Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Vita Krylova
Москва   700 «Ложь о потустороннем» 09:00
Евгений Аверкин
Москва   705 «Шизики шутят» 09:10
Екатерина Аленэ
Київ   722 «Доктор ШТО» 09:44
Михаил Амурский
Москва   731 «Зевгма» 10:02
Юлия Верхолаз
Москва   705 «Шизики шутят» 09:10
Александр Воронов
Москва   721 «Затратный трататаэдр» 09:42
Елена Галицкая
Київ   702 «Ололо» 09:04
Ната Гелетий
Москва   720 «Три Звездочки» 09:40
Майя Глумова
Москва   731 «Зевгма» 10:02
Анна Гурьянова
Москва   705 «Шизики шутят» 09:10
Лев Евдокимов
Санкт-Петербург   717 «Случайный сарос» 09:34
Денис Завелев
Москва   700 «Ложь о потустороннем» 09:00
Виталий Квитковский
Москва   720 «Три Звездочки» 09:40
Алена Кислицина
Москва   719 «KVN - АК МЭИ» 09:38
Ваня Колос
Київ   722 «Доктор ШТО» 09:44
Игорь Манжай
Москва   719 «KVN - АК МЭИ» 09:38
Даша Метлицкая
Москва   709 «Шизофазия» 09:18
Вадим Назаров
Москва   719 «KVN - АК МЭИ» 09:38
Евгения Попова
Санкт-Петербург   735 «Ёжики-хрюшечки и прочие Карлсоны» 10:10
Дмитрий Поспелов
Москва   703 «Мельница» 09:06
Елена Разенкова
Санкт-Петербург   731 «Зевгма» 10:02
Алексей Рязанов
Москва   733 «Еноты Интернета» 13:10
Варвара Секова
Москва   705 «Шизики шутят» 09:10
Игорь Тимашев
Москва   704 «Соймы на Ильмене» 09:08
Максим Тисейко
Київ   722 «Доктор ШТО» 09:44
Нина Трунина
Санкт-Петербург   717 «Случайный сарос» 09:34
Юлия Усенко
Київ   706 «Капитошка» 09:12
Александр Хачатурян
Москва   708 «Муякан» 09:16
Алексей Айрапетов
Москва   707 «Умортерра» 09:14
Ирина Богомолова
Москва   703 «Мельница» 09:06
Галина Ганичева
Санкт-Петербург   716 «Вспомнить все» 09:32
Диан Жемолдинов
Москва   700 «Ложь о потустороннем» 09:00
Дарья Козека
Київ   701 «КотанЫ» 09:02
Дмитрий Корженевский
Москва   718 «Northwind» 09:36
Валентина Кочергина
Москва   732 «Зеленый слон» 10:04
Анна Кулибабина
Москва   718 «Northwind» 09:36
Аня Локштанова
Московська область   704 «Соймы на Ильмене» 09:08
Екатерина Нигова
Інші міста Центрального ФО   707 «Умортерра» 09:14
Михаил Пядёркин
Москва   735 «Ёжики-хрюшечки и прочие Карлсоны» 10:10
Анна Рязанова
Москва   733 «Еноты Интернета» 13:10
Николай Скавинский
Москва   709 «Шизофазия» 09:18
Андрей Станкевич
Санкт-Петербург   735 «Ёжики-хрюшечки и прочие Карлсоны» 10:10
Юра Сытый
Київ   723 «МИКс» 09:46
Миха Аралов
Київ   723 «МИКс» 09:46
Ксю Аралова
Київ   723 «МИКс» 09:46
Павел Ганичев
Санкт-Петербург   716 «Вспомнить все» 09:32
Евгений Гельфер
Москва   708 «Муякан» 09:16
Алексей Головнов
Київ   738 «Когіто» 10:16
Виталий Гольдштейн
Москва   735 «Ёжики-хрюшечки и прочие Карлсоны» 10:10
Вячеслав Горбоносов
Москва   718 «Northwind» 09:36
Михаил Горчаков
Москва   720 «Три Звездочки» 09:40
Наталья Кочергина
Москва   732 «Зеленый слон» 10:04
Дмитрий Крестьянко
Москва   703 «Мельница» 09:06
Юлия Левицкая
Москва   708 «Муякан» 09:16
Юлия Левицкая
Москва   708 «Муякан» 09:16
Гриша Локштанов
Московська область   704 «Соймы на Ильмене» 09:08
Андрей Мартыненко
Київ   710 «КЩХЛ» 09:20
Игорь Москаленко
Київ   723 «МИКс» 09:46
Евгений Науменко
Київ   710 «КЩХЛ» 09:20
Михаил Нокель
Москва   721 «Затратный трататаэдр» 09:42
Алексей Рыжов
Москва   733 «Еноты Интернета» 13:10
Вера Соколова
Москва   704 «Соймы на Ильмене» 09:08
Света Федяева
Москва   719 «KVN - АК МЭИ» 09:38
Никита Филь
Київ   738 «Когіто» 10:16
Михаил Челышев
Москва   731 «Зевгма» 10:02
Дмитрий Шапкин
Київ   702 «Ололо» 09:04
Дмитрий Шапкин
Київ   701 «КотанЫ» 09:02
Роман Шаповалов
Москва   721 «Затратный трататаэдр» 09:42
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди Теги:
700 09:00 Ложь о потустороннем

700

Формула ОТ , Следопыт , ё-game , МХТИ - РХТУ им. Д.И.Менделеева
701 09:02 КотанЫ

701

Дмитрий Шапкин

Київ

702 09:04 Ололо

702

Дмитрий Шапкин

Київ

703 09:06 Мельница

703

Дмитрий Крестьянко

Москва

704 09:08 Соймы на Ильмене

704

Аня Локштанова

Московська область

Гриша Локштанов

Московська область

Вера Соколова

Москва

705 09:10 Шизики шутят

705

МГУ , Следопыт , Гимназия №1543 , Москва , МХТИ - РХТУ им. Д.И.Менделеева , ЧГК
706 09:12 Капитошка

706

707 09:14 Умортерра

707

Екатерина Нигова

Інші міста Центрального ФО

708 09:16 Муякан

708

Евгений Гельфер

Москва

Юлия Левицкая

Москва

Юлия Левицкая

Москва

ЛЭШ , Гимназия №1543
709 09:18 Шизофазия

709

710 09:20 КЩХЛ

710

Андрей Мартыненко

Київ

Евгений Науменко

Київ

716 09:32 Вспомнить все

716

Галина Ганичева

Санкт-Петербург

Павел Ганичев

Санкт-Петербург

717 09:34 Случайный сарос

717

Лев Евдокимов

Санкт-Петербург

Нина Трунина

Санкт-Петербург

718 09:36 Northwind

718

Вячеслав Горбоносов

Москва

ЛЭШ
719 09:38 KVN - АК МЭИ

719

Света Федяева

Москва

МГУ , Альпклуб МЭИ , МГТУ им. Н.Э.Баумана
720 09:40 Три Звездочки

720

Михаил Горчаков

Москва

МГУ , Следопыт , НИУ МЭИ
721 09:42 Затратный трататаэдр

721

Михаил Нокель

Москва

Роман Шаповалов

Москва

МГУ , Формула ОТ , Следопыт , ВМК , Москва , tratata
722 09:44 Доктор ШТО

722

723 09:46 МИКс

723

Миха Аралов

Київ

Ксю Аралова

Київ

Игорь Москаленко

Київ

731 10:02 Зевгма

731

Елена Разенкова

Санкт-Петербург

Михаил Челышев

Москва

732 10:04 Зеленый слон

732

Наталья Кочергина

Москва

733 13:10 Еноты Интернета

733

Алексей Рыжов

Москва

734 10:08 Fen'o'men

734

735 10:10 Ёжики-хрюшечки и прочие Карлсоны

735

Евгения Попова

Санкт-Петербург

Андрей Станкевич

Санкт-Петербург

Виталий Гольдштейн

Москва

738 10:16 Когіто

738

Алексей Головнов

Київ

Никита Филь

Київ