Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Zhenya Maltceva
Казань   123 «Плюрализм Энштейна» 10:46
Ильдар Аглиуллин
Казань   108 «Север не найден» 10:16
Илья Балакирев
Москва   107 «Морской ЗИЛ» 10:14
Данила Богданов
Москва   106 «Ефросинья Палеолог» 10:12
Дамир Галиев
Уфа   112 «Yellow Submarine» 10:24
Светлана Коннова
Казань   104 «Саванна» 10:08
Димон Латыпов
Москва   100 «ПуляДура, ЖенаСковорода» 10:00
Алексей Монаков
Москва   106 «Ефросинья Палеолог» 10:12
Алексей Морозов
Інші міста Приволзького ФО   105 «Огонёк» 10:10
Наиля Муфазалова
Казань   110 «Гусеницы» 10:20
Руслан Смаль
Казань   102 «Абика и внуки» 10:04
Татьяна Суровцева
Москва   100 «ПуляДура, ЖенаСковорода» 10:00
Гайша Шагеева
Казань   102 «Абика и внуки» 10:04
Виктория Вышинская
Казань   122 «Мякоть бобра» 10:44
Ренат Даутов
Казань   108 «Север не найден» 10:16
Александр Иванов
Другие города США   111 «Молот» 10:22
Екатерина Немова
Казань   120 «Армада» 10:40
Николай Орефьев
Інші міста Приволзького ФО   111 «Молот» 10:22
Александр Петров
Москва   100 «ПуляДура, ЖенаСковорода» 10:00
Денис Радченко
Володимир   111 «Молот» 10:22
Наиль Халитов
Казань   109 «Чем мы не пионы» 10:18
Арина Авилова
Казань   105 «Огонёк» 10:10
Владимир Ананьев
Казань   122 «Мякоть бобра» 10:44
Наталия Андруцкая
Казань   110 «Гусеницы» 10:20
Альфия Ахмадеева
Казань   109 «Чем мы не пионы» 10:18
Артур Баязитов
Казань   106 «Ефросинья Палеолог» 10:12
Наиль Валеев
Казань   108 «Север не найден» 10:16
Анастасия Вышинская
Казань   122 «Мякоть бобра» 10:44
Ксения Горбатова
Казань   122 «Мякоть бобра» 10:44
Анна Данилушкина
Казань   104 «Саванна» 10:08
Александра Дмитриева
Казань   121 «идущий город» 10:42
Ирина Доронина
Москва   107 «Морской ЗИЛ» 10:14
Канчуковская Екатерина
Інші міста Приволзького ФО   111 «Молот» 10:22
Анна Жуковская
Уфа   112 «Yellow Submarine» 10:24
Кирилл Карпухин
Казань   123 «Плюрализм Энштейна» 10:46
Василий Клюков
Казань   123 «Плюрализм Энштейна» 10:46
Сергей Малязин
Казань   123 «Плюрализм Энштейна» 10:46
Виктория Морозова
Інші міста Приволзького ФО   105 «Огонёк» 10:10
Амир Насретдинов
Казань   102 «Абика и внуки» 10:04
Дмитрий Самылов
Казань   110 «Гусеницы» 10:20
Искандер Хакимжанов
Казань   105 «Огонёк» 10:10
Вячеслав Цесарский
Казань   109 «Чем мы не пионы» 10:18
Екатерина Шаталова
Казань   110 «Гусеницы» 10:20
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
100 10:00 ПуляДура, ЖенаСковорода

100

102 10:04 Абика и внуки

102

Амир Насретдинов

Казань

104 10:08 Саванна

104

Анна Данилушкина

Казань

105 10:10 Огонёк

105

Алексей Морозов

Інші міста Приволзького ФО

Арина Авилова

Казань

Виктория Морозова

Інші міста Приволзького ФО

Искандер Хакимжанов

Казань

106 10:12 Ефросинья Палеолог

106

Артур Баязитов

Казань

107 10:14 Морской ЗИЛ

107

Ирина Доронина

Москва

108 10:16 Север не найден

108

Наиль Валеев

Казань

109 10:18 Чем мы не пионы

109

Альфия Ахмадеева

Казань

Вячеслав Цесарский

Казань

110 10:20 Гусеницы

110

Наталия Андруцкая

Казань

Дмитрий Самылов

Казань

Екатерина Шаталова

Казань

111 10:22 Молот

111

Александр Иванов

Другие города США

Николай Орефьев

Інші міста Приволзького ФО

Денис Радченко

Володимир

Канчуковская Екатерина

Інші міста Приволзького ФО

112 10:24 Yellow Submarine

112

Анна Жуковская

Уфа

120 10:40 Армада

120

121 10:42 идущий город
Александра Дмитриева

Казань

122 10:44 Мякоть бобра

122

Владимир Ананьев

Казань

Анастасия Вышинская

Казань

Ксения Горбатова

Казань

123 10:46 Плюрализм Энштейна

123

Zhenya Maltceva

Казань

Кирилл Карпухин

Казань

Василий Клюков

Казань

Сергей Малязин

Казань