Показати невикористані місця

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Kseniya Bondaletova
Москва   118 «Еноты идут вперёд» 09:18
Dmitriy Ibragimov
Москва   148 «Armata Strigoi» 09:48
Natasha Isaeva
Москва   184 «Хомикадзе» 10:24
Sundy Moor
Москва   132 «Ффффф» 09:32
Алексей Алексеенко
Москва   131 «Будь готофф!!!» 09:31
Мария Алкина
Москва   162 «Неуверенно поехавшие осминоги» 10:02
Дмитрий Андриевский
Москва   125 «КомпАс-team» 09:25
Лидия Антонова
Москва   119 «Розмарин и Рубенс» 09:19
Анна Армарчук
Москва   137 «Медяшки» 09:37
Мария Баландина
Москва   121 «Эники Беники» 09:21
Валентина Баранова
Московська область   144 «Просто так!» 09:44
Любовь Белова
Санкт-Петербург   180 «Танки грязи не боятся» 10:20
Екатерина Беркутова
Московська область   170 «Беркут» 10:10
Алина Владиславлева
Москва   160 «Владислав+лев» 10:00
Анна Воронина
Москва   151 «Офисные крысы» 09:51
Василий Вячин
Московська область   166 «Черепашки» 10:06
Владимир Голиков
Москва   104 «Бу-у-удьте любезны!!» 09:04
Татьяна Голикова
Москва   104 «Бу-у-удьте любезны!!» 09:04
Антон Грибач
Москва   153 «НКП» 09:53
Кирилл Грошенков
  129 «Морра» 09:29
Дмитрий Гурин
Москва   152 «X-on» 09:52
Евгения Гусакова
Москва   145 «Тритоны песка» 09:45
Екатерина Делягина
Нижній Новгород   165 «мы приехали» 10:05
Алексей Длугач
Москва   130 «Назад, в будущее!» 09:30
Александр Дракон
  101 «Модуль ориентации» 09:01
Любовь Дятликова
Москва   173 «Котоходы Тиранократии» 10:13
Антон Епишев
Москва   115 «ЛЛЯ» 09:15
Анна Ефимцева
Москва   140 «Серебряный нож и карта Бланша» 09:40
Анна Жукова
Москва   106 «Гамовки 2019» 09:06
Дмитрий Зарубин
Москва   186 «МузлоМ ¡!» 10:26
Марина Землякова
Москва   113 «Метрошагули» 09:13
Александр Ипатов
Єкатеринбург   109 «Саша Ипатов» 09:09
Татьяна Исоян
Москва   128 «Stay wild, stay frozen» 09:28
Анастасия Кабаева
Москва   126 «Kevaba» 09:26
Анна Карпова
Москва   135 «Время есть - давайте срежем!» 09:35
Аня Карпова
Москва   105 «Анонимные единороги» 09:05
Наталья Кициловская
Москва   1103 «Восьмушка и Ко» 10:43
Екатерина Коляскина
Москва   110 «Тушки» 09:10
Денис Крюков
Москва   107 «7я» 09:07
Елена Кузьмина
Москва   103 «Внезапно» 09:03
Денис Линик
Москва   102 «здесь вам не тут» 09:02
Лариса Макарова
Москва   144 «Просто так!» 09:44
Анна Меркулова
Москва   111 «Городские котаны» 09:11
Светлана Минашкина
Московська область   143 «Сергелана» 09:43
Антон Миронов
Москва   124 «Мимоходом» 09:24
Дмитрий Михеев
Московська область   139 «Тындырный лаваш №13» 09:39
Вероника Мосягина
Московська область   176 «Дети Друзя» 10:16
Евгения Некрасова
Москва   179 «Нюрочка» 10:19
Сергей Никитин
Московська область   162 «Неуверенно поехавшие осминоги» 10:02
Ольга Николаева
Москва   108 «RR» 09:08
Анна Никольская
Москва   142 «Соседи Тоторо» 09:42
Евгений Носов
Курськ   169 «Приступ беспощадного ориентирования» 10:09
Татьяна Осипова
Москва   156 «Хромые свиньи» 09:56
Юрий Островский
Москва   124 «Мимоходом» 09:24
Владислава Павленко
Москва   123 «М.О.П.С.» 09:23
Даниил Подболотов
Москва   185 «Проходимцы» 10:25
Валерия Подругина
Москва   171 «Ландыши» 10:11
Олег Попов
Москва   146 «Слонопотам» 09:46
Георгий Разумов
Москва   149 «Жахни Гвоздь!» 09:49
Динара Разумова
Москва   149 «Жахни Гвоздь!» 09:49
Екатерина Роднянская
Московська область   178 «Женщины на грани нервного срыва» 10:18
Саша Рослякова
Нижній Новгород   157 «Солнце» 09:57
Александра Рубаненко
Москва   164 «Лютики» 10:04
Екатерина Сайфулина
Москва   100 «Операция Ы» 09:00
Юлия Синчагова
Москва   141 «Против шерсти» 09:41
Петр Сломинский
Москва   114 «Мыши и ротарод» 09:14
Даша Слонова
Москва   167 «Танцующие под дождем» 10:07
Елена Смирнова
Московська область   176 «Дети Друзя» 10:16
Сергей Тинчурин
Москва   139 «Тындырный лаваш №13» 09:39
Варвара Тумасьева
Москва   183 «Утка обречённости» 10:23
Александра Уголева
Москва   161 «Салют» 10:01
Семен Фрейдлин
Москва   1101 «Грендайзер» 10:41
Анастасия Харчева
Москва   177 «Хатка Бобра» 10:17
Екатерина Черткова
Москва   150 «1+1» 09:50
Борис Шалин
Москва   136 «Я с тобой, Вася!» 09:36
Анастасия Шишкина
Москва   1102 «Дочки-матери» 10:42
Александр Шпер
Москва   180 «Танки грязи не боятся» 10:20
Любовь Щевьёва
Москва   116 «Аврора» 09:16
Елена Янкина
Москва   122 «Миньоны» 09:22
Марина Янковская
Москва   187 «Фамфамы» 10:27
Юлия ********
Москва   134 «#ивсеудачно» 09:34
Татьяна Власова
Москва   138 «пин-код» 09:38
Анастасия Горевалова
Москва   154 «Каракалпакстан» 09:54
Юлия Гребенкина
Москва   182 «Ежики Кагановича» 10:22
Людмила Давыдова
Москва   120 «Дети подземелья» 09:20
Наталья Кузьмичева
Москва   147 «Два плюс два» 09:47
Ксения Молодцова
Москва   133 «Конь» 09:33
Михаил Нокель
Москва   117 «Добр бодр бобр Додр» 09:17
Ирина Оборотистова
Москва   123 «М.О.П.С.» 09:23
Олег Орешкин
Москва   155 «Краны» 09:55
Екатерина Панкова
Москва   1100 «ВсеСвои» 10:40
Алексей Попов
Москва   163 «Геофак 2005» 10:03
Светлана Ратникова
Москва   168 «Сто верст не крюк» 10:08
Юлия Самсонова
Московська область   127 «Подмосковье» 09:27
Александр Складов
Москва   172 «Бегущий Вован» 10:12
Влад Смирнов
Москва   174 «Котики» 10:14
Елизавета Смирнова
Москва   181 «Метробеги» 10:21
Дмитрий Соколов
Москва   112 «Узкокрылый крокодил» 09:12
Olga Filippova
Москва   133 «Конь» 09:33
Sergey Kabaev
Москва   126 «Kevaba» 09:26
Polina Petrova
Москва   148 «Armata Strigoi» 09:48
Александр Аветисов
Москва   140 «Серебряный нож и карта Бланша» 09:40
Марина Александровна
Москва   175 «33 емлекопа» 10:15
Лилия Белоброва
Москва   1100 «ВсеСвои» 10:40
Дмитрий Беркутов
Москва   170 «Беркут» 10:10
Наталья Богиня
Москва   140 «Серебряный нож и карта Бланша» 09:40
Александра Болдырева
Москва   185 «Проходимцы» 10:25
Андрей Бринько
Москва   169 «Приступ беспощадного ориентирования» 10:09
Александр Бутягин
Москва   113 «Метрошагули» 09:13
Алексей Вервальд
Москва   177 «Хатка Бобра» 10:17
Екатерина Вервальд
Москва   177 «Хатка Бобра» 10:17
Галина Виленская
Москва   168 «Сто верст не крюк» 10:08
Виктория Виноградова
Московська область   178 «Женщины на грани нервного срыва» 10:18
Александр Головчанский
Москва   183 «Утка обречённости» 10:23
Георгий Голубев
Москва   147 «Два плюс два» 09:47
Михаил Горбунцов
Москва   117 «Добр бодр бобр Додр» 09:17
Юлия Гордеева
Москва   127 «Подмосковье» 09:27
Александра Гордонова
Москва   165 «мы приехали» 10:05
Юлия Горлова
Москва   1100 «ВсеСвои» 10:40
Анна Гурина
Москва   152 «X-on» 09:52
Юрий Данилов
Москва   111 «Городские котаны» 09:11
Анастасия Данилюк
Московська область   147 «Два плюс два» 09:47
Светлана Демидова
Москва   1102 «Дочки-матери» 10:42
Сергей Дорофеев
Московська область   100 «Операция Ы» 09:00
Владимир Дровников
Москва   172 «Бегущий Вован» 10:12
Андрей Дунин
Москва   140 «Серебряный нож и карта Бланша» 09:40
Сергей Есаков
Москва   103 «Внезапно» 09:03
Андрей Заплетин
Москва   133 «Конь» 09:33
Елена Зверева
Москва   104 «Бу-у-удьте любезны!!» 09:04
Елена Зимина
Москва   154 «Каракалпакстан» 09:54
Александр Качалов
Москва   176 «Дети Друзя» 10:16
Анна Князькова
Москва   182 «Ежики Кагановича» 10:22
Наталья Козлова
Москва   145 «Тритоны песка» 09:45
Иван Комаров
Москва   117 «Добр бодр бобр Додр» 09:17
Нелли Крюкова
Москва   107 «7я» 09:07
Алексей Лавренов
Москва   182 «Ежики Кагановича» 10:22
Кирилл Лаптинский
Москва   177 «Хатка Бобра» 10:17
Татьяна Ларина
Москва   134 «#ивсеудачно» 09:34
Дарья Лубсанова
Москва   151 «Офисные крысы» 09:51
Надежда Ляшко
Москва   181 «Метробеги» 10:21
Евгения Малахова
Москва   178 «Женщины на грани нервного срыва» 10:18
Олег Набелкин
Москва   172 «Бегущий Вован» 10:12
Ксения Набелкина
Москва   172 «Бегущий Вован» 10:12
Никита Немков
Москва   1103 «Восьмушка и Ко» 10:43
Мария Немкова
Москва   1103 «Восьмушка и Ко» 10:43
Кирилл Неретин
Москва   173 «Котоходы Тиранократии» 10:13
Георгий Носеевич
Москва   137 «Медяшки» 09:37
Михаил Орлов
Москва   131 «Будь готофф!!!» 09:31
Рита Павлючек
Москва   134 «#ивсеудачно» 09:34
Екатерина Пилюгина
Москва   1100 «ВсеСвои» 10:40
Ксения Пирогова
Москва   151 «Офисные крысы» 09:51
Светлана Порохня
Москва   157 «Солнце» 09:57
Анна Потапова
Москва   102 «здесь вам не тут» 09:02
Софья Прибылова
Москва   120 «Дети подземелья» 09:20
Георгий Пчёлкин
Москва   165 «мы приехали» 10:05
Ольга Родионова
Москва   107 «7я» 09:07
Екатерина Романюк
Москва   133 «Конь» 09:33
Алексей Ручкин
Москва   102 «здесь вам не тут» 09:02
Анастасия Рязанцева
Москва   126 «Kevaba» 09:26
Анатолий Скородумов
Москва   147 «Два плюс два» 09:47
Алексей Слонов
Москва   167 «Танцующие под дождем» 10:07
Екатерина Смирнова
Москва   174 «Котики» 10:14
Натали Спорыхина
Москва   125 «КомпАс-team» 09:25
Маргарита Суркова
Москва   123 «М.О.П.С.» 09:23
Антон Телышев
Москва   181 «Метробеги» 10:21
Арина Терно
Москва   185 «Проходимцы» 10:25
Людмила Токарева
Москва   120 «Дети подземелья» 09:20
Юрий Толстых
  162 «Неуверенно поехавшие осминоги» 10:02
Елена Ухатская
Москва   138 «пин-код» 09:38
Светлана Фатиева
Москва   132 «Ффффф» 09:32
Юрий Хромов
Москва   103 «Внезапно» 09:03
Екатерина Чернова
Москва   123 «М.О.П.С.» 09:23
Алла Шамарина
Москва   182 «Ежики Кагановича» 10:22
Наталья Шпер
Москва   180 «Танки грязи не боятся» 10:20
Андрей Ямбаев
Санкт-Петербург   169 «Приступ беспощадного ориентирования» 10:09
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
100 09:00 Операция Ы
Сергей Дорофеев

Московська область

101 09:01 Модуль ориентации
102 09:02 здесь вам не тут
Денис Линик

Москва

Анна Потапова

Москва

Алексей Ручкин

Москва

103 09:03 Внезапно
Сергей Есаков

Москва

Юрий Хромов

Москва

104 09:04 Бу-у-удьте любезны!!
Елена Зверева

Москва

105 09:05 Анонимные единороги
Аня Карпова

Москва

106 09:06 Гамовки 2019
Анна Жукова

Москва

107 09:07
Нелли Крюкова

Москва

Ольга Родионова

Москва

108 09:08 RR
109 09:09 Саша Ипатов
Александр Ипатов

Єкатеринбург

110 09:10 Тушки
111 09:11 Городские котаны
Юрий Данилов

Москва

112 09:12 Узкокрылый крокодил
113 09:13 Метрошагули
Александр Бутягин

Москва

114 09:14 Мыши и ротарод
115 09:15 ЛЛЯ
116 09:16 Аврора
117 09:17 Добр бодр бобр Додр
Михаил Горбунцов

Москва

Иван Комаров

Москва

118 09:18 Еноты идут вперёд
Kseniya Bondaletova

Москва

119 09:19 Розмарин и Рубенс
120 09:20 Дети подземелья
Софья Прибылова

Москва

Людмила Токарева

Москва

121 09:21 Эники Беники
122 09:22 Миньоны
123 09:23 М.О.П.С.
Маргарита Суркова

Москва

Екатерина Чернова

Москва

124 09:24 Мимоходом
125 09:25 КомпАс-team
Натали Спорыхина

Москва

126 09:26 Kevaba
Sergey Kabaev

Москва

Анастасия Рязанцева

Москва

127 09:27 Подмосковье
Юлия Самсонова

Московська область

Юлия Гордеева

Москва

128 09:28 Stay wild, stay frozen
129 09:29 Морра
130 09:30 Назад, в будущее!
131 09:31 Будь готофф!!!
Михаил Орлов

Москва

132 09:32 Ффффф
Sundy Moor

Москва

Светлана Фатиева

Москва

133 09:33 Конь
Olga Filippova

Москва

Андрей Заплетин

Москва

Екатерина Романюк

Москва

134 09:34 #ивсеудачно
Юлия ********

Москва

Татьяна Ларина

Москва

Рита Павлючек

Москва

135 09:35 Время есть - давайте срежем!
136 09:36 Я с тобой, Вася!
Борис Шалин

Москва

137 09:37 Медяшки
Георгий Носеевич

Москва

138 09:38 пин-код
Елена Ухатская

Москва

139 09:39 Тындырный лаваш №13
Дмитрий Михеев

Московська область

140 09:40 Серебряный нож и карта Бланша
Александр Аветисов

Москва

Наталья Богиня

Москва

Андрей Дунин

Москва

141 09:41 Против шерсти
142 09:42 Соседи Тоторо
143 09:43 Сергелана
Светлана Минашкина

Московська область

144 09:44 Просто так!
Валентина Баранова

Московська область

145 09:45 Тритоны песка
Наталья Козлова

Москва

146 09:46 Слонопотам
Олег Попов

Москва

147 09:47 Два плюс два
Георгий Голубев

Москва

Анастасия Данилюк

Московська область

Анатолий Скородумов

Москва

148 09:48 Armata Strigoi
Dmitriy Ibragimov

Москва

Polina Petrova

Москва

149 09:49 Жахни Гвоздь!
150 09:50 1+1
151 09:51 Офисные крысы
Дарья Лубсанова

Москва

Ксения Пирогова

Москва

152 09:52 X-on
Анна Гурина

Москва

153 09:53 НКП
154 09:54 Каракалпакстан
Елена Зимина

Москва

155 09:55 Краны
156 09:56 Хромые свиньи
157 09:57 Солнце
Саша Рослякова

Нижній Новгород

Светлана Порохня

Москва

160 10:00 Владислав+лев
161 10:01 Салют
162 10:02 Неуверенно поехавшие осминоги
Сергей Никитин

Московська область

Юрий Толстых

163 10:03 Геофак 2005
164 10:04 Лютики
165 10:05 мы приехали
Екатерина Делягина

Нижній Новгород

Александра Гордонова

Москва

Георгий Пчёлкин

Москва

166 10:06 Черепашки
Василий Вячин

Московська область

167 10:07 Танцующие под дождем
Алексей Слонов

Москва

168 10:08 Сто верст не крюк
Галина Виленская

Москва

169 10:09 Приступ беспощадного ориентирования
Андрей Бринько

Москва

Андрей Ямбаев

Санкт-Петербург

170 10:10 Беркут
Екатерина Беркутова

Московська область

Дмитрий Беркутов

Москва

171 10:11 Ландыши
172 10:12 Бегущий Вован
Владимир Дровников

Москва

Олег Набелкин

Москва

Ксения Набелкина

Москва

173 10:13 Котоходы Тиранократии
Кирилл Неретин

Москва

174 10:14 Котики
Екатерина Смирнова

Москва

175 10:15 33 емлекопа
Марина Александровна

Москва

176 10:16 Дети Друзя
Вероника Мосягина

Московська область

Елена Смирнова

Московська область

Александр Качалов

Москва

177 10:17 Хатка Бобра
Алексей Вервальд

Москва

Екатерина Вервальд

Москва

Кирилл Лаптинский

Москва

178 10:18 Женщины на грани нервного срыва
Екатерина Роднянская

Московська область

Виктория Виноградова

Московська область

Евгения Малахова

Москва

179 10:19 Нюрочка
180 10:20 Танки грязи не боятся
Любовь Белова

Санкт-Петербург

Наталья Шпер

Москва

181 10:21 Метробеги
Надежда Ляшко

Москва

Антон Телышев

Москва

182 10:22 Ежики Кагановича
Анна Князькова

Москва

Алексей Лавренов

Москва

Алла Шамарина

Москва

183 10:23 Утка обречённости
Александр Головчанский

Москва

184 10:24 Хомикадзе
Natasha Isaeva

Москва

185 10:25 Проходимцы
Александра Болдырева

Москва

Арина Терно

Москва

186 10:26 МузлоМ ¡!
187 10:27 Фамфамы
1100 10:40 ВсеСвои
Лилия Белоброва

Москва

Юлия Горлова

Москва

Екатерина Пилюгина

Москва

1101 10:41 Грендайзер
1102 10:42 Дочки-матери
Светлана Демидова

Москва

1103 10:43 Восьмушка и Ко
Никита Немков

Москва

Мария Немкова

Москва