Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Maria Nadezhina
Москва   X501 «У нас лапки» 08:02
Ольга Брыкалина
Москва   X500 «Зеленый чай» 08:00
Сергей Гришин
Московська область   X501 «У нас лапки» 08:02
Ксения Дистрянова
Санкт-Петербург   X530 «Curious lizards» 09:00
Юлия Живаева
Москва   X541 «ТК МГТУ» 09:22
Светлана Королева
Санкт-Петербург   X560 «К2» 10:00
Инна Курдюмова
  X590 «Ночные твари» 11:00
Ульяна Курдюмова
  X590 «Ночные твари» 11:00
Яков Летучий
Москва   X510 «Время двадцать» 08:20
Людмила Милюкова
Санкт-Петербург   X5179 «Интеллигентные роллеры» 13:58
Евгения Митрофанова
Санкт-Петербург   X561 «Суслики» 10:02
Антон Михайловский
Москва   X541 «ТК МГТУ» 09:22
Даниил Поздеев
Санкт-Петербург   X5179 «Интеллигентные роллеры» 13:58
Светлана Прокудина
Санкт-Петербург   X5179 «Интеллигентные роллеры» 13:58
Софья Рабинович
Москва   X501 «У нас лапки» 08:02
Анна Хлямова
Санкт-Петербург   X5179 «Интеллигентные роллеры» 13:58
Алексей Щепилов
Москва   X541 «ТК МГТУ» 09:22
Андрей Янчук
Санкт-Петербург   X520 «Пыдра с пыдрёнком» 08:40
Александр C
Санкт-Петербург   X561 «Суслики» 10:02
Александра Антонова
Санкт-Петербург   X561 «Суслики» 10:02
Михаил Дружинин
Санкт-Петербург   X530 «Curious lizards» 09:00
Наталия Еремина
Санкт-Петербург   X520 «Пыдра с пыдрёнком» 08:40
Иван Кожекин
Москва   X501 «У нас лапки» 08:02
Валерия Потапенко
Москва   X541 «ТК МГТУ» 09:22
Илья Птицын
Санкт-Петербург   X562 «Птица Говорун» 10:04
Константин Птицын
Санкт-Петербург   X562 «Птица Говорун» 10:04
Светлана Храповицкая
Санкт-Петербург   X561 «Суслики» 10:02
Оксана Цой
Санкт-Петербург   X570 «С днем рождения, Катя» 10:20
Алексей Чайкин
Москва   X500 «Зеленый чай» 08:00
Екатерина Годулина
Санкт-Петербург   X570 «С днем рождения, Катя» 10:20
Николай Кулешов
Москва   X510 «Время двадцать» 08:20
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
X500 08:00 Зеленый чай

X500

X501 08:02 У нас лапки

X501

Maria Nadezhina

Москва

Сергей Гришин

Московська область

X510 08:20 Время двадцать

X510

Николай Кулешов

Москва

X520 08:40 Пыдра с пыдрёнком

X520

Андрей Янчук

Санкт-Петербург

Наталия Еремина

Санкт-Петербург

X530 09:00 Curious lizards

X530

Ксения Дистрянова

Санкт-Петербург

Михаил Дружинин

Санкт-Петербург

X541 09:22 ТК МГТУ

X541

X560 10:00 К2

X560

Светлана Королева

Санкт-Петербург

X561 10:02 Суслики

X561

Евгения Митрофанова

Санкт-Петербург

Александр C

Санкт-Петербург

Александра Антонова

Санкт-Петербург

Светлана Храповицкая

Санкт-Петербург

X562 10:04 Птица Говорун

X562

Илья Птицын

Санкт-Петербург

Константин Птицын

Санкт-Петербург

X570 10:20 С днем рождения, Катя

X570

Оксана Цой

Санкт-Петербург

Екатерина Годулина

Санкт-Петербург

X590 11:00 Ночные твари

X590

X5179 13:58 Интеллигентные роллеры

X5179

Людмила Милюкова

Санкт-Петербург

Даниил Поздеев

Санкт-Петербург

Светлана Прокудина

Санкт-Петербург

Анна Хлямова

Санкт-Петербург

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
X500 08:00 Зеленый чай

X500

X510 08:20 Время двадцать

X510

Николай Кулешов

Москва

X520 08:40 Пыдра с пыдрёнком

X520

Андрей Янчук

Санкт-Петербург

Наталия Еремина

Санкт-Петербург

X530 09:00 Curious lizards

X530

Ксения Дистрянова

Санкт-Петербург

Михаил Дружинин

Санкт-Петербург

X560 10:00 К2

X560

Светлана Королева

Санкт-Петербург

X561 10:02 Суслики

X561

Евгения Митрофанова

Санкт-Петербург

Александр C

Санкт-Петербург

Александра Антонова

Санкт-Петербург

Светлана Храповицкая

Санкт-Петербург

X562 10:04 Птица Говорун

X562

Илья Птицын

Санкт-Петербург

Константин Птицын

Санкт-Петербург

X570 10:20 С днем рождения, Катя

X570

Оксана Цой

Санкт-Петербург

Екатерина Годулина

Санкт-Петербург

X590 11:00 Ночные твари

X590

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
X541 09:22 ТК МГТУ

X541

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
X501 08:02 У нас лапки

X501

Maria Nadezhina

Москва

Сергей Гришин

Московська область

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
X5179 13:58 Интеллигентные роллеры

X5179

Людмила Милюкова

Санкт-Петербург

Даниил Поздеев

Санкт-Петербург

Светлана Прокудина

Санкт-Петербург

Анна Хлямова

Санкт-Петербург