Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Mariia Anikeeva
Міста далекого зарубіжжя   128 «3L» 08:56
Dmitry Jemerov
Міста далекого зарубіжжя   133 «yole&eugeny» 09:06
Andrew Mende
Санкт-Петербург   145 «Кот шрёдингера» 09:30
Irina Pavlova
Рига   140 «Milano proteina» 09:20
Alexandra Shurpyak
Санкт-Петербург   145 «Кот шрёдингера» 09:30
Martins Verdins
Рига   140 «Milano proteina» 09:20
Ирина Балыбердина
Санкт-Петербург   110 «Фифа, Цаца и Фря» 08:20
Наташа Барсова
Санкт-Петербург   143 «Барсы++» 09:26
Анна Бехтева
Санкт-Петербург   110 «Фифа, Цаца и Фря» 08:20
Татьяна Бородавкина
Міста далекого зарубіжжя   145 «Кот шрёдингера» 09:30
Елена Бычкова
Москва   115 «Рыжий Котик» 08:30
Дмитрий Вихорев
Санкт-Петербург   104 «La Piovra» 08:08
Евгений Геращенко
Санкт-Петербург   136 «Гроза болот» 09:12
Антон Гогин
Москва   115 «Рыжий Котик» 08:30
Анна Гурьянова
Москва   119 «Вставная челюсть» 08:38
Наталья Долгушина
Санкт-Петербург   147 «Agenzia 6» 09:34
Галя Дубова
Санкт-Петербург   148 «Runtime error» 09:36
Анна Еремина
Міста далекого зарубіжжя   141 «gnomlis» 09:22
Андрей Жердер
Санкт-Петербург   139 «Dalla alba alla luce» 09:18
Юлия Зырина
Міста далекого зарубіжжя   118 «Мечты сбываются!!» 08:36
Александр Игнатов
Москва   102 «Красные лисы» 08:04
Дарья Игнатова
Москва   102 «Красные лисы» 08:04
Лера Корнеева
Москва   109 «Sognatore» 08:18
Светлана Королева
Санкт-Петербург   120 «Галопом по Европам» 08:40
Дарья Королькова
Санкт-Петербург   116 «DreamTeam» 08:32
Екатерина Лещинер
Москва   113 «Семейство кошачьих» 08:26
Катька Малкова
Москва   108 «Бoльшой Львиный прaйд» 08:16
Марк Мандельбаум
Санкт-Петербург   109 «Sognatore» 08:18
Игорь Манжай
Москва   126 «АК МЭИ» 08:52
Света Манжай
Москва   126 «АК МЭИ» 08:52
Виктория Менде
Санкт-Петербург   145 «Кот шрёдингера» 09:30
Володя Моргулис
Москва   108 «Бoльшой Львиный прaйд» 08:16
Екатерина Мотькина
Санкт-Петербург   146 «ARENAS» 09:32
Надежда Новоселова
Санкт-Петербург   123 «Non lo so» 08:46
Кирилл Петренко
Санкт-Петербург   105 «Мыкола Питерский» 08:10
Ольга Попова
Московська область   108 «Бoльшой Львиный прaйд» 08:16
Александр Потапенко
Міста далекого зарубіжжя   142 «Метроном» 09:24
Евгения Прилуцкая
Санкт-Петербург   110 «Фифа, Цаца и Фря» 08:20
Андрей Пучков
Санкт-Петербург   135 «Всё успеть!» 09:10
Александра Рябикова
Москва   108 «Бoльшой Львиный прaйд» 08:16
Виктория Святловская
Москва   122 «Райффлезия» 08:44
Сергей Смирнов
Москва   127 «Большой Львиный Прайд» 08:54
ЮлиЧ Смирнова-Продченко
Москва   127 «Большой Львиный Прайд» 08:54
Юрий Суркис
Санкт-Петербург   110 «Фифа, Цаца и Фря» 08:20
Евгения Суслова
Москва   112 «Кисса и Грей» 08:24
Виктория Тихонова
Санкт-Петербург   106 «ТИХО-ходы» 08:12
Павел Тобенгауз
Москва   119 «Вставная челюсть» 08:38
Алексей Толок
Московська область   119 «Вставная челюсть» 08:38
Татьяна Толок
Москва   119 «Вставная челюсть» 08:38
Юлия Трушик
Московська область   101 «Огого» 08:02
Дмитрий Туманов
Міста далекого зарубіжжя   128 «3L» 08:56
Мария Урусова
Санкт-Петербург   132 «Tre mondi» 09:04
Илья Фолитар
Міста далекого зарубіжжя   117 «Tin Solders» 08:34
Роберт Хасанов
Міста далекого зарубіжжя   128 «3L» 08:56
Оля Ходюкова
Санкт-Петербург   135 «Всё успеть!» 09:10
Александр Чеченин
Москва   131 «Партизаны» 09:02
Марина Чугунова
Московська область   124 «Оранжевая Горняшка» 08:48
Шейла Шейх
Міста далекого зарубіжжя   144 «У меня нет идей» 09:28
Марина Якимович
Міста далекого зарубіжжя   142 «Метроном» 09:24
Vladimir Kozis
Москва   134 «Жиробасы» 09:08
Марина Боровкова
Москва   138 «маленькая компания» 09:16
Наталья Володина
Москва   129 «Веники» 08:58
Марьяна З
Москва   125 «Прочерк» 08:50
Светлана Козеровская
Москва   122 «Райффлезия» 08:44
Мария Комар
Ярославль   103 «Добр бодр бобр Додр» 08:06
Анна Красникова
Міста далекого зарубіжжя   137 «тигр идет!» 09:14
Ольга Махненко
Москва   138 «маленькая компания» 09:16
Михаил Нокель
Москва   103 «Добр бодр бобр Додр» 08:06
Галина Перетягина
Санкт-Петербург   100 «Пассат» 08:00
Екатерина Пучкова
Санкт-Петербург   135 «Всё успеть!» 09:10
Владимир Сербиненко
Міста далекого зарубіжжя   103 «Добр бодр бобр Додр» 08:06
Евгений Стоцкий
Санкт-Петербург   121 «Крошки Ру» 08:42
Елена Стриженова
Москва   130 «propuzzolente di Pigrizia» 09:00
Евгений Факторович
Санкт-Петербург   100 «Пассат» 08:00
Алексей Юдаков
Москва   130 «propuzzolente di Pigrizia» 09:00
Eugenia Dubova
Санкт-Петербург   133 «yole&eugeny» 09:06
Klementiev Eduard
Міста далекого зарубіжжя   147 «Agenzia 6» 09:34
Anastasia Eremina
Міста далекого зарубіжжя   141 «gnomlis» 09:22
Alisa Ermikhina
Міста далекого зарубіжжя   141 «gnomlis» 09:22
Anna Kostyleva
Москва   134 «Жиробасы» 09:08
Alexander Kuklev
Міста далекого зарубіжжя   141 «gnomlis» 09:22
Jevgenija Pavlova
Міста далекого зарубіжжя   140 «Milano proteina» 09:20
Aleksandr Uspenskii
Санкт-Петербург   147 «Agenzia 6» 09:34
Лусине Авагян
Міста далекого зарубіжжя   132 «Tre mondi» 09:04
Дарья Агафонова
Москва   102 «Красные лисы» 08:04
Филипп Арена
Міста далекого зарубіжжя   146 «ARENAS» 09:32
Люба Астахова
Санкт-Петербург   139 «Dalla alba alla luce» 09:18
Алексей Б.
Санкт-Петербург   116 «DreamTeam» 08:32
Алексей Барсов
Міста далекого зарубіжжя   143 «Барсы++» 09:26
Артём Басалаев
Saint-Genis-Pouilly   144 «У меня нет идей» 09:28
Кирилл Батюков
Міста далекого зарубіжжя   143 «Барсы++» 09:26
Юлия Бодунова
Санкт-Петербург   117 «Tin Solders» 08:34
Ирина Карманова
Москва   105 «Мыкола Питерский» 08:10
Дмитрий Картавенко
Москва   129 «Веники» 08:58
Алена Кислицина
Москва   126 «АК МЭИ» 08:52
Юлия Клементьева
Міста далекого зарубіжжя   123 «Non lo so» 08:46
Наталья Коркина
Санкт-Петербург   123 «Non lo so» 08:46
Антон Кулаков
Москва   124 «Оранжевая Горняшка» 08:48
Ольга Л.
Санкт-Петербург   116 «DreamTeam» 08:32
Лев Лещинер
Москва   113 «Семейство кошачьих» 08:26
Элина Лукьянович
Санкт-Петербург   107 «Неместные» 08:14
Елена Лущенко
Рига   140 «Milano proteina» 09:20
Анастасия Махнева
Санкт-Петербург   107 «Неместные» 08:14
Юлия Михеева
Москва   131 «Партизаны» 09:02
Анастасия Мочалина
Москва   123 «Non lo so» 08:46
Вадим Назаров
Москва   126 «АК МЭИ» 08:52
Татьяна Ростовцева-Батюкова
Міста далекого зарубіжжя   143 «Барсы++» 09:26
Татьяна Стоцкая
Санкт-Петербург   121 «Крошки Ру» 08:42
Дмитрий Султанов
Москва   105 «Мыкола Питерский» 08:10
Дмитрий Тихонов
Санкт-Петербург   107 «Неместные» 08:14
Марина Тихонова
Санкт-Петербург   106 «ТИХО-ходы» 08:12
Игорь Трушик
Московська область   101 «Огого» 08:02
Ольга Трушик
Московська область   101 «Огого» 08:02
Лариса Успенская
Санкт-Петербург   114 «J» 08:28
Елизабет Фелдманн
Міста далекого зарубіжжя   118 «Мечты сбываются!!» 08:36
Илья Фишман
Міста далекого зарубіжжя   137 «тигр идет!» 09:14
Станислав Х.
Санкт-Петербург   116 «DreamTeam» 08:32
Андрей Челядник
Санкт-Петербург   135 «Всё успеть!» 09:10
Илья Чирков
Міста далекого зарубіжжя   132 «Tre mondi» 09:04
Инна Чиркова
Міста далекого зарубіжжя   132 «Tre mondi» 09:04
Татьяна Чурбакова
Санкт-Петербург   106 «ТИХО-ходы» 08:12
Денис Шашурин
Москва   112 «Кисса и Грей» 08:24
Анна Шашурина
Москва   112 «Кисса и Грей» 08:24
Фелдманн Юп
Міста далекого зарубіжжя   118 «Мечты сбываются!!» 08:36
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
100 08:00 Пассат

100

Галина Перетягина

Санкт-Петербург

Евгений Факторович

Санкт-Петербург

101 08:02 Огого

101

Юлия Трушик

Московська область

Игорь Трушик

Московська область

Ольга Трушик

Московська область

102 08:04 Красные лисы

102

Дарья Агафонова

Москва

103 08:06 Добр бодр бобр Додр

103

Мария Комар

Ярославль

Владимир Сербиненко

Міста далекого зарубіжжя

104 08:08 La Piovra

104

Дмитрий Вихорев

Санкт-Петербург

105 08:10 Мыкола Питерский

105

Кирилл Петренко

Санкт-Петербург

Ирина Карманова

Москва

Дмитрий Султанов

Москва

106 08:12 ТИХО-ходы

106

Виктория Тихонова

Санкт-Петербург

Марина Тихонова

Санкт-Петербург

Татьяна Чурбакова

Санкт-Петербург

107 08:14 Неместные

107

Элина Лукьянович

Санкт-Петербург

Анастасия Махнева

Санкт-Петербург

Дмитрий Тихонов

Санкт-Петербург

108 08:16 Бoльшой Львиный прaйд

108

Ольга Попова

Московська область

109 08:18 Sognatore

109

Марк Мандельбаум

Санкт-Петербург

110 08:20 Фифа, Цаца и Фря

110

Ирина Балыбердина

Санкт-Петербург

Анна Бехтева

Санкт-Петербург

Евгения Прилуцкая

Санкт-Петербург

Юрий Суркис

Санкт-Петербург

112 08:24 Кисса и Грей

112

Денис Шашурин

Москва

Анна Шашурина

Москва

113 08:26 Семейство кошачьих

113

Лев Лещинер

Москва

114 08:28 J

114

Лариса Успенская

Санкт-Петербург

115 08:30 Рыжий Котик

115

116 08:32 DreamTeam

116

Дарья Королькова

Санкт-Петербург

Алексей Б.

Санкт-Петербург

Ольга Л.

Санкт-Петербург

Станислав Х.

Санкт-Петербург

117 08:34 Tin Solders

117

Илья Фолитар

Міста далекого зарубіжжя

Юлия Бодунова

Санкт-Петербург

118 08:36 Мечты сбываются!!

118

Юлия Зырина

Міста далекого зарубіжжя

Елизабет Фелдманн

Міста далекого зарубіжжя

Фелдманн Юп

Міста далекого зарубіжжя

119 08:38 Вставная челюсть

119

Алексей Толок

Московська область

120 08:40 Галопом по Европам

120

Светлана Королева

Санкт-Петербург

121 08:42 Крошки Ру

121

Евгений Стоцкий

Санкт-Петербург

Татьяна Стоцкая

Санкт-Петербург

122 08:44 Райффлезия

122

123 08:46 Non lo so

123

Надежда Новоселова

Санкт-Петербург

Юлия Клементьева

Міста далекого зарубіжжя

Наталья Коркина

Санкт-Петербург

Анастасия Мочалина

Москва

124 08:48 Оранжевая Горняшка

124

Марина Чугунова

Московська область

Антон Кулаков

Москва

125 08:50 Прочерк

125

Марьяна З

Москва

126 08:52 АК МЭИ

126

Алена Кислицина

Москва

Вадим Назаров

Москва

127 08:54 Большой Львиный Прайд

127

128 08:56 3L

128

Mariia Anikeeva

Міста далекого зарубіжжя

Дмитрий Туманов

Міста далекого зарубіжжя

Роберт Хасанов

Міста далекого зарубіжжя

129 08:58 Веники

129

Дмитрий Картавенко

Москва

130 09:00 propuzzolente di Pigrizia

130

131 09:02 Партизаны

131

Юлия Михеева

Москва

132 09:04 Tre mondi

132

Мария Урусова

Санкт-Петербург

Лусине Авагян

Міста далекого зарубіжжя

Илья Чирков

Міста далекого зарубіжжя

Инна Чиркова

Міста далекого зарубіжжя

133 09:06 yole&eugeny

133

Dmitry Jemerov

Міста далекого зарубіжжя

Eugenia Dubova

Санкт-Петербург

134 09:08 Жиробасы

134

Vladimir Kozis

Москва

Anna Kostyleva

Москва

135 09:10 Всё успеть!

135

Андрей Пучков

Санкт-Петербург

Оля Ходюкова

Санкт-Петербург

Екатерина Пучкова

Санкт-Петербург

Андрей Челядник

Санкт-Петербург

136 09:12 Гроза болот

136

Евгений Геращенко

Санкт-Петербург

137 09:14 тигр идет!

137

Анна Красникова

Міста далекого зарубіжжя

Илья Фишман

Міста далекого зарубіжжя

138 09:16 маленькая компания

138

139 09:18 Dalla alba alla luce

139

Андрей Жердер

Санкт-Петербург

Люба Астахова

Санкт-Петербург

140 09:20 Milano proteina

140

Irina Pavlova

Рига

Martins Verdins

Рига

Jevgenija Pavlova

Міста далекого зарубіжжя

Елена Лущенко

Рига

141 09:22 gnomlis

141

Анна Еремина

Міста далекого зарубіжжя

Anastasia Eremina

Міста далекого зарубіжжя

Alisa Ermikhina

Міста далекого зарубіжжя

Alexander Kuklev

Міста далекого зарубіжжя

142 09:24 Метроном

142

Александр Потапенко

Міста далекого зарубіжжя

Марина Якимович

Міста далекого зарубіжжя

143 09:26 Барсы++

143

Наташа Барсова

Санкт-Петербург

Алексей Барсов

Міста далекого зарубіжжя

Кирилл Батюков

Міста далекого зарубіжжя

Татьяна Ростовцева-Батюкова

Міста далекого зарубіжжя

144 09:28 У меня нет идей

144

Шейла Шейх

Міста далекого зарубіжжя

Артём Басалаев

Saint-Genis-Pouilly

145 09:30 Кот шрёдингера

145

Andrew Mende

Санкт-Петербург

Alexandra Shurpyak

Санкт-Петербург

Татьяна Бородавкина

Міста далекого зарубіжжя

Виктория Менде

Санкт-Петербург

146 09:32 ARENAS

146

Екатерина Мотькина

Санкт-Петербург

Филипп Арена

Міста далекого зарубіжжя

147 09:34 Agenzia 6

147

Наталья Долгушина

Санкт-Петербург

Klementiev Eduard

Міста далекого зарубіжжя

Aleksandr Uspenskii

Санкт-Петербург

148 09:36 Runtime error

148

Галя Дубова

Санкт-Петербург