Показати учасників

Атлант

Місце Номер команди Назва команди Старт Фініш Час на трасі Взяті КП Штраф и/или бонус Загальний час
1236 Red Shift 10:12 20:08 9:56 19 3:10 6:46
236

Галина Волошаненко

Київ

Алексей Грицюк

Київ

2208 Гравицапа 09:16 19:31 10:15 19 3:15 7:00
208

Иван Васин

Москва

3203 Мотыжники 09:06 21:18 12:12 19 3:10 9:02
203

Броньовик

Місце Номер команди Назва команди Старт Фініш Час на трасі Взяті КП Штраф и/или бонус Загальний час
1630 Слiдопит 10:00 21:38 11:38 33 2:40 8:58
630

Михаил Котовщиков

Московська область

Виктория Писаренко

Московська область

2631 Курьёз 10:02 22:36 12:34 31 2:40 9:54
631

Екатерина Коротких

Москва

Татьяна Коротких

Київ

Юрий Коротких

Москва

3601 Каштан City! 09:02 21:52 12:50 30 0:50 12:00
601

Сергей Бондар

Київ

Юлия Гречаник

Київ

Сергей Нор

Київ

Дмитрий Овдиенко

Київ

Вершник

Місце Номер команди Назва команди Старт Фініш Час на трасі Взяті КП Штраф и/или бонус Загальний час
1314 ХеппиВанФренд 09:28 18:54 9:26 31 2:55 6:31
314

2335 Падающий Венок 10:10 20:01 9:51 30 2:55 6:56
335

Тарас Березовский

Київ

Алексей Калиниченко

Київ

Андрей Старжинский

Київ

Диана Шорина

Київ

3305 ОЧП 09:10 19:21 10:11 30 2:55 7:16
305

Грифон

Місце Номер команди Назва команди Старт Фініш Час на трасі Взяті КП Штраф и/или бонус Загальний час
1807 RM-1902 09:14 15:36 6:22 20 2:40 3:42

2804 Задумливе торнадо 09:08 15:43 6:35 20 2:40 3:55
804

Иван Стриженко

Троицк МО

3802 Ахцу 09:04 15:12 6:08 20 2:00 4:08
802

Денис Орлихин

Москва

Сфінкс

Місце Номер команди Назва команди Старт Фініш Час на трасі Взяті КП Штраф и/или бонус Загальний час
1700 Двойной матриархат + ЛЯгуха 09:00 19:38 10:38 15 1:15 9:23
700

Анатолий Чех

Санкт-Петербург

2708 Муякан 09:16 21:27 12:11 15 12:11
708

Роксана Бурханова

Москва

3737 А4 10:14 21:34 11:20 14 1:15 10:05
737

Фаиль Жамалетдинов

Москва

Татьяна Мамычева

Москва

Категорія без підрахунок часу

Лев

Місце Номер команди Назва команди Старт Взяті КП
1400 L&L's 09:00 26
400

Алексей Пыченков

Москва

Елена Суханова

Москва

1403 Ползущие вместе 09:06 26
403

Александр Бородкин

Санкт-Петербург

Юлия Демидова

Санкт-Петербург

Константин Бакушин

Санкт-Петербург

Ксения Шакор

Київ

1407 Невонка 09:14 26
407

Юлия Егорова

Москва

Богуслав Саблин-Яворский

Москва

Оксана Саблина-Яворская

Москва

1408 тк МИСиС 09:16 26
408

Анастасия Романова

Москва

1410 Рубик и Ко 09:20 26
410

Мария Рубайло

Москва

Михаил Саутенков

Москва

1411 3 D 09:22 26
411

Анна Борзенкова

Жуковский

Анна Чекушина

Обнинск

1412 Мрiйник 09:24 26
412

Марк Мандельбаум

Санкт-Петербург

1413 Главное не заблудиться 09:26 26
413

Мария Колпакова

Москва

Игорь Мелентьев

Москва

1415 Ангелы апокалипсиса 09:30 26
415

Александр Шаталов

Москва

1416 ква ква ква 09:32 26
416

Павел Воронин

Москва

1417 Утиные истории 09:34 26
Екатерина Береговенко

Москва

1418 Иду-шагаю 09:36 26
418

1421 Апельсин 09:42 26
421

Сергей Галкин

Нижній Новгород

Виктор Теплов

Москва

1422 Женьки и Ко 09:44 26
422

Елена Гудченко

Москва

Юлия Дорохова

Москва

Евгений Петров

Москва

1423 Коленками назад 09:46 26
423

Алевтина Кузнецова

Москва

Евгения Кузнецова

Москва

1424 Салют 09:48 26
424

Людмила Уголева

Москва

1425 Антананариву 09:50 26
425

Юлия Каверза

Одеса

Александра Мягкова

Москва

Вера Трухмаева

Москва

1428 На абордаж! 09:56 26
428

Элина Васильева

Москва

Николай Воропаев

Москва

Алексей Михеев

Нижній Новгород

Маргарита Шаталина

Москва

1429 За Пони! 09:58 26
429

Екатерина Афанасьева

Москва

1431 командаs 10:02 26
431

Екатерина Горлова

Москва

Максим Мамонтов

Москва

1432 Пулково 10:04 26
432

Валерий Никулин

Санкт-Петербург

Галина Крылова

Санкт-Петербург

1434 Бджілка і їжачки 10:08 26
434

Маша Дещенко

Мінськ

Иван Леончик

Мінськ

Вера Наумович

Мінськ

1435 П'ять кутів 10:10 26
435

Ольга Кривова

Санкт-Петербург

1436 два кадра 10:12 26
436

Дмитрий Похин

Москва

Дарья Тарасова

Москва

1437 Cowboy Bebop 10:14 26
437

Александр Забугорный

Санкт-Петербург

Илья Осипов

Москва

Анна Сушанская

Санкт-Петербург

1438 Светланки и Го 10:16 26
438

Алексей Горохов

Москва

Светлана Грошева

Обнинск

Светлана Деркачёва

Реутов

1439 prostogrebi 10:18 26
439

Марина Булавенко

Москва

Василий Вакулюк

Москва

Антонина Клещельская

Москва

1443 Bear & Frog 10:26 26
443

Любовь Василевская

Санкт-Петербург

Михаил Тихомиров

Санкт-Петербург

1445 Шаурменi+ 10:30 26
445

Мария Кудрявцева

Саров/Москва

Дмитрий Савкин

Москва

1448 Mynthon 10:36 26
448

Наталья Елизарова

Москва

1449 Хвостатые и ушастые 10:38 26
449

Марина Иващенко

Москва

Денис Чеклецов

Москва

1450 ж.ж. + м. м. 10:40 26
450

Александр Гринько

Москва

Ольга Заболоцкая

Москва

Алексей Симакин

Москва

1452 Загребущие ноги 10:44 26
452

Егор Алипов

Москва

Юлия Алексеева

Москва

1454 Советские танкисты 10:48 26
454

Олеся Ивлева

Москва

Дмитрий Повесьма

Київ

Татьяна Симкина

Київ

Дмитрий Солль

Москва

1458 die Schicksalkreuzung 10:56 26
458

Саша Харитонов

Санкт-Петербург

1461 вперед 11:02 26
461

Мария Немытова

Москва

1462 Черепашки 11:04 26
Айгуль Абакирова

Москва

Оля Гапонова

Москва

1465 Starпёрzzz(МГТУ) 11:10 26
465

Мария Крупенина

Москва

1467 Из Москвы 11:14 26
467

Юлия Ходак

Москва

Светлана Королёва

Москва

1470 Москва-Теремки 11:20 26
470

Мария Петрова

Москва

Антон Устименко

Московська область

1471 Москва-Теремки-2 11:22 26
471

Дима Грудцын

Москва

Дина Грудцына

Москва

Андрей Иммореев

Київ

Марина Иммореева

Київ

1473 Хитрый Лев 11:26 26
473

Марина Лаврова

Москва

Евгений Порошин

Москва

Елена Семенова

Москва

Елена Яковлева

Москва

1476 День за днём 11:32 26
476

Василий Орехов

Москва

1479 Товарняк кавайный 11:38 26
479

Надежда Сапунова

Московська область

Дмитрий Соколов

Московська область

1481 Лентяи (ТК МГТУ) 11:42 26
481

Сергей Анучин

Москва

Маша Катасонова

Москва

Лена Кочерова

Москва

Аня Матюхина

Москва

1483 Пищухи 11:46 26
483

Игорь Симонов

Москва

1485 102 далматинец 11:50 26
485

Алексей Витюгов

Санкт-Петербург

Анж Дэ Солей Габриэлла Дэ Эстер

Санкт-Петербург

Елена Михайлова

Санкт-Петербург

1489 Фабикурики 11:58 26
489

Илья Сергеев

Санкт-Петербург

Елена Фабиан

Санкт-Петербург

1491 Прощай, химфак! (тк МГТУ) 12:02 26
491

Екатерина Кузина

Москва

Алексей Сашов

Москва

1493 ТИХО-ходы 12:06 26
493

Виктория Тихонова

Санкт-Петербург

Марина Тихонова

Санкт-Петербург

Дмитрий Тихонов

Санкт-Петербург

1498 Мамаратники на папантах 12:16 26
498

Анна Обломова

Обнинск

14100 Чучелы-мяучелы 12:20 26
4100

Роксана Баширова

Київ

Юлия Егошина

Київ

Наталия Чепелевская

Київ

14102 Электропылесос 12:24 26
4102

Андрей Вавилов

Москва

Олеся Краюшкина

Москва

Саша Солодников

Москва

Альфия Солодникова

Москва

14105 У меня кирпич в супе! 12:30 26
4105

Юрий Апель

Москва

14107 Абракадабра 12:34 26
4107

Надежда Пенкрат

Санкт-Петербург

Николай Пенкрат

Санкт-Петербург

14111 Клюква 12:42 26
4111

Анастасия Свешникова

Москва

14112 Нырнувшие в УРАЛ 12:44 26
4112

Игорь Максимчук

Москва

Вячеслав Ростовцев

Москва

Ольга Рябченкова

Москва

14114 Н2 12:48 26
4114

Наталия Билык

Київ

14118 Fly 12:56 26
4118

Дарья Боброва

Москва

Наталья Юршина

Москва

14119 БЕТОНОМЕШАЛКА 12:58 26
4119

Наталья Дмитрак

Москва

Алла Лагода

Київ

Никита Ткачук

Київ

14123 x3 13:06 26
4123

Ирина Березкина

Москва

Михаил Васильченко

Москва

14124 Кот&К 13:08 26
4124

Светлана Гулак

Київ

Роман Жураковский

Київ

14125 Striges 13:10 26
4125

Андрей Введенский

Москва

14127 Биогеодвижение 13:14 26
Анастасия Луц

Київ

14128 ОАСК 13:16 26
4128

Алексей Ильин

Санкт-Петербург

Екатерина Ильина

Санкт-Петербург

14132 MixUp 13:24 26
4132

14134 Позитив 13:28 26
4134

Наталия Коваленко

Показати учасників