Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Yulia Ammour
Москва   148 «Хумулюс Люпулюс» 09:48
Lyolya Bodnar
Москва   1154 «Палетим на деле» 11:34
Kseniya Bondaletova
Москва   1197 «Енот под кокосом» 12:17
Olga Fateeva
Москва   1224 «Весёлые Моржи» 12:44
Olga Filippova
Москва   1253 «Конь» 13:13
Yulia Filippova
Москва   1245 «CARAMBA» 13:05
Kirill Groshenkov
  116 «Морра» 09:16
Dasha Ilina
Москва   1122 «ОГ» 11:02
Mary Kott
Москва   1229 «Прибытие поезда» 12:49
Julia Morozova
Москва   1202 «Незабудка» 12:22
Sveta Odintsova
Москва   1216 «Весь вечер на манеже» 12:36
Anastasya Perkina
Москва   1212 «Бежит пингвин, сверкают ласты» 12:32
Xenia Shkolnikova
Москва   1168 «Где мой черный пистолет?» 11:48
Alexandra Shlyaeva
Москва   1151 «у меня лапки» 11:31
Алекс Z
Москва   1228 «Игнат и Ко» 12:48
Natalia Zamyatina
Москва   182 «Вальтеллина» 10:22
Мария Абдулина
Москва   120 «Внезапно» 09:20
Вероника Абрамова
Москва   197 «Ефим Борисович Тронштейн» 10:37
Антон Акимов
Москва   150 «БиП» 09:50
Наталья Акимова
Москва   187 «Команчи» 10:27
Алёна Александрова
Московська область   1261 «Feelin's good» 13:21
Алексей Алексеенко
Москва   1158 «Будь готофф!» 11:38
Софья Алексенко
Москва   1108 «Чёрные боевые кисики смерти» 10:48
Мария Алкина
Москва   1120 «Пульсар» 11:00
Мария Амурская
Москва   137 «Зевгма» 09:37
Ася Анистратенко
Москва   1294 «Филёвские» 13:54
Татьяна Антипова
Москва   197 «Ефим Борисович Тронштейн» 10:37
Виктория Антонова
  1242 «Ready-Steady-Go!» 13:02
Виктория Артемова
Москва   1116 «Антидиваны» 10:56
Князь Архипов
Москва   193 «Кукусики» 10:33
Настя Архипова
Москва   193 «Кукусики» 10:33
Ольга Балашова
Москва   170 «Изюмка и слонопотам» 10:10
Валентина Баранова
Московська область   135 «Просто так!» 09:35
Иннокентий Баскаков
Москва   1183 «Добрые Лосята» 12:03
Любовь Белова
Санкт-Петербург   168 «Танки грязи не боятся» 10:08
Полина Березина
Москва   132 «Миньоны» 09:32
Татьяна Богданова
Санкт-Петербург   191 «Сарматы» 10:31
Ольга Бондаренко
Москва   1188 «Под самым прекрасным флагом» 12:08
Наталья Борисенкова
Москва   1100 «Бакланы» 10:40
Таня Бородина
Москва   1107 «Нас не звали» 10:47
Михаил Будашкин
Москва   167 «Малопетошные» 10:07
Анна Бузмакова
Московська область   183 «Лисьими тропами» 10:23
Пётр Бурмистров
Москва   194 «split-brain» 10:34
Борис Бычков
Московська область   1239 «Не кидалы» 12:59
Василий Ваcильев
Москва   126 «Волк и семеро тупят» 09:26
Александр Вазиев
Москва   1297 «Большая Маленькая Ложка» 13:57
Максим Васильев
Москва   126 «Волк и семеро тупят» 09:26
Полина Вереземская
Москва   1264 «ИфЭлс» 13:24
Игорь Винокуров
Санкт-Петербург   124 «Ушастый пришелец» 09:24
Андрей Вихров
Москва   1180 «Ходики» 12:00
Алина Владиславлева
Москва   1222 «Владиславлевы» 12:42
Алексей Волков
Москва   1232 «Между делом» 12:52
Илья Володин
Москва   1132 «Судмедэксперты» 11:12
Мария Воронцова
Московська область   115 ««Бу-у-удьте любезны!!»» 09:15
Люба Воропаева
Москва   1278 «Найти и перепрятать» 13:38
Василий Вячин
Московська область   1269 «Черепашки» 13:29
Евгения Гегель
Москва   143 «Идём гулять!» 09:43
Андрей Гетьман
Москва   1170 «Тернистые сыщики» 11:50
Владимир Голиков
Москва   115 ««Бу-у-удьте любезны!!»» 09:15
Татьяна Голикова
Москва   115 ««Бу-у-удьте любезны!!»» 09:15
Евгения Голобокова
Москва   1168 «Где мой черный пистолет?» 11:48
Оксана Голуб
  1261 «Feelin's good» 13:21
Анна Грабовская
Москва   1251 «КУся-КусЯ» 13:11
Анна Гранит
Москва   1225 «Kovylkovyl» 12:45
Татьяна Грановская
Москва   1103 «Белоснежка и Гном» 10:43
Вера Грибина
Москва   1171 «Улиточки» 11:51
Ирина Грязнова
Москва   155 «Detroit: become detective» 09:55
Арина Гудина
Казань   1283 «Miracle cats» 13:43
Анна Гулейкова
Московська область   1102 «Паспарту» 10:42
Марья Гуля-Яновская
Московська область   183 «Лисьими тропами» 10:23
Виктор Гуляев
Москва   1156 «Бык и Змея» 11:36
Елена Гурьева
Московська область   166 «Pesh.com» 10:06
Гаухар Даутова
Москва   127 «Масару» 09:27
Семен Двирник
Москва   106 «Бродяги» 09:06
Ольга Демидова
Москва   1141 «Летучий корабль» 11:21
Алексей Деревянкин
Москва   1238 «Кнорриг» 12:58
Елена Дерендяева
Москва   1250 «Паучье чутье» 13:10
Алексей Длугач
Москва   163 «Олень и оленеводы» 10:03
Сергей Дорофеев
Московська область   110 «Операция Ы» 09:10
Александр Дракон
  131 «Модуль ориентации» 09:31
Анна Дуденина
Москва   147 «Идём!» 09:47
Валентина Екимова
Московська область   1115 «Авантюра» 10:55
Екатерина Еманова
Москва   118 «Пушистое Яростное Кря» 09:18
Александр Емельянов
Московська область   140 «Винни Пух и Ко» 09:40
Юлия Емельянова
Москва   1219 «Две Тройки и Пятёрка» 12:39
Ирина Ефремова
Московська область   1268 «Пиковый валет» 13:28
Надя Ефремова
Москва   1195 «Лютики» 12:15
Анастасия Жукова
Москва   120 «Внезапно» 09:20
Анна Жукова
Москва   105 «Гамовки 2018» 09:05
Виктория Зверкова
Москва   1114 «Бобы» 10:54
Светлана Зендрикова
Москва   103 «Бешеные улитки» 09:03
Ирина Зосимова
Московська область   131 «Модуль ориентации» 09:31
Ольга Зотова
Московська область   1256 «Мышкомандос» 13:16
Максим Зубарев
Москва   1290 «Плуто» 13:50
Сергей Иванов
Москва   1257 «Космические Мозгоеды» 13:17
Юлия Измайлова
Московська область   1227 «Crazy Bikers» 12:47
Алексей Илларионов
Москва   1272 «Восток-19» 13:32
Александр Ипатов
Єкатеринбург   122 «Саша Ипатов» 09:22
Тинатин Казакова
Московська область   175 «Riders on the storm» 10:15
Ирина Кайнова
Москва   107 «ЛисаАлиса» 09:07
Анастасия Камельянова
Москва   147 «Идём!» 09:47
Виталий Каримов
Москва   1265 «Пенсне Антоши» 13:25
Аня Карпова
Москва   172 «Анонимные единороги» 10:12
Василий Катеринич
Москва   181 «Орден Занудных Лисы и Хомяка» 10:21
Елена Катеринич
Москва   181 «Орден Занудных Лисы и Хомяка» 10:21
Ирина Кирилова
Санкт-Петербург   1140 «MsK» 11:20
Ольга Кичихина
Москва   1210 «Следствие ведут Колобки» 12:30
Алексей Клещев
Москва   177 «Барсучье счастье» 10:17
Екатерина Князева
Москва   129 «Ядерные котята Шрёдингера» 09:29
Ольга Колыханова
Москва   114 «Ездовые кошаки» 09:14
Екатерина Коляскина
Москва   159 «солнышки!» 09:59
Татьяна Комарова
Москва   138 «Горячие пятки» 09:38
Дмитрий Конилов
Московська область   1106 «Стремительный эстонец» 10:46
Илья Коновалов
Москва   1102 «Паспарту» 10:42
Сергей Коновалов
Москва   1117 «Стремительные Слоупоки» 10:57
Елена Коновалова
Москва   1246 «Konocats» 13:06
Ольга Коновалова
Москва   1138 «Ананта» 11:18
Татьяна Корзунина
Московська область   120 «Внезапно» 09:20
Светлана Королева
Санкт-Петербург   161 «БелК2» 10:01
Ольга Корчак
Москва   186 «ПатрикДжейн» 10:26
Наталья Костерева
Москва   163 «Олень и оленеводы» 10:03
Татьяна Кочемасова
Москва   1174 «3КТ» 11:54
Максим Крицкий
Москва   118 «Пушистое Яростное Кря» 09:18
Андрей Крупенников
Москва   1218 «Из чьего мяса фарш?» 12:38
Елена Крутышка
Москва   1230 «Черепаха Тортилла» 12:50
Наталия Крылова
Санкт-Петербург   162 «УЛЬТРА» 10:02
Фёдор Кужненков
Москва   1203 «Пивко» 12:23
Николай Кузнецов
Москва   1110 «Злые Лоси» 10:50
Маргарита Купченко
Москва   1172 «МаРиОНа» 11:52
Анна Лазарева
Санкт-Петербург   1270 «Кржмелик и Вахмурка» 13:30
Екатерина Лазутина
Москва   133 «Турдей» 09:33
Женя Левдик
Санкт-Петербург   1237 «Untitled #566» 12:57
Дмитрий Леденцов
Москва   1139 «Настольщики» 11:19
Елена Ли
Москва   180 «Команда Б» 10:20
Марат Ли
Москва   180 «Команда Б» 10:20
Олечка Лисицына
Москва   1205 «Шерлохини» 12:25
Мария Лопащенко
Москва   1260 «BMSTU» 13:20
Катя Макарова
Московська область   113 «Меня заставили» 09:13
Лариса Макарова
Москва   135 «Просто так!» 09:35
Ирина Макеечева
Москва   1218 «Из чьего мяса фарш?» 12:38
Анна Малофеева
Москва   1244 «Мамонт Зиновий» 13:04
Анастасия Маркеева
Москва   1152 «Пристойное предложение» 11:32
Ирина Мартынова
Москва   1115 «Авантюра» 10:55
Сергей Мельников
Лондон   1190 «Поезд №193» 12:10
Анастасия Мельникова
Москва   1243 «Трр чача трр хаха» 13:03
Наталья Милехина
Москва   1101 «Fernweh» 10:41
Ольга Милова
Санкт-Петербург   1273 «Бег лёд и любовь» 13:33
Юля Минеева
Москва   158 «Ланфренланфра» 09:58
Антон Миронов
Москва   169 «Мимоходом» 10:09
Юрий Митус
Москва   1276 «Знаменитый плавающий кирпич» 13:36
Сергей Моисеев
Москва   1207 «sampo5» 12:27
Марина Морозова
Москва   196 «лохматик и мохнатик» 10:36
Хельга Мочалова
Москва   1292 «Два с половиной кота» 13:52
Анна Мошкина
Москва   1192 «Лямбда» 12:12
Евгения Муленкова
Москва   1179 «Модернисты» 11:59
Никита Невидимов
Санкт-Петербург   1273 «Бег лёд и любовь» 13:33
Всеволод Недумов
Москва   1287 «Без Динары» 13:47
Наталья Нечаева
Москва   1104 «Гироскоп» 10:44
Оксана Николаева
Інші міста Центрального ФО   1223 «Следопыты» 12:43
Маша Новикова
Москва   1128 «DerPferd» 11:08
Евгений Носов
Курськ   165 «Приступ беспощадного ориентирования» 10:05
Анна Носова
Курськ   165 «Приступ беспощадного ориентирования» 10:05
Екатерина Осетрова
Москва   1105 «Стальные Пейсы» 10:45
Юрий Островский
Москва   169 «Мимоходом» 10:09
Евгений Пастернак
Москва   1255 «Пастернаку пофиг» 13:15
Эльвира Петрыкина
Москва   118 «Пушистое Яростное Кря» 09:18
Михаил Петушков
Москва   179 «Бешеные птички» 10:19
Катя Печникова
Москва   139 «папа а где море» 09:39
Алина Пиляева
Санкт-Петербург   111 «Двое в штатском» 09:11
Юлия Плоткина
Москва   1102 «Паспарту» 10:42
Наталья Побыванец
Москва   101 «Hugzey team» 09:01
Елена Погодина
Москва   1285 «Otis_team» 13:45
Валерия Подругина
Москва   160 «Ландыши» 10:00
Ольга Попова
Московська область   163 «Олень и оленеводы» 10:03
Анна Ракова
Москва   189 «Стрела» 10:29
Евгений Романов
Москва   154 «Казус» 09:54
Екатерина Романюк
Москва   1253 «Конь» 13:13
Александра Рубаненко
Москва   1195 «Лютики» 12:15
Глеб Ружицкий
Москва   1108 «Чёрные боевые кисики смерти» 10:48
О Рыба
Москва   1289 «Слабоумие и отвага» 13:49
Александр Рыбаков
Москва   1193 «Аглазкакуорла» 12:13
Любовь Рябова
Москва   1196 «Шоколадное джелато» 12:16
Левон Саакян
Москва   101 «Hugzey team» 09:01
Александр Савин
Москва   1227 «Crazy Bikers» 12:47
Екатерина Сайфулина
Москва   110 «Операция Ы» 09:10
Денис Свинцов
Москва   1200 «Королевские улитки» 12:20
Райт Синориан
Москва   1291 «(Dis)organization» 13:51
Петр Сломинский
Москва   123 «Генофонд» 09:23
Нина Соколова
Московська область   1107 «Нас не звали» 10:47
Дмитрий Солнышкин
Санкт-Петербург   102 «Sunnyfamily» 09:02
Артём Соловьев
Москва   198 «Один удар - четыре дырки» 10:38
Елена Соловьева
Московська область   1261 «Feelin's good» 13:21
Владимipъ Солодухинъ
Москва   1209 «Тигролисы и няшки» 12:29
Николай Соломатин
Москва   180 «Команда Б» 10:20
Светлана Соломатина
Москва   180 «Команда Б» 10:20
Владимир Стальмаков
  1242 «Ready-Steady-Go!» 13:02
Анастасия Станкевич
Москва   1111 «ДА» 10:51
Григорий Стаценко
Москва   1271 «Во имя капибары» 13:31
Юлия Стукалова
Москва   121 «ЮЮшки» 09:21
Евгения Ступкина
Московська область   1186 «Попытка не пытка» 12:06
Екатерина Суркова
Москва   134 «Погладь крота» 09:34
Тарас Сухонос
  1149 «Якоря» 11:29
Екатерина Сырейщикова
Москва   1135 «Жесть» 11:15
Наталья Таратухина
Санкт-Петербург   1150 «У нас лапки ^^» 11:30
Александр Тивельков
Москва   156 «За Пони!» 09:56
Юлия Тивелькова
Москва   156 «За Пони!» 09:56
Екатерина Тихонова
Санкт-Петербург   1208 «Бобры добры & Партизаны» 12:28
Людмила Ткаченко
  1261 «Feelin's good» 13:21
Андрей Толстиков
Москва   196 «лохматик и мохнатик» 10:36
Екатерина Труханова
Москва   1207 «sampo5» 12:27
Юлия Трушик
Московська область   143 «Идём гулять!» 09:43
Владимир Трушков
Москва   154 «Казус» 09:54
Даша Тупоногова
Москва   199 «Вишня-Нога» 10:39
Миша Туркин
Москва   125 «Простор» 09:25
Галя Тюрина
Москва   108 «Все будет солнечно!» 09:08
Александра Уголева
Москва   1221 «Салют» 12:41
Мария Урусова
Санкт-Петербург   111 «Двое в штатском» 09:11
Нонна Устинова
Москва   1296 «Viva» 13:56
Александра Фабиян
Москва   1161 «Propolis» 11:41
Олег Фахурдинов
Москва   183 «Лисьими тропами» 10:23
Андрей Федосеев
Москва   1189 «Летающий центнер» 12:09
Елена Филатова
Москва   123 «Генофонд» 09:23
Евгений Фоменко
Москва   1207 «sampo5» 12:27
Игорь Фомин
Москва   1224 «Весёлые Моржи» 12:44
Элина Христич
Московська область   1160 «Хихимики» 11:40
Мария Худякова
Москва   158 «Ланфренланфра» 09:58
Юрий Чаев
Москва   163 «Олень и оленеводы» 10:03
Анна Чернова
Москва   157 «Единорожики» 09:57
Екатерина Черткова
Москва   1132 «Судмедэксперты» 11:12
Глеб Чесноков
Москва   1117 «Стремительные Слоупоки» 10:57
Александр Чеченин
Москва   1208 «Бобры добры & Партизаны» 12:28
Александр Чибисов
Москва   1242 «Ready-Steady-Go!» 13:02
Борис Шалин
Москва   1145 «Я с тобой, Вася!» 11:25
Елена Швалева
Московська область   1171 «Улиточки» 11:51
Шейла Шейх
Москва   194 «split-brain» 10:34
Наталья Шерстнева
Москва   128 «Сильные, смелые, но...» 09:28
Александр Шпер
Москва   168 «Танки грязи не боятся» 10:08
Алиса Юдкина
Москва   1213 «ДЮБЮ» 12:33
Силина Юлия
Москва   1251 «КУся-КусЯ» 13:11
Анна Юшманова
Москва   1228 «Игнат и Ко» 12:48
Елена Янкина
Москва   132 «Миньоны» 09:32
Алёна Яровая
Москва   1293 «Nine-tailed beasts» 13:53
Лиза Яровая
Москва   1293 «Nine-tailed beasts» 13:53
Маша Ященко
Москва   1258 «Тормозята» 13:18
Kirill Bondarenko
Москва   1178 «Полудохлые айтишники» 11:58
Olga Efimova
Москва   1124 «У_ю» 11:04
Egor Liubskii
Москва   1288 «Шире Шаг (ШШ)» 13:48
Galka Mirosh
Московська область   104 «Слоны летят» 09:04
Marina Odintsova
Москва   1216 «Весь вечер на манеже» 12:36
Irene Shimko
Москва   152 «Друзья Грейс» 09:52
Sergey Tokarev
Москва   1107 «Нас не звали» 10:47
Nikita Ushakov
Москва   1282 «[НЕ]Одетые Спартанцы» 13:42
Антон Аликов
Москва   1169 «Истина где-то рядом» 11:49
Богдана Андрецуляк
Москва   178 «Желтая стрела» 10:18
Ольга Андрианова
Москва   1127 «Колобки» 11:07
Анастасия Афанасьева
Москва   119 «Психостык» 09:19
Ксения Болохова
Москва   1155 «Котошиллы» 11:35
Анастасия Борисенко
Москва   109 «И такой еще город» 09:09
Ян Будакян
Москва   1175 «179-е меридианы» 11:55
Виктория Булавинова
Москва   1134 «Дерзкие копибары» 11:14
Раиса Василенкова
Московська область   119 «Психостык» 09:19
Михаил Васильев
Москва   188 «Карибские Крабы Поволжья» 10:28
Владимир Виноградов
Москва   1285 «Otis_team» 13:45
Татьяна Власова
Москва   144 «пин-код» 09:44
Ирина Вольская
Москва   1231 «ИА» 12:51
Екатерина Гармаш
Москва   1263 «Цветные вторники» 13:23
Вероника Гончарова
Москва   1177 «ПОРАРАЗБЕЖАЦЦА» 11:57
Валерий Гребенщиков
Москва   1228 «Игнат и Ко» 12:48
Галина Гремякина
Москва   136 «ToniRed» 09:36
Татьяна Гремякина
Москва   136 «ToniRed» 09:36
Григорий Гусаров
Москва   1233 «SPICE TEAM» 12:53
Даша Давыдова
Москва   1157 «4ре гуляША» 11:37
Бекетова Дарья
Москва   128 «Сильные, смелые, но...» 09:28
Екатерина Дасковская
Москва   1163 «Миссис Марплы» 11:43
Светлана Демидова
Москва   1118 «хитрый лис» 10:58
Мария Демина
Москва   176 «Гулены» 10:16
Екатерина Денисенко
Московська область   104 «Слоны летят» 09:04
Ирина Доронина
Москва   1214 «Морской Зил» 12:34
Сергей Егоров
Санкт-Петербург   190 «Майор Корюшка» 10:30
Нурбол Жылмаганбетов
Москва   174 «Джига-дрыга» 10:14
Дарья Заботина
Москва   1247 «Твикс» 13:07
Ольга Зайцева
Москва   1235 «Деффчонки-масквички» 12:55
Андрей Заплетин
Москва   1253 «Конь» 13:13
Александр Зверев
Москва   1259 «Шпроты с молоком» 13:19
Тимур Ибадов
Москва   1178 «Полудохлые айтишники» 11:58
Николай Иванов
Москва   1271 «Во имя капибары» 13:31
Наталья Иванова
Москва   1248 «Пельмешки без спешки» 13:08
Дина Игнатова
Московська область   119 «Психостык» 09:19
Дмитрий Казаков
Москва   175 «Riders on the storm» 10:15
Полина Каплун
Москва   1170 «Тернистые сыщики» 11:50
Анна Кашутина
Санкт-Петербург   1226 «ЗиП» 12:46
Владимир Климов
Москва   171 «ВовИраДен» 10:11
Илья Кокоткин
Москва   1295 «Подворот не туда» 13:55
Дарья Колпакова
Москва   1298 «Vamos» 13:58
Павел Комаров
Москва   1201 «Хачапури по аджарски» 12:21
Сергей Копылов
Москва   1194 «День Сурка» 12:14
Юрий Копысов
Москва   1227 «Crazy Bikers» 12:47
Анастасия Корниевская
Москва   1174 «3КТ» 11:54
Наталья Короленко
Москва   1279 «Бегущие бананы» 13:39
Елена Красовская
Москва   1236 «PuPa &Co» 12:56
Александра Кудрявцева
Санкт-Петербург   1185 «Кржемелик и Вахмурка» 12:05
Анна Кудрявцева
Московська область   1120 «Пульсар» 11:00
Кирилл Кузяков
Москва   1159 «400 капель валерьянки» 11:39
Сергей Кулиев
Москва   1281 «Digger's crew» 13:41
Анна Кустова
Москва   1153 «Кустарник» 11:33
Ольга Ларичева
Москва   153 «О-Ля-Ля и Егор» 09:53
Михаил Лисов
Московська область   1204 «Фейхоа» 12:24
Станислав Лушников
Москва   1264 «ИфЭлс» 13:24
Ирина Лысенко
Москва   1113 «Сусанинские навигаторы» 10:53
Елена Макаревич
Москва   1164 «Папмы» 11:44
Виктор Макаров
Московська область   1277 «бегущий вальдшнеп» 13:37
Полина Макеева
Москва   173 «Отряд НА» 10:13
Елена Максимова
Москва   1220 «Пионэры» 12:40
Мариам Мамедли
Москва   1133 «PI» 11:13
Надежда Мартышевская
Москва   1162 «Тюлени» 11:42
Алексей Медведев
Москва   1143 «Кххррр» 11:23
Наталья Милосердова
Москва   1144 «Сведущие лица» 11:24
Евгений Минзулин
Москва   1198 «Squadra Azzurra» 12:18
Татьяна Митропольская
Москва   1146 «Пушистые котики» 11:26
Елена Мнацаканова
Москва   1285 «Otis_team» 13:45
Ксения Молодцова
Москва   1253 «Конь» 13:13
Ольга Мушарова
Москва   1228 «Игнат и Ко» 12:48
Елена Нестеренко
Москва   164 «Детективы Шредингера» 10:04
Юлия Никандрова
Москва   1164 «Папмы» 11:44
Светлана Николаева
Москва   1184 «Шерлоки» 12:04
Михаил Нокель
Москва   100 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Ирина Оборотистова
Москва   146 «М.О.П.С.» 09:46
Владислава Павленко
Москва   146 «М.О.П.С.» 09:46
Анастасия Патрикеева
Москва   151 «Бауманцы» 09:51
Ольга Петрухина
Москва   1150 «У нас лапки ^^» 11:30
Сашачка Пилипюк
Москва   1284 «Дети» 13:44
Светлана Полякова
Москва   1275 «Уралочка» 13:35
Анна Пономарева
Москва   132 «Миньоны» 09:32
Анастасия Потоцкая
Москва   1173 «AnyX» 11:53
Софья Прибылова
Москва   1215 «Три Марплы» 12:35
Марина Пчелка
Москва   1168 «Где мой черный пистолет?» 11:48
наталия родионова
Москва   195 «Двое» 10:35
Елена Розова
Москва   1168 «Где мой черный пистолет?» 11:48
Дмитрий Рыгус
Москва   1182 «Безглютеновые» 12:02
Екатерина Рыгус
Москва   1182 «Безглютеновые» 12:02
Юрий Самойлов
Москва   1148 «Stealth Camping» 11:28
Софья Сафронова
Москва   139 «папа а где море» 09:39
Владимир Смирнов
Москва   184 «SmirnoffsNeuro» 10:24
Анастасия Собетова
Москва   1254 «Масяня и Ко» 13:14
Дмитрий Соколов
Москва   145 «Узкокрылый крокодил» 09:45
Олег Соколов
Москва   1274 «Поклонники Кузи» 13:34
Даша Стаценко
Москва   1119 «Звездочеты» 10:59
Ирина Стенина
Москва   1130 «Следствие ведут коты» 11:10
Марина Сугар
Москва   1262 «Сахария» 13:22
Елизавета Сушилина
Московська область   1109 «Ok» 10:49
Николай Трошин
Москва   1193 «Аглазкакуорла» 12:13
Дмитрий Тырин
Москва   1285 «Otis_team» 13:45
Мария Устинова
Москва   1206 «Ковчег неутомимый» 12:26
ната Ф-Малиновская
Москва   187 «Команчи» 10:27
Анна Федотова
Московська область   1147 «Горячий след» 11:27
Екатерина Федотова
Москва   1181 «ПъянчГулёны =)» 12:01
Полина Федотова
Москва   1129 «Мама и поросята» 11:09
Екатерина Филатова
Москва   1160 «Хихимики» 11:40
Константин Фомкин
Московська область   120 «Внезапно» 09:20
Ольга Цацулина
Москва   112 «Шампиньоны» 09:12
Анна Чернова
Москва   1125 «Мистери» 11:05
Дмитрий Чернядьев
Москва   1133 «PI» 11:13
Анастасия Черярина
Москва   1250 «Паучье чутье» 13:10
Кирилл Чесноков
Москва   1117 «Стремительные Слоупоки» 10:57
Наталья Чулпанова
Москва   1167 «Конь Мёбиуса» 11:47
Мария Шадрина
Москва   123 «Генофонд» 09:23
Алёна Шлыкова
Лондон   185 «Чай с баранками» 10:25
ОЛьга Шлякова
Московська область   1191 «Черепахи» 12:11
Анна Шувалова
Москва   1187 «А убийца - судья» 12:07
Елена Шукшина
Московська область   191 «Сарматы» 10:31
Анна Шустова
Москва   1211 «Сонный сыск» 12:31
Елена Ярославцева
Москва   1266 «Пингвины» 13:26
Андрей .
Москва   1173 «AnyX» 11:53
+ 1
Москва   1247 «Твикс» 13:07
Lipsy Lucía Aramayo
Москва   1298 «Vamos» 13:58
Ksenia Baranova
Москва   1203 «Пивко» 12:23
María Jesús Flores
Москва   1298 «Vamos» 13:58
Vladimir Kozis
Москва   186 «ПатрикДжейн» 10:26
Svetlana Minashkina
Московська область   1245 «CARAMBA» 13:05
Svetlana Myasnikova
Москва   144 «пин-код» 09:44
Natalia Shirkova
Москва   1229 «Прибытие поезда» 12:49
Alena Sunday
Москва   1286 «FarGo» 13:46
Ekaterina Titkova
Москва   1151 «у меня лапки» 11:31
Edgar Young
Москва   1298 «Vamos» 13:58
Yriy Yurgers
Москва   121 «ЮЮшки» 09:21
Sergey Zarubin
Москва   1229 «Прибытие поезда» 12:49
Регина Аббясова
Москва   1139 «Настольщики» 11:19
Кристина Азизян
Москва   1143 «Кххррр» 11:23
Александр Акципетров
Москва   1192 «Лямбда» 12:12
Женя Алентьева
Москва   1126 «По плоскости» 11:06
Алина Аликова
Москва   1169 «Истина где-то рядом» 11:49
Ксения Аликова
Москва   1169 «Истина где-то рядом» 11:49
Михаил Амурский
Москва   137 «Зевгма» 09:37
Диана Андреева
Москва   1260 «BMSTU» 13:20
Дмитрий Анисимов
Москва   151 «Бауманцы» 09:51
Кира Антонова
Москва   105 «Гамовки 2018» 09:05
Екатерина Анцерова
Москва   1148 «Stealth Camping» 11:28
Денис Артёменко
Москва   171 «ВовИраДен» 10:11
Мария Астафьева
Москва   105 «Гамовки 2018» 09:05
Анастасия Бабкина
Московська область   1277 «бегущий вальдшнеп» 13:37
Константин Базаров
  1242 «Ready-Steady-Go!» 13:02
Илья Балакирев
Москва   1214 «Морской Зил» 12:34
Светс Балацкая
Москва   172 «Анонимные единороги» 10:12
Александр Баранов
Москва   1213 «ДЮБЮ» 12:33
Алексей Башкин
Москва   1295 «Подворот не туда» 13:55
Лина Белитова
Москва   1244 «Мамонт Зиновий» 13:04
Андрей Белоусов
Москва   1189 «Летающий центнер» 12:09
Аркадий Беляков
Москва   1116 «Антидиваны» 10:56
Александра Берегова
Московська область   1277 «бегущий вальдшнеп» 13:37
Дмитрий Беркутов
Москва   113 «Меня заставили» 09:13
Ольга Бирюкова
Московська область   166 «Pesh.com» 10:06
Антонина Болотова
Москва   150 «БиП» 09:50
Иван Болохов
Москва   1155 «Котошиллы» 11:35
Настя Больбан
Московська область   1246 «Konocats» 13:06
Всеволод Бондалетов
Москва   1197 «Енот под кокосом» 12:17
Валентина Бондаренко
Москва   1188 «Под самым прекрасным флагом» 12:08
Валерий Бондаренко
Москва   1188 «Под самым прекрасным флагом» 12:08
Дарья Бородина
Москва   1209 «Тигролисы и няшки» 12:29
Сергей Борунов
Москва   1263 «Цветные вторники» 13:23
Кристина Борычева
Москва   1265 «Пенсне Антоши» 13:25
Людмила Будашкина
Москва   167 «Малопетошные» 10:07
Роман Булавко
Москва   1158 «Будь готофф!» 11:38
Глеб Буслаев
Москва   1216 «Весь вечер на манеже» 12:36
Анна Вазиева
Москва   1297 «Большая Маленькая Ложка» 13:57
Виктор Валентей
Москва   1259 «Шпроты с молоком» 13:19
Василиса Васева
Тула   1231 «ИА» 12:51
Ольга Васёва
Тула   1231 «ИА» 12:51
Михаил Васенин
Москва   139 «папа а где море» 09:39
Даниел Василев
Москва   133 «Турдей» 09:33
Егор Ветров
Москва   153 «О-Ля-Ля и Егор» 09:53
Юлия Ветрова
Москва   153 «О-Ля-Ля и Егор» 09:53
Алиса Викентьева
Москва   193 «Кукусики» 10:33
Галина Виленская
Москва   1135 «Жесть» 11:15
Анна Вишнякова
Москва   199 «Вишня-Нога» 10:39
Николай Владиславлев
Москва   1222 «Владиславлевы» 12:42
Варвара Владиславлева
Москва   1222 «Владиславлевы» 12:42
Анна Воеводская
Санкт-Петербург   1110 «Злые Лоси» 10:50
Елизавета Войлова
Москва   1274 «Поклонники Кузи» 13:34
Иван Войцик
Москва   1258 «Тормозята» 13:18
Ирина Ворончихина
Москва   105 «Гамовки 2018» 09:05
Ольга Воропаева
Москва   1278 «Найти и перепрятать» 13:38
Егор Втюрин
Москва   1156 «Бык и Змея» 11:36
Татьяна Высоцкая
Санкт-Петербург   190 «Майор Корюшка» 10:30
Юлия Гавриленко
Москва   1120 «Пульсар» 11:00
Полина Гаврилина
Москва   1177 «ПОРАРАЗБЕЖАЦЦА» 11:57
Алексей Гаврилов
Москва   1110 «Злые Лоси» 10:50
Сергей Гайдашов
Москва   1267 «конём» 13:27
Андрей Ганюшин
Москва   1122 «ОГ» 11:02
Владимир Герасимов
Москва   107 «ЛисаАлиса» 09:07
Кирилл Герасимов
Москва   1176 «В штанах» 11:56
Евгения Головинова
Москва   157 «Единорожики» 09:57
Михаил Гололобов
Москва   142 «Лошарики» 09:42
Наталия Гончаренко
Москва   1100 «Бакланы» 10:40
Михаил Горбунцов
Москва   100 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Вячеслав Грановский
Москва   1103 «Белоснежка и Гном» 10:43
Евгений Гранухин
Москва   1208 «Бобры добры & Партизаны» 12:28
Дмитрий Графский
Москва   1101 «Fernweh» 10:41
Вячеслав Гришин
Москва   157 «Единорожики» 09:57
Мария Гришина
Москва   1279 «Бегущие бананы» 13:39
Екатерина Губанова
Московська область   1220 «Пионэры» 12:40
Анастасия Гудилина
Москва   1227 «Crazy Bikers» 12:47
Ольга Гусева
Москва   1296 «Viva» 13:56
Людмила Давыдова
Москва   1215 «Три Марплы» 12:35
Екатерина Двирник
Москва   106 «Бродяги» 09:06
Михаил Двирник
Москва   106 «Бродяги» 09:06
Евгений Дегтярев
Москва   155 «Detroit: become detective» 09:55
Евгений Дегтярев
Москва   155 «Detroit: become detective» 09:55
Дарья Дейкова
Москва   1114 «Бобы» 10:54
Анна Демидова
Москва   1141 «Летучий корабль» 11:21
Алёна Деревянкина
Москва   1238 «Кнорриг» 12:58
Юлия Дикарева
Московська область   1160 «Хихимики» 11:40
Михаил Дмитриев
Москва   1175 «179-е меридианы» 11:55
Станислав Дмитроца
Москва   1239 «Не кидалы» 12:59
Алексей Долгодворов
Москва   107 «ЛисаАлиса» 09:07
Алексей Дронов
Москва   1213 «ДЮБЮ» 12:33
Полина Дронова
Москва   1213 «ДЮБЮ» 12:33
Мария Дружинина
Москва   142 «Лошарики» 09:42
Руслан Дудов
Москва   1221 «Салют» 12:41
Алиса Дудова
Москва   1221 «Салют» 12:41
Елена Дыдычкина
Москва   1231 «ИА» 12:51
Екатерина Е
Москва   174 «Джига-дрыга» 10:14
Ксюша Евсеева
Москва   1157 «4ре гуляША» 11:37
Андрей Егоров
Москва   100 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Александра Елкина
Москва   1250 «Паучье чутье» 13:10
Роман Епин
Москва   1212 «Бежит пингвин, сверкают ласты» 12:32
Александр Ефремов
Московська область   1268 «Пиковый валет» 13:28
Машенька Жожикашвили
Москва   1284 «Дети» 13:44
Екатерина Жоночина
Москва   1194 «День Сурка» 12:14
Кирилл Зайцев
Москва   156 «За Пони!» 09:56
Никита Зайцев
Москва   1260 «BMSTU» 13:20
Юлия Зайцева
Москва   156 «За Пони!» 09:56
Арсений Замятин
Москва   182 «Вальтеллина» 10:22
Игорь Замятин
Москва   182 «Вальтеллина» 10:22
Ксения Замятина
Москва   182 «Вальтеллина» 10:22
Руслан Зарипов
Москва   133 «Турдей» 09:33
Станислав Захаров
Москва   1149 «Якоря» 11:29
Евгений Захарченко
Москва   1206 «Ковчег неутомимый» 12:26
Дмитрий Зверев
Москва   1155 «Котошиллы» 11:35
Яна Зверева
Москва   1155 «Котошиллы» 11:35
Анастасия Звонарева
Москва   1189 «Летающий центнер» 12:09
Кирилл Зендриков
Москва   103 «Бешеные улитки» 09:03
Александра Зенина
Москва   1197 «Енот под кокосом» 12:17
Сергей Зинченко
Москва   1164 «Папмы» 11:44
Владимир Иванов
Москва   1179 «Модернисты» 11:59
Евгений Иванов
Москва   112 «Шампиньоны» 09:12
Сергей Иванов
Москва   1248 «Пельмешки без спешки» 13:08
Юрий Иванов
Москва   1287 «Без Динары» 13:47
Елена Ильясова
Москва   1255 «Пастернаку пофиг» 13:15
Женечка Иткина
Москва   1284 «Дети» 13:44
Марк К
Москва   174 «Джига-дрыга» 10:14
Александра Кадыкова
Московська область   1150 «У нас лапки ^^» 11:30
Ольга Карелина
  1149 «Якоря» 11:29
Анна Карпелевич
Москва   1257 «Космические Мозгоеды» 13:17
Анна Карпова
Москва   1184 «Шерлоки» 12:04
Ася Карчевская
Москва   1100 «Бакланы» 10:40
Александр Катков
Москва   1137 «Пешеходы» 11:17
Майя Католина
Москва   1205 «Шерлохини» 12:25
Елена Киселёва
Москва   1154 «Палетим на деле» 11:34
Константин Клейменов
Москва   1206 «Ковчег неутомимый» 12:26
Ольга Клименко
Москва   189 «Стрела» 10:29
Ирина Климова
Москва   171 «ВовИраДен» 10:11
Андрей Клюшник
Москва   1149 «Якоря» 11:29
Николай Ковшов
Москва   1183 «Добрые Лосята» 12:03
Марина Козаченко
Москва   1276 «Знаменитый плавающий кирпич» 13:36
Федор Козаченко
Москва   1276 «Знаменитый плавающий кирпич» 13:36
Александр Козеев
Москва   1203 «Пивко» 12:23
Дмитрий Колесников
Москва   173 «Отряд НА» 10:13
Мирослава Кондратюк
Москва   1127 «Колобки» 11:07
Вера Конилова
Москва   1106 «Стремительный эстонец» 10:46
Николай Коновалова
Москва   1246 «Konocats» 13:06
Александр Константинов
Москва   179 «Бешеные птички» 10:19
Анна Константинова
Москва   179 «Бешеные птички» 10:19
Юля Копылова
Москва   104 «Слоны летят» 09:04
Ксения Кормишина
Москва   1191 «Черепахи» 12:11
Владимир Корнев
Москва   1136 «Тролли на дороге» 11:16
Александра Король
Москва   1252 «Минимы» 13:12
Екатерина Короткова
Москва   194 «split-brain» 10:34
Андрей Корчагин
Москва   1260 «BMSTU» 13:20
Сергей Корякин
Москва   128 «Сильные, смелые, но...» 09:28
Наталья Костина
Москва   1281 «Digger's crew» 13:41
Владимир Кошеляев
Москва   1158 «Будь готофф!» 11:38
Нина Краскова
Московська область   1147 «Горячий след» 11:27
Елена Крикорова
Московська область   140 «Винни Пух и Ко» 09:40
Геннадий Кудрявцев
Санкт-Петербург   1185 «Кржемелик и Вахмурка» 12:05
Алена Кузнецова
Москва   1201 «Хачапури по аджарски» 12:21
Ольга Кузнецова
Москва   1201 «Хачапури по аджарски» 12:21
Ольга Кузнецова
Москва   1145 «Я с тобой, Вася!» 11:25
Марина Кузьмина
Москва   1193 «Аглазкакуорла» 12:13
Мария Кулакова
Москва   1265 «Пенсне Антоши» 13:25
Наташа Кулакова
Москва   1293 «Nine-tailed beasts» 13:53
Екатерина Кулешова
Москва   1161 «Propolis» 11:41
Александра Куликова
Москва   1134 «Дерзкие копибары» 11:14
Татьяна Куликова
Москва   133 «Турдей» 09:33
Марина Куркина
Москва   1160 «Хихимики» 11:40
Татьяна Кустовая
Москва   1214 «Морской Зил» 12:34
Никита Куц
Москва   1174 «3КТ» 11:54
Ирина Лаврухина
Москва   1225 «Kovylkovyl» 12:45
Александр Лаптев
Москва   1170 «Тернистые сыщики» 11:50
Анна Лебедь
Москва   179 «Бешеные птички» 10:19
Нина Левинсон
Москва   104 «Слоны летят» 09:04
Антон Лисенков
Москва   1116 «Антидиваны» 10:56
Вера Лисова
Московська область   1204 «Фейхоа» 12:24
Светлана Листошенкова
Москва   1200 «Королевские улитки» 12:20
Анастасия Литке
Москва   1177 «ПОРАРАЗБЕЖАЦЦА» 11:57
Максим Логвинов
Москва   1162 «Тюлени» 11:42
Валентина Лубяная
Москва   109 «И такой еще город» 09:09
Полина Лукина
Москва   1219 «Две Тройки и Пятёрка» 12:39
Даша Магдик
Москва   1126 «По плоскости» 11:06
Павел Мажоров
Москва   1139 «Настольщики» 11:19
Юрий Макаревич
Москва   1164 «Папмы» 11:44
Елизавета Макарова
Москва   1263 «Цветные вторники» 13:23
Анастасия Мальцева
Москва   177 «Барсучье счастье» 10:17
Азад (bioaz) Мамедов
Москва   1243 «Трр чача трр хаха» 13:03
Мария Манторова
Москва   1134 «Дерзкие копибары» 11:14
Маня Манюхина
Москва   1193 «Аглазкакуорла» 12:13
Ваге Маргарян
Москва   1159 «400 капель валерьянки» 11:39
Алексей Мареев
Москва   1123 «Zaytsys» 11:03
Татьяна Маркина
Москва   1203 «Пивко» 12:23
Вероника Мартемьянова
Москва   1151 «у меня лапки» 11:31
Таня Марьяхина
Москва   1175 «179-е меридианы» 11:55
Наталья Маслова
Вологда   160 «Ландыши» 10:00
Иван Меженько
Санкт-Петербург   1270 «Кржмелик и Вахмурка» 13:30
Ирина Мелетова
Москва   1198 «Squadra Azzurra» 12:18
Ксения Мелихова
Москва   1154 «Палетим на деле» 11:34
Ксения Мельникова
Москва   1239 «Не кидалы» 12:59
Екатерина Милюкова
Москва   114 «Ездовые кошаки» 09:14
Гузель Мингулова
Москва   100 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Мария Минич
Москва   1117 «Стремительные Слоупоки» 10:57
Ольга Миронова
Москва   155 «Detroit: become detective» 09:55
Андрей Мирошниченко
Москва   1156 «Бык и Змея» 11:36
Ирина Молчанова
Москва   1251 «КУся-КусЯ» 13:11
Елена Морозова
Москва   1235 «Деффчонки-масквички» 12:55
Артур Нафиков
Москва   1146 «Пушистые котики» 11:26
Алексей Нечепаев
Москва   142 «Лошарики» 09:42
Егор Николаев
Інші міста Центрального ФО   1223 «Следопыты» 12:43
Юрий Николаев
Інші міста Центрального ФО   1223 «Следопыты» 12:43
Ульяна Николаева
Інші міста Центрального ФО   1223 «Следопыты» 12:43
Виктория Носова
Москва   117 «Веди нас Сусанин, веди нас герой!» 09:17
Соня Олзоева
Москва   1175 «179-е меридианы» 11:55
Михаил Орлов
Москва   1158 «Будь готофф!» 11:38
Ярослав Орлов
Москва   1283 «Miracle cats» 13:43
Алексей Осипов
Московська область   166 «Pesh.com» 10:06
Александо Павленко
Москва   1134 «Дерзкие копибары» 11:14
Екатерина Пазухина
Москва   1290 «Плуто» 13:50
Илья Панов
Москва   173 «Отряд НА» 10:13
Марина Пастушкова
Москва   1236 «PuPa &Co» 12:56
Анастасия Патрикеева
Москва   164 «Детективы Шредингера» 10:04
Константин Петрыкин
Москва   118 «Пушистое Яростное Кря» 09:18
Екатерина Пивоварова
Москва   1165 «Антонче и Денисище» 11:45
Владимир Пискунов
Москва   1279 «Бегущие бананы» 13:39
Анастасия Подругина
Москва   160 «Ландыши» 10:00
Анастасия Поникаровская
Москва   1161 «Propolis» 11:41
Ольга Пономарева
Москва   1230 «Черепаха Тортилла» 12:50
Сергей Попиков
Санкт-Петербург   147 «Идём!» 09:47
Настя Попова
Москва   152 «Друзья Грейс» 09:52
Светлана Попова
Москва   1133 «PI» 11:13
Леонид Порожнета
Москва   1128 «DerPferd» 11:08
Дмитрий Поспелов
Москва   108 «Все будет солнечно!» 09:08
Анна Потоцкая
Москва   1173 «AnyX» 11:53
Дмитрий Потоцкий
Москва   1173 «AnyX» 11:53
Мария Пошехонова
Москва   1233 «SPICE TEAM» 12:53
Ната Притчина
Московська область   1246 «Konocats» 13:06
Глеб Протопопов
Москва   1162 «Тюлени» 11:42
Татьяна Пугаченко
Москва   1236 «PuPa &Co» 12:56
Светлана Ратникова
Москва   1135 «Жесть» 11:15
Влад Рахлинский
Москва   1262 «Сахария» 13:22
Федор Ро
Москва   1128 «DerPferd» 11:08
Ольга Роговая
Москва   1208 «Бобры добры & Партизаны» 12:28
Анна Розмахова
Москва   1212 «Бежит пингвин, сверкают ласты» 12:32
Артем Розов
Москва   1183 «Добрые Лосята» 12:03
Дмитрий Романько
Москва   129 «Ядерные котята Шрёдингера» 09:29
Алена Росина
Москва   1210 «Следствие ведут Колобки» 12:30
Надежда Рощина
Москва   1199 «подосинки» 12:19
Юна Русанова
Москва   1282 «[НЕ]Одетые Спартанцы» 13:42
Андрей Ручин
Москва   1214 «Морской Зил» 12:34
Александр Ручкин
Москва   195 «Двое» 10:35
Мария Рыбальченко
Москва   1157 «4ре гуляША» 11:37
Екатерина Ряднова
Москва   1206 «Ковчег неутомимый» 12:26
Ольга Самойлова
Москва   1148 «Stealth Camping» 11:28
Александр Сероглазов
Москва   151 «Бауманцы» 09:51
Александр Силаев
Москва   1252 «Минимы» 13:12
Елена Скворцова
Москва   167 «Малопетошные» 10:07
Екатерина Скобелева
Московська область   1275 «Уралочка» 13:35
Вячеслав Скоторенко
Москва   1141 «Летучий корабль» 11:21
Иван Смирнов
Москва   1219 «Две Тройки и Пятёрка» 12:39
Тамара Смирнова
Москва   184 «SmirnoffsNeuro» 10:24
Андрей Собетов
Москва   1254 «Масяня и Ко» 13:14
Василий Советов
Москва   1233 «SPICE TEAM» 12:53
Антон Соколов
Москва   1274 «Поклонники Кузи» 13:34
Аксинья Соколова
Новосибірськ   1239 «Не кидалы» 12:59
Мария Соколова
Москва   1274 «Поклонники Кузи» 13:34
Григорий Солнышкин
Санкт-Петербург   102 «Sunnyfamily» 09:02
Максим Солнышкин
Санкт-Петербург   102 «Sunnyfamily» 09:02
Александр Соловьёв
Москва   1104 «Гироскоп» 10:44
Александра Соловьева
Москва   198 «Один удар - четыре дырки» 10:38
Нина Солодухина
Москва   1209 «Тигролисы и няшки» 12:29
Виктория Сорокина
Москва   1295 «Подворот не туда» 13:55
Дина Спиридонова
Санкт-Петербург   147 «Идём!» 09:47
Иван Спыну
Москва   1287 «Без Динары» 13:47
Дмитрий Станкевич
Москва   1111 «ДА» 10:51
Евгения Степанова
Москва   169 «Мимоходом» 10:09
Дмитрий Степчков
Москва   1108 «Чёрные боевые кисики смерти» 10:48
Ольга Стрелкова
Москва   193 «Кукусики» 10:33
Ксюша Стукалова
Москва   121 «ЮЮшки» 09:21
Михаил Ступкин
Московська область   1186 «Попытка не пытка» 12:06
Ольга Ступко
Москва   148 «Хумулюс Люпулюс» 09:48
Анастасия Сугар
Москва   1262 «Сахария» 13:22
Игорь Сугар
Москва   1262 «Сахария» 13:22
Михаил Сушилин
Московська область   1109 «Ok» 10:49
Рената Тагирова
Москва   1174 «3КТ» 11:54
Георгий Тарасов
Москва   1152 «Пристойное предложение» 11:32
Анастасия Терентьева
Москва   142 «Лошарики» 09:42
Наташа Титова
Москва   1157 «4ре гуляША» 11:37
Владимир Тихомиров
Москва   1162 «Тюлени» 11:42
Людмила Токарева
Москва   1215 «Три Марплы» 12:35
Василий Токарь
Москва   1276 «Знаменитый плавающий кирпич» 13:36
Наталья Толкалина
Москва   1129 «Мама и поросята» 11:09
Юлия Толстова
Москва   1205 «Шерлохини» 12:25
Юрий Толстых
  1120 «Пульсар» 11:00
Валерия Трофимова
Москва   1159 «400 капель валерьянки» 11:39
Мария Турнова
Москва   173 «Отряд НА» 10:13
Лена Тюрева
Москва   1154 «Палетим на деле» 11:34
Наталья Тюхтяева
Москва   1169 «Истина где-то рядом» 11:49
Елена Ухатская
Москва   144 «пин-код» 09:44
Юлия Феоктистова
Москва   125 «Простор» 09:25
Полина Филимонова
Москва   153 «О-Ля-Ля и Егор» 09:53
Марина Фомина
Москва   1205 «Шерлохини» 12:25
Вера Фоминых
Москва   1190 «Поезд №193» 12:10
Анна Фрейдман
Москва   1212 «Бежит пингвин, сверкают ласты» 12:32
Юлия Хизриева
Москва   1159 «400 капель валерьянки» 11:39
Екатерина Холина
Москва   1116 «Антидиваны» 10:56
Елизавета Холодкевич
Санкт-Петербург   138 «Горячие пятки» 09:38
Светлана Холодкевич
Санкт-Петербург   138 «Горячие пятки» 09:38
Евгений Хохлов
Москва   1233 «SPICE TEAM» 12:53
Алеся Христенко
Москва   1202 «Незабудка» 12:22
Екатерина Хуршудова
Москва   117 «Веди нас Сусанин, веди нас герой!» 09:17
Дмитрий Цвик
Москва   1226 «ЗиП» 12:46
Елена Черемисина
Москва   1163 «Миссис Марплы» 11:43
Полина Черкалина
Москва   164 «Детективы Шредингера» 10:04
Александр Чернецкий
Москва   1295 «Подворот не туда» 13:55
Анастасия Чернятина
Москва   178 «Желтая стрела» 10:18
Ирина Чеснокова
Московська область   1186 «Попытка не пытка» 12:06
Мария Чиркова
Москва   1198 «Squadra Azzurra» 12:18
Маргарита Чистова
Московська область   1269 «Черепашки» 13:29
Серега Шабунин
Москва   1187 «А убийца - судья» 12:07
Глеб Шамаев
Москва   1144 «Сведущие лица» 11:24
Елена Шамаро
Москва   1251 «КУся-КусЯ» 13:11
Екатерина Шеманина
Москва   170 «Изюмка и слонопотам» 10:10
Иван Шеманов
Москва   1138 «Ананта» 11:18
Артем Шескин
Москва   1292 «Два с половиной кота» 13:52
Владислав Широков
Москва   1183 «Добрые Лосята» 12:03
Ангелина Шленова
Москва   1170 «Тернистые сыщики» 11:50
Полина Шраер
Москва   1198 «Squadra Azzurra» 12:18
Владислав Шукшин
Московська область   191 «Сарматы» 10:31
Константин Шукшин
Московська область   191 «Сарматы» 10:31
Наталья Шустова
Москва   1211 «Сонный сыск» 12:31
Екатерина Щербакова
Москва   1259 «Шпроты с молоком» 13:19
Илья Юдов
Москва   1244 «Мамонт Зиновий» 13:04
Артемий Юренков
Москва   139 «папа а где море» 09:39
Дарья Юсина
Москва   1177 «ПОРАРАЗБЕЖАЦЦА» 11:57
Ирина Юсова
Москва   1230 «Черепаха Тортилла» 12:50
Владислав Яковлев
Москва   1281 «Digger's crew» 13:41
Алёна Яковлева
Москва   1279 «Бегущие бананы» 13:39
Екатерина Ярославцева
Москва   1266 «Пингвины» 13:26
Валентина Яценко
Москва   1211 «Сонный сыск» 12:31
<
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
100 09:00 Добр бодр бобр Додр

100

Михаил Горбунцов

Москва

Андрей Егоров

Москва

Гузель Мингулова

Москва

101 09:01 Hugzey team

101

102 09:02 Sunnyfamily

102

Дмитрий Солнышкин

Санкт-Петербург

Григорий Солнышкин

Санкт-Петербург

Максим Солнышкин

Санкт-Петербург

103 09:03 Бешеные улитки

103

Кирилл Зендриков

Москва

104 09:04 Слоны летят

104

Galka Mirosh

Московська область

Екатерина Денисенко

Московська область

Юля Копылова

Москва

Нина Левинсон

Москва

105 09:05 Гамовки 2018

105

Анна Жукова

Москва

Кира Антонова

Москва

Мария Астафьева

Москва

Ирина Ворончихина

Москва

106 09:06 Бродяги

106

Екатерина Двирник

Москва

Михаил Двирник

Москва

107 09:07 ЛисаАлиса

107

Владимир Герасимов

Москва

Алексей Долгодворов

Москва

108 09:08 Все будет солнечно!

108

Галя Тюрина

Москва

Дмитрий Поспелов

Москва

109 09:09 И такой еще город

109

Валентина Лубяная

Москва

110 09:10 Операция Ы

110

Сергей Дорофеев

Московська область

111 09:11 Двое в штатском

111

Алина Пиляева

Санкт-Петербург

Мария Урусова

Санкт-Петербург

112 09:12 Шампиньоны

112

Евгений Иванов

Москва

113 09:13 Меня заставили

113

Катя Макарова

Московська область

Дмитрий Беркутов

Москва

114 09:14 Ездовые кошаки

114

Екатерина Милюкова

Москва

115 09:15 «Бу-у-удьте любезны!!»

115

Мария Воронцова

Московська область

116 09:16 Морра

116

117 09:17 Веди нас Сусанин, веди нас герой!

117

Виктория Носова

Москва

Екатерина Хуршудова

Москва

118 09:18 Пушистое Яростное Кря

118

Константин Петрыкин

Москва

119 09:19 Психостык

119

Раиса Василенкова

Московська область

Дина Игнатова

Московська область

120 09:20 Внезапно

120

Татьяна Корзунина

Московська область

Константин Фомкин

Московська область

121 09:21 ЮЮшки

121

Yriy Yurgers

Москва

Ксюша Стукалова

Москва

122 09:22 Саша Ипатов

122

Александр Ипатов

Єкатеринбург

123 09:23 Генофонд

123

124 09:24 Ушастый пришелец

124

Игорь Винокуров

Санкт-Петербург

125 09:25 Простор

125

Миша Туркин

Москва

Юлия Феоктистова

Москва

126 09:26 Волк и семеро тупят

126

127 09:27 Масару

127

128 09:28 Сильные, смелые, но...

128

Сергей Корякин

Москва

129 09:29 Ядерные котята Шрёдингера

129

Дмитрий Романько

Москва

131 09:31 Модуль ориентации

131

Ирина Зосимова

Московська область

132 09:32 Миньоны

132

133 09:33 Турдей

133

Даниел Василев

Москва

Руслан Зарипов

Москва

Татьяна Куликова

Москва

134 09:34 Погладь крота

134

135 09:35 Просто так!

135

Валентина Баранова

Московська область

136 09:36 ToniRed

136

137 09:37 Зевгма

137

Михаил Амурский

Москва

138 09:38 Горячие пятки

138

Елизавета Холодкевич

Санкт-Петербург

Светлана Холодкевич

Санкт-Петербург

139 09:39 папа а где море

139

Михаил Васенин

Москва

Артемий Юренков

Москва

140 09:40 Винни Пух и Ко

140

Александр Емельянов

Московська область

Елена Крикорова

Московська область

142 09:42 Лошарики

142

Михаил Гололобов

Москва

Мария Дружинина

Москва

Алексей Нечепаев

Москва

Анастасия Терентьева

Москва

143 09:43 Идём гулять!

143

Юлия Трушик

Московська область

144 09:44 пин-код

144

Svetlana Myasnikova

Москва

Елена Ухатская

Москва

145 09:45 Узкокрылый крокодил

145

146 09:46 М.О.П.С.

146

147 09:47 Идём!

147

Сергей Попиков

Санкт-Петербург

Дина Спиридонова

Санкт-Петербург

148 09:48 Хумулюс Люпулюс

148

Yulia Ammour

Москва

Ольга Ступко

Москва

150 09:50 БиП

150

Антонина Болотова

Москва

151 09:51 Бауманцы

151

Дмитрий Анисимов

Москва

Александр Сероглазов

Москва

152 09:52 Друзья Грейс

152

Irene Shimko

Москва

Настя Попова

Москва