Показати учасників

Атлант

Місце Номер команди Назва команди Старт Фініш Час на трасі Взяті КП Штраф и/или бонус Загальний час
1233 прАпавшие 09:06 20:53 11:47 28 -3:30 8:17
233
Людмила Кутмерова

Єкатеринбург

Иван Стародубцев

Єкатеринбург

Александра Тереховец

Єкатеринбург

Екатерина Черемисина

Єкатеринбург


2203 Everybody lies 08:06 21:40 13:34 28 -3:30 10:04
203
Лев Шерер

Єкатеринбург

Татьяна Шерер

Єкатеринбург


3209 УбитьсяВеником 08:18 23:55 15:37 28 -2:30 13:07
209
Вера Борисова

Єкатеринбург

Евгений Токарев

Єкатеринбург


Броньовик

Місце Номер команди Назва команди Старт Фініш Час на трасі Взяті КП Штраф и/или бонус Загальний час
1602 Пьяный змей 08:04 21:30 13:26 37 -2:00 11:26
602
Дмитрий Петухов

Єкатеринбург

Алексей Максимов

Єкатеринбург

Дмитрий Пичкур

Єкатеринбург

Евгений Черемных

Єкатеринбург


2603 черная каракатица 08:06 20:45 12:39 36 -1:00 11:39
603
Владимир Гнитько

Єкатеринбург

Мария Гнитько

Єкатеринбург

Роман Рагозинников

Єкатеринбург

Дарья Рагозинникова

Єкатеринбург


3619 Работники нефтяной и газовой промышленности 08:38 20:03 11:25 33 -2:00 9:25
Элеонора Усманова

Єкатеринбург

Анна Ткачева

Єкатеринбург

Константин Якушев

Єкатеринбург


Вершник

Місце Номер команди Назва команди Старт Фініш Час на трасі Взяті КП Штраф и/или бонус Загальний час
1341 Хобатоп (Всадник) 09:22 20:21 10:59 31 -1:20 9:39
341
Николай Морозов

Єкатеринбург

Павел Третьяков

Єкатеринбург

Алексей Чарушников

Єкатеринбург


2360 САМОгонщики 10:00 19:54 9:54 31 9:54
360
Андрей Мартилов

Єкатеринбург


3331 ВеселоПедисты 09:02 20:16 11:14 31 11:14
331
Людмила Васильевна Калаева

Єкатеринбург

Василий Калаев

Єкатеринбург

Дмитрий Калаев

Єкатеринбург

Антон Патрушев

Єкатеринбург


Грифон

Місце Номер команди Назва команди Старт Фініш Час на трасі Взяті КП Штраф и/или бонус Загальний час
1804 Подкустовые выползни 08:08 16:16 8:08 28 8:08
Евгений Боярских

Єкатеринбург

Иван Дашкевич

Єкатеринбург

Наталья Мелехина

Єкатеринбург


2800 RuMoHoR 08:00 19:46 11:46 28 -3:20 8:26
800
Антон Гогин

Москва


3831 Копченый лосось 09:02 19:20 10:18 28 -1:50 8:28
831
Сергей Валов

Евгения Захаревская

Кристина Иванова


Ролер

Місце Номер команди Назва команди Старт Фініш Час на трасі Взяті КП Штраф и/или бонус Загальний час
1502 Ероллер 08:04 19:55 11:51 30 -0:20 11:31
502
Гульнара Ахметова


Категорія без підрахунок часу

Лев

Місце Номер команди Назва команди Старт Взяті КП
1404 Лапти 08:08 27
404
Владимир Зеленин

Єкатеринбург

Татьяна Обвинцева

Єкатеринбург

Наталья Сандалова

Єкатеринбург

Мария Филиппова

Єкатеринбург


1414 Лесные дУхи 08:28 27
414
Мария Антонова

Єкатеринбург

Георгий Сапожников

Єкатеринбург


1415 Клёверы 08:30 27
415
Владислав Маврин

Єкатеринбург

Алексей Наумов

Єкатеринбург

Евгений Панфилов

Єкатеринбург

Наталья Смирнова

Єкатеринбург


1416 Пикачу 08:32 27
416
Кирилл Смолкин

Єкатеринбург

Александра Торгашова

Єкатеринбург

Александр Усольцев

Єкатеринбург

Наталия Юренкова

Єкатеринбург


1420 Скоморошки 08:40 27
420
Денис Скоморохов

Єкатеринбург

Мария Скоморохова

Єкатеринбург

Надежда Скоморохова

Єкатеринбург


1422 Мы 08:44 27
422
Максим Логвинов

Єкатеринбург

Анна Солодовских

Єкатеринбург


1430 Месье Мечтатель 09:00 27
430
Марк Мандельбаум

Санкт-Петербург


1432 Палец духа 09:04 27
432
Ольга Александрова

Єкатеринбург

Николай Федоровских

Єкатеринбург


1433 26 сомбреро 09:06 27
433
Михаил Волканин

Єкатеринбург

Алексей Прусаков


1435 Натоптыши 09:10 27
435
Таня Кирьянова

Єкатеринбург

Игорь Шайдуров

Єкатеринбург

Юлия Язовских

Єкатеринбург


1437 Тимонокулосы 09:14 27
437
Тимофей Гумеров

Єкатеринбург

Анна Кевролетина

Єкатеринбург

Галина Платун

Єкатеринбург

Наталья Эйсмонт

Єкатеринбург


1440 Перохвостые тупайи 09:20 27
440
Сергей Мызников

Єкатеринбург

Александр Юрченко

Єкатеринбург

Полина Аникина

Єкатеринбург

Андрей Шпаньков

Єкатеринбург


1444 Паприка 09:28 27
444
Станислав Корженков

Єкатеринбург

Анастасия Корженкова

Єкатеринбург


1445 Змеюка 09:30 27
445
Ирина Федотовских

Єкатеринбург


1447 дети Амундсена 09:34 27
447
Александр Чайковский

Єкатеринбург

Елена Копейцева

Єкатеринбург

Ольга Чайковская

Єкатеринбург


1448 Улыбаемся и машем! 09:36 27
448
Евгения Казанцева

Єкатеринбург

Галина Ладейщикова

Єкатеринбург


1451 Педальный Привод 09:42 27
451
Александр Слюсаренко

Єкатеринбург

Анна Подольская

Єкатеринбург

Александр Подольский

Єкатеринбург


1452 SunSet 09:44 27
452
Александр Шитов

Єкатеринбург

Антон Еловиков

Єкатеринбург

Надежда Шитова

Єкатеринбург


14116 С добрым утром! 11:52 27
4116
Иван Егоров

Санкт-Петербург

Елизавета Янковская

Москва


Показати учасників