Категорія 

Показати учасників

Місце Номер команди Назва команди Старт Фініш Час на трасі Взяті КП Штраф и/или бонус Загальний час Теги:
1231 X-travel 09:02 18:34 9:32 29 4:00 5:32 СПбГПУ
231

Евгений Адаев

Санкт-Петербург

Константин Кирьянов

Санкт-Петербург

2211 От рассвета до Просвета 08:22 17:57 9:35 29 4:00 5:35
211

Андрей Жердер

Санкт-Петербург

Андрей Попов

Санкт-Петербург

3230 Любители Петербурга и Москвы 09:00 19:32 10:32 29 4:00 6:32
230

4205 Членистоногие ОрангутанГЫ 08:10 19:11 11:01 29 4:00 7:01
205

5209 Шаурслиежу дзелзцельш 08:18 20:57 12:39 29 4:00 8:39
209

5222 Летающий цирк ШАРДАМ 08:44 19:23 10:39 29 2:00 8:39
222

Глеб Напреенко

Москва

Бонуси, що пропустив

7202 Kohana 08:04 21:15 13:11 29 4:00 9:11 МФТИ, ФРТК, Москва, Яндекс
202

Роберт Хасанов

Міста далекого зарубіжжя

8206 CrazyPingvins 08:12 21:30 13:18 29 4:00 9:18
206

Олег Брагин

Санкт-Петербург

Ольга Брагина

Санкт-Петербург

9200 Сычев нас недооценил! или Вот такая история) 08:04 19:33 11:29 29 2:00 9:29 РГГМУ, Metallica, Санкт-Петербург, Океанологи, Борода
200

Никита Куссе-Тюз

Санкт-Петербург

Руслан Мартыненко

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

10201 Сашина и Димина команда 08:04 22:11 14:07 29 4:00 10:07
201

Дмитрий Денисов

Санкт-Петербург

Александр Усольцев

Санкт-Петербург

11203 ViVa Maria 08:06 21:16 13:10 29 2:00 11:10
203

Василий Кондрашов

Санкт-Петербург

Мария Васильева

Санкт-Петербург

Виталий Михайлов

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

12214 Броуновское движение 08:28 20:57 12:29 29 12:29 Москва, Яндекс
214

Александр Панин

Москва

Евгения Рябова

Москва

Алексей Сикорский

Москва

Бонуси, що пропустив

13219 Семён Фарада 08:38 21:46 13:08 29 13:08
219

Александр Шкробов

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

14207 БПП 08:14 21:46 13:32 29 13:32 Ростокино, МГМСУ им. А.И.Евдокимова, Альпклуб МЭИ
207

Иван Кравцов

Москва

Бонуси, що пропустив

15220 Юкатан 08:40 19:13 10:33 28 0:-25
4:00
6:08 СПбГАВМ
220

Николай Богачев

Санкт-Петербург

Владимир Бахтин

Санкт-Петербург

Коментар оргкомітету

Компенсация

Невзяті КП

16217 Solar 08:34 21:17 12:43 28 4:00 8:43
217

Невзяті КП

17212 Псих-одиночка 08:24 21:27 13:03 28 2:00 11:03
212

Ольга Ясакова

Санкт-Петербург

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

18233 Мудрый пень 09:06 22:41 13:35 28 13:35
233

Ира Райцева

Санкт-Петербург

Любовь Райцева

Санкт-Петербург

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

19208 Великий А'Туин 08:16 22:31 14:15 27 14:15 Мат-мех, СПО "Унисон", СПбГУ
208

Татьяна Забелина

Санкт-Петербург

Владимир Назаренко

Санкт-Петербург

Алёна Янова

Санкт-Петербург

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

20223 Кур Куль 08:46 22:44 13:58 20 13:58
223

Бонуси, що пропустив

21221 Art&Science 08:42 18:25 9:43 15 1:00 8:43
221

Валентина Кондратова

Санкт-Петербург

Сергей Савосин

Санкт-Петербург

Бонуси, що пропустив

Номер Назва команди Старт
204 Скоро придумаем 08:08
Иван Сурок

Санкт-Петербург

232 Vagabundos 09:04
232

Евгения Грекова

Санкт-Петербург

245 No name 09:30

Показати учасників