Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Лидия Антоненко
Москва   220 «Мотыжники» 08:40
Андрей Бринько
Москва   204 «Дш!-Дш!» 08:08
Алексей Лохматиков
Москва   220 «Мотыжники» 08:40
Игорь Мелентьев
Москва   201 «Искатели приключений» 08:02
Рома Шаповалов
Москва   200 «Развратный трататаэдр» 08:00
Алексей Богорац
Москва   201 «Искатели приключений» 08:02
Евгений Сафошкин
Санкт-Петербург   232 «Сдвиг Парадигмы» 09:04
Наталья Сидоренко
Київ   202 «Катя+Ко» 08:04
Лев Шагам
Москва   220 «Мотыжники» 08:40
Agata Runowska
Torun   237 «МГУ-Собутыльник и К» 09:14
Валентина Акименкова
Москва   201 «Искатели приключений» 08:02
Артем Архипов
Інші міста України   235 «setka» 09:10
Катя Гармаш
Москва   234 «Цветные понедельники» 09:08
Андрей Копать
Мінськ   231 «Дряхлые метлы» 09:02
Татьяна Копать
Москва   231 «Дряхлые метлы» 09:02
Юрий Мартынов
Московська область   234 «Цветные понедельники» 09:08
Богдан Младан
Київ   235 «setka» 09:10
Екатерина Онищук
Київ   202 «Катя+Ко» 08:04
Александр Парафонкин
Москва   231 «Дряхлые метлы» 09:02
Олег Пляхтур
Київ   235 «setka» 09:10
Даша Савина
Москва   231 «Дряхлые метлы» 09:02
Евгений Сидоренко
Київ   235 «setka» 09:10
Таня Терентьева
Москва   234 «Цветные понедельники» 09:08
Игорь Третьяков
Санкт-Петербург   232 «Сдвиг Парадигмы» 09:04
Настя Шабалина
Москва   200 «Развратный трататаэдр» 08:00
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
200 08:00 Развратный трататаэдр

200

Настя Шабалина

Москва

201 08:02 Искатели приключений

201

Валентина Акименкова

Москва

202 08:04 Катя+Ко

202

Екатерина Онищук

Київ

204 08:08 Дш!-Дш!

204

220 08:40 Мотыжники

220

231 09:02 Дряхлые метлы

231

Андрей Копать

Мінськ

Татьяна Копать

Москва

Александр Парафонкин

Москва

Даша Савина

Москва

232 09:04 Сдвиг Парадигмы

232

Евгений Сафошкин

Санкт-Петербург

Игорь Третьяков

Санкт-Петербург

234 09:08 Цветные понедельники

234

Катя Гармаш

Москва

Юрий Мартынов

Московська область

Таня Терентьева

Москва

235 09:10 setka

235

Артем Архипов

Інші міста України

Богдан Младан

Київ

Олег Пляхтур

Київ

Евгений Сидоренко

Київ

237 09:14 МГУ-Собутыльник и К

237

Agata Runowska

Torun