Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Maxim Melnikov
Москва   552 «Зимбабве бедит» 10:44
Елизавета Беспалова
Москва   552 «Зимбабве бедит» 10:44
Аня Брутман
Санкт-Петербург   532 «Все те же» 10:04
Анна Гаврилова
Санкт-Петербург   562 «Портал» 11:04
Николай Гемель
Санкт-Петербург   568 «Мегалеты» 11:16
Григорий Данилюк
Санкт-Петербург   582 «Hot Coffee» 11:44
Святослав Деменков
Санкт-Петербург   546 «Осколки Кеско» 10:32
Юрий Дилин
Санкт-Петербург   568 «Мегалеты» 11:16
Мария Загородная
Санкт-Петербург   572 «А кто бедный котик» 11:24
Лидия Зайцева
Санкт-Петербург   560 «Hic sunt dracones» 11:00
Иван Затолокин
Москва   564 «Друзья-уроды» 11:08
Алексей Зборовский
Санкт-Петербург   536 «Катамаран» 10:12
Сергей Зимацкий
Санкт-Петербург   540 «Кучкуйся, пушись» 10:20
Юлия Игнатьева
Санкт-Петербург   568 «Мегалеты» 11:16
Дмитрий Истомин
Санкт-Петербург   532 «Все те же» 10:04
Екатерина Казакова
Санкт-Петербург   540 «Кучкуйся, пушись» 10:20
Ольга Колыханова
Москва   530 «Ездовые кошаки» 10:00
Андрей Красавин
Санкт-Петербург   582 «Hot Coffee» 11:44
Екатерина Кропочева
Москва   542 «Шестой класс» 10:24
Инна Курдюмова
  534 «Молния» 10:08
Дмитрий Ларин
Москва   544 «Бешеные собаки» 10:28
Екатерина Милюкова
Москва   530 «Ездовые кошаки» 10:00
Борис Миронов
Санкт-Петербург   540 «Кучкуйся, пушись» 10:20
Дарья Низкая
Ленінградська область   574 «БГмоты» 11:28
Роман Низкий
Ленінградська область   574 «БГмоты» 11:28
Виктор Ремез
Санкт-Петербург   570 «Так я нарушил закон» 11:20
Наталья Смирнова
Санкт-Петербург   538 «Где педали?» 10:16
Данил Терновых
Ленінградська область   532 «Все те же» 10:04
Аля Фёдорова
Москва   564 «Друзья-уроды» 11:08
Анна Чмыхова
Москва   542 «Шестой класс» 10:24
Ольга Ефремова
Ленінградська область   574 «БГмоты» 11:28
Михаил Любарец
Санкт-Петербург   582 «Hot Coffee» 11:44
Александра Маньковская
Санкт-Петербург   566 «Озорные тУпики» 11:12
Денис Мурашов
Санкт-Петербург   550 «роллеркат» 10:40
Ирина Петрова
Санкт-Петербург   556 «Free solo» 10:52
Михаил Рабчинский
Санкт-Петербург   584 «Вакуум» 11:48
Ирина Сибирцева
Санкт-Петербург   558 «Зерк» 10:56
Игорь Цветков
Москва   554 «Blanquiazul Team» 10:48
Елена Червякова
Санкт-Петербург   550 «роллеркат» 10:40
Илья Шлегель
Санкт-Петербург   580 «Львы» 11:40
Нелли Александрова
Санкт-Петербург   580 «Львы» 11:40
Яна Богатырёва
Пушкін   548 «Ничего не жалко» 10:36
Алексей Большаков
Санкт-Петербург   540 «Кучкуйся, пушись» 10:20
Вадим Валуйский
Санкт-Петербург   582 «Hot Coffee» 11:44
Анастасия Величко
Санкт-Петербург   558 «Зерк» 10:56
Александр Довыденков
Пушкін   548 «Ничего не жалко» 10:36
Эдгар Колесников
Санкт-Петербург   536 «Катамаран» 10:12
Ульяна Курдюмова
  534 «Молния» 10:08
Екатерина Магедова
Санкт-Петербург   538 «Где педали?» 10:16
Дмитрий Матвеев
Санкт-Петербург   546 «Осколки Кеско» 10:32
Мария Мельникова
Москва   552 «Зимбабве бедит» 10:44
Мария Мотыгина
Пушкін   548 «Ничего не жалко» 10:36
Анастасия Мурашова
Санкт-Петербург   550 «роллеркат» 10:40
Герман Никифоров
Санкт-Петербург   566 «Озорные тУпики» 11:12
Василий Рабчинский
Санкт-Петербург   584 «Вакуум» 11:48
Аглая Рахова
Санкт-Петербург   580 «Львы» 11:40
Сергей Смирнов
Санкт-Петербург   538 «Где педали?» 10:16
Александр Траскин
Санкт-Петербург   536 «Катамаран» 10:12
Айсылу Чемекова
Санкт-Петербург   580 «Львы» 11:40
Василий Шамко
Санкт-Петербург   562 «Портал» 11:04
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
530 10:00 Ездовые кошаки

530

532 10:04 Все те же

532

Аня Брутман

Санкт-Петербург

Дмитрий Истомин

Санкт-Петербург

Данил Терновых

Ленінградська область

534 10:08 Молния

534

Ульяна Курдюмова

536 10:12 Катамаран

536

Алексей Зборовский

Санкт-Петербург

Эдгар Колесников

Санкт-Петербург

Александр Траскин

Санкт-Петербург

538 10:16 Где педали?

538

Наталья Смирнова

Санкт-Петербург

Екатерина Магедова

Санкт-Петербург

Сергей Смирнов

Санкт-Петербург

540 10:20 Кучкуйся, пушись

540

Сергей Зимацкий

Санкт-Петербург

Екатерина Казакова

Санкт-Петербург

Борис Миронов

Санкт-Петербург

Алексей Большаков

Санкт-Петербург

542 10:24 Шестой класс

542

544 10:28 Бешеные собаки

544

546 10:32 Осколки Кеско

546

Святослав Деменков

Санкт-Петербург

Дмитрий Матвеев

Санкт-Петербург

548 10:36 Ничего не жалко

548

Яна Богатырёва

Пушкін

Александр Довыденков

Пушкін

Мария Мотыгина

Пушкін

550 10:40 роллеркат

550

Денис Мурашов

Санкт-Петербург

Елена Червякова

Санкт-Петербург

Анастасия Мурашова

Санкт-Петербург

552 10:44 Зимбабве бедит

552

Maxim Melnikov

Москва

Мария Мельникова

Москва

554 10:48 Blanquiazul Team

554

556 10:52 Free solo

556

Ирина Петрова

Санкт-Петербург

558 10:56 Зерк

558

Ирина Сибирцева

Санкт-Петербург

Анастасия Величко

Санкт-Петербург

560 11:00 Hic sunt dracones

560

Лидия Зайцева

Санкт-Петербург

562 11:04 Портал

562

Анна Гаврилова

Санкт-Петербург

Василий Шамко

Санкт-Петербург

564 11:08 Друзья-уроды

564

566 11:12 Озорные тУпики

566

Александра Маньковская

Санкт-Петербург

Герман Никифоров

Санкт-Петербург

568 11:16 Мегалеты

568

Николай Гемель

Санкт-Петербург

Юрий Дилин

Санкт-Петербург

Юлия Игнатьева

Санкт-Петербург

570 11:20 Так я нарушил закон

570

Виктор Ремез

Санкт-Петербург

572 11:24 А кто бедный котик

572

Мария Загородная

Санкт-Петербург

574 11:28 БГмоты

574

Дарья Низкая

Ленінградська область

Роман Низкий

Ленінградська область

Ольга Ефремова

Ленінградська область

580 11:40 Львы

580

Илья Шлегель

Санкт-Петербург

Нелли Александрова

Санкт-Петербург

Аглая Рахова

Санкт-Петербург

Айсылу Чемекова

Санкт-Петербург

582 11:44 Hot Coffee

582

Григорий Данилюк

Санкт-Петербург

Андрей Красавин

Санкт-Петербург

Михаил Любарец

Санкт-Петербург

Вадим Валуйский

Санкт-Петербург

584 11:48 Вакуум

584

Михаил Рабчинский

Санкт-Петербург

Василий Рабчинский

Санкт-Петербург

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
530 10:00 Ездовые кошаки

530

534 10:08 Молния

534

Ульяна Курдюмова

542 10:24 Шестой класс

542

544 10:28 Бешеные собаки

544

546 10:32 Осколки Кеско

546

Святослав Деменков

Санкт-Петербург

Дмитрий Матвеев

Санкт-Петербург

548 10:36 Ничего не жалко

548

Яна Богатырёва

Пушкін

Александр Довыденков

Пушкін

Мария Мотыгина

Пушкін

552 10:44 Зимбабве бедит

552

Maxim Melnikov

Москва

Мария Мельникова

Москва

556 10:52 Free solo

556

Ирина Петрова

Санкт-Петербург

558 10:56 Зерк

558

Ирина Сибирцева

Санкт-Петербург

Анастасия Величко

Санкт-Петербург

560 11:00 Hic sunt dracones

560

Лидия Зайцева

Санкт-Петербург

562 11:04 Портал

562

Анна Гаврилова

Санкт-Петербург

Василий Шамко

Санкт-Петербург

570 11:20 Так я нарушил закон

570

Виктор Ремез

Санкт-Петербург

574 11:28 БГмоты

574

Дарья Низкая

Ленінградська область

Роман Низкий

Ленінградська область

Ольга Ефремова

Ленінградська область

580 11:40 Львы

580

Илья Шлегель

Санкт-Петербург

Нелли Александрова

Санкт-Петербург

Аглая Рахова

Санкт-Петербург

Айсылу Чемекова

Санкт-Петербург

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
532 10:04 Все те же

532

Аня Брутман

Санкт-Петербург

Дмитрий Истомин

Санкт-Петербург

Данил Терновых

Ленінградська область

536 10:12 Катамаран

536

Алексей Зборовский

Санкт-Петербург

Эдгар Колесников

Санкт-Петербург

Александр Траскин

Санкт-Петербург

538 10:16 Где педали?

538

Наталья Смирнова

Санкт-Петербург

Екатерина Магедова

Санкт-Петербург

Сергей Смирнов

Санкт-Петербург

540 10:20 Кучкуйся, пушись

540

Сергей Зимацкий

Санкт-Петербург

Екатерина Казакова

Санкт-Петербург

Борис Миронов

Санкт-Петербург

Алексей Большаков

Санкт-Петербург

554 10:48 Blanquiazul Team

554

564 11:08 Друзья-уроды

564

568 11:16 Мегалеты

568

Николай Гемель

Санкт-Петербург

Юрий Дилин

Санкт-Петербург

Юлия Игнатьева

Санкт-Петербург

582 11:44 Hot Coffee

582

Григорий Данилюк

Санкт-Петербург

Андрей Красавин

Санкт-Петербург

Михаил Любарец

Санкт-Петербург

Вадим Валуйский

Санкт-Петербург

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
550 10:40 роллеркат

550

Денис Мурашов

Санкт-Петербург

Елена Червякова

Санкт-Петербург

Анастасия Мурашова

Санкт-Петербург

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
572 11:24 А кто бедный котик

572

Мария Загородная

Санкт-Петербург

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
584 11:48 Вакуум

584

Михаил Рабчинский

Санкт-Петербург

Василий Рабчинский

Санкт-Петербург