва   M367 «Ханиус Котяниус» 10:14
Валерий Полонский
Москва   M3158 «Спелики На Велике» 13:16
Илья Поляков
Москва   M3116 «Босоногие» 11:52
Кирилл Путилов
Санкт-Петербург   M319 «lk-izmajlovo.ru+K» 08:38
Олег Родин
Московська область   M3113 «Пинки, Брейн и О» 11:46
Никита Ромашко
Москва   M307 «Дантист-одиночка» 08:14
Денис Рябиков
Москва   M3160 «NPE» 13:20
Руслан Салихов
Москва   M335 «дисклитив» 09:10
Дмитрий Седов
Московська область   M304 «STAR TREK» 08:08
Екатерина Серова
Москва   M322 «Йоханга!» 08:44
Лилия Скорина
Москва   M364 «Гладиолус» 10:08
Александр Соловьёв
Москва   M3137 «Гироскоп» 12:34
Филипп Сорокин
Москва   M3159 «Rise Up!» 13:18
Павел Сосновый
Москва   M398 «Паладин» 11:16
Михаил Стройкин
Москва   M380 «ZRT» 10:40
Надя Струкова
Москва   M3113 «Пинки, Брейн и О» 11:46
Наталия Ступакова
Москва   M308 «Почта России» 08:16
Ирина Талышева
Москва   M360 «Нанотапкозакидательство в условиях гигашапочного разбора» 10:00
Карина Твердохлеб
Москва   M333 «Караван-Октопус» 09:06
Сергей Тверицкий
Москва   M312 «Быстрее мысли» 08:24
Олег Титов
Москва   M3113 «Пинки, Брейн и О» 11:46
Павел Толстов
Москва   M3192 «Больно не будет!» 14:24
Марина Трошенкова
Москва   M3103 «О.С.И.» 11:26
Полинка Ульяхина
Московська область   M3120 «Ready-Steady-Go-Two!» 12:00
Семен Фрейдлин
Москва   M3145 «Грендайзер» 12:50
Александр Хлевной
Москва   M3120 «Ready-Steady-Go-Two!» 12:00
Андрей Цветков
Москва   M3132 «Параллельноe скрещивание» 12:24
Яна Чеботарева
Москва   M347 «ку-ку crew» 09:34
Эмиль Шагеев
Москва   M311 «Цепкие ребята» 08:22
Александр Шарыгин
Москва   M335 «дисклитив» 09:10
Герман Шатаев
Москва   M390 «Чешуя Ивана Грозного» 11:00
Константин Шведов
Москва   M3146 «Велосипед» 12:52
Антон Шиморский
Московська область   M3107 «Inverness» 11:34
Александр Шишкин
Москва   M3157 «Opportunity» 13:14
Мария Шмидт
Москва   M381 «Бродячие кошки!» 10:42
Алексей Штарков
Москва   M348 «Безобразный дикобраз» 09:36
Павел Штепа
Москва   M385 «Наверное первые» 10:50
Артем Шундиков
Москва   M3165 «Big Bang» 13:30
Анатолий Юнцевич
Москва   M302 «Живые Буйки» 08:04
Vassily KhOlopov
Москва   M323 «Парноколёсные» 08:46
Alex Kichenko
Москва   M345 «KurOk» 09:30
Anna Kobeleva
Москва   M314 «Типакарачки» 08:28
Ivan Levin
Москва   M3106 «Хрень» 11:32
Roman Nefedov
Москва   M3124 «Друг за Друга» 12:08
Ash Shevlyakov
Москва   M394 «Pantheon 91» 11:08
Serge Titov
Москва   M382 «Человечищи!» 10:44
Роман Акентьев
Москва   M370 «Бугагашечка» 10:20
Михаил Александрович
Москва   M3121 «Веселопедисты» 12:02
Александр Альберт
Москва   M3125 «3A» 12:10
Алла Альберт
Москва   M3125 «3A» 12:10
Евгений Альберт
Москва   M3188 «ЖЖ» 14:16
Виктория Антонова
Раменское   M392 «Ready-Steady-Go!» 11:04
Марат Арсаев
Москва   M341 «Тюлень Шредингера» 09:22
Антонина Афанасьева
Москва   M3127 «Апельсин - Альбинос» 12:14
Сергей Багаев
Москва   M355 «AfroDrum» 09:50
Ксения Баширова
Москва   M303 «2 сапога пара» 08:06
Андрей Бундин
Москва   M3165 «Big Bang» 13:30
Антон Бычков
Москва   M3208 «ЗадомНаПеред» 14:56
Евгения Венина
Москва   M343 «Злые Лоси» 09:26
Анастасия Веревкина
Москва   M3205 «MSU Ski team» 14:50
Василиса Волкова
Москва   M3161 «Kubana» 13:22
Максим Гаврилюк
Москва   M388 «Буженина» 10:56
Илья Гаврин
Москва   M333 «Караван-Октопус» 09:06
Рустем Гафуров
Москва   M3168 «Сотинцы» 13:36
Аня Гахария
Москва   M386 «Pulse Sports» 10:52
Сергей Глущенко
Москва   M313 «Паралимпийский Экспресс» 08:26
Максим Гончаров
Москва   M3129 «ЭНЕРГИЯ» 12:18
Алексей Горчаков
Москва   M3111 «всадники-мидл» 11:42
Александра Гребенкина
Московська область   M317 «Рубаки» 08:34
Алексей Гришнов
Москва   M305 «СКВЕРные люди» 08:10
Анна Гуськова
Москва   M357 «Ленивые голубцы» 09:54
Борис Данилов
Москва   M3138 «Слабоумие и Отвага» 12:36
Николай Данилов
Москва   M389 «Нижегородка» 10:58
Сергей Дубков
Москва   M346 «Slick» 09:32
Александр Дунаев
Москва   M319 «lk-izmajlovo.ru+K» 08:38
Юрий Елизаров
Нижній Новгород   M363 «hike.ru» 10:06
Павел Ерасов
Москва   M369 «Мегасуперстар» 10:18
Василий Еремеев
Москва   M351 «vayerx» 09:42
Виталий Жданов
Москва   M379 «Фумля» 10:38
Иван Занкевич
Москва   M3141 «БаЛи» 12:42
Антон Заячковский
Москва   M3149 «Глиномесы» 12:58
Ольга Иванова
Москва   M3163 «Феномен света» 13:26
Николай Кардашевский
Московська область   M3198 «Летающий П» 14:36
Михаил Карпелевич
Москва   M349 «Трое против ветра» 09:38
Евгений Качанов
Москва   M303 «2 сапога пара» 08:06
Наталия Кашина
Москва   M3147 «Beregis Tramvaja» 12:54
Дина Киченко
Москва   M345 «KurOk» 09:30
Алексей Кобзов
Москва   M3192 «Больно не будет!» 14:24
Борис Коварский
Московська область   M320 «Добрыня» 08:40
Алексей Кожин
Москва   M3157 «Opportunity» 13:14
Дмитрий Колесников
Москва   M3132 «Параллельноe скрещивание» 12:24
Женя Колотилов
Московська область   M3101 «ПК» 11:22
Евгений Коротич
Москва   M3141 «БаЛи» 12:42
Оксана Крапиль
Москва   M332 «Поквести. Попедаль» 09:04
Алексей Кричун
Санкт-Петербург   M363 «hike.ru» 10:06
Андрей Кругляков
Москва   M3202 «Оседлавшие время» 14:44
Михаил Крыгин
Москва   M3114 «KrySteLoZa» 11:48
Иван Кузьмин
Московська область   M334 «Жопошники» 09:08
Николай Кулемин
Москва   M320 «Добрыня» 08:40
Андрей Ландо
Москва   M387 «Печатная машинка» 10:54
Александр Лапин
Москва   M336 «Горизонт» 09:12
Дмитрий Левин
Москва   M373 «БанDRлоги» 10:26
Григорий Леонов
Московська область   M3103 «О.С.И.» 11:26
Сергей Либерт
Москва   M3194 «Серый Лев» 14:28
Екатерина Литвинова
Москва   M3148 «24 колеса» 12:56
Юлия Лосева
Москва   M306 «Echelon» 08:12
Анна Луганская
Москва   M3146 «Велосипед» 12:52
Михаил Лысиков
Московська область   M374 «Чемпионы» 10:28
Михаил Макарин
Твер   M384 «EPAM TVR-BIKE» 10:48
Александр Малютин
Московська область   M334 «Жопошники» 09:08
Кирилл Мачнев
Московська область   M329 «Форрест Гамп» 08:58
Иван Мельников
Москва   M3185 «Koat» 14:10
Алексей Мирошниченко
Москва   M3109 «Кривая педаль» 11:38
Данииил Митрофанов
Москва   M3119 «Вангуй» 11:58
Юрий Молодых
Москва   M343 «Злые Лоси» 09:26
Анастасия Моралева
Московська область   M3167 «веселый ветер» 13:34
Юлия Морозова
Москва   M3128 «Toya Akira» 12:16
Ольга Начинкина
Москва   M381 «Бродячие кошки!» 10:42
Дмитрий Нестеров
Москва   M398 «Паладин» 11:16
Илья Никитин
Москва   M364 «Гладиолус» 10:08
Дмитрий Ноздря
Москва   M354 «Канченджанга» 09:48
Татьяна Носкова
Москва   M333 «Караван-Октопус» 09:06
Олег Оборин
Москва   M325 «Барсучеллы» 08:50
Антон Павлов
Московська область   M334 «Жопошники» 09:08
Константин Павлов
Москва   M399 «Zatupim Racing Team» 11:18
Василий Петров
Москва   M3171 «Ready-Steady-Go-Three!» 13:42
Валентина Петрова
Гельсінкі   M3170 «Тагил рулит, пацаны!» 13:40
Илья Поветкин
Москва   M3199 «Свист Пуль» 14:38
Владимир Пойлов
Москва   M3159 «Rise Up!» 13:18
Андрей Потапов
Санкт-Петербург   M359 «Огр и команда» 09:58
Михаил Притула
Москва   M3149 «Глиномесы» 12:58
Олег Пшенинников
Москва   M3197 «ДСГ6 МГГУ» 14:34
Влад Радченко
Москва   M3198 «Летающий П» 14:36
Алия Рымжанова
Москва   M366 «Ярость» 10:12
Сергей Сапего
Москва   M331 «Бегущий голод» 09:02
Алексей Сафронов
Москва   M3193 «Чайник вина» 14:26
Александр Семенчук
Москва   M396 «Всадники Апокалипсиса» 11:12
Мария Семерикова
Москва   M3113 «Пинки, Брейн и О» 11:46
Сергей Сергеев
Москва   M3163 «Феномен света» 13:26
Стукалов Серегей
Москва   M3156 «Muzzy Fuzzy» 13:12
Алексей Сивохин
Москва   M3202 «Оседлавшие время» 14:44
Дмитрий Сироткин
Москва   M348 «Безобразный дикобраз» 09:36
Александр Словцов
Москва   M330 «ZRT Зеленые» 09:00
Иван Смирнов
Москва   M3153 «The Legacy» 13:06
Владимир Соломенцев
Москва   M3108 «ХимРар» 11:36
Александра Спирина
Москва   M352 «Hasta la vista!» 09:44
Владимир Стальмаков
Раменское   M392 «Ready-Steady-Go!» 11:04
Вячеслав Старков
Москва   M315 «ZMM» 08:30
Илья Старовойтов
Москва   M300 «Зависть» 08:00
Светлана Стойда
Москва   M376 «Слышь, ты!» 10:32
Павел Сушин
Москва   M3127 «Апельсин - Альбинос» 12:14
Ольга Татур
Москва   M342 «Как бы команда» 09:24
Сергей Тепляков
Москва   M364 «Гладиолус» 10:08
Дмитрий Терехов
Москва   M3142 «Крученые сиськи» 12:44
Денис Трифонов
Москва   M388 «Буженина» 10:56
Павел Трофимов
Москва   M370 «Бугагашечка» 10:20
Данияр Тулендинов
Москва   M3205 «MSU Ski team» 14:50
Евгений Уланов
Московська область   M301 «Кон-Тики» 08:02
Роман Фадеев
Москва   M3179 «Peacefrog» 13:58
Елена Хетагурова
Москва   M313 «Паралимпийский Экспресс» 08:26
Алексей Ходаков
Москва   M388 «Буженина» 10:56
Сергей Чекрыгин
Москва   M358 «Ассимиляция Борна» 09:56
Владимир Шавлаков
Інші міста Центрального ФО   M391 «Sportelement» 11:02
Сергей Шведов
Москва   M3202 «Оседлавшие время» 14:44
Ольга Шилкова
Москва   M324 «Два сапога пара» 08:48
Юрий Ширков
Москва   M3199 «Свист Пуль» 14:38
Эльга Ширкова
Москва   M3199 «Свист Пуль» 14:38
Константин Школьников
Московська область   M301 «Кон-Тики» 08:02
Эндрю Шкуридзе
Москва   M3103 «О.С.И.» 11:26
Дмитрий Шурыгин
Москва   M337 «Бу» 09:14
Евгения Щукина
Москва   M3186 «Шатуны» 14:12
Ольга Юрьева
Москва   M3172 «Dream Team» 13:44
Сергей Якушев
Москва   M398 «Паладин» 11:16
Kate 13
Москва   M3107 «Inverness» 11:34
Alesya Sigorskaya
Москва   M3106 «Хрень» 11:32
Галина Абызова
Москва   M3149 «Глиномесы» 12:58
Петр Аверьянов
Москва   M3194 «Серый Лев» 14:28
Екатерина Алексеева
Москва   M386 «Pulse Sports» 10:52
Павел Аносов
Санкт-Петербург   M3112 «Diver & Driver» 11:44
Алексей Аржанов
Москва   M3198 «Летающий П» 14:36
Павел Арсентьев
Москва   M3118 «Деревня Годюкино» 11:56
Юлия Бабюк
Твер   M384 «EPAM TVR-BIKE» 10:48
Максим Баданин
Москва   M355 «AfroDrum» 09:50
Елена Бадеева
Москва   M357 «Ленивые голубцы» 09:54
Андрей Базлов
Москва   M3208 «ЗадомНаПеред» 14:56
Сергей Балашов
Інші міста Центрального ФО   M3102 «Лимобаи навсегда» 11:24
Дарья Барова
Москва   M3178 «Наш лось» 13:56
Вячеслав Баскаков
Московська область   M329 «Форрест Гамп» 08:58
Юлия Баулина
Москва   M306 «Echelon» 08:12
Марк-Анатолий Белайчук
Москва   M3206 «Хогвартс Экспресс» 14:52
Дмитрий Беликов
Москва   M349 «Трое против ветра» 09:38
Георгий Белов
Московська область   M3143 «Titsys Inc.» 12:46
Виталий Бирюков
Москва   M3109 «Кривая педаль» 11:38
Юлия Бирюлина
Москва   M306 «Echelon» 08:12
Виталий Бирюч
Москва   M3201 «Лесные инвалиды» 14:42
Алена Блюдина
Щёлково   M3174 «Витуськины PROродители )» 13:48
Александр Богатый
Московська область   M353 «Тарапунька и Штепсель» 09:46
Нина Борисенко
Москва   M3172 «Dream Team» 13:44
Артем Ботвинов
Москва   M3182 «Спартанцы» 14:04
Артем Бурдюгов
Москва   M3200 «BEL-ka» 14:40
Айна Быкова
Міста Прибалтики   M3193 «Чайник вина» 14:26
Владимир Варакин
Москва   M3165 «Big Bang» 13:30
Надежда Волович
Москва   M387 «Печатная машинка» 10:54
Евгений Воробьев
Москва   M379 «Фумля» 10:38
Натаха Гасникова
Москва   M3197 «ДСГ6 МГГУ» 14:34
Иван Гвоздев
Москва   M3132 «Параллельноe скрещивание» 12:24
Леночка Гладкова
Москва   M3114 «KrySteLoZa» 11:48
Евгений Глущенко
Москва   M3120 «Ready-Steady-Go-Two!» 12:00
Анастасия Головачева
Москва   M3205 «MSU Ski team» 14:50
Виталий Голубев
Московська область   M375 «Чапаев и Сусанин» 10:30
Дмитрий Грачев
Москва   M339 «Задом наперёд» 09:18
Василий Грибков
Москва   M3142 «Крученые сиськи» 12:44
Вадим Гухман
Москва   M3162 «БеГухман!» 13:24
Илья Джеря
Москва   M336 «Горизонт» 09:12
Сергей Домнин
Жуковский   M3171 «Ready-Steady-Go-Three!» 13:42
Татьяна Дубинец
Москва   M323 «Парноколёсные» 08:46
Андрей Дымов
Москва   M3188 «ЖЖ» 14:16
Вадим Евсеев
Москва   M379 «Фумля» 10:38
Юрий Емельянов
Москва   M397 «Раскайфовочка» 11:14
Александр Еременко
Москва   M336 «Горизонт» 09:12
Дмитрий Жигунов
Москва   M390 «Чешуя Ивана Грозного» 11:00
Александр Журавлев
Москва   M336 «Горизонт» 09:12
Алексей Забурдаев
Москва   M358 «Ассимиляция Борна» 09:56
Александр Зайцев
Москва   M3130 «Команда Секцыи антиалкогольной терапии АГС» 12:20
Илья Зайцев
Москва   M391 «Sportelement» 11:02
Дина Замотина
Москва   M3197 «ДСГ6 МГГУ» 14:34
Николай Зарицкий
Московська область   M301 «Кон-Тики» 08:02
Михаил Захаров
Москва   M3200 «BEL-ka» 14:40
Дарья Захарова
Москва   M370 «Бугагашечка» 10:20
Алексей Зинченко
Москва   M3131 «Спасибо, что живой» 12:22
Виталий Иванов
Москва   M3197 «ДСГ6 МГГУ» 14:34
Пётр Иванов
Москва   M3203 «Два копетана» 14:46
Денис Ильин
Москва   M3184 «Крутящий момент» 14:08
Дима Кабанов
Москва   M3124 «Друг за Друга» 12:08
Елена Казакова
Москва   M3138 «Слабоумие и Отвага» 12:36
Аня Калинченкова
Москва   M300 «Зависть» 08:00
Дмитрий Камынин
Москва   M352 «Hasta la vista!» 09:44
Дмитрий Капров
Москва   M393 «Коса и сажень» 11:06
Александр Караваев
Москва   M372 «DH-Racing-φόβος» 10:24
Денис Карпелевич
Москва   M349 «Трое против ветра» 09:38
Владимир Карпов
Москва   M376 «Слышь, ты!» 10:32
Владимир Кастрель
Москва   M326 «Кактус!» 08:52
Михаил Климин
Москва   M3177 «Огого Доедулия» 13:54
Евгений Климов
Москва   M3161 «Kubana» 13:22
Алексей Клочков
Москва   M346 «Slick» 09:32
Антон Коваленко
Інші міста Центрального ФО   M3102 «Лимобаи навсегда» 11:24
Николай Коваленко
Гельсінкі   M3170 «Тагил рулит, пацаны!» 13:40
Антон Ковров
Москва   M3159 «Rise Up!» 13:18
Владимир Козис
Москва   M325 «Барсучеллы» 08:50
Александр Кокорин
Інші міста Центрального ФО   M3102 «Лимобаи навсегда» 11:24
Валентина Колягина
Московська область   M309 «Авиаторы» 08:18
Егор Комаров
Москва   M330 «ZRT Зеленые» 09:00
Павел Коржов
Москва   M3143 «Titsys Inc.» 12:46
Александр Королев
Москва   M369 «Мегасуперстар» 10:18
Максим Коротыгин
Москва   M3195 «Лютые шорцы» 14:30
Игорь Кошлаков
Москва   M3122 «Прорвемся!» 12:04
Владимир Краснов
Москва   M380 «ZRT» 10:40
Елена Краснова
Москва   M395 «Evil Empire» 11:10
Игорь Крупнов
Твер   M396 «Всадники Апокалипсиса» 11:12
Стас Крыжановский
Москва   M3146 «Велосипед» 12:52
Лариса Кудряшова
Москва   M347 «ку-ку crew» 09:34
Олжас Кузембаев
Москва   M319 «lk-izmajlovo.ru+K» 08:38
Иннокентий Кулага
Москва   M385 «Наверное первые» 10:50
Иван Кулаков
Москва   M352 «Hasta la vista!» 09:44
Вадим Лапин
Московська область   M334 «Жопошники» 09:08
Евгений Лапшин
Москва   M3169 «Клыкарики» 13:38
Лев Либерт
Москва   M3194 «Серый Лев» 14:28
Сергей Линев
Москва   M3178 «Наш лось» 13:56
Иван Ломако
Москва   M348 «Безобразный дикобраз» 09:36
Наташа Лукашенко
Москва   M373 «БанDRлоги» 10:26
Алексей Лысиков
Московська область   M374 «Чемпионы» 10:28
Евгений Мазуренок
Москва   M3162 «БеГухман!» 13:24
Лев Макеев
Інші міста Центрального ФО   M3102 «Лимобаи навсегда» 11:24
Сергей Мальцев
Москва   M399 «Zatupim Racing Team» 11:18
Мария Маркова
Москва   M3169 «Клыкарики» 13:38
Сергей Митько
Москва   M3193 «Чайник вина» 14:26
Александр Михайлин
Москва   M3147 «Beregis Tramvaja» 12:54
Тамара Михайловская
Москва   M3120 «Ready-Steady-Go-Two!» 12:00
Юрий Михалин
Москва   M3108 «ХимРар» 11:36
Юлия Михалина
Москва   M306 «Echelon» 08:12
Наталья Мишина
Брянськ   M3105 «VENTO 2014» 11:30
Андрей Моисеев
Москва   M352 «Hasta la vista!» 09:44
Иван Моралев
Московська область   M3167 «веселый ветер» 13:34
Наталья Нарышкина
Москва   M3159 «Rise Up!» 13:18
Ирина Немировская
Москва   M3146 «Велосипед» 12:52
Александр Немов
Московська область   M316 «Камаз-мастер» 08:32
Владимир Никольский
Москва   M382 «Человечищи!» 10:44
Денис Никонов
Москва   M3151 «Pandas» 13:02
Михаил Новик
Москва   M311 «Цепкие ребята» 08:22
Евгений Обухов
Москва   M3186 «Шатуны» 14:12
Анастасия Обухова
Москва   M395 «Evil Empire» 11:10
Ирина Олейникова
Москва   M359 «Огр и команда» 09:58
Никита Пальмовский
Москва   M3182 «Спартанцы» 14:04
Владимир Палюлин
Москва   M3167 «веселый ветер» 13:34
Константин Пандаков
Москва   M311 «Цепкие ребята» 08:22
Илья Петров
Москва   M332 «Поквести. Попедаль» 09:04
Иван Печорин
Москва   M3164 «Солнце!» 13:28
Андрей Пилющенко
Москва   M3184 «Крутящий момент» 14:08
Александр Поваров
Щёлково   M3174 «Витуськины PROродители )» 13:48
Евгения Полонская
Москва   M3158 «Спелики На Велике» 13:16
Андрей Постнов
Московська область   M301 «Кон-Тики» 08:02
Михаил Потапов
Москва   M3158 «Спелики На Велике» 13:16
Михаил Почкин
Москва   M322 «Йоханга!» 08:44
Гавриил Прокофьев
Московська область   M362 «Drofы» 10:04
Михаил Прокофьев
Московська область   M362 «Drofы» 10:04
Александр Прохоренко
Москва   M3156 «Muzzy Fuzzy» 13:12
Валерий Прудкогляд
Московська область   M3167 «веселый ветер» 13:34
Маргарита Прыткова
Москва   M369 «Мегасуперстар» 10:18
Иван Пуляевский
Москва   M3164 «Солнце!» 13:28
Иван Ракитных
Твер   M384 «EPAM TVR-BIKE» 10:48
Александр Резниченко
Москва   M383 «Тёмное нефильтрованное» 10:46
Елена Рощупкина
Москва   M3142 «Крученые сиськи» 12:44
Сергей Рыжков
Москва   M322 «Йоханга!» 08:44
Мария Ряднова
Москва   M3116 «Босоногие» 11:52
Никита Самсонов
Москва   M3181 «Segmentation fault» 14:02
Мария Юрьевна Сафронова
Москва   M350 «Планета» 09:40
Сергей Свитнев
Москва   M315 «ZMM» 08:30
Андрей Сергеев
Москва   M3109 «Кривая педаль» 11:38
Олеся Середа
Москва   M355 «AfroDrum» 09:50
Евгений Сероштанов
Москва   M3204 «krakozyabra» 14:48
Екатерина Сидоренко
Москва   M354 «Канченджанга» 09:48
Филипп Синицин
Москва   M3181 «Segmentation fault» 14:02
Валерия Сирык
Москва   M383 «Тёмное нефильтрованное» 10:46
Светлана Ситоленко
Москва   M3200 «BEL-ka» 14:40
Андрей Скороходов
Москва   M333 «Караван-Октопус» 09:06
Никита Смирнов
Москва   M330 «ZRT Зеленые» 09:00
Андрей Сонц
Москва   M3208 «ЗадомНаПеред» 14:56
Юлия Сотова
Москва   M3185 «Koat» 14:10
Дмитрий Стадник
Москва   M393 «Коса и сажень» 11:06
Дмитрий Степанчук
Москва   M3148 «24 колеса» 12:56
Ольга Сухоносик
Москва   M3176 «Труляляевы.» 13:52
Станислав Таланов
Москва   M3201 «Лесные инвалиды» 14:42
Юрий Терновский
Москва   M3161 «Kubana» 13:22
Павел Тимошенко
Москва   M3148 «24 колеса» 12:56
Алексей Туманов
Москва   M348 «Безобразный дикобраз» 09:36
Антон Устюгов
Москва   M3178 «Наш лось» 13:56
Максим Федоровых
Москва   M388 «Буженина» 10:56
Миша Филипов
Московська область   M305 «СКВЕРные люди» 08:10
Андрей Форый
Москва   M324 «Два сапога пара» 08:48
Егор Хритов
Москва   M3184 «Крутящий момент» 14:08
Алексей Цыганков
Москва   M379 «Фумля» 10:38
Георгий Цымбулов
Московська область   M3143 «Titsys Inc.» 12:46
Александр Чуричев
Москва   M3111 «всадники-мидл» 11:42
Кирил Шаров
Москва   M3195 «Лютые шорцы» 14:30
Алина Шафеева
Москва   M3160 «NPE» 13:20
Анна Швецова
Москва   M3182 «Спартанцы» 14:04
Виктор Шемардов
Москва   M3118 «Деревня Годюкино» 11:56
Маша Шитова
Москва   M3181 «Segmentation fault» 14:02
Татьяна Шуняева
Москва   M399 «Zatupim Racing Team» 11:18
Анна Щёкина
Электросталь   M338 «Быстрее ветра!» 09:16
Евгений Щупов
Москва   M3131 «Спасибо, что живой» 12:22
Александр Юдаков
Москва   M3186 «Шатуны» 14:12
Анатолий Юданов
Москва   M3149 «Глиномесы» 12:58
Данила Ямчук
Москва   M3155 «Falcon2000» 13:10
Игорь Ямчук
Москва   M3155 «Falcon2000» 13:10
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди Теги:
M300 08:00 Зависть

M300

Аня Калинченкова

Москва

M301 08:02 Кон-Тики

M301

Евгений Уланов

Московська область

Константин Школьников

Московська область

Николай Зарицкий

Московська область

Андрей Постнов

Московська область

M302 08:04 Живые Буйки

M302

Тюлени , велосипед , НИУ МЭИ , Мос.Технологич.Университет
M303 08:06 2 сапога пара

M303

M304 08:08 STAR TREK

M304

Дмитрий Седов

Московська область

M305 08:10 СКВЕРные люди

M305

Егор Измайлов

Московська область

Миша Филипов

Московська область

МАИ , Подольск
M306 08:12 Echelon

M306

Юлия Лосева

Москва

Юлия Баулина

Москва

Юлия Бирюлина

Москва

Юлия Михалина

Москва

M307 08:14 Дантист-одиночка

M307

M308 08:16 Почта России

M308

M309 08:18 Авиаторы

M309

Валентина Колягина

Московська область

МАИ
M311 08:22 Цепкие ребята

M311

Михаил Новик

Москва

Константин Пандаков

Москва

M312 08:24 Быстрее мысли

M312

M313 08:26 Паралимпийский Экспресс

M313

M314 08:28 Типакарачки
Anna Kobeleva

Москва

M315 08:30 ZMM

M315

Сергей Свитнев

Москва

M316 08:32 Камаз-мастер

M316

Александр Немов

Московська область

M317 08:34 Рубаки

M317

Александр Демидов

Московська область

Александра Гребенкина

Московська область

Электросталь , НИЯУ МИФИ , Мос.Технологич.Университет
M318 08:36 Ололо

M318

Andrej Bourgasov

Москва

МАИ , СВОИ , Encounter
M319 08:38 lk-izmajlovo.ru+K

M319

Кирилл Путилов

Санкт-Петербург

Олжас Кузембаев

Москва

Поезд 101
M320 08:40 Добрыня

M320

Борис Коварский

Московська область

Бегущий Город , МФТИ
M321 08:42 Scouser

M321

Алексей Григорьев

Московська область

M322 08:44 Йоханга!

M322

Михаил Почкин

Москва

Сергей Рыжков

Москва

МГУ , ВМК , Физфак , Лицей №1523
M323 08:46 Парноколёсные

M323

Vassily KhOlopov

Москва

Татьяна Дубинец

Москва

M324 08:48 Два сапога пара

M324

Андрей Форый

Москва

M325 08:50 Барсучеллы

M325

Олег Оборин

Москва

Владимир Козис

Москва

M326 08:52 Кактус!

M326

Владимир Кастрель

Москва

НИТУ МИСиС
M329 08:58 Форрест Гамп

M329

Kirill Alexeev

Московська область

Кирилл Мачнев

Московська область

Вячеслав Баскаков

Московська область

M330 09:00 ZRT Зеленые

M330

Дария Март

Москва

Егор Комаров

Москва

Никита Смирнов

Москва

M331 09:02 Бегущий голод

M331

M332 09:04 Поквести. Попедаль

M332

Илья Петров

Москва

M333 09:06 Караван-Октопус

M333

Илья Гаврин

Москва

Андрей Скороходов

Москва

M334 09:08 Жопошники

M334

Иван Кузьмин

Московська область

Александр Малютин

Московська область

Антон Павлов

Московська область

Вадим Лапин

Московська область

Жуковский
M335 09:10 дисклитив

M335

M336 09:12 Горизонт

M336

Илья Джеря

Москва

Александр Еременко

Москва

Александр Журавлев

Москва

M337 09:14 Бу

M337

M338 09:16 Быстрее ветра!

M338

Анна Щёкина

Электросталь

M339 09:18 Задом наперёд

M339

Дмитрий Грачев

Москва

M340 09:20 Рекурсия

M340

Constantine Artozeev

Москва

Александр Дыбин

Московська область

Катушкин , велосипед
M341 09:22 Тюлень Шредингера

M341

M342 09:24 Как бы команда

M342

Ольга Татур

Москва

M343 09:26 Злые Лоси

M343

Злые Лоси , Золотые Леса
M345 09:30 KurOk

M345

Alex Kichenko

Москва

M346 09:32 Slick

M346

Алексей Клочков

Москва

M347 09:34 ку-ку crew

M347

Лариса Кудряшова

Москва

M348 09:36 Безобразный дикобраз

M348

Иван Ломако

Москва

Алексей Туманов

Москва

M349 09:38 Трое против ветра

M349

Дмитрий Беликов

Москва

Денис Карпелевич

Москва

M350 09:40 Планета
Мария Юрьевна Сафронова

Москва

M351 09:42 vayerx

M351

InfoWatch , митино , МГТУ им. Н.Э.Баумана
M352 09:44 Hasta la vista!

M352

Дмитрий Камынин

Москва

Иван Кулаков

Москва

Андрей Моисеев

Москва

M353 09:46 Тарапунька и Штепсель

M353

Александр Богатый

Московська область

M354 09:48 Канченджанга

M354

Екатерина Сидоренко

Москва

M355 09:50 AfroDrum

M355

Максим Баданин

Москва

Олеся Середа

Москва

МФТИ
M356 09:52 Шаляй-валяй

M356

Stepan GreenDragon

Москва

Лариса Lara

Москва

Катушкин , велосипед
M357 09:54 Ленивые голубцы

M357

Елена Бадеева

Москва

M358 09:56 Ассимиляция Борна

M358

Алексей Забурдаев

Москва

M359 09:58 Огр и команда

M359

Андрей Потапов

Санкт-Петербург

Ирина Олейникова

Москва

M360 10:00 Нанотапкозакидательство в условиях гигашапочного разбора

M360

M362 10:04 Drofы

M362

Сергей Васильев

Московська область

Гавриил Прокофьев

Московська область

Михаил Прокофьев

Московська область

M363 10:06 hike.ru

M363

Юрий Елизаров

Нижній Новгород

Алексей Кричун

Санкт-Петербург

M364 10:08 Гладиолус

M364

МГУ , велосипед , мех-мат
M366 10:12 Ярость

M366

M367 10:14 Ханиус Котяниус

M367

Пац-клуб , велосипед , Москва
M369 10:18 Мегасуперстар

M369

Александр Королев

Москва

Маргарита Прыткова

Москва

M370 10:20 Бугагашечка

M370

Дарья Захарова

Москва

M371 10:22 КБ Балашиха

M371

Роман Пеньков

Московська область

МГТУ им. Н.Э.Баумана
M372 10:24 DH-Racing-φόβος

M372

Александр Караваев

Москва

геофак , МГТУ СТАНКИН , Velomania , МПГУ , велосипед , Москва
M373 10:26 БанDRлоги

M373

Наташа Лукашенко

Москва

M374 10:28 Чемпионы

M374

Михаил Лысиков

Московська область

Алексей Лысиков

Московська область

M375 10:30 Чапаев и Сусанин

M375

Виталий Голубев

Московська область

M376 10:32 Слышь, ты!

M376

Владимир Карпов

Москва

M377 10:34 scK5Thwarx

M377

M379 10:38 Фумля

M379

Евгений Воробьев

Москва

Вадим Евсеев

Москва

Алексей Цыганков

Москва

M380 10:40 ZRT

M380

Владимир Краснов

Москва

M381 10:42 Бродячие кошки!

M381

M382 10:44 Человечищи!

M382

Serge Titov

Москва

Владимир Никольский

Москва

M383 10:46 Тёмное нефильтрованное

M383

Александр Резниченко

Москва

Валерия Сирык

Москва

МГТУ им. Н.Э.Баумана
M384 10:48 EPAM TVR-BIKE

M384

Юлия Бабюк

Твер

Иван Ракитных

Твер

EPAM , Тверь
M385 10:50 Наверное первые

M385

Павел Штепа

Москва

Иннокентий Кулага

Москва

МГУ , Эконом , РАН
M386 10:52 Pulse Sports

M386

Аня Гахария

Москва

Екатерина Алексеева

Москва

M387 10:54 Печатная машинка

M387

Надежда Волович

Москва

M388 10:56 Буженина

M388

Максим Федоровых

Москва

M389 10:58 Нижегородка

M389

Турклуб Плющиха , МКВ
M390 11:00 Чешуя Ивана Грозного

M390

Дмитрий Жигунов

Москва

Катушкин , СХ
M391 11:02 Sportelement

M391

Владимир Шавлаков

Інші міста Центрального ФО

Илья Зайцев

Москва

M392 11:04 Ready-Steady-Go!

M392

Константин Базаров

Московська область

Раменское , МГТУ им. Н.Э.Баумана
M393 11:06 Коса и сажень

M393

Дмитрий Капров

Москва

Дмитрий Стадник

Москва

M394 11:08 Pantheon 91

M394

Ash Shevlyakov

Москва

M395 11:10 Evil Empire

M395

Елена Краснова

Москва

Анастасия Обухова

Москва

M396 11:12 Всадники Апокалипсиса

M396

Игорь Крупнов

Твер

M397 11:14 Раскайфовочка

M397

Евгений К

Москва

Юрий Емельянов

Москва

МГУ
M398 11:16 Паладин

M398

M399 11:18 Zatupim Racing Team

M399

Сергей Мальцев

Москва

Татьяна Шуняева

Москва

M3100 11:20 Человек и пароход

M3100

Л2Ш , Гимназия №1543 , Яндекс
M3101 11:22 ПК

M3101

Евгений Парфеньев

Московська область

Женя Колотилов

Московська область

МАИ
M3102 11:24 Лимобаи навсегда

M3102

Сергей Балашов

Інші міста Центрального ФО

Антон Коваленко

Інші міста Центрального ФО

Александр Кокорин

Інші міста Центрального ФО

Лев Макеев

Інші міста Центрального ФО

M3103 11:26 О.С.И.

M3103

Катушкин
M3105 11:30 VENTO 2014

M3105

Александр Авдокачёв

Московська область

Юрий Власов

Москва

Наталья Мишина

Брянськ

Венто , Vento
M3106 11:32 Хрень

M3106

Ivan Levin

Москва

Alesya Sigorskaya

Москва

M3107 11:34 Inverness

M3107

Антон Шиморский

Московська область

Kate 13

Москва

M3108 11:36 ХимРар

M3108

Юрий Михалин

Москва

МХТИ - РХТУ им. Д.И.Менделеева
M3109 11:38 Кривая педаль

M3109

Виталий Бирюков

Москва

Андрей Сергеев

Москва

МАДИ
M3111 11:42 всадники-мидл
Александр Чуричев

Москва

M3112 11:44 Diver & Driver

M3112

Евгений Бейсембаев

Санкт-Петербург

Павел Аносов

Санкт-Петербург

Пушкин , СПбАУ , СПбГПУ
M3113 11:46 Пинки, Брейн и О

M3113

Олег Родин

Московська область

Олег Титов

Москва

ТК МГТУ
M3114 11:48 KrySteLoZa

M3114

Леночка Гладкова

Москва

M3116 11:52 Босоногие

M3116

Мария Ряднова

Москва

M3117 11:54 Коси коса пока роса!

M3117

Ivan Balashov

Москва

Анастасия Морозова

Московська область

M3118 11:56 Деревня Годюкино

M3118

Павел Арсентьев

Москва

Виктор Шемардов

Москва

M3119 11:58 Вангуй

M3119

МТУСИ , Мытищи , велосипед , Москва , танки
M3120 12:00 Ready-Steady-Go-Two!

M3120

Полинка Ульяхина

Московська область

Евгений Глущенко

Москва

Тамара Михайловская

Москва

Железнодорожный , Москва , МГТУ им. Н.Э.Баумана
M3121 12:02 Веселопедисты

M3121

МГУ , геофак , НИУ ВШЭ
M3122 12:04 Прорвемся!

M3122

Игорь Кошлаков

Москва

МАИ , Факультет №3 МАИ — Системы управ , СПбГЭУ
M3124 12:08 Друг за Друга

M3124

Roman Nefedov

Москва

Дима Кабанов

Москва

M3125 12:10 3A

M3125

M3127 12:14 Апельсин - Альбинос

M3127

M3128 12:16 Toya Akira

M3128

M3129 12:18 ЭНЕРГИЯ

M3129

ЕЭС
M3130 12:20 Команда Секцыи антиалкогольной терапии АГС

M3130

Александр Зайцев

Москва

M3131 12:22 Спасибо, что живой

M3131

Алексей Зинченко

Москва

Евгений Щупов

Москва

M3132 12:24 Параллельноe скрещивание

M3132

Иван Гвоздев

Москва

M3137 12:34 Гироскоп

M3137

Москва
M3138 12:36 Слабоумие и Отвага

M3138

Елена Казакова

Москва

M3141 12:42 БаЛи

M3141

M3142 12:44 Крученые сиськи
Василий Грибков

Москва

Елена Рощупкина

Москва

M3143 12:46 Titsys Inc.

M3143

Олег Закиев

Московська область

Георгий Белов

Московська область

Павел Коржов

Москва

Георгий Цымбулов

Московська область

M3144 12:48 СтоПятьсот

M3144

Александр Егоров

Інші міста Південного ФО

M3145 12:50 Грендайзер

M3145

M3146 12:52 Велосипед

M3146

Стас Крыжановский

Москва

Ирина Немировская

Москва

Лицей №1533
M3147 12:54 Beregis Tramvaja

M3147

Александр Михайлин

Москва

M3148 12:56 24 колеса

M3148

Дмитрий Степанчук

Москва

Павел Тимошенко

Москва

M3149 12:58 Глиномесы

M3149

Галина Абызова

Москва

Анатолий Юданов

Москва

МГУ , ВМК , велосипед , Москва
M3151 13:02 Pandas

M3151

Денис Никонов

Москва

МГУ , велосипед