Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Alexandra Dremina
Лондон   113 «Чертоги Разума» 09:26
Ash Shevlyakov
Москва   139 «Pantheon 91» 10:18
Света Боголюбова
Рига   103 «Нерроу-гейдж рейлвей» 09:06
Игорь Голышев
Пушкін   105 «Kullagar» 09:10
Нина Голяндина
Санкт-Петербург   111 «NA» 09:22
Алексей Зверев
Єкатеринбург   125 «ЧЖОК» 09:50
Иван Комаров
Москва   153 «Buz» 10:46
Илья Мищенко
Санкт-Петербург   105 «Kullagar» 09:10
Дарья Низкая
Ленінградська область   117 «БГмоты» 09:34
Роман Низкий
Ленінградська область   117 «БГмоты» 09:34
Наталья Перкова
Міста далекого зарубіжжя   103 «Нерроу-гейдж рейлвей» 09:06
Андрей Таранов
Москва   115 «Bad Robot» 09:30
Павел Цупиков
Рига   103 «Нерроу-гейдж рейлвей» 09:06
Margarita Alibekova
Лондон   119 «Лихие хомяки» 09:38
Sergey Demyanov
Лондон   107 «Добр бодр бобр Додр» 09:14
Anton Manoylov
Лондон   131 «KTK» 10:02
Ольга Zap
Лондон   127 «Ozzzzz» 09:54
Данко Алексеев
Рига   103 «Нерроу-гейдж рейлвей» 09:06
Ольга Ефремова
Ленінградська область   117 «БГмоты» 09:34
Михаил Нокель
Москва   107 «Добр бодр бобр Додр» 09:14
Анастасия Обухова
Лондон   133 «Правило буравчика» 10:06
Амирлан Сексенбаев
Лондон   151 «Пирог с Бомбой» 10:42
Никита Труханов
Москва   101 «Киса и Тюлень» 09:02
Алиса Чернявская
Лондон   109 «Fox family» 09:18
Artur Alibekov
Лондон   119 «Лихие хомяки» 09:38
Ksenia Peterneva
Лондон   131 «KTK» 10:02
Sofia Tsvetkova
Лондон   127 «Ozzzzz» 09:54
Жернов Антон
Лондон   113 «Чертоги Разума» 09:26
Маша Гнитько
Єкатеринбург   125 «ЧЖОК» 09:50
Андрей Дворкин
Лондон   133 «Правило буравчика» 10:06
Алина Иночкина
Санкт-Петербург   111 «NA» 09:22
Ирина Куриленко
Москва   115 «Bad Robot» 09:30
Елена Кускова
Лондон   133 «Правило буравчика» 10:06
Ван Ли
Лондон   151 «Пирог с Бомбой» 10:42
Елена Ли
Лондон   151 «Пирог с Бомбой» 10:42
Андрей Локоть
Лондон   113 «Чертоги Разума» 09:26
Анна Мазур
Москва   101 «Киса и Тюлень» 09:02
Андрей Петровец
Лондон   109 «Fox family» 09:18
Владимир Рябченко
Лондон   133 «Правило буравчика» 10:06
Тамерлан Сафин
Лондон   151 «Пирог с Бомбой» 10:42
Мария Титова
Лондон   113 «Чертоги Разума» 09:26
Ева Чернявская
Лондон   109 «Fox family» 09:18
Владимир Чернявский
Лондон   109 «Fox family» 09:18
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
101 09:02 Киса и Тюлень

101

Анна Мазур

Москва

103 09:06 Нерроу-гейдж рейлвей

103

Наталья Перкова

Міста далекого зарубіжжя

105 09:10 Kullagar

105

Илья Мищенко

Санкт-Петербург

107 09:14 Добр бодр бобр Додр

107

Sergey Demyanov

Лондон

109 09:18 Fox family

109

Андрей Петровец

Лондон

Ева Чернявская

Лондон

Владимир Чернявский

Лондон

111 09:22 NA

111

Нина Голяндина

Санкт-Петербург

Алина Иночкина

Санкт-Петербург

113 09:26 Чертоги Разума

113

Alexandra Dremina

Лондон

Жернов Антон

Лондон

Андрей Локоть

Лондон

Мария Титова

Лондон

115 09:30 Bad Robot

115

Ирина Куриленко

Москва

117 09:34 БГмоты

117

Дарья Низкая

Ленінградська область

Роман Низкий

Ленінградська область

Ольга Ефремова

Ленінградська область

119 09:38 Лихие хомяки

119

Margarita Alibekova

Лондон

Artur Alibekov

Лондон

125 09:50 ЧЖОК

125

Алексей Зверев

Єкатеринбург

Маша Гнитько

Єкатеринбург

127 09:54 Ozzzzz

127

Ольга Zap

Лондон

Sofia Tsvetkova

Лондон

131 10:02 KTK

131

Anton Manoylov

Лондон

Ksenia Peterneva

Лондон

133 10:06 Правило буравчика

133

Андрей Дворкин

Лондон

Елена Кускова

Лондон

Владимир Рябченко

Лондон

139 10:18 Pantheon 91

139

Ash Shevlyakov

Москва

151 10:42 Пирог с Бомбой

151

Ван Ли

Лондон

Елена Ли

Лондон

Тамерлан Сафин

Лондон

153 10:46 Buz

153