Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Sergey Dunets
Київ   333 «<s>Потёртое</s>Натёртое седло» 10:06
Osik Kond
Київ   310 «stargazer» 09:20
Kirill Pospelov
Москва   302 «Радиация против» 09:04
Фёдор Бакулов
Москва   331 «Эгоист» 10:02
Мария Богданова
Москва   332 «Давайте срежем-ж!» 10:04
Сергей Васильев
Московська область   330 «Клязьма - Яуза - транзит» 10:00
Дмитрий Доронин
Москва   303 «ChemDiv» 09:06
Олег Иванов
Московська область   307 «Кусок бобра» 09:14
Григорий Мазурчик
Москва   308 «ОЧП» 09:16
Дмитрий Рисенберг
Москва   335 «Офисный планктон» 10:10
Антон Ямпольский
Москва   334 «НорВело» 10:08
Gennadiy Khramov
Москва   305 «Цитрусовые и фауна» 09:10
Лев Голотюк
Москва   305 «Цитрусовые и фауна» 09:10
Павел Котельников
Москва   302 «Радиация против» 09:04
Артём Мещеряков
Москва   340 «Велопсих» 10:20
Ксения Мизякина
Москва   309 «За Катафота!» 09:18
Оксана Пурик
Київ   311 «Нескучный weekend» 09:22
Сергей Сергеев
Москва   334 «НорВело» 10:08
Владимир Соломенцев
Москва   303 «ChemDiv» 09:06
Роман Хрулёв
Москва   340 «Велопсих» 10:20
Наталия Чермошенцева
Москва   336 «Бонни и Клайд» 10:12
Андрей Чуранов
Київ   337 «Киносура» 10:14
Сергей Шадьков
Москва   309 «За Катафота!» 09:18
Мария Шендяпина
Москва   334 «НорВело» 10:08
Volodymyr Romanenko
Київ   333 «<s>Потёртое</s>Натёртое седло» 10:06
Andrey Tsykhonya
Київ   333 «<s>Потёртое</s>Натёртое седло» 10:06
Les' Yakymchuk
Київ   310 «stargazer» 09:20
Александр Бодаков
Москва   305 «Цитрусовые и фауна» 09:10
Владимир Бурдыга
Москва   336 «Бонни и Клайд» 10:12
Алиса Веселкова
Москва   305 «Цитрусовые и фауна» 09:10
Николай Гузев
Москва   302 «Радиация против» 09:04
Николай Кузьмин
Київ   311 «Нескучный weekend» 09:22
Юрий Новосилецкий
Київ   311 «Нескучный weekend» 09:22
Александр Падалко
Київ   307 «Кусок бобра» 09:14
Юрий Панчук
Київ   311 «Нескучный weekend» 09:22
Гавриил Прокофьев
Московська область   330 «Клязьма - Яуза - транзит» 10:00
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
302 09:04 Радиация против
Kirill Pospelov

Москва

Николай Гузев

Москва

303 09:06 ChemDiv
305 09:10 Цитрусовые и фауна
Gennadiy Khramov

Москва

Лев Голотюк

Москва

Александр Бодаков

Москва

Алиса Веселкова

Москва

307 09:14 Кусок бобра
Олег Иванов

Московська область

Александр Падалко

Київ

308 09:16 ОЧП
309 09:18 За Катафота!
310 09:20 stargazer
Osik Kond

Київ

Les' Yakymchuk

Київ

311 09:22 Нескучный weekend
Николай Кузьмин

Київ

Юрий Новосилецкий

Київ

Юрий Панчук

Київ

330 10:00 Клязьма - Яуза - транзит
Сергей Васильев

Московська область

Гавриил Прокофьев

Московська область

331 10:02 Эгоист
332 10:04 Давайте срежем-ж!
333 10:06 <s>Потёртое</s>Натёртое седло
Sergey Dunets

Київ

Volodymyr Romanenko

Київ

Andrey Tsykhonya

Київ

334 10:08 НорВело
335 10:10 Офисный планктон
336 10:12 Бонни и Клайд
Владимир Бурдыга

Москва

337 10:14 Киносура
340 10:20 Велопсих