Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Tais Rozhkova
Москва   707 «Кактусы» 09:14
Artem Shitov
Москва   751 «Капуста» 10:42
Vitka Yatsenko
Санкт-Петербург   747 «Вишневый Компот» 10:34
Елена Абрамова
Москва   740 «Последний Тунец» 10:20
Евгений Аверкин
Москва   739 «Шизики шутят» 10:18
Дмитрий Агарков
Москва   727 «Весёлый Роджер» 09:54
Антон Акимов
Москва   704 «Двери на месте» 09:08
Егор Алипов
Москва   758 «Загребущие ноги» 10:56
Михаил Амурский
Москва   725 «Зевгма» 09:50
Алиса Анисимова
Москва   729 «Гипножаба и озорная голова Ричарда Никсона» 09:58
Кристина Артемьева
Москва   712 «Фарго» 09:24
Дмитрий Белых
Москва   748 «Изюбры» 10:36
Ольга Бородина
Москва   754 «Сильная, смелая, но...» 10:48
Павел Вацков
Москва   701 «Делим на ноль» 09:02
Алёна Гарафонова
Санкт-Петербург   757 «Уговорили» 10:54
Ната Гелетий
Москва   700 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Майя Глумова
Москва   725 «Зевгма» 09:50
Елена Гнездилова
Москва   703 «A4» 09:06
Иван Гринев
Москва   721 «Тролли на дороге» 09:42
Анна Гурьянова
Москва   722 «Вставная челюсть» 09:44
Даша Гусенкова
Москва   745 «The slowpokes» 10:30
Евгений Донцов
Москва   759 «ADP Travel» 10:58
Руслан Дохов
Москва   736 «Тундра» 10:12
Олеся Дробязко
Москва   715 «Вуки&Эвоки» 09:30
Хайруллин Егор
Москва   700 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Полина Захаренко
Москва   729 «Гипножаба и озорная голова Ричарда Никсона» 09:58
Алексей Иванов
Санкт-Петербург   710 «Полный дальше!» 09:20
Ольга Исаева
Москва   730 «Корону поправь!» 10:00
Марiя Калбаргина
Москва   752 «Киви с проборчиком» 10:44
Алина Колесникова
Москва   746 «смак» 10:32
Алена Кручинина
Москва   745 «The slowpokes» 10:30
ольга куксина
Московська область   707 «Кактусы» 09:14
Анна Лазарцева
Москва   750 «Пёстрые дятлы» 10:40
Ирина Лапина
Москва   727 «Весёлый Роджер» 09:54
Александра Людомир
Москва   748 «Изюбры» 10:36
Игорь Манжай
Москва   702 «АК МЭИ» 09:04
Евгений Матюшин
Москва   750 «Пёстрые дятлы» 10:40
Сергей Митрюковский
Москва   746 «смак» 10:32
Юлия Мищенко
Москва   726 «Первый раз вместе» 09:52
Антон Мурашов
Санкт-Петербург   719 «Ладога» 09:38
Александр Мягков
Москва   743 «Казус» 10:26
Наталья Мягкова
Москва   743 «Казус» 10:26
Рома Мясников
Санкт-Петербург   719 «Ладога» 09:38
Вадим Назаров
Москва   702 «АК МЭИ» 09:04
Алексей Николаев
Москва   749 «Ветерок» 10:38
Станислав Павлов
Москва   759 «ADP Travel» 10:58
Павел Покотилов
Санкт-Петербург   732 «Гули-гули» 10:04
Майя Покотилова
Москва   732 «Гули-гули» 10:04
Александр Помазанов
Москва   753 «Тёмыч» 10:46
Дмитрий Поспелов
Москва   711 «Экипаж Зерновоза» 09:22
Владимир Рождественский
Москва   750 «Пёстрые дятлы» 10:40
Мария Рожкова
Москва   707 «Кактусы» 09:14
Антон Рюмин
Москва   713 «Норд-Квест» 09:26
Елена Савкина
Москва   750 «Пёстрые дятлы» 10:40
Ирина Светник
Москва   712 «Фарго» 09:24
Николай Скавинский
Москва   738 «Два тупика» 10:16
Александра Соловьева
Москва   724 «Один удар - четыре дырки» 09:48
Любовь Спиридонова
Санкт-Петербург   742 «Полёт нормальный» 10:24
Ольга Стрелкова
Москва   713 «Норд-Квест» 09:26
Сергей Суслин
Москва   721 «Тролли на дороге» 09:42
Дмитрий Тарарыков
Москва   705 «Имбирные прянички» 09:10
Сергей Терентьев
Санкт-Петербург   705 «Имбирные прянички» 09:10
Егор Тисеев
Москва   726 «Первый раз вместе» 09:52
Инна Тихонова
Москва   759 «ADP Travel» 10:58
Павел Тобенгауз
Москва   722 «Вставная челюсть» 09:44
Алексей Толок
Московська область   722 «Вставная челюсть» 09:44
Татьяна Толок
Москва   722 «Вставная челюсть» 09:44
Юрий Федотов
Московська область   727 «Весёлый Роджер» 09:54
Николай Фролов
Москва   704 «Двери на месте» 09:08
Станислав Ханжин-Цветков
Санкт-Петербург   741 «Хрень-с-горы» 10:22
Александра Цветкова
Москва   745 «The slowpokes» 10:30
Сергей Цибульский
Москва   739 «Шизики шутят» 10:18
Илья Чадаев
Москва   711 «Экипаж Зерновоза» 09:22
Надежда Чеботкова
Санкт-Петербург   705 «Имбирные прянички» 09:10
Мария Чеглова
Москва   729 «Гипножаба и озорная голова Ричарда Никсона» 09:58
Андрей Черных
Москва   711 «Экипаж Зерновоза» 09:22
Наталья Шерстнева
Москва   754 «Сильная, смелая, но...» 10:48
Rina Tihomirova
Московська область   726 «Первый раз вместе» 09:52
Алексей Айрапетов
Москва   755 «Умортерра» 10:50
Алексей Баронин
Москва   730 «Корону поправь!» 10:00
Полина Вереземская
Москва   736 «Тундра» 10:12
Евгения Выборнова
Санкт-Петербург   710 «Полный дальше!» 09:20
Антон Гудым
Москва   737 «Super Klin Bros» 10:14
Виталий Гуров
Орел   708 «GasBusters» 09:16
Бекетова Дарья
Москва   754 «Сильная, смелая, но...» 10:48
Ольга Дончук
Московська область   729 «Гипножаба и озорная голова Ричарда Никсона» 09:58
Владимир Дралов
Москва   706 «Altered Beast» 09:12
Андрей Журавлев
Московська область   733 «Вместе весело» 10:06
Мария Золотина
Москва   731 «Литр к литру» 10:02
Саша Косов
Санкт-Петербург   757 «Уговорили» 10:54
Андрей Кудрявцев
Інші міста Центрального ФО   705 «Имбирные прянички» 09:10
Екатерина Лобкова
Москва   716 «Мытищинский водкопровод» 09:32
Ольга Маламуд
Москва   726 «Первый раз вместе» 09:52
Дмитрий Мокеев
Москва   712 «Фарго» 09:24
Екатерина Нигова
Інші міста Центрального ФО   755 «Умортерра» 10:50
Михаил Нокель
Москва   700 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Марьяна Пискарёва
Москва   725 «Зевгма» 09:50
Василий Пушкин
Москва   735 «Ход конем» 10:10
Наталья Рыбакова
Москва   735 «Ход конем» 10:10
Дмитрий Рыгус
Москва   717 «Усы повесил» 09:34
Екатерина Рыгус
Москва   717 «Усы повесил» 09:34
Александр Сатирский
Москва   703 «A4» 09:06
Михаил Тягур
Санкт-Петербург   747 «Вишневый Компот» 10:34
Нателла Уварова
Москва   734 «УГаР» 10:08
Алина Хабибуллина
Московська область   727 «Весёлый Роджер» 09:54
Пандора Ханжина-Цветкова
Санкт-Петербург   741 «Хрень-с-горы» 10:22
Анастасия Шанина
Москва   703 «A4» 09:06
Mikhail Biryukov
Москва   730 «Корону поправь!» 10:00
Mila Nikitina
Москва   730 «Корону поправь!» 10:00
Olga Zinchenko
Москва   737 «Super Klin Bros» 10:14
Юлия Алексеева
Москва   758 «Загребущие ноги» 10:56
Ивжений Аниськов
Москва   751 «Капуста» 10:42
Алексей Б
Москва   753 «Тёмыч» 10:46
Константин Балакин
Московська область   716 «Мытищинский водкопровод» 09:32
Илария Белова
Київ   700 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Надежда Болотина
Московська область   733 «Вместе весело» 10:06
Елена Булдакова
Гусев Калининградской области   742 «Полёт нормальный» 10:24
Дмитрий Былинкин
Москва   721 «Тролли на дороге» 09:42
Антон Вегера
Санкт-Петербург   757 «Уговорили» 10:54
Станислав Владимиров
Москва   751 «Капуста» 10:42
Анастасия Волобуева
Москва   702 «АК МЭИ» 09:04
Михаил Горчаков
Москва   704 «Двери на месте» 09:08
Рудько Дмитрий
Москва   706 «Altered Beast» 09:12
Мария Дудчик
  737 «Super Klin Bros» 10:14
Виталий Квитковский
Москва   739 «Шизики шутят» 10:18
Анастасия Кирильченко
Москва   708 «GasBusters» 09:16
Алена Кислицина
Москва   702 «АК МЭИ» 09:04
Виктор Кисточкин
Москва   701 «Делим на ноль» 09:02
Татьяна Козырева
  743 «Казус» 10:26
Григорий Копп
Санкт-Петербург   747 «Вишневый Компот» 10:34
Сергуня Коптев
Москва   715 «Вуки&Эвоки» 09:30
Владимир Корнев
Москва   721 «Тролли на дороге» 09:42
Сергей Корякин
Москва   754 «Сильная, смелая, но...» 10:48
валентина кочергина
Москва   734 «УГаР» 10:08
Алексей Кошелев
Москва   752 «Киви с проборчиком» 10:44
Анна Кривошеина
Москва   731 «Литр к литру» 10:02
Киро Кузнецов
Москва   715 «Вуки&Эвоки» 09:30
Екатерина Кузнецова
Москва   711 «Экипаж Зерновоза» 09:22
Алексей Ланцов
Санкт-Петербург   757 «Уговорили» 10:54
Ирина Лебедева
Санкт-Петербург   720 «В клеточку» 09:40
Анастасия Липатова
Москва   758 «Загребущие ноги» 10:56
Александр Ломакин
Москва   737 «Super Klin Bros» 10:14
София Мещерякова
Москва   749 «Ветерок» 10:38
Андрэ Моисеев
Москва   715 «Вуки&Эвоки» 09:30
Алексей Норкин
Москва   735 «Ход конем» 10:10
Александр Плотников
Москва   725 «Зевгма» 09:50
Полина Помазанова
Москва   753 «Тёмыч» 10:46
Дарья Романова
Москва   739 «Шизики шутят» 10:18
Анна Русанова
Москва   704 «Двери на месте» 09:08
Александр С
Москва   753 «Тёмыч» 10:46
Алексей Семенков
Москва   731 «Литр к литру» 10:02
Никита Синицын
Череповець   736 «Тундра» 10:12
Даша Скавинская
Москва   738 «Два тупика» 10:16
Александра Солдатенко
Москва   751 «Капуста» 10:42
Артём Соловьев
Москва   724 «Один удар - четыре дырки» 09:48
Гриша Ханжин-Цветков
Санкт-Петербург   741 «Хрень-с-горы» 10:22
Максим Ханжин-Цветков
Санкт-Петербург   741 «Хрень-с-горы» 10:22
Дмитрий Шанин
Москва   703 «A4» 09:06
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
700 09:00 Добр бодр бобр Додр

700

Илария Белова

Київ

701 09:02 Делим на ноль

701

Виктор Кисточкин

Москва

702 09:04 АК МЭИ

702

Анастасия Волобуева

Москва

Алена Кислицина

Москва

703 09:06 A4

703

Дмитрий Шанин

Москва

704 09:08 Двери на месте

704

Михаил Горчаков

Москва

Анна Русанова

Москва

705 09:10 Имбирные прянички

705

Сергей Терентьев

Санкт-Петербург

Надежда Чеботкова

Санкт-Петербург

Андрей Кудрявцев

Інші міста Центрального ФО

706 09:12 Altered Beast

706

Рудько Дмитрий

Москва

707 09:14 Кактусы

707

Tais Rozhkova

Москва

ольга куксина

Московська область

708 09:16 GasBusters

708

Анастасия Кирильченко

Москва

710 09:20 Полный дальше!

710

Алексей Иванов

Санкт-Петербург

Евгения Выборнова

Санкт-Петербург

711 09:22 Экипаж Зерновоза

711

Илья Чадаев

Москва

Екатерина Кузнецова

Москва

712 09:24 Фарго

712

713 09:26 Норд-Квест

713

715 09:30 Вуки&Эвоки

715

Сергуня Коптев

Москва

Киро Кузнецов

Москва

Андрэ Моисеев

Москва

716 09:32 Мытищинский водкопровод

716

Константин Балакин

Московська область

717 09:34 Усы повесил

717

719 09:38 Ладога

719

Антон Мурашов

Санкт-Петербург

Рома Мясников

Санкт-Петербург

720 09:40 В клеточку

720

Ирина Лебедева

Санкт-Петербург

721 09:42 Тролли на дороге

721

Иван Гринев

Москва

Дмитрий Былинкин

Москва

Владимир Корнев

Москва

722 09:44 Вставная челюсть

722

Алексей Толок

Московська область

724 09:48 Один удар - четыре дырки

724

Артём Соловьев

Москва

725 09:50 Зевгма

725

Александр Плотников

Москва

726 09:52 Первый раз вместе
Егор Тисеев

Москва

Rina Tihomirova

Московська область

727 09:54 Весёлый Роджер

727

Юрий Федотов

Московська область

Алина Хабибуллина

Московська область

728 09:56 No name
729 09:58 Гипножаба и озорная голова Ричарда Никсона

729

Ольга Дончук

Московська область

730 10:00 Корону поправь!

730

Mikhail Biryukov

Москва

Mila Nikitina

Москва

731 10:02 Литр к литру

731

Анна Кривошеина

Москва

Алексей Семенков

Москва

732 10:04 Гули-гули

732

Павел Покотилов

Санкт-Петербург

733 10:06 Вместе весело

733

Андрей Журавлев

Московська область

Надежда Болотина

Московська область

734 10:08 УГаР

734

валентина кочергина

Москва

735 10:10 Ход конем

735

Алексей Норкин

Москва

736 10:12 Тундра

736

Никита Синицын

Череповець

737 10:14 Super Klin Bros

737

Антон Гудым

Москва

Olga Zinchenko

Москва

Мария Дудчик

Александр Ломакин

Москва

738 10:16 Два тупика

738

Даша Скавинская

Москва

739 10:18 Шизики шутят

739

Виталий Квитковский

Москва

Дарья Романова

Москва

740 10:20 Последний Тунец

740

741 10:22 Хрень-с-горы

741

Станислав Ханжин-Цветков

Санкт-Петербург

Пандора Ханжина-Цветкова

Санкт-Петербург

Гриша Ханжин-Цветков

Санкт-Петербург

Максим Ханжин-Цветков

Санкт-Петербург

742 10:24 Полёт нормальный

742

Любовь Спиридонова

Санкт-Петербург

Елена Булдакова

Гусев Калининградской области

743 10:26 Казус

743

Татьяна Козырева

745 10:30 The slowpokes

745

746 10:32 смак
747 10:34 Вишневый Компот
Vitka Yatsenko

Санкт-Петербург

Михаил Тягур

Санкт-Петербург

Григорий Копп

Санкт-Петербург

748 10:36 Изюбры
749 10:38 Ветерок
София Мещерякова

Москва

750 10:40 Пёстрые дятлы

750

751 10:42 Капуста

751

Artem Shitov

Москва

Ивжений Аниськов

Москва

Станислав Владимиров

Москва

Александра Солдатенко

Москва

752 10:44 Киви с проборчиком

752

Алексей Кошелев

Москва

753 10:46 Тёмыч

753

Алексей Б

Москва

Полина Помазанова

Москва

Александр С

Москва

754 10:48 Сильная, смелая, но...

754

Сергей Корякин

Москва

755 10:50 Умортерра

755

Екатерина Нигова

Інші міста Центрального ФО

757 10:54 Уговорили

757

Алёна Гарафонова

Санкт-Петербург

Саша Косов

Санкт-Петербург

Антон Вегера

Санкт-Петербург

Алексей Ланцов

Санкт-Петербург

758 10:56 Загребущие ноги

758

Егор Алипов

Москва

Юлия Алексеева

Москва

Анастасия Липатова

Москва

759 10:58 ADP Travel

759