Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Olga Abramova
Москва   L641 «net@net.net» 09:22
Alexey Astashov
Москва   L6130 «Блаженные кабачки» 12:20
Vlada Baturina
Москва   L683 «Мать и дитя» 10:46
Dmitry Markov
Москва   L6100 «Ласточка плюс» 11:20
Olga Shashok
Москва   L638 «Антилопы Гну» 09:16
Anton Skiter
Москва   L6106 «ПЫЩ-ПЫЩ» 11:32
Anna Sokolova
Москва   L6140 «Хребты Безумия» 12:40
Svetlana Trishina
Москва   L6124 «Luxoft» 12:08
Юлия Азовцева
Москва   L609 «Иго-го» 08:18
Жанна Александрова
Москва   L6120 «Rainbow team» 12:00
Фёдор Бакулов
Москва   L615 «ОФП» 08:30
Даша Балашова
Московська область   L6129 «заМКАДыши» 12:18
Лира Безденежных
Московська область   L6130 «Блаженные кабачки» 12:20
Александр Верещака
Москва   L672 «Sierra One» 10:24
Катерина Видякина
Москва   L6122 «Apple» 12:04
Артём Врублевский
Москва   L678 «Dikkie-Viety» 10:36
Дарья Вторенко
Москва   L686 «Потому что мы Банда!» 10:52
Надежда Галкина
Москва   L610 «Тр-Тр Петя» 08:20
Дарья Голубкова
Москва   L6113 «Куски Бобров» 11:46
Гульназ Гусманова
Москва   L6104 «Кролик Роджер» 11:28
Анна Деккер
Московська область   L6129 «заМКАДыши» 12:18
Кирилл Дмитриев
Москва   L689 «Квадра» 10:58
Евгения Дмитриева
Москва   L6112 «C карамелькой за щекою» 11:44
Дмитрий Дьяченко
Московська область   L669 «Субарсики» 10:18
Андрей Евдокимов
Москва   L641 «net@net.net» 09:22
Артём Захаров
Москва   L600 «Упырка Team» 08:00
Ульяна Зозулина
Москва   L657 «Зверь 928» 09:54
Юлия Золина
Москва   L6107 «Прихвостни правосудия» 11:34
Анастасия Зубова
Москва   L621 «Золотой кадиллак» 08:42
Максим Иванов
Москва   L6143 «ЦД» 12:46
Полина Кадик
Москва   L6121 «Восход-1» 12:02
Ольга Калинина
Москва   L606 «Bicycle&Powerful» 08:12
Наталия Карымова
Москва   L660 «x1» 10:00
Евгений Колганов
Москва   L646 «Корень Мандрагоры» 09:32
Валерий Колпаков
Москва   L684 «Не, не слышали!» 10:48
Владимир Красильников
Москва   L601 «МорозКо» 08:02
Григорий Курушин
Москва   L693 «Лысые без бровей» 11:06
Олег Лазебный
Москва   L625 «Night» 08:50
Оля Лисина
Москва   L6137 «Сырованный глазирок» 12:34
Вадим Мазия
Москва   L618 «Подкустовые выползни» 08:36
Григорий Мазурчик
Москва   L615 «ОФП» 08:30
Анастасия Матвеева
Москва   L631 «Барабульки» 09:02
Надежда Минкина
Москва   L603 «Hamsters» 08:06
Андрей Мындру
Москва   L6136 «ФЫР-ФЫР-ФЫР» 12:32
Дарья Наумова
Москва   L634 «Синяя птица» 09:08
Алексей Николаев
Москва   L661 «Сорок Два» 10:02
Екатерина Николаева
Москва   L661 «Сорок Два» 10:02
Кристина Новикова
Москва   L6133 «Тюлени, на колени!» 12:26
Виктория Оздоба
Московська область   L636 «МГСУ» 09:12
Роман Пахотищев
Москва   L653 «Джакаранда» 09:46
Елена Петрова
Москва   L629 «Пес и Кот» 08:58
Александр Питеев
Москва   L694 «Печаль» 11:08
Ольга Подобед
Москва   L629 «Пес и Кот» 08:58
Яна Раструева
Москва   L625 «Night» 08:50
Евгения Самохина
Москва   L630 «Evil inc.» 09:00
Елена Сафронова
Москва   L646 «Корень Мандрагоры» 09:32
Екатерина Севергина
Москва   L672 «Sierra One» 10:24
Екатерина Селина
Інші міста Центрального ФО   L693 «Лысые без бровей» 11:06
Алексей Семёнов
Москва   L6135 «Новичкам везёт» 12:30
Сергей Сидоров
Москва   L637 «Спектр Белого» 09:14
Георгий Троянский
Москва   L692 «МГСУшки» 11:04
Марина Федорова
Москва   L638 «Антилопы Гну» 09:16
Наталья Хмелевская
Москва   L645 «Боевая жабка» 09:30
Марина Чичеурова
Москва   L657 «Зверь 928» 09:54
Сергей Шаповалов
Москва   L6142 «Танцевальный лось» 12:44
Эл Шебуняев
Москва   L609 «Иго-го» 08:18
Светлана Шевченко
Москва   L654 «броНюшечка» 09:48
Татьяна Шешенина
Москва   L609 «Иго-го» 08:18
Александр Шигапов
Москва   L637 «Спектр Белого» 09:14
Анна Шилина
Москва   L693 «Лысые без бровей» 11:06
Алена Шипилова
Москва   L6134 «AUDusa» 12:28
Ася Эмбаухова
Москва   L640 «Ух и компания» 09:20
Полина Яковлева
Москва   L6108 «Тонна Сиропа» 11:36
Anna Chubiy
Москва   L671 «Babuli» 10:22
Tamara Salpagarova
Москва   L697 «дрынь-дрынь» 11:14
Elena Semyanistaya
Москва   L668 «Indi» 10:16
Сергей Агаханов
Москва   L6137 «Сырованный глазирок» 12:34
Руслан Алексеев
Москва   L6118 «Маньяки Активного Отдыха» 11:56
Сергей Аленин
Москва   L6115 «Crash Test» 11:50
Дмитрий Андреев
Москва   L644 «Кракозяблики» 09:28
Антон Андреянов
Москва   L606 «Bicycle&Powerful» 08:12
Полина Антонова
Москва   L6118 «Маньяки Активного Отдыха» 11:56
Александр Асеев
Москва   L6127 «Вишневые пеликаны» 12:14
Михаил Астахов
Москва   L636 «МГСУ» 09:12
Марина Балушкина
Москва   L699 «Ти ти на Та и ти» 11:18
Виктория Бартенева
Москва   L673 «Пилоты_driverline» 10:26
Юлия Бедретдинова
Москва   L652 «Хомяки» 09:44
Анна Богокина
Москва   L651 «no name team» 09:42
Евгений Болотин
Москва   L6111 «Суперсемейка» 11:42
Владимир Букатин
Москва   L6144 «Бразильская система» 12:48
Марина В
Москва   L649 «Пузырики +» 09:38
Анна Володина
Москва   L658 «Дубровские коты» 09:56
Юлия Волосатова
Москва   L643 «Майские розы» 09:26
Ирина Вольская
Москва   L681 «Fly» 10:42
Николай Вольский
Москва   L6116 «XzzzX» 11:52
Петр Вуйцик
Москва   L604 «Snoopy Squadron» 08:08
Айдар Галеев
Московська область   L633 «Нас трудно сбить с пути - нам всё равно куда идти» 09:06
Альберт Гараев
Москва   L617 «Фрукты на стиле» 08:34
Ольга Губина
Москва   L616 «СитиРак» 08:32
Анастасия Дёмина
Москва   L678 «Dikkie-Viety» 10:36
Елена Достибегова
Москва   L6109 «Бугагашенька» 11:38
Дмитрий Дьяченко
Москва   L691 «L&D» 11:02
Алексей Евдокимов
Москва   L622 «Черный пират» 08:44
Юлия Евсеева
Москва   L662 «Евсеевы» 10:04
Дмитрий Ежов
Москва   L648 «3D+1» 09:36
Юрий Елисеев
Москва   L634 «Синяя птица» 09:08
Роман Ермаков
Москва   L616 «СитиРак» 08:32
Светлана Жукова
Москва   L647 «Тяжелый Jazz» 09:34
Галина Запорожцева
Москва   L664 «Секта мониторинга» 10:08
Александра Захарова
Москва   L600 «Упырка Team» 08:00
Иван Иванов
Москва   L614 «ceedclub рулит» 08:28
Тамара Иванова
Московська область   L669 «Субарсики» 10:18
Дмитрий Кагач
Москва   L686 «Потому что мы Банда!» 10:52
Анна Карасева
Москва   L6101 «RedDevil» 11:22
Дмитрий Карташов
Москва   L6130 «Блаженные кабачки» 12:20
Илья Кацнельсон
Москва   L6120 «Rainbow team» 12:00
Олег Клименко
Москва   L6131 «cfg» 12:22
Никита Кожин
Москва   L694 «Печаль» 11:08
Дмитрий Комосов
Москва   L641 «net@net.net» 09:22
Наталья Конахина
Москва   L630 «Evil inc.» 09:00
Юрий Корнилов
Великий Новгород   L632 «Умка и броневичок» 09:04
Антон Кохно
Москва   L6111 «Суперсемейка» 11:42
Алексей Кучумов
Москва   L642 «Ротонда-70» 09:24
Елена Лапшина
Московська область   L633 «Нас трудно сбить с пути - нам всё равно куда идти» 09:06
Елена Лебедева
Москва   L664 «Секта мониторинга» 10:08
Маша Лукина
Москва   L612 «Беспроблемные и Грифон :)» 08:24
Стас Лысенко
Москва   L674 «Гавердовцы» 10:28
Ольга Маламуд
Москва   L600 «Упырка Team» 08:00
Наталья Мартыненко
Москва   L639 «Неблондинки» 09:18
Екатерина Матвиенко
Москва   L626 «МаКаДи» 08:52
Екатерина Милованова
Москва   L616 «СитиРак» 08:32
Евгений Минзулин
Москва   L619 «Squadra Azzurra» 08:38
Светлана Мирная
Москва   L604 «Snoopy Squadron» 08:08
Анатолий Мирный
Москва   L604 «Snoopy Squadron» 08:08
Александр Михайлов
Москва   L611 «Маша и Медведь» 08:22
Екатерина Михеева
Санкт-Петербург   L6117 «Сводный отряд во славу нерушимой дружбы северной и конституционн» 11:54
Ульяна Моисеева
Москва   L644 «Кракозяблики» 09:28
Анна Н
Москва   L696 «Мы и Бали!» 11:12
Денис Наумов
Москва   L634 «Синяя птица» 09:08
Ольга Наумова
Москва   L685 «Лидеры» 10:50
Евгений Ничеговский
Москва   L677 «Пешеходы Абокралипсиса» 10:34
Гаянэ Овакимян
Москва   L6145 «Убегайка» 12:50
Петр Огурцов
Москва   L6123 «Перл» 12:06
Николай Одинцев
Москва   L617 «Фрукты на стиле» 08:34
Денис Озорнин
Москва   L667 «Anakin Team» 10:14
Константин Оринкин
Москва   L6115 «Crash Test» 11:50
Карина Оринкина
Москва   L6115 «Crash Test» 11:50
Маргарита Орленко
Москва   L680 «Квестория» 10:40
Виктор Паракшин
Москва   L682 «Бешеные белочки» 10:44
Александр Паршин
Московська область   L6128 «Бабкина Обложка» 12:16
Олеся Петраш
Москва   L689 «Квадра» 10:58
Андрей Петров
Москва   L695 «Внуки лейтенанта Шмидта» 11:10
Константин По
Москва   L6103 «Для меня!!!» 11:26
Михаил Подчезерцев
Москва   L602 «Боевой Енот» 08:04
Мария Прошина
Москва   L6126 «Трое в лодке» 12:12
Мария Пустовойт
Москва   L621 «Золотой кадиллак» 08:42
Мария Пятышева
Московська область   L6114 «Semper Virens» 11:48
Антон Садчиков
Санкт-Петербург   L655 «Levashovo Racing» 09:50
Светлана Садчикова
Санкт-Петербург   L655 «Levashovo Racing» 09:50
Андрей Сецко
Москва   L603 «Hamsters» 08:06
Наталья Сивкова
Москва   L688 «Танкист с Ко» 10:56
Владимир Смирнов
Москва   L659 «NeuroTeam» 09:58
Мария Соколова
Москва   L676 «Агентство "МЫ"» 10:32
Наталья Соколова
Москва   L643 «Майские розы» 09:26
Владимир Сосновцев
Москва   L663 «Маховичок» 10:06
Денис Степанов
Москва   L679 «Need For Speed» 10:38
Дмитрий Степанов
Москва   L670 «Едут и смеются, пряники жуют» 10:20
Наталия Ташкова
Москва   L624 «kpoxodu.ru» 08:48
Ольга Теорина
Москва   L627 «БЕШЕНЫЕ!» 08:54
Дарья Ткачёва
Москва   L601 «МорозКо» 08:02
Анна Уланова
Москва   L6141 «franky57» 12:42
Алексей Улитин
Московська область   L6129 «заМКАДыши» 12:18
Евгения Филиппова
Москва   L625 «Night» 08:50
Ксения Фролова
Москва   L6101 «RedDevil» 11:22
Елена Цветкова
Москва   L6130 «Блаженные кабачки» 12:20
Людмила Цуканкова
Москва   L6110 «Винегрет» 11:40
Юлия Черкасова
Москва   L608 «CMonkeys» 08:16
Екатерина Шокарева
Москва   L625 «Night» 08:50
Сергей Шубенкин
Москва   L620 «ВикиСпорт» 08:40
Евгений Ярошенко
Московська область   L665 «Бублик эмоций» 10:10
Dinara Di
Москва   L607 «Бублики» 08:14
Gegovska Eliza
Москва   L607 «Бублики» 08:14
Tarun Tyagi
Москва   L668 «Indi» 10:16
Кирилл Авиленко
Москва   L673 «Пилоты_driverline» 10:26
Владимир Агеев
Москва   L619 «Squadra Azzurra» 08:38
Екатерина Александрова
Москва   L613 «Anch&co» 08:26
Алексей Андреев
Москва   L644 «Кракозяблики» 09:28
Дарья Андреева
Москва   L644 «Кракозяблики» 09:28
Антон Андреянов
Москва   L606 «Bicycle&Powerful» 08:12
Михаил Анохин
Москва   L652 «Хомяки» 09:44
Элиза Антонишина
Москва   L610 «Тр-Тр Петя» 08:20
Николай Антушев
Москва   L6116 «XzzzX» 11:52
Ирина Асеева
Москва   L6127 «Вишневые пеликаны» 12:14
Максим Афоничев
Москва   L692 «МГСУшки» 11:04
Петр Бакулов
Москва   L623 «VS» 08:46
Дмитрий Балашов
Московська область   L665 «Бублик эмоций» 10:10
Полина Балашова
Москва   L614 «ceedclub рулит» 08:28
Мария Балуда
Москва   L611 «Маша и Медведь» 08:22
Анна Баранцева
Москва   L637 «Спектр Белого» 09:14
Кристина Бинатян
Москва   L6138 «...Краб Крабу Краб...» 12:36
Мария Бобылева
Москва   L6116 «XzzzX» 11:52
Илья Богин
Москва   L643 «Майские розы» 09:26
Дмитрий Болотин
Москва   L6124 «Luxoft» 12:08
Антонина Болотина
Москва   L6111 «Суперсемейка» 11:42
Валерия Борисова
Москва   L6123 «Перл» 12:06
Максим Бударин
Москва   L643 «Майские розы» 09:26
Ольга Букатина
Москва   L6144 «Бразильская система» 12:48
Наталья Булычева
Москва   L649 «Пузырики +» 09:38
Анна Валуева
Москва   L6109 «Бугагашенька» 11:38
Екатерина Виноградова
Москва   L6113 «Куски Бобров» 11:46
Александра Винокурова
Москва   L6113 «Куски Бобров» 11:46
Сергей Волков
Москва   L623 «VS» 08:46
Наталья Волкова
Москва   L6124 «Luxoft» 12:08
Дмитрий Володин
Москва   L658 «Дубровские коты» 09:56
Татьяна Вольнова
Москва   L662 «Евсеевы» 10:04
Катерина Востокова
Москва   L6136 «ФЫР-ФЫР-ФЫР» 12:32
Алексей Вуколов
Москва   L6108 «Тонна Сиропа» 11:36
Екатерина Гаврилова
Москва   L659 «NeuroTeam» 09:58
Татьяна Гайырова
Москва   L6136 «ФЫР-ФЫР-ФЫР» 12:32
Алексей Герасимов
Москва   L603 «Hamsters» 08:06
Фёдор Головченко
Санкт-Петербург   L6117 «Сводный отряд во славу нерушимой дружбы северной и конституционн» 11:54
Оксана Гончарова
Москва   L6100 «Ласточка плюс» 11:20
Татьяна Гончарова
Москва   L651 «no name team» 09:42
Александр Горбунов
Москва   L683 «Мать и дитя» 10:46
Арсений Горенкин
Москва   L6108 «Тонна Сиропа» 11:36
Роман Грибанов
Москва   L6123 «Перл» 12:06
Антон Григоренко
Москва   L695 «Внуки лейтенанта Шмидта» 11:10
Андрей Грязнов
Москва   L671 «Babuli» 10:22
Петр Губко
Москва   L610 «Тр-Тр Петя» 08:20
Полина Гузикова
Москва   L606 «Bicycle&Powerful» 08:12
Сергей Гусев
Москва   L6134 «AUDusa» 12:28
Леша Гущин
Москва   L612 «Беспроблемные и Грифон :)» 08:24
Наира Девликамова
Москва   L672 «Sierra One» 10:24
Тамуна Дзадзамия
Москва   L634 «Синяя птица» 09:08
Артемий Дыкин
Москва   L694 «Печаль» 11:08
Аня Евдокимчик
Москва   L6106 «ПЫЩ-ПЫЩ» 11:32
Юля Евдокимчик
Москва   L6106 «ПЫЩ-ПЫЩ» 11:32
Евгений Евсеев
Москва   L662 «Евсеевы» 10:04
Егор Евсеев
Москва   L662 «Евсеевы» 10:04
Станислав Еленский
Москва   L696 «Мы и Бали!» 11:12
Сергей Ермаков
Москва   L679 «Need For Speed» 10:38
Евгений Жимков
Москва   L6144 «Бразильская система» 12:48
Юрий Забегин
Москва   L681 «Fly» 10:42
Алекандра Заплечная
Москва   L677 «Пешеходы Абокралипсиса» 10:34
Никита Заславский
Москва   L6108 «Тонна Сиропа» 11:36
Лина Зинченко
Москва   L677 «Пешеходы Абокралипсиса» 10:34
Павел Зюзин
Москва   L6143 «ЦД» 12:46
Павел Иванов
Москва   L6118 «Маньяки Активного Отдыха» 11:56
Юлия Ильченко
Москва   L6110 «Винегрет» 11:40
Елена Ипатова
Москва   L6146 «Авторидед» 12:52
Дмитрий Исаев
Москва   L6143 «ЦД» 12:46
Алексей Камардин
Москва   L636 «МГСУ» 09:12
Юлия Капустина
Москва   L6111 «Суперсемейка» 11:42
Антон Карпенко
Москва   L6122 «Apple» 12:04
Вячеслав Карпов
Москва   L633 «Нас трудно сбить с пути - нам всё равно куда идти» 09:06
Владимир Карпунин
Московська область   L674 «Гавердовцы» 10:28
Вячеслав Карцев
Москва   L6135 «Новичкам везёт» 12:30
Анжелика Карцева
Москва   L6135 «Новичкам везёт» 12:30
Василий Карымов
Москва   L660 «x1» 10:00
Дмитрий Качалуба
Московська область   L6114 «Semper Virens» 11:48
Светлана Квашенко
Московська область   L6107 «Прихвостни правосудия» 11:34
Кирилл Кириллов
Москва   L654 «броНюшечка» 09:48
Женя Кирюшина
Москва   L6141 «franky57» 12:42
Артур Кишиневский
Москва   L6117 «Сводный отряд во славу нерушимой дружбы северной и конституционн» 11:54
Михаил Климанов
Москва   L676 «Агентство "МЫ"» 10:32
Наталья Клименко
Московська область   L6129 «заМКАДыши» 12:18
Татьяна Кобышева
Москва   L6113 «Куски Бобров» 11:46
Екатерина Ковалева
Москва   L699 «Ти ти на Та и ти» 11:18
Никита Колобовников
Москва   L6145 «Убегайка» 12:50
Евгения Конахина
Москва   L630 «Evil inc.» 09:00
Дмитрий Кондратьев
Старые Черви   L648 «3D+1» 09:36
Борис Корбан
Москва   L622 «Черный пират» 08:44
Людмила Корнилова
Великий Новгород   L632 «Умка и броневичок» 09:04
Олег Коровин
Московська область   L6102 «Disco Volante» 11:24
Валентина Коровина
Московська область   L6102 «Disco Volante» 11:24
Юлия Королева
Москва   L619 «Squadra Azzurra» 08:38
Александр Корякин
Москва   L6124 «Luxoft» 12:08
Алексей Косякин
Москва   L6138 «...Краб Крабу Краб...» 12:36
Ксения Косякина
Москва   L6138 «...Краб Крабу Краб...» 12:36
Александр Кочин
Москва   L609 «Иго-го» 08:18
Татьяна Кравчук
Москва   L696 «Мы и Бали!» 11:12
Юлия Краснянская
Москва   L6135 «Новичкам везёт» 12:30
Дмитрий Крылов
Москва   L694 «Печаль» 11:08
Ольга Крючкова
Москва   L645 «Боевая жабка» 09:30
Ольга Кузнецова
Москва   L6136 «ФЫР-ФЫР-ФЫР» 12:32
Юлия Кулешова
Москва   L6110 «Винегрет» 11:40
Иван Куликов
Москва   L6140 «Хребты Безумия» 12:40
Антон Куртаков
Москва   L632 «Умка и броневичок» 09:04
Егор Кучумов
Москва   L642 «Ротонда-70» 09:24
Елена Лашманова
Москва   L6112 «C карамелькой за щекою» 11:44
Людмила Левая
Москва   L6109 «Бугагашенька» 11:38
Юлия Легейда
Москва   L695 «Внуки лейтенанта Шмидта» 11:10
Юля Лешкина
Алмати   L639 «Неблондинки» 09:18
Сергей Лобанов
Московська область   L6118 «Маньяки Активного Отдыха» 11:56
Елена Ломовцева
Москва   L6120 «Rainbow team» 12:00
Роман Лукша
Москва   L696 «Мы и Бали!» 11:12
Анна Мазия
Москва   L618 «Подкустовые выползни» 08:36
Антон Мазуров
Москва   L6140 «Хребты Безумия» 12:40
Александр Макаров
Москва   L608 «CMonkeys» 08:16
Вадим Мамедов
Москва   L624 «kpoxodu.ru» 08:48
Дмитрий Матвиенко
Москва   L626 «МаКаДи» 08:52
Андрей Медведев
Московська область   L613 «Anch&co» 08:26
Мария Медведева
Московська область   L613 «Anch&co» 08:26
Маргарита Местер
Москва   L6137 «Сырованный глазирок» 12:34
Светлана Морковкина
Москва   L603 «Hamsters» 08:06
Инна Морозова
Москва   L601 «МорозКо» 08:02
Варвара Мунтян
Москва   L692 «МГСУшки» 11:04
Анастасия Муреева
Санкт-Петербург   L6104 «Кролик Роджер» 11:28
Антон Мясин
Москва   L6142 «Танцевальный лось» 12:44
Игорь Наняк
Москва   L608 «CMonkeys» 08:16
Алия Насырова
Москва   L6104 «Кролик Роджер» 11:28
Роман Наумов
Москва   L652 «Хомяки» 09:44
Андрей Никитин
Москва   L681 «Fly» 10:42
Иван Николаев
Москва   L6100 «Ласточка плюс» 11:20
Мария Николаева
Москва   L637 «Спектр Белого» 09:14
Дмитрий Никольский
Москва   L649 «Пузырики +» 09:38
Оксана Оздоба
Московська область   L636 «МГСУ» 09:12
Лилия Олейничук
Москва   L652 «Хомяки» 09:44
Алена Осипенко
Тампере   L639 «Неблондинки» 09:18
Юлия Ошивалова
Москва   L692 «МГСУшки» 11:04
Ангелина Пахотищева
Москва   L653 «Джакаранда» 09:46
Елена Пахотищева
Москва   L653 «Джакаранда» 09:46
Татьяна Петраш
Москва   L689 «Квадра» 10:58
Елена Петрова
Москва   L631 «Барабульки» 09:02
Юлия Петрова
Москва   L695 «Внуки лейтенанта Шмидта» 11:10
Ольга Плотникова
Москва   L682 «Бешеные белочки» 10:44
Ксения Подчезерцева
Москва   L602 «Боевой Енот» 08:04
Дмитрий Пожидаев
Інші міста Центрального ФО   L648 «3D+1» 09:36
Анна Попова
Москва   L691 «L&D» 11:02
Михаил Потапов
Москва   L614 «ceedclub рулит» 08:28
Елизавета Пузик
Москва   L613 «Anch&co» 08:26
Иван Пузыревский
Москва   L667 «Anakin Team» 10:14
Мария Пустырева
Москва   L6131 «cfg» 12:22
Александр Пушкарев
Москва   L617 «Фрукты на стиле» 08:34
Петр Рогинко
Москва   L610 «Тр-Тр Петя» 08:20
Роман Ройфман
Москва   L656 «Броненосец и черепаха» 09:52
Эдуард Русаков
Москва   L627 «БЕШЕНЫЕ!» 08:54
Павел Рыжов
Москва   L664 «Секта мониторинга» 10:08
Максим Рябогин
Москва   L6127 «Вишневые пеликаны» 12:14
Николай Рябогин
Московська область   L674 «Гавердовцы» 10:28
Андрей Сазонов
Москва   L6120 «Rainbow team» 12:00
Милена Салпагарова
Москва   L697 «дрынь-дрынь» 11:14
Анна Самсоненкова
Москва   L602 «Боевой Енот» 08:04
Микаэл Саргсян
Москва   L640 «Ух и компания» 09:20
Мария Сафронова
Москва   L6101 «RedDevil» 11:22
Мария Светикова
Москва   L6142 «Танцевальный лось» 12:44
Всеволод Седов
Москва   L6138 «...Краб Крабу Краб...» 12:36
Ксения Седова
Москва   L693 «Лысые без бровей» 11:06
Дмитрий Семёнов
Москва   L685 «Лидеры» 10:50
Иван Сеничев
Москва   L6109 «Бугагашенька» 11:38
Александр Сергеев
Московська область   L674 «Гавердовцы» 10:28
Наталия Скворцова
Москва   L6132 «Lexus» 12:24
Ева Сми
Москва   L6103 «Для меня!!!» 11:26
Анастасия Смирнова
Москва   L622 «Черный пират» 08:44
Тамара Смирнова
Москва   L659 «NeuroTeam» 09:58
Наталия Соболева
Москва   L6126 «Трое в лодке» 12:12
Евгения Степанова
Москва   L670 «Едут и смеются, пряники жуют» 10:20
Мария Степанова
Москва   L679 «Need For Speed» 10:38
Ирина Строкова
Москва   L626 «МаКаДи» 08:52
Василий Суббота
Москва   L688 «Танкист с Ко» 10:56
Владимир Суббота
Москва   L688 «Танкист с Ко» 10:56
Ярослава Сулимина
Москва   L6127 «Вишневые пеликаны» 12:14
Илья Суров
Москва   L631 «Барабульки» 09:02
Ольга Талько
Москва   L6123 «Перл» 12:06
Олга Тарабарина
Москва   L6145 «Убегайка» 12:50
Дина Татаркина
Москва   L642 «Ротонда-70» 09:24
Ирина Теорина
Москва   L627 «БЕШЕНЫЕ!» 08:54
Альбина Терентьева
Москва   L6122 «Apple» 12:04
Анастасия Ткачёва
Москва   L601 «МорозКо» 08:02
Митя Ткаченко
Москва   L6121 «Восход-1» 12:02
Юлия Ткаченко
Москва   L6121 «Восход-1» 12:02
Антон Толмачев
Москва   L6146 «Авторидед» 12:52
Анастасия Толмачева
Москва   L6146 «Авторидед» 12:52
Рамиль Туйбаев
Москва   L6106 «ПЫЩ-ПЫЩ» 11:32
Вера Турецкая
Москва   L663 «Маховичок» 10:06
Виктория Тюрикова
Московська область   L665 «Бублик эмоций» 10:10
Мария Тюрина
Москва   L6117 «Сводный отряд во славу нерушимой дружбы северной и конституционн» 11:54
Дмитрий Узланер
Москва   L6140 «Хребты Безумия» 12:40
Марина Уманец
Московська область   L653 «Джакаранда» 09:46
Денис Фёдоров
Москва   L6142 «Танцевальный лось» 12:44
Алексей Филатов
Москва   L699 «Ти ти на Та и ти» 11:18
Святослав Филатов
Москва   L699 «Ти ти на Та и ти» 11:18
Алина Хайрутдинова
Москва   L663 «Маховичок» 10:06
Светлана Хасбулатова
Москва   L685 «Лидеры» 10:50
Марина Хомякова
Москва   L627 «БЕШЕНЫЕ!» 08:54
Игорь Хорошилов
Москва   L640 «Ух и компания» 09:20
Нина Хорошилова
Москва   L640 «Ух и компания» 09:20
Кристина Хромова
Москва   L673 «Пилоты_driverline» 10:26
Денис Цегельник
Ростов-на-Дону   L6104 «Кролик Роджер» 11:28
Сергей Чеботарев
Москва   L672 «Sierra One» 10:24
Олег Чекалин
Москва   L6126 «Трое в лодке» 12:12
Александр Черноверхский
Москва   L682 «Бешеные белочки» 10:44
Мария Чижикова
Москва   L685 «Лидеры» 10:50
Александр Чикин
Москва   L6132 «Lexus» 12:24
Маргарита Чубукова
Москва   L6137 «Сырованный глазирок» 12:34
Максим Шевельков
Добрые Пчелы   L648 «3D+1» 09:36
Екатерина Шевцова
Московська область   L665 «Бублик эмоций» 10:10
Елена Шевцова
Москва   L6144 «Бразильская система» 12:48
Сергей Шейко
Москва   L673 «Пилоты_driverline» 10:26
Владимир Шипов
Москва   L619 «Squadra Azzurra» 08:38
Марина Шишкина
Москва   L6141 «franky57» 12:42
Александр Шляпужников
Москва   L647 «Тяжелый Jazz» 09:34
Алексей Шляпужников
Москва   L647 «Тяжелый Jazz» 09:34
Вячеслав Шляпужников
Москва   L647 «Тяжелый Jazz» 09:34
Владимир Шмелёв
Москва   L623 «VS» 08:46
Татьяна Шубенкина
Москва   L620 «ВикиСпорт» 08:40
Ольга Шустер
Москва   L667 «Anakin Team» 10:14
Ирина Юзбекова
Москва   L682 «Бешеные белочки» 10:44
Алексей Юшенков
Москва   L6122 «Apple» 12:04
Вадим Яковлев
Москва   L659 «NeuroTeam» 09:58
Александр Яковлевич
Москва   L657 «Зверь 928» 09:54
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди Теги:
L600 08:00 Упырка Team

L600

L601 08:02 МорозКо

L601

Инна Морозова

Москва

Анастасия Ткачёва

Москва

L602 08:04 Боевой Енот

L602

Ксения Подчезерцева

Москва

Анна Самсоненкова

Москва

L603 08:06 Hamsters

L603

Алексей Герасимов

Москва

Светлана Морковкина

Москва

L604 08:08 Snoopy Squadron

L604

L606 08:12 Bicycle&Powerful

L606

Антон Андреянов

Москва

Полина Гузикова

Москва

L607 08:14 Бублики
Dinara Di

Москва

Gegovska Eliza

Москва

L608 08:16 CMonkeys

L608

Александр Макаров

Москва

Игорь Наняк

Москва

L609 08:18 Иго-го

L609

Эл Шебуняев

Москва

Александр Кочин

Москва

L610 08:20 Тр-Тр Петя

L610

Элиза Антонишина

Москва

Петр Губко

Москва

Петр Рогинко

Москва

МГУ , МФТИ , Л2Ш , ЭМШ , Москва
L611 08:22 Маша и Медведь

L611

Мария Балуда

Москва

МГУ , Эконом , МГМСУ им. А.И.Евдокимова , ЛАНИТ , Динамо , Каланчевка
L612 08:24 Беспроблемные и Грифон :)

L612

Маша Лукина

Москва

Леша Гущин

Москва

L613 08:26 Anch&co

L613

Екатерина Александрова

Москва

Андрей Медведев

Московська область

Мария Медведева

Московська область

Елизавета Пузик

Москва

L614 08:28 ceedclub рулит

L614

Иван Иванов

Москва

Полина Балашова

Москва

Михаил Потапов

Москва

Москва , ceedclub.ru
L615 08:30 ОФП

L615

МГУ , Школа №57 , Формула ОТ , Эгоист , велосипед
L616 08:32 СитиРак

L616

Москва , НИУ ВШЭ
L617 08:34 Фрукты на стиле

L617

Александр Пушкарев

Москва

МГУ , МАИ , Л2Ш , rukopashnik.ru
L618 08:36 Подкустовые выползни

L618

Вадим Мазия

Москва

Анна Мазия

Москва

МГУ
L619 08:38 Squadra Azzurra

L619

Владимир Агеев

Москва

Юлия Королева

Москва

Владимир Шипов

Москва

МГУ , РЭШ , ЭМШ , НИУ ВШЭ
L620 08:40 ВикиСпорт

L620

Татьяна Шубенкина

Москва

L621 08:42 Золотой кадиллак

L621

L622 08:44 Черный пират

L622

Борис Корбан

Москва

Анастасия Смирнова

Москва

L623 08:46 VS

L623

Петр Бакулов

Москва

Сергей Волков

Москва

Владимир Шмелёв

Москва

L624 08:48 kpoxodu.ru

L624

Вадим Мамедов

Москва

L625 08:50 Night

L625

L626 08:52 МаКаДи

L626

Дмитрий Матвиенко

Москва

Ирина Строкова

Москва

МГУ
L627 08:54 БЕШЕНЫЕ!

L627

Эдуард Русаков

Москва

Ирина Теорина

Москва

Марина Хомякова

Москва

L629 08:58 Пес и Кот

L629

L630 09:00 Evil inc.

L630

Евгения Конахина

Москва

Dozor , МГОУ , Акакдемия Нестеровой , Москва ВАО , НИУ ВШЭ
L631 09:02 Барабульки

L631

Елена Петрова

Москва

Илья Суров

Москва

L632 09:04 Умка и броневичок

L632

Юрий Корнилов

Великий Новгород

Людмила Корнилова

Великий Новгород

Антон Куртаков

Москва

L633 09:06 Нас трудно сбить с пути - нам всё равно куда идти

L633

Айдар Галеев

Московська область

Елена Лапшина

Московська область

Вячеслав Карпов

Москва

L634 09:08 Синяя птица

L634

Тамуна Дзадзамия

Москва

L636 09:12 МГСУ

L636

Виктория Оздоба

Московська область

Алексей Камардин

Москва

Оксана Оздоба

Московська область

МГСУ (МИСИ им. В.В.Куйбышева)
L637 09:14 Спектр Белого

L637

Анна Баранцева

Москва

Мария Николаева

Москва

Краснознаменск , НИУ ВШЭ
L638 09:16 Антилопы Гну

L638

Olga Shashok

Москва

L639 09:18 Неблондинки

L639

Юля Лешкина

Алмати

Алена Осипенко

Тампере

L640 09:20 Ух и компания

L640

Микаэл Саргсян

Москва

Игорь Хорошилов

Москва

Нина Хорошилова

Москва

L641 09:22 net@net.net

L641

L642 09:24 Ротонда-70

L642

Егор Кучумов

Москва

Дина Татаркина

Москва

L643 09:26 Майские розы

L643

Илья Богин

Москва

Максим Бударин

Москва

L644 09:28 Кракозяблики

L644

Алексей Андреев

Москва

Дарья Андреева

Москва

L645 09:30 Боевая жабка

L645

Ольга Крючкова

Москва

L646 09:32 Корень Мандрагоры

L646

L647 09:34 Тяжелый Jazz

L647

Александр Шляпужников

Москва

Алексей Шляпужников

Москва

Вячеслав Шляпужников

Москва

L648 09:36 3D+1

L648

Дмитрий Кондратьев

Старые Черви

Дмитрий Пожидаев

Інші міста Центрального ФО

Максим Шевельков

Добрые Пчелы

L649 09:38 Пузырики +

L649

Марина В

Москва

Наталья Булычева

Москва

Дмитрий Никольский

Москва

L651 09:42 no name team

L651

Татьяна Гончарова

Москва

L652 09:44 Хомяки

L652

Михаил Анохин

Москва

Роман Наумов

Москва

Лилия Олейничук

Москва

L653 09:46 Джакаранда

L653

Ангелина Пахотищева

Москва

Елена Пахотищева

Москва

Марина Уманец

Московська область

МГИУ
L654 09:48 броНюшечка

L654

Кирилл Кириллов

Москва

L655 09:50 Levashovo Racing

L655

Антон Садчиков

Санкт-Петербург

Светлана Садчикова

Санкт-Петербург

L656 09:52 Броненосец и черепаха

L656

Роман Ройфман

Москва

L657 09:54 Зверь 928

L657

Александр Яковлевич

Москва

L658 09:56 Дубровские коты

L658

Дмитрий Володин

Москва

L659 09:58 NeuroTeam
Екатерина Гаврилова

Москва

Тамара Смирнова

Москва

Вадим Яковлев

Москва

L660 10:00 x1

L660

Василий Карымов

Москва

L661 10:02 Сорок Два

L661

СХ , Не те дроиды , Гимназия №42 , Катя и Медведь
L662 10:04 Евсеевы

L662

Татьяна Вольнова

Москва

Евгений Евсеев

Москва

Егор Евсеев

Москва

L663 10:06 Маховичок

L663

Вера Турецкая

Москва

Алина Хайрутдинова

Москва

L664 10:08 Секта мониторинга

L664

Павел Рыжов

Москва

L665 10:10 Бублик эмоций

L665

Евгений Ярошенко

Московська область

Дмитрий Балашов

Московська область

Виктория Тюрикова

Московська область

Екатерина Шевцова

Московська область

L667 10:14 Anakin Team

L667

Иван Пузыревский

Москва

Ольга Шустер

Москва

L668 10:16 Indi

L668

Elena Semyanistaya

Москва

Tarun Tyagi

Москва

НИУ ВШЭ
L669 10:18 Субарсики

L669

Дмитрий Дьяченко

Московська область

Тамара Иванова

Московська область

L670 10:20 Едут и смеются, пряники жуют

L670

Евгения Степанова

Москва

L671 10:22 Babuli

L671

Anna Chubiy

Москва

Андрей Грязнов

Москва

L672 10:24 Sierra One

L672

Наира Девликамова

Москва

Сергей Чеботарев

Москва

L673 10:26 Пилоты_driverline

L673

Кирилл Авиленко

Москва

Кристина Хромова

Москва

Сергей Шейко

Москва

L674 10:28 Гавердовцы
Владимир Карпунин

Московська область

Николай Рябогин

Московська область

Александр Сергеев

Московська область

L676 10:32 Агентство "МЫ"

L676

Михаил Климанов

Москва

L677 10:34 Пешеходы Абокралипсиса

L677

Алекандра Заплечная

Москва

Лина Зинченко

Москва

L678 10:36 Dikkie-Viety

L678

медики
L679 10:38 Need For Speed

L679

Сергей Ермаков

Москва

Мария Степанова

Москва

L680 10:40 Квестория

L680

L681 10:42 Fly

L681

Юрий Забегин

Москва

Андрей Никитин

Москва

L682 10:44 Бешеные белочки

L682

Ольга Плотникова

Москва

Александр Черноверхский

Москва

Ирина Юзбекова

Москва

L683 10:46 Мать и дитя

L683

Vlada Baturina

Москва

Александр Горбунов

Москва

L684 10:48 Не, не слышали!

L684

L685 10:50 Лидеры

L685

Дмитрий Семёнов

Москва

Светлана Хасбулатова

Москва

Мария Чижикова

Москва

L686 10:52 Потому что мы Банда!

L686

L688 10:56 Танкист с Ко

L688

Василий Суббота

Москва

Владимир Суббота

Москва

Бегущий Город , Москва
L689 10:58 Квадра

L689

Татьяна Петраш

Москва

L691 11:02 L&D
Анна Попова

Москва

ВМК , Эконом , Крок , Ernst&Young
L692 11:04 МГСУшки

L692

Максим Афоничев

Москва

Варвара Мунтян

Москва

Юлия Ошивалова

Москва

МГСУ (МИСИ им. В.В.Куйбышева) , Москва
L693 11:06 Лысые без бровей

L693

Екатерина Селина

Інші міста Центрального ФО

Анна Шилина

Москва

Ксения Седова

Москва

Зеленоград
L694 11:08 Печаль

L694

Артемий Дыкин

Москва

Дмитрий Крылов

Москва

L695 11:10 Внуки лейтенанта Шмидта

L695

Антон Григоренко

Москва

Юлия Легейда

Москва

Юлия Петрова

Москва

L696 11:12 Мы и Бали!

L696

Анна Н

Москва

Станислав Еленский

Москва

Татьяна Кравчук

Москва

Роман Лукша

Москва

МГППУ
L697 11:14 дрынь-дрынь

L697

Tamara Salpagarova

Москва

Милена Салпагарова

Москва

L699 11:18 Ти ти на Та и ти

L699

Екатерина Ковалева

Москва

Алексей Филатов

Москва

Святослав Филатов

Москва

L6100 11:20 Ласточка плюс

L6100

Dmitry Markov

Москва

Оксана Гончарова

Москва

Иван Николаев

Москва

L6101 11:22 RedDevil

L6101

Мария Сафронова

Москва

L6102 11:24 Disco Volante
Олег Коровин

Московська область

Валентина Коровина

Московська область

L6103 11:26 Для меня!!!
Ева Сми

Москва

L6104 11:28 Кролик Роджер

L6104

Анастасия Муреева

Санкт-Петербург

Алия Насырова

Москва

Денис Цегельник

Ростов-на-Дону

L6106 11:32 ПЫЩ-ПЫЩ

L6106

Anton Skiter

Москва

Аня Евдокимчик

Москва

Юля Евдокимчик

Москва

Рамиль Туйбаев

Москва

L6107 11:34 Прихвостни правосудия

L6107

Юлия Золина

Москва

Светлана Квашенко

Московська область

L6108 11:36 Тонна Сиропа

L6108

Алексей Вуколов

Москва

Арсений Горенкин

Москва

Никита Заславский

Москва

МГУ , геофак , Москва , jaguar
L6109 11:38 Бугагашенька

L6109

Анна Валуева

Москва

Людмила Левая

Москва

Иван Сеничев

Москва

L6110 11:40 Винегрет

L6110

Юлия Ильченко

Москва

Юлия Кулешова

Москва

L6111 11:42 Суперсемейка

L6111

Антон Кохно

Москва

Антонина Болотина

Москва

Юлия Капустина

Москва

L6112 11:44 C карамелькой за щекою

L6112

Елена Лашманова

Москва

L6113 11:46 Куски Бобров

L6113

Екатерина Виноградова

Москва

Александра Винокурова

Москва

Татьяна Кобышева

Москва

L6114 11:48 Semper Virens

L6114

Мария Пятышева

Московська область

Дмитрий Качалуба

Московська область

L6115 11:50 Crash Test

L6115

L6116 11:52 XzzzX

L6116

Николай Антушев

Москва

Мария Бобылева

Москва

L6117 11:54 Сводный отряд во славу нерушимой дружбы северной и конституционн

L6117

Екатерина Михеева

Санкт-Петербург

Фёдор Головченко

Санкт-Петербург

Артур Кишиневский

Москва

Мария Тюрина

Москва

L6118 11:56 Маньяки Активного Отдыха

L6118

Павел Иванов

Москва

Сергей Лобанов

Московська область

L6120 12:00 Rainbow team

L6120

Елена Ломовцева

Москва

Андрей Сазонов

Москва

mini cooper , мы с лисапедом , queer people , умелые ручки , стремительный асфальтовый каток
L6121 12:02 Восход-1

L6121

Митя Ткаченко

Москва

Юлия Ткаченко

Москва

L6122 12:04 Apple
Антон Карпенко

Москва

Альбина Терентьева

Москва

Алексей Юшенков

Москва

L6123 12:06 Перл

L6123

Валерия Борисова

Москва

Роман Грибанов

Москва

Ольга Талько

Москва

L6124 12:08 Luxoft

L6124

Svetlana Trishina

Москва

Дмитрий Болотин

Москва

Наталья Волкова

Москва

Александр Корякин

Москва

L6126 12:12 Трое в лодке
Наталия Соболева

Москва

Олег Чекалин

Москва

МГУ
L6127 12:14 Вишневые пеликаны

L6127

Ирина Асеева

Москва

Максим Рябогин

Москва

Ярослава Сулимина

Москва

L6128 12:16 Бабкина Обложка

L6128

Александр Паршин

Московська область

L6129 12:18 заМКАДыши

L6129

Даша Балашова

Московська область

Анна Деккер

Московська область

Алексей Улитин

Московська область

Наталья Клименко

Московська область

МГТУ им. Н.Э.Баумана
L6130 12:20 Блаженные кабачки

L6130

Alexey Astashov

Москва

Лира Безденежных

Московська область

МГТУ им. Н.Э.Баумана
L6131 12:22 cfg

L6131

Мария Пустырева

Москва

L6132 12:24 Lexus

L6132

Наталия Скворцова

Москва

Александр Чикин

Москва

L6133 12:26 Тюлени, на колени!

L6133

L6134 12:28 AUDusa
Сергей Гусев

Москва

L6135 12:30 Новичкам везёт

L6135

Вячеслав Карцев

Москва

Анжелика Карцева

Москва

Юлия Краснянская

Москва

L6136 12:32 ФЫР-ФЫР-ФЫР

L6136

Катерина Востокова

Москва

Татьяна Гайырова

Москва

Ольга Кузнецова

Москва

L6137 12:34 Сырованный глазирок

L6137

Оля Лисина

Москва

Маргарита Местер

Москва

Маргарита Чубукова

Москва

L6138 12:36 ...Краб Крабу Краб...

L6138

Кристина Бинатян

Москва

Алексей Косякин

Москва

Ксения Косякина

Москва

Всеволод Седов

Москва

L6140 12:40 Хребты Безумия

L6140

Anna Sokolova

Москва

Иван Куликов

Москва

Антон Мазуров

Москва

Дмитрий Узланер

Москва

L6141 12:42 franky57

L6141

Женя Кирюшина

Москва

Марина Шишкина

Москва

Школа №57 , Москва
L6142 12:44 Танцевальный лось
Антон Мясин

Москва

Мария Светикова

Москва

Денис Фёдоров

Москва

L6143 12:46 ЦД

L6143

Павел Зюзин

Москва

Дмитрий Исаев

Москва

L6144 12:48 Бразильская система

L6144

Ольга Букатина

Москва

Евгений Жимков

Москва

Елена Шевцова

Москва

ТИМБРИДЖ , ТИ АЙ СИСТЕМС , МГТУ им. Н.Э.Баумана
L6145 12:50 Убегайка

L6145

Никита Колобовников

Москва

Олга Тарабарина

Москва

L6146 12:52 Авторидед

L6146

Елена Ипатова

Москва

Антон Толмачев

Москва

Анастасия Толмачева

Москва