Показати учасників

Ангел

Місце Номер команди Назва команди Старт Фініш Час на трасі Взяті КП Штраф и/или бонус Загальний час
1102 гуЛЯха 10:04 19:23 9:19 19 -7:00 2:19
2100 Балась 10:00 19:23 9:23 19 -7:00 2:23
3103 Искатели Приключений 10:06 18:52 8:46 19 -2:15 6:31

Вершник

Місце Номер команди Назва команди Старт Фініш Час на трасі Взяті КП Штраф и/или бонус Загальний час
1348 Пьяные ёжики 10:26 16:20 5:54 28 -3:55 1:59
Антон Губаревич

Інші міста Білорусі

Антон Макаревич

Мінськ

Сергей Марчик

Мінськ

2330 Товарняк Кавайный 10:38 16:32 5:54 28 -3:05 2:49
Надежда Сапунова

Московська область

Дмитрий Соколов

Московська область

3301 Иа! 10:02 18:03 8:01 28 -3:35 4:26
Татьяна Гудзик

Москва

Сфінкс

Місце Номер команди Назва команди Старт Фініш Час на трасі Взяті КП Штраф и/или бонус Загальний час
1748 Лешие 11:36 16:55 5:19 22 -2:30 2:49
Олег Костромин

Мінськ

2707 Задумчивое торнадо 10:14 16:42 6:28 22 -2:30 3:58
Иван Стриженко

Троицк

3702 3D 10:04 18:37 8:33 22 -2:30 6:03
Елена Стрелина

Санкт-Петербург

Надежда Подливаева

Санкт-Петербург

Категорія без підрахунок часу

Лев

Місце Номер команди Назва команди Старт Взяті КП
1400 Большой Львиный Прайд 10:00 26
Оля Климова

Москва

Татьяна Золотухина

Троицк

1401 Большой Львиный Прайд 10:02 26
1402 Большой Львиный Прайд 10:04 26
1403 Большой Львиный Прайд 10:06 26
1404 Большой Львиный Прайд 10:08 26
Сергей Анкудинов

Санкт-Петербург

1405 Большой Львиный Прайд 10:10 26
1406 Самсон 10:12 26
1407 Бумажные монстры 10:14 26
1408 В поисках путешествий 10:16 26
1409 Pauci sciunt 10:18 26
Ирина Гаврилова

Москва

Анна Попова

Москва

Елена Цыпилева

Москва

1410 Красно-белые сердца 10:20 26
1411 Ёжики 10:22 26
Евгения Шумахер

Москва

1412 Мурочки 10:24 26
Аня Маслова

Москва

Вероника Митрофанова

Москва

1415 RuMoHoR с зеленью 10:30 26
Антон Гогин

Москва

Светлана Куликова

Інші міста Південного ФО

1417 Сухоребрыки 10:34 26
Nick Korbut

Київ

Татьяна Корбут

Київ

Александр Рыбченко

Київ

Лариса Рыбченко

Київ

1418 Левоподобные Грифоны 10:36 26
Маргарита Козополянская

Москва

Семен Корнеев

Москва

1419 AC/DC 10:47 26
Irina Kuzyura

Москва

1430 Трудное детство 11:00 26
Татьяна Сытник

Київ

Татьяна Яблоновская

Київ

1431 Небесный Спецназ 10:40 26
Виктория Грицаенко

Інші міста України

Показати учасників