Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Лида Антоненко
Москва   203 «Мотыжники» 09:06
Кирилл Бронников
Москва   204 «Тихий омут» 09:08
Юра Бронников
Москва   205 «Броуновское движение» 09:10
Дмитрий Герасимов
Москва   201 «Скотобаза» 09:02
Андрей Заруднев
Москва   237 «БегиМотики» 10:14
Антон Корчагин
Москва   208 «Гравицапа» 09:16
Алексей Лохматиков
Москва   203 «Мотыжники» 09:06
Андрей Макаренцев
Москва   201 «Скотобаза» 09:02
Даша Савина
Москва   202 «Дряхлые Метлы» 09:04
Наталья Сидоренко
Київ   233 «Катя+Ко» 10:06
Яна Чеботарева
Москва   200 «en-moscow» 09:00
Лев Шагам
Москва   203 «Мотыжники» 09:06
Виктор Афонин
Київ   206 «Мокрая выхухоль» 09:12
Дарья Бронникова
Москва   205 «Броуновское движение» 09:10
Дарья Бронникова
Москва   204 «Тихий омут» 09:08
Иван Васин
Москва   208 «Гравицапа» 09:16
Галина Волошаненко
Київ   236 «Red Shift» 10:12
Алексей Грицюк
Київ   236 «Red Shift» 10:12
Вячеслав Жмакин
Москва   235 «МГУ и Собутыльники» 10:10
Ася Клычева
Москва   200 «en-moscow» 09:00
Василий Комиссаров
Київ   230 «Ритори» 10:00
Дарья Косовцова
Київ   207 «Gay_IDOL» 09:14
Анастасия Костыра
Київ   230 «Ритори» 10:00
Павел Ларченков
Київ   232 «Оптимисты» 10:04
Женя Лесков
Київ   206 «Мокрая выхухоль» 09:12
Кирилл Лысенко
Московська область   235 «МГУ и Собутыльники» 10:10
Евгения Минакова
Київ   233 «Катя+Ко» 10:06
Мария Михалина-Еленик
Москва   237 «БегиМотики» 10:14
Екатерина Онищук
Київ   233 «Катя+Ко» 10:06
Александр Парафонкин
Москва   202 «Дряхлые Метлы» 09:04
Ольга Ремез
Київ   207 «Gay_IDOL» 09:14
Анастасия Рубанович
Київ   232 «Оптимисты» 10:04
Юлия Руденко
Київ   232 «Оптимисты» 10:04
Инкин Руснак
Київ   207 «Gay_IDOL» 09:14
Светлана Серова
Москва   237 «БегиМотики» 10:14
Елена Сидоренко
Київ   207 «Gay_IDOL» 09:14
Дарья Сикорская
Москва   200 «en-moscow» 09:00
Виктория Ступина
Київ   233 «Катя+Ко» 10:06
Алла Цейко
Москва   200 «en-moscow» 09:00
Екатерина Шапакова
Москва   201 «Скотобаза» 09:02
Дмитрий Шапошников
Москва   201 «Скотобаза» 09:02
Анастасия Щулипенко
Київ   232 «Оптимисты» 10:04
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
200 09:00 en-moscow

200

Ася Клычева

Москва

Дарья Сикорская

Москва

Алла Цейко

Москва

201 09:02 Скотобаза

201

Екатерина Шапакова

Москва

Дмитрий Шапошников

Москва

202 09:04 Дряхлые Метлы

202

Даша Савина

Москва

Александр Парафонкин

Москва

203 09:06 Мотыжники

203

204 09:08 Тихий омут

204

Дарья Бронникова

Москва

205 09:10 Броуновское движение

205

Дарья Бронникова

Москва

206 09:12 Мокрая выхухоль

206

Виктор Афонин

Київ

Женя Лесков

Київ

207 09:14 Gay_IDOL

207

Дарья Косовцова

Київ

Ольга Ремез

Київ

Инкин Руснак

Київ

Елена Сидоренко

Київ

208 09:16 Гравицапа

208

Иван Васин

Москва

230 10:00 Ритори

230

Василий Комиссаров

Київ

Анастасия Костыра

Київ

232 10:04 Оптимисты

232

Павел Ларченков

Київ

Анастасия Рубанович

Київ

Юлия Руденко

Київ

Анастасия Щулипенко

Київ

233 10:06 Катя+Ко

233

Евгения Минакова

Київ

Екатерина Онищук

Київ

Виктория Ступина

Київ

235 10:10 МГУ и Собутыльники

235

Вячеслав Жмакин

Москва

Кирилл Лысенко

Московська область

236 10:12 Red Shift

236

Галина Волошаненко

Київ

Алексей Грицюк

Київ

237 10:14 БегиМотики

237

Мария Михалина-Еленик

Москва

Светлана Серова

Москва