Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Ekaterina Sorokina
Санкт-Петербург   153 «Микробы» 10:46
Виктория Волочай
Санкт-Петербург   132 «Ликбронт» 10:04
Аня Гарбарук
Санкт-Петербург   152 «Длинные уши и быстрые ноги» 10:44
Ольга Гультяева
Санкт-Петербург   154 «ВетерОК» 10:48
Алла Дерман
Санкт-Петербург   134 «Городские совы» 10:08
Юлия Каргина
Санкт-Петербург   168 «Каркуша» 11:16
Наталья Комарова
Санкт-Петербург   148 «Ёжики в тумане» 10:36
Александр Копелевич
Санкт-Петербург   165 «Mini-любители Петербурга» 11:10
Инна Курдюмова
Санкт-Петербург   147 «Ромашка» 10:34
Виктория Курская
Санкт-Петербург   169 «Добродушные мишки» 11:18
Екатерина Муравник
Санкт-Петербург   138 «Лемур» 10:16
Владимир Сеннов
Санкт-Петербург   172 «Команда Любителей» 11:24
Сергей Слепов
Санкт-Петербург   146 «Александрийка» 10:32
Алла Стоцкая
Санкт-Петербург   155 «Фортуна» 10:50
Анна Тихонова
Санкт-Петербург   163 «СПЛАВ» 11:06
Галина Тучак
Санкт-Петербург   172 «Команда Любителей» 11:24
Юлия Александрова
Санкт-Петербург   130 «КЛАССная команда» 10:00
Кирилл Анаевский
Санкт-Петербург   101 «конрд» 09:02
Саша Афанасьев
Санкт-Петербург   139 «Неудержимые (1)» 10:18
Наталия Бурмистрова
Санкт-Петербург   135 «Double» 10:10
Катерина Ватаманюк
Санкт-Петербург   149 «Скороходы» 10:38
Михаил Жуков
Санкт-Петербург   131 «Бурундуй-1» 10:02
Оксана Камакина
Санкт-Петербург   136 «Огненная Стрела» 10:12
наталия кувшинова
Санкт-Петербург   170 «Ку» 11:20
Ульяна Курдюмова
Санкт-Петербург   147 «Ромашка» 10:34
Екатерина Лысенко
Москва   145 «Сусанинские Навигаторы» 10:30
Ирина Лысенко
Москва   145 «Сусанинские Навигаторы» 10:30
Екатерина Попова
Москва   160 «Стриж» 11:00
Екатерина Сергеева
Санкт-Петербург   137 «One direction» 10:14
Антонина Агуреева
Санкт-Петербург   171 «Антошка» 11:22
Григорий Бам
Санкт-Петербург   169 «Добродушные мишки» 11:18
Антон Баранов
Санкт-Петербург   155 «Фортуна» 10:50
Даша Баранова
Санкт-Петербург   101 «конрд» 09:02
Александра Борунова
Санкт-Петербург   167 «Угарные энгрибердзики» 11:14
Анна Бурмистрова
Санкт-Петербург   135 «Double» 10:10
Ксения Волочай
Санкт-Петербург   132 «Ликбронт» 10:04
Тимофей Ганков
Санкт-Петербург   149 «Скороходы» 10:38
Мария Гоголюхина
Санкт-Петербург   149 «Скороходы» 10:38
Маргарита Голомозая
Санкт-Петербург   148 «Ёжики в тумане» 10:36
Александр Голомозый
Санкт-Петербург   148 «Ёжики в тумане» 10:36
Михаил Громов
Санкт-Петербург   164 «Быстрые Громычи» 11:08
Юрий Громов
Санкт-Петербург   164 «Быстрые Громычи» 11:08
Дарина Гультяева
Санкт-Петербург   154 «ВетерОК» 10:48
Антоха друг Антона
Санкт-Петербург   155 «Фортуна» 10:50
Елизавета Зайцева
Санкт-Петербург   137 «One direction» 10:14
Борис Зелигер
Санкт-Петербург   134 «Городские совы» 10:08
Елизавета Зелина
Санкт-Петербург   169 «Добродушные мишки» 11:18
Гриша Камакин
Санкт-Петербург   136 «Огненная Стрела» 10:12
Михаил Каргин
Санкт-Петербург   168 «Каркуша» 11:16
София Каргина
Санкт-Петербург   168 «Каркуша» 11:16
Елизавета Киселёва
Санкт-Петербург   137 «One direction» 10:14
Ирина Кондратова
Санкт-Петербург   176 «RenRen» 11:32
Ирина Кондрашова
Санкт-Петербург   147 «Ромашка» 10:34
таисия Кувшинова
Санкт-Петербург   170 «Ку» 11:20
Надежда Кузнецова
Санкт-Петербург   155 «Фортуна» 10:50
Андрей Куликов
Санкт-Петербург   149 «Скороходы» 10:38
Полина Курская
Санкт-Петербург   169 «Добродушные мишки» 11:18
Евгения Лукина
Москва   160 «Стриж» 11:00
Юлия Лукина
Москва   160 «Стриж» 11:00
Александра Лысенко
Москва   145 «Сусанинские Навигаторы» 10:30
Елизавета Макарова
Санкт-Петербург   167 «Угарные энгрибердзики» 11:14
Альби Малашицкий
Санкт-Петербург   139 «Неудержимые (1)» 10:18
Виктория Маматказина
Санкт-Петербург   131 «Бурундуй-1» 10:02
Наталия Машкова
Москва   161 «Колибри» 11:02
Максим Михайлов
Санкт-Петербург   133 «Городовые» 10:06
Павел Муравник
Санкт-Петербург   138 «Лемур» 10:16
Василий Мусакин
Санкт-Петербург   115 «МУСА-КИН 2х2» 09:30
Ольга Мусакина
Санкт-Петербург   115 «МУСА-КИН 2х2» 09:30
Ульяна Мусакина
Санкт-Петербург   115 «МУСА-КИН 2х2» 09:30
Владимир Орлов
Санкт-Петербург   148 «Ёжики в тумане» 10:36
Дмитрий Панов
Санкт-Петербург   167 «Угарные энгрибердзики» 11:14
Дмитрий Подгорный
Санкт-Петербург   130 «КЛАССная команда» 10:00
Полина Подлужная
Москва   161 «Колибри» 11:02
Татьяна Путырская
Санкт-Петербург   167 «Угарные энгрибердзики» 11:14
Вероника Сигневич
Санкт-Петербург   153 «Микробы» 10:46
Александра Слепова
Санкт-Петербург   146 «Александрийка» 10:32
Елена Слепова
Санкт-Петербург   146 «Александрийка» 10:32
Мария Слепова
Санкт-Петербург   146 «Александрийка» 10:32
Дима Смирнов
Санкт-Петербург   139 «Неудержимые (1)» 10:18
Света Соколова
Санкт-Петербург   139 «Неудержимые (1)» 10:18
Ольга Сорокина
Санкт-Петербург   153 «Микробы» 10:46
Алиса Степанова
Санкт-Петербург   165 «Mini-любители Петербурга» 11:10
Владислава Тимофеева
Санкт-Петербург   163 «СПЛАВ» 11:06
Елена Тимофеева
Санкт-Петербург   163 «СПЛАВ» 11:06
Александр Титаренко
Санкт-Петербург   133 «Городовые» 10:06
Павел Тихонов
Санкт-Петербург   163 «СПЛАВ» 11:06
Юлия Хлюстова
Санкт-Петербург   133 «Городовые» 10:06
Иван Шалыгин
Санкт-Петербург   100 «Буран» 09:00
Кирилл Шалыгин
Санкт-Петербург   100 «Буран» 09:00
Михаил Юрусов
Санкт-Петербург   133 «Городовые» 10:06
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди Теги:
100 09:00 Буран

100

Иван Шалыгин

Санкт-Петербург

Кирилл Шалыгин

Санкт-Петербург

101 09:02 конрд

101

Кирилл Анаевский

Санкт-Петербург

Даша Баранова

Санкт-Петербург

115 09:30 МУСА-КИН 2х2

115

Василий Мусакин

Санкт-Петербург

Ольга Мусакина

Санкт-Петербург

Ульяна Мусакина

Санкт-Петербург

130 10:00 КЛАССная команда

130

Юлия Александрова

Санкт-Петербург

Дмитрий Подгорный

Санкт-Петербург

131 10:02 Бурундуй-1

131

Михаил Жуков

Санкт-Петербург

Виктория Маматказина

Санкт-Петербург

132 10:04 Ликбронт

132

Виктория Волочай

Санкт-Петербург

Ксения Волочай

Санкт-Петербург

Лицей №368 , ФМЛ 239 , НИУ ИТМО
133 10:06 Городовые

133

Максим Михайлов

Санкт-Петербург

Александр Титаренко

Санкт-Петербург

Юлия Хлюстова

Санкт-Петербург

Михаил Юрусов

Санкт-Петербург

134 10:08 Городские совы
Алла Дерман

Санкт-Петербург

Борис Зелигер

Санкт-Петербург

ФМЛ 239
135 10:10 Double

135

Наталия Бурмистрова

Санкт-Петербург

Анна Бурмистрова

Санкт-Петербург

136 10:12 Огненная Стрела

136

Оксана Камакина

Санкт-Петербург

Гриша Камакин

Санкт-Петербург

137 10:14 One direction

137

Екатерина Сергеева

Санкт-Петербург

Елизавета Зайцева

Санкт-Петербург

Елизавета Киселёва

Санкт-Петербург

138 10:16 Лемур

138

Екатерина Муравник

Санкт-Петербург

Павел Муравник

Санкт-Петербург

139 10:18 Неудержимые (1)
Саша Афанасьев

Санкт-Петербург

Альби Малашицкий

Санкт-Петербург

Дима Смирнов

Санкт-Петербург

Света Соколова

Санкт-Петербург

145 10:30 Сусанинские Навигаторы

145

Александра Лысенко

Москва

146 10:32 Александрийка

146

Сергей Слепов

Санкт-Петербург

Александра Слепова

Санкт-Петербург

Елена Слепова

Санкт-Петербург

Мария Слепова

Санкт-Петербург

147 10:34 Ромашка

147

Инна Курдюмова

Санкт-Петербург

Ульяна Курдюмова

Санкт-Петербург

Ирина Кондрашова

Санкт-Петербург

148 10:36 Ёжики в тумане

148

Наталья Комарова

Санкт-Петербург

Маргарита Голомозая

Санкт-Петербург

Александр Голомозый

Санкт-Петербург

Владимир Орлов

Санкт-Петербург

149 10:38 Скороходы

149

Катерина Ватаманюк

Санкт-Петербург

Тимофей Ганков

Санкт-Петербург

Мария Гоголюхина

Санкт-Петербург

Андрей Куликов

Санкт-Петербург

152 10:44 Длинные уши и быстрые ноги

152

Аня Гарбарук

Санкт-Петербург

153 10:46 Микробы

153

Ekaterina Sorokina

Санкт-Петербург

Вероника Сигневич

Санкт-Петербург

Ольга Сорокина

Санкт-Петербург

154 10:48 ВетерОК
Ольга Гультяева

Санкт-Петербург

Дарина Гультяева

Санкт-Петербург

155 10:50 Фортуна

155

Алла Стоцкая

Санкт-Петербург

Антон Баранов

Санкт-Петербург

Антоха друг Антона

Санкт-Петербург

Надежда Кузнецова

Санкт-Петербург

156 10:52 No name
157 10:54 No name
160 11:00 Стриж

160

Евгения Лукина

Москва

Юлия Лукина

Москва

161 11:02 Колибри

161

Наталия Машкова

Москва

Полина Подлужная

Москва

163 11:06 СПЛАВ

163

Анна Тихонова

Санкт-Петербург

Владислава Тимофеева

Санкт-Петербург

Елена Тимофеева

Санкт-Петербург

Павел Тихонов

Санкт-Петербург

Приморский район
164 11:08 Быстрые Громычи

164

Михаил Громов

Санкт-Петербург

Юрий Громов

Санкт-Петербург

165 11:10 Mini-любители Петербурга

165

Александр Копелевич

Санкт-Петербург

Алиса Степанова

Санкт-Петербург

167 11:14 Угарные энгрибердзики

167

Александра Борунова

Санкт-Петербург

Елизавета Макарова

Санкт-Петербург

Дмитрий Панов

Санкт-Петербург

Татьяна Путырская

Санкт-Петербург

168 11:16 Каркуша

168

Юлия Каргина

Санкт-Петербург

Михаил Каргин

Санкт-Петербург

София Каргина

Санкт-Петербург

169 11:18 Добродушные мишки

169

Виктория Курская

Санкт-Петербург

Григорий Бам

Санкт-Петербург

Елизавета Зелина

Санкт-Петербург

Полина Курская

Санкт-Петербург

170 11:20 Ку

170

наталия кувшинова

Санкт-Петербург

таисия Кувшинова

Санкт-Петербург

171 11:22 Антошка

171

Антонина Агуреева

Санкт-Петербург

172 11:24 Команда Любителей

172

Владимир Сеннов

Санкт-Петербург

Галина Тучак

Санкт-Петербург

Гимназия №610
176 11:32 RenRen

176

Ирина Кондратова

Санкт-Петербург

189 11:58 No name

189