Номер команди Час старту Категорія Назва команди Учасники команди
100 10:20 Ангел Иркутские пешеходы
Тимофей Бельков

Іркутськ

400 09:00 Лев Проходимцы
Ольга Мигунова

Іркутськ

101 09:30 Ангел Ангарская ЦБС - 2
Илья Вахрушев

Інші міста Сибірського ФО

Ольга Задохина

Інші міста Сибірського ФО

Александр Иванов

Інші міста Сибірського ФО

Владислав Недбайло

Інші міста Сибірського ФО

401 09:02 Лев Малый львиный прайд
Ирина Мартынова

Москва

102 09:01 Ангел Нефтяшки
Грехова Алёна

Інші міста Сибірського ФО

Татьяна Агеева

Ангарск

Павел Жураковский

Ангарск

Анастасия Шестакова

Ангарск

402 09:04 Лев Львиный Прайд Далече
ЮлиЧ Смирнова-Продченко

Москва

103 09:31 Ангел Ангарская ЦБС
Sergey Seliberov

Інші міста Сибірського ФО

Анита Матвеевская

Інші міста Сибірського ФО

Олеся Полевая

Інші міста Сибірського ФО

Алексей Фокин

Інші міста Сибірського ФО

104 09:03 Ангел Ангелы-Чарли
Алена Соловьева

Ангарск

Анастасия Ступишина

Ангарск

404 09:08 Лев Мы с приветом!
Андрей Хабуев

Іркутськ

405 09:10 Лев Хитрый Лев
406 09:12 Лев Десяточка
Lev Shabanov

Москва

Валентин Зятчин

Москва

Никита Рыков

Москва

Григорий Янушковский

Іркутськ

407 09:14 Лев Четыре ноги
Семён Кремлёв

Іркутськ

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Sergey Seliberov
Інші міста Сибірського ФО   103 «Ангарская ЦБС» 09:31
Lev Shabanov
Москва   406 «Десяточка» 09:12
Лев Барбаков
Москва   405 «Хитрый Лев» 09:10
Марина Белькова
Іркутськ   100 «Иркутские пешеходы» 10:20
Елена Бычкова
Москва   401 «Малый львиный прайд» 09:02
Елена Живодерова
Іркутськ   104 «Ангелы-Чарли» 09:03
Екатерина Лановая
Іркутськ   400 «Проходимцы» 09:00
Илья Минарченко
Іркутськ   407 «Четыре ноги» 09:14
Сергей Смирнов
Москва   402 «Львиный Прайд Далече» 09:04
Марина Соловьева
Москва   404 «Мы с приветом!» 09:08
Сергей Сыромятников
Москва   401 «Малый львиный прайд» 09:02
Грехова Алёна
Інші міста Сибірського ФО   102 «Нефтяшки» 09:01
Семён Кремлёв
Іркутськ   407 «Четыре ноги» 09:14
Татьяна Агеева
Ангарск   102 «Нефтяшки» 09:01
Тимофей Бельков
Іркутськ   100 «Иркутские пешеходы» 10:20
Илья Вахрушев
Інші міста Сибірського ФО   101 «Ангарская ЦБС - 2» 09:30
Павел Жураковский
Ангарск   102 «Нефтяшки» 09:01
Ольга Задохина
Інші міста Сибірського ФО   101 «Ангарская ЦБС - 2» 09:30
Валентин Зятчин
Москва   406 «Десяточка» 09:12
Александр Иванов
Інші міста Сибірського ФО   101 «Ангарская ЦБС - 2» 09:30
Ирина Мартынова
Москва   401 «Малый львиный прайд» 09:02
Анита Матвеевская
Інші міста Сибірського ФО   103 «Ангарская ЦБС» 09:31
Ольга Мигунова
Іркутськ   400 «Проходимцы» 09:00
Владислав Недбайло
Інші міста Сибірського ФО   101 «Ангарская ЦБС - 2» 09:30
Олеся Полевая
Інші міста Сибірського ФО   103 «Ангарская ЦБС» 09:31
Никита Рыков
Москва   406 «Десяточка» 09:12
ЮлиЧ Смирнова-Продченко
Москва   402 «Львиный Прайд Далече» 09:04
Алена Соловьева
Ангарск   104 «Ангелы-Чарли» 09:03
Анастасия Ступишина
Ангарск   104 «Ангелы-Чарли» 09:03
Алексей Фокин
Інші міста Сибірського ФО   103 «Ангарская ЦБС» 09:31
Андрей Хабуев
Іркутськ   404 «Мы с приветом!» 09:08
Анастасия Шестакова
Ангарск   102 «Нефтяшки» 09:01
Григорий Янушковский
Іркутськ   406 «Десяточка» 09:12