Категорія 

Показати учасників

Місце Номер команди Назва команди Старт Фініш Час на трасі Взяті КП Штраф и/или бонус Загальний час Теги:
1121 Сон Разума 08:42 17:05 8:23 22 3:00 5:23
121

Михаил Тимошенко

Санкт-Петербург

Андрей Юрко

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

2150 Мы - огромное животное и мы вас всех съедим 09:40 18:04 8:24 22 1:45 6:39
150

Сергей Степаненко

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

3184 Тульский пряник с брусничной начинкой 10:48 22:43 11:55 22 4:00 7:55 НИУ ИТМО, ССО Славяне
184

Михаил Лукьянцев

Санкт-Петербург

Екатерина Рабош

Санкт-Петербург

Дарья Сныткина

Санкт-Петербург

4191 Ворона и лисица 11:02 21:33 10:31 22 2:30 8:01
191

Лидия Зайцева

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

5123 МиМиМ 08:46 21:30 12:44 22 4:00 8:44 РГПУ им. А.И.Герцена
123

Мария Сурикова

Санкт-Петербург

Максим Михайлов

Санкт-Петербург

Анастасия Мишина

Санкт-Петербург

6120 Императорский пингвин 08:40 20:18 11:38 22 2:30 9:08 СПО «Крылья», СПО "Карамель", НИУ ИТМО
120

Михаил Смоловик

Санкт-Петербург

Евгения Ялымова

Санкт-Петербург

Анна Тарасова

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

7119 Ахаха, то есть мяу! 08:38 21:49 13:11 22 4:00 9:11 ЧелГУ, Яндекс
119

Антон Сердитов

Новосибірськ

8102 Добр бодр бобр Додр 08:04 21:49 13:45 22 4:00 9:45 МГУ, шад, Яндекс
102

Михаил Горбунцов

Москва

Павел Кизин

Московська область

9111 Шевели своим туловищем 08:22 20:47 12:25 22 2:30 9:55 МГУ
111

Олег Иванов

Московська область

Айбулат Аминов

Москва

Бонуси, що пропустив

9166 А Лось-то тут причём? 10:12 21:37 11:25 22 1:30 9:55
166

Анастасия Максим

Санкт-Петербург

Андрей Максим

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

11170 Загребущие ноги 10:20 22:16 11:56 22 1:30 10:26
170

Егор Алипов

Москва

Анастасия Липатова

Москва

Бонуси, що пропустив

121113 Свет далеких планет 11:46 22:39 10:53 21 2:30 8:23 НИУ ИТМО, ОНД"Свет"
1113

Илья Кравчук

Санкт-Петербург

Юрий Смирнов

Санкт-Петербург

Анастасия Чернышева

Санкт-Петербург

Даша Ипатьева

Санкт-Петербург

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

131112 Коротко и ясно 11:44 22:39 10:55 21 2:30 8:25 СПО «ИнКор», СПбГЭУ, НИУ ИТМО, ОНД"Свет"
1112

Анастасия Жолудева

Санкт-Петербург

Анастасия Мерецкая

Санкт-Петербург

Настя Плевако

Санкт-Петербург

Екатерина Юркова

Санкт-Петербург

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

14143 Посторонним В! 09:26 22:52 13:26 21 4:00 9:26 Кировск
143

Ольга Николаева

Ленінградська область

Даша Морозова

Санкт-Петербург

Елена Сергеева

Ленінградська область

Таня Федорова

Санкт-Петербург

Невзяті КП

15105 Ангел и Серёжа 08:10 20:53 12:43 21 2:30 10:13 МГУ, РЭУ им. Г.В.Плеханова, NBR, 1511
105

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

16140 Без ПФД, пожалуйста! 09:20 22:51 13:31 21 2:30 11:01
140

Андрей Терехов

Москва

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

17168 ПодУставшие 10:16 19:06 8:50 20 4:00 4:50
168

Денис Петянин

Санкт-Петербург

Евгений Барболюк

Санкт-Петербург

Геннадий Мосякин

Санкт-Петербург

Александра Петянина

Санкт-Петербург

Невзяті КП

18144 Кинхетилоп 09:28 17:55 8:27 20 2:30 5:57
144

Андрей Панов

Санкт-Петербург

Александра Шумилина

Санкт-Петербург

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

19155 Супер-пупер-ультра-турбо-ракета 09:50 20:04 10:14 20 1:45 8:29
155

Антон Нечаев

Санкт-Петербург

Денис Анохин

Санкт-Петербург

Дарья Закрий

Санкт-Петербург

Евгений Филимоненков

Санкт-Петербург

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

20152 Lust for life 09:44 20:53 11:09 20 2:30 8:39
152

Илья Михалыч

Санкт-Петербург

Иван Веселков

Санкт-Петербург

Ирина Фетисова

Санкт-Петербург

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

21136 X-Travel.bus 09:12 21:47 12:35 20 2:30 10:05
136

Кирилл Кравченко

Санкт-Петербург

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

22112 Братаны 08:24 19:32 11:08 20 1:00 10:08 СПбГЭУ, Кировск, САУ, Синявино
112

Никита Соловьёв

Ленінградська область

Артём Богачёв

Ленінградська область

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

23110 Zozo Team 08:20 22:28 14:08 20 1:30 12:38
110

Maria Dorokhina

Москва

Владимир Теленков

Москва

Сергей Шипилов

Москва

Екатерина Шипилова

Москва

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

24101 Женская логика 08:02 21:38 13:36 20 0:45 12:51
101

Елена Колобаева

Тула

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

25171 Мировой кризис 10:22 20:58 10:36 19 1:30 9:06
171

Евгений Кириллов

Санкт-Петербург

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

26160 Пулково 10:00 19:52 9:52 19 0:45 9:07
160

Валерий Никулин

Санкт-Петербург

Галина Крылова

Санкт-Петербург

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

27161 В темпе вальса 10:02 22:09 12:07 19 1:30 10:37 РГПУ им. А.И.Герцена, филфак, Магнитогорск, Санкт-Петербург, OPENWAY, СПбГПУ, 239
161

Анка Аксёнова

Санкт-Петербург

Ириша Панова

Санкт-Петербург

Екатерина Коновалова

Магнітогорськ

Катерина Тетерина

Санкт-Петербург

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

28104 pink engine 08:08 16:39 8:31 18 1:30 7:01
104

Natalia Vazhnenko

Санкт-Петербург

Анна Иванова

Санкт-Петербург

Яна Иванова

Санкт-Петербург

Юлия Миронова

Санкт-Петербург

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

29192 Шпунтики 11:04 22:44 11:40 18 2:30 9:10
192

Мария Мащенко

Ленінградська область

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

30131 Бешеные черепахи 09:02 20:01 10:59 18 1:45 9:14
131

Анна Михайлова

Санкт-Петербург

Юрий Зинченко

Санкт-Петербург

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

31138 Шесть кривых ножек 09:16 22:34 13:18 18 1:30 11:48 Москва, СПбГПУ, Ростелеком
Светлана Агапова

Москва

Татьяна Агапова

Москва

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

32124 Пухли 08:48 22:17 13:29 18 13:29
Дмитрий Сингур

Санкт-Петербург

Юлия Жерносек

Санкт-Петербург

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

33194 Шаверма 11:08 21:22 10:14 17 2:30 7:44
194

Серафима Шалина

Санкт-Петербург

Татьяна Игнашева

Санкт-Петербург

Александр Шалин

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

34173 Добрый Ээх 10:26 22:47 12:21 17 4:00 8:21
173

Тимур Бухараев

Москва

Невзяті КП

35132 Шпаруся 09:04 18:30 9:26 17 0:45 8:41
132

Константин Александров

Санкт-Петербург

Юрий Александров

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

36164 СпбГУ ГА 10:08 18:38 8:30 16 8:30 Улетный экипаж
164

Дмитрий Макаров

Санкт-Петербург

Сергей Аминов

Санкт-Петербург

Марина Поташева

Санкт-Петербург

Анастасия Тушенкова

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

37180 Нате станица Брюховецкая 10:40 22:48 12:08 15 4:00 8:08
180

Mary Iz

Санкт-Петербург

Паша Крюков

Санкт-Петербург

38195 Gran Vals 11:10 22:44 11:34 15 2:30 9:04
195

Алексей Андрияш

Санкт-Петербург

Мария Лелюк

Санкт-Петербург

Евгений Клименко

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

39145 Эйфория 09:30 15:49 6:19 11 2:30 3:49
145

Артём Перов

Санкт-Петербург

Анна Галицкая

Санкт-Петербург

Иван Перов

Санкт-Петербург

Дарья Смирнова

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

40154 Двое в лодке не считая собаки 09:48 17:23 7:35 11 2:30 5:05
154

Борис Прокопенко

Санкт-Петербург

Евгений Петров

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

41190 Grand TOUR ITMO 11:00 19:09 8:09 11 1:45 6:24 Санкт-Петербург, НИУ ИТМО, Кронверские барсы
190

Константин Чайников

Санкт-Петербург

Ирина Воскобойникова

Санкт-Петербург

Алексей Друзев

Санкт-Петербург

Анастасия Румянцева

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

42153 StoryBrooke 09:46 19:16 9:30 11 1:45 7:45
153

Дмитрий Петров

Санкт-Петербург

Александра Петрова

Санкт-Петербург

Виталия Петрова

Санкт-Петербург

Наталия Петрова

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

43135 Миф 09:10 20:27 11:17 11 1:30 9:47
135

Александр Аникеичев

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

44198 ИВА 11:16 17:58 6:42 10 6:42
198

Александр Иванов

Санкт-Петербург

Валерий Марков

Санкт-Петербург

Ирина Маркова

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

45103 Красотки 08:06 15:07 7:01 10 7:01
103

Оля Ивойлова

Санкт-Петербург

Марина Акимова

Санкт-Петербург

Ира Глухова

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

46165 Мыши Мю 10:10 13:40 3:30 5 0:45 2:45
165

Мария Глушкова

Санкт-Петербург

Юлия Антонова

Санкт-Петербург

Святослав Собакин

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

Номер Назва команди Старт Фініш Час на трасі Взяті КП Штраф и/или бонус Загальний час
197 Королевские горки 11:14 22:43 11:29 22 1:30 9:59
197

Алексей Сердюк

Санкт-Петербург

Ира Мякинькова

Санкт-Петербург

Аня Рябова

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

193 Банановый кекс 11:06 22:54 11:48 19 2:30 9:18
193

Валерия Головина

Санкт-Петербург

Анна Слизун

Санкт-Петербург

Марианна Михайлова

Санкт-Петербург

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

196 Maestro 11:12 22:38 11:26 18 1:45 9:41
196

Наташа Казаринова

Санкт-Петербург

Ксения Галанина

Санкт-Петербург

Ксюша Качанова

Санкт-Петербург

Анастасия Кириллова

Санкт-Петербург

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

130 Сполох - 1 09:00 21:22 12:22 13 0:45 11:37
130

Варвара Куликова

Москва

Анастасия Марихина

Москва

Иван Плотников

Москва

Полина Пылыпив

Москва

Бонуси, що пропустив

Номер Назва команди Старт
122 Сполох 4 08:44
122

Елизавета Демина

Москва

Александра Иостман

Москва

Данила Иостман

Москва

133 Петя и компания 09:06
133

Ольга Рогушкина

Санкт-Петербург

Илья Сениченков

Санкт-Петербург

Пётр Сениченков

Санкт-Петербург

Анна Чубчикова

Санкт-Петербург

137 Эндорфинчики 09:14
137

Камилла Колосова

Санкт-Петербург

Анна Власенко

Санкт-Петербург

Денис Зуев

Санкт-Петербург

Евгения Якимова

Санкт-Петербург

141 Экстраследопыты 09:22
141

Дарья Родионова

Санкт-Петербург

Лейла Хатбуллина

Санкт-Петербург

151 Северяне 09:42
151

Алена Горбунова

Санкт-Петербург

Марина Носова

Санкт-Петербург

162 Мальчишки 10:04
162

Тимофей Волков

Санкт-Петербург

Наталья Волкова

Санкт-Петербург

Михаил Ручьев

Санкт-Петербург

Ольга Ручьева

Санкт-Петербург

163 Эдгар Аллан По 10:06
163

Антон Ермаков

Санкт-Петербург

Ася Ермакова

Санкт-Петербург

Светлана Сидорова

Санкт-Петербург

167 Друзья 10:14
167

Ольга Соколова

Санкт-Петербург

Митя Богданов

Санкт-Петербург

Татьяна Богданова

Санкт-Петербург

Макар Прокофьев

Санкт-Петербург

174 Преступление и наказание 10:28
174

Татьяна Кострова

Санкт-Петербург

Александр Миненков

Санкт-Петербург

181 Обеденная команда 10:42
181

Елена Коновальцева

Санкт-Петербург

Сергей Алексеев

Санкт-Петербург

Александр Клименок

Санкт-Петербург

Илья Любатинский

Санкт-Петербург

182 Банановые мозги 10:44
Сергей Ломовцев

Санкт-Петербург

Игорь Камышев

Санкт-Петербург

Роман Кульгускин

Санкт-Петербург

Светлана Робкова

Санкт-Петербург

183 3 батона и сладкая булочка 10:46
183

Ирина Жукова

Санкт-Петербург

Александр Нуйдель

Санкт-Петербург

Марина Нуйдель

Санкт-Петербург

1100 СУПЕР МЕГА УЛЬТРА ПОЖИРАТЕЛИ ДИКИХ КАНАДСКИХ БОБРОВ 11:20
1100

Сергей Ионов

Санкт-Петербург

Александр Привалов

Санкт-Петербург

Оксана Рябченко

Санкт-Петербург

Анастасия Хованская

Санкт-Петербург

1101 Новая команда[1] 11:22
1101

Надежда Осипова

Санкт-Петербург

Анастасия Тищенко

Санкт-Петербург

Артём Иванов

Санкт-Петербург

Показати учасників