Mājas  >  Sejas  >  Марина Гусакова en     ru   ua

Марина Гусакова

Марина Гусакова

Personīgā informācija

Pilsēta: Sanktpēterburga

Notiekošās sacensības

Pagājušās sacensības

Skrejošā Pilsēta 2019

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 12 Oktobrī 2019


Komanda

— Tiesnesis kontrolpunktā
— Reģistrācijas dienests
— Distances testēšana
— Mīklu testēšana


Night movie

St.Petersburg and Moscow, sacensības tika organizētas 15 Jūnijā 2019

302 «Унесенная ветром»  

1 vieta no 13 (piedalījās: 13) kategorijā «Two capitals»
KP tiek veikti: 48 no 48.


Skrejošā Pilsēta Gatčina 2019

Ļeņingradas apgabala Gatčinas rajons, sacensības tika organizētas 4 Maijā 2019


Komanda

— Tiesnesis kontrolpunktā 30
— Mīklu testēšana


Skrejošā Pilsēta Maskava 2019

Maskava, sacensības tika organizētas 20 Aprīlī 2019


Komanda

— Mīklu testēšana


Pilsētas Atslēga 2019

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 7 Aprīlī 2019


Komanda

— Tiesnesis kontrolpunktā


Refraction: St.Petersburg

St.Petersburg, sacensības tika organizētas 24 Novembrī 2018


Komanda

— Reģistrācijas dienests
— Finiša dienests


Skrejošā Pilsēta 2018

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 6 Oktobrī 2018


Komanda

— Reģistrācijas dienests
— Distances testēšana
— Finiša dienests
— Mīklu testēšana


Running City Kronshtadt 2018

Sanktpēterburgas pilsētas Kronštadtas rajons, sacensības tika organizētas 25 Augustā 2018


Komanda

— Tiesnesis kontrolpunktā


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2018

Maskava, sacensības tika organizētas 21 Aprīlī 2018


Komanda

— Reģistrācijas dienests
— Mīklu testēšana


Pilsētas Atslēga 2018

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 15 Aprīlī 2018


Komanda

— Reģistrācijas dienests


Skrejošā Pilsēta Pavlovsky Posad2018

Pavlovsky Posad, sacensības tika organizētas 24 Martā 2018


Komanda

— Reģistrācijas dienests
— Rezultātu aprēķināšana
— Finiša dienests


Big plans. Leningrad

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 3 Februārī 2018


Komanda

— Reģistrācijas dienests
— Finiša dienests


Skrejošā Pilsēta 2017

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 7 Oktobrī 2017


Komanda

— Reģistrācijas dienests


Skrejošā Pilsēta Rjazaņa 2017

Rjazaņa, sacensības tika organizētas 23 Septembrī 2017


Komanda

— Reģistrācijas dienests
— Rezultātu aprēķināšana


Skrejošā Pilsēta Sestroretsk 2017

Kurort district, St.Petersburg, sacensības tika organizētas 9 Septembrī 2017


Komanda

— Reģistrācijas dienests


intellectuada2017spring

sacensības tika organizētas 30 Aprīlī 2017



Skrejošā Pilsēta Maskavā 2017

Maskava, sacensības tika organizētas 22 Aprīlī 2017


Komanda

— Tiesnesis kontrolpunktā
— Reģistrācijas dienests


Skrejošā Pilsēta Noginsk 2017

Noginsk, sacensības tika organizētas 25 Martā 2017


Komanda

— Reģistrācijas dienests
— Rezultātu aprēķināšana


Energy of New Year

Rakvere, sacensības tika organizētas 7 Janvārī 2017


Komanda

— Distances organizēšana
— Reģistrācijas dienests
— Rezultātu aprēķināšana



Art Nouveau in St.Petersburg.

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 3 Decembrī 2016


Komanda

— Tiesnesis trasē


Skrejošā Pilsēta Stokholma 2016

Stokholma, sacensības tika organizētas 5 Novembrī 2016


Komanda

— Distances organizēšana
— Reģistrācijas dienests
— Rezultātu aprēķināšana


Skrejošā Pilsēta 2016

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 8 Oktobrī 2016


Komanda

— Reģistrācijas dienests
— Rezultātu aprēķināšana


Skrejošā Pilsēta Tula 2016

Tula, sacensības tika organizētas 24 Septembrī 2016



New Castle Mysteries

Savonlinna, sacensības tika organizētas 25 Jūnijā 2016


Komanda

— Tiesnesis kontrolpunktā
— Reģistrācijas dienests
— Rezultātu aprēķināšana
— Finiša dienests


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2016

Maskava, sacensības tika organizētas 16 Aprīlī 2016


Komanda

— Reģistrācijas dienests
— Rezultātu aprēķināšana


Sale

Milan, sacensības tika organizētas 6 Martā 2016


Komanda

— Reģistrācijas dienests
— Rezultātu aprēķināšana


Pilsētas Sirds

Sanktpēterburga un Maskava, sacensības tika organizētas 13 Februārī 2016


Komanda

— Reģistrācijas dienests
— Diplomi un dāvanas
— Rezultātu aprēķināšana


Warm letters. Helsinki dictionary

Helsinki, sacensības tika organizētas 8 Janvārī 2016


Komanda

— Reģistrācijas dienests
— Rezultātu aprēķināšana


March

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 22 Novembrī 2015


Komanda

— Reģistrācijas dienests
— Diplomi un dāvanas
— Rezultātu aprēķināšana


Metropole 60

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 15 Novembrī 2015

156 «Унесённая ветром»  

Kategorija «Quest»


Skrejošā Pilsēta 2015

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 10 Oktobrī 2015


Komanda

— Tiesnesis kontrolpunktā
— Reģistrācijas dienests
— Rezultātu aprēķināšana
— Distances testēšana


Skrejošā Pilsēta Kaluga 2015

Kaluga , sacensības tika organizētas 26 Septembrī 2015


Komanda

— Rezultātu aprēķināšana
— Reģistrācijas dienesta vadītājs


Summer symphony

Lahti, sacensības tika organizētas 20 Jūnijā 2015



Nakts Sesija

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 13 Jūnijā 2015



Skrejošā Pilsēta Pleskava 2015

Pleskava, sacensības tika organizētas 30 Maijā 2015


Komanda

— Distances testēšana


Skrejošā Pilsēta Sosnovijbora 2015

Sosnovijbora, sacensības tika organizētas 14 Martā 2015


Komanda

— Tiesnesis trasē
— Reģistrācijas dienests
— Rezultātu aprēķināšana


Skrejošā Pilsēta Prāga 2015

Prāga, sacensības tika organizētas 22 Februārī 2015


Komanda

— Tiesnesis kontrolpunktā
— Starts / finišs
— Rezultātu aprēķināšana


Joensuu

Joensuu, sacensības tika organizētas 9 Janvārī 2015



Skrejošā Pilsēta Tallina 2014

Tallina, sacensības tika organizētas 13 Decembrī 2014


Komanda

— Palīdzība sacensību sagatavošanā
— Reģistrācijas dienesta vadītājs


Lucky ticket. St.Petersburg

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 8 Novembrī 2014

1104 «Унесенная ветром»  

Kategorija «Quest»


Skrejošā Pilsēta 2014

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 11 Oktobrī 2014


Komanda

— Atsevišķā reģistrācijas zona


Skrejošā Pilsēta Zelenogorsk 2014

Kurort district, St.Petersburg, sacensības tika organizētas 16 Augustā 2014


Komanda

— Tiesnesis kontrolpunktā
— Palīdzība sacensību sagatavošanā
— Atsevišķās reģistrācijas zonas vadītājs


Shoal Arithmetic

Pärnu, sacensības tika organizētas 27 Jūlijā 2014

130 «Унесенная ветром»  

Kategorija «Quest»


Skrejošā Pilsēta Rīgā 2014

Rīga, sacensības tika organizētas 26 Jūlijā 2014


Komanda

— Tiesnesis kontrolpunktā


Saimaa's Crown

Mikeli, Somija, sacensības tika organizētas 21 Jūnijā 2014



City Game

Stokholma, sacensības tika organizētas 10 Maijā 2014


Komanda

— Starts / finišs


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2014

Maskava, sacensības tika organizētas 26 Aprīlī 2014


Komanda

— Atsevišķās reģistrācijas zonas vadītājs


Skrejošā Pilsēta Vsevolozhsk 2014

Vsevolozhsk district, sacensības tika organizētas 29 Martā 2014


Komanda

— Tiesnesis kontrolpunktā
— Reģistrācijas dienests


Santa-Kuopio

Kuopio, sacensības tika organizētas 5 Janvārī 2014


Komanda

— Starts / finišs


Skrejošā Pilsēta 2013

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 12 Oktobrī 2013


Komanda

— Atsevišķās reģistrācijas zonas vadītājs


Skrejošā Pilsēta Turku 2013

Turku, sacensības tika organizētas 7 Septembrī 2013


Komanda

— Tiesnesis kontrolpunktā
— Reģistrācijas dienests
— Autobusa uzturēšana


Skrejošā Pilsēta Rzhev 2013

Rzhev, sacensības tika organizētas 27 Jūlijā 2013


Komanda

— Reģistrācijas dienesta vadītājs
— Finiša dienests


Jauniešu dienas 2013

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 29 Jūnijā 2013

122 «Унесенная ветром»  

32 vieta no 42 (piedalījās: 57) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 9 no 15.


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2013

Maskava, sacensības tika organizētas 20 Aprīlī 2013


Komanda

— Tiesnesis kontrolpunktā
— Rezultātu aprēķināšana


Skrejošā Pilsēta 2012

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 27 Oktobrī 2012


Komanda

— Atsevišķās reģistrācijas zonas vadītājs


Skrejošā Pilsēta Novgorodā 2012

Veļikijnovgoroda, sacensības tika organizētas 8 Septembrī 2012


Komanda

— Reģistrācijas dienests


Skrejošā Pilsēta Tihvinā 2012

Tihvina, sacensības tika organizētas 25 Augustā 2012


Komanda

— Reģistrācijas dienests
— Rezultātu aprēķināšana


EuroNight

Sanktpēterburga , sacensības tika organizētas 16 Jūnijā 2012


Komanda

— Reģistrācijas dienests


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2012

Maskava, sacensības tika organizētas 21 Aprīlī 2012



Dzinumi — Gatčina 2011

Ļeņingradas apgabala Gatčinas rajons, sacensības tika organizētas 10 Septembrī 2011


Komanda

— Reģistrācijas dienests


Skrejošā Pilsēta Tamperē 2011

Tampere, sacensības tika organizētas 6 Augustā 2011


Komanda

— Tiesnesis kontrolpunktā


Diena Pilsētā 2011

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 21 Maijā 2011


Komanda

— Reģistrācijas dienests


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2011

Maskava, sacensības tika organizētas 16 Aprīlī 2011

L8105 «Где мы?»  

115 vieta no 178 (piedalījās: 194) kategorijā «Grifs-Light»
KP tiek veikti: 23+3 no 24+4.


Skrejošā Pilsēta — Mini 2011

Sanktpēterburgas pilsētas Vasilijsalas rajons , sacensības tika organizētas 10 Aprīlī 2011


Komanda

— Tiesnesis kontrolpunktā


Dzinumi — Viborga 2011

Viborga, sacensības tika organizētas 19 Februārī 2011


Komanda

— Reģistrācijas dienests
— Starts / finišs
— Distances testēšana


Dzinumi — Ivanovo 2010

Ivanovo, Kohma un Ivanovo rajons, sacensības tika organizētas 18 Decembrī 2010

451 «Catch the wind»  

23 vieta no 44 (piedalījās: 47) kategorijā «Pastaigas»
KP tiek veikti: 27 no 29.


Skrejošā Pilsēta 2010

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 23 Oktobrī 2010

L862 «Где мы?»  

79 vieta no 131 (piedalījās: 151) kategorijā «Grifs-Light»
KP tiek veikti: 24+0 no 25+2.


Skrejošā Pilsēta Helsinkos 2010

Helsinki, sacensības tika organizētas 18 Septembrī 2010


Komanda

— Reģistrācijas dienests


Dzinumi — Smoļenskas 2010

Smoļenska, sacensības tika organizētas 14 Augustā 2010


Komanda

— Reģistrācijas dienests


Dzinumi — Ribinska 2010

Ribinska un Ribinskas rajons, sacensības tika organizētas 17 Jūlijā 2010


Komanda

— Reģistrācijas dienests


Deja Vu baltajā naktī

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 13 Jūnijā 2010


Komanda

— Starta dienests


Skrejošā Pilsēta Kijevā 2010

Kijeva, sacensības tika organizētas 5 Jūnijā 2010


Komanda

— Tiesnesis kontrolpunktā


Diena Pilsētā 2010

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 22 Maijā 2010


Komanda

— Reģistrācijas dienests


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2010

Maskava, sacensības tika organizētas 17 Aprīlī 2010

L8111 «Где мы?»  

71 vieta no 154 (piedalījās: 185) kategorijā «Grifs-Light»
KP tiek veikti: 20+0 no 21+3.


Dzinumi — Kronštadta 2010

Sanktpēterburgas pilsētas Kronštadtas rajons, sacensības tika organizētas 13 Martā 2010

201 «Где мы?»  

Kategorija «Skrējiena»


Dzinumi — Vologda 2010

Vologda, sacensības tika organizētas 20 Februārī 2010



Skrejošā Pilsēta 2009

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 24 Oktobrī 2009

L861 «Где мы?»  

80 vieta no 102 (piedalījās: 117) kategorijā «Grifs-Light»
KP tiek veikti: 27+0 no 27+2.


Dzinumi — Pēterhofa 2009

Sanktpēterburgas pilsētas Petrodvorecas rajons , sacensības tika organizētas 22 Augustā 2009

330 «Где мы?»  

4 vieta no 31 (piedalījās: 33) kategorijā «Skrējiena»
KP tiek veikti: 22+0 no 22+2.


Dzinumi — Čerepoveca 2009

Čerepoveca, sacensības tika organizētas 1 Augustā 2009


Komanda

— Tiesnesis kontrolpunktā


Dzinumi — Vladimira 2009

Vladimira, sacensības tika organizētas 18 Jūlijā 2009

307 «Где мы?»  

Kategorija «Skrējiena»


Nakts Pilsētā - Puškina 2009

Sanktpēterburgas pilsētas Puškinas rajons , sacensības tika organizētas 13 Jūnijā 2009

202 «Где мы?»  

Kategorija «Skrējiens-Pro»


Diena Pilsētā 2009

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 23 Maijā 2009

210 «Где мы?»  

Kategorija «Skrējiens-Pro»


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2009

Maskava, sacensības tika organizētas 25 Aprīlī 2009

L860 «Где мы?»  

61 vieta no 138 (piedalījās: 157) kategorijā «Grifs-Light»
KP tiek veikti: 25+3 no 27+4.


Dzinumi — Pleskava 2009

Pleskava, sacensības tika organizētas 28 Februārī 2009

330 «Где мы?»  

20 vieta no 62 (piedalījās: 63) kategorijā «Skrējiena»
KP tiek veikti: 30+1 no 30+1.


Dzinumi — Rjazaņa 2009

Rjazaņa, sacensības tika organizētas 17 Janvārī 2009

311 «Где мы?»  

39 vieta no 42 (piedalījās: 44) kategorijā «Skrējiena»
KP tiek veikti: 18+0 no 27+4.


Labais Pīters 2008

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 20 Decembrī 2008

143 «Где мы?»  

Kategorija «Vienīgā»


Skrejošā Pilsēta 2008

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 25 Oktobrī 2008

8113 «Где мы?»  

49 vieta no 86 (piedalījās: 89) kategorijā «Grifs (Nepāra grupa)»
KP tiek veikti: 28+1 no 28+2.


Dzinumi — Kolomna 2008

Kolomna, sacensības tika organizētas 27 Septembrī 2008

434 «Где мы?»  

87 vieta no 89 (piedalījās: 107) kategorijā «Pastaigas»
KP tiek veikti: 7 no 33.


Dzinumi — Kostroma 2008

Kostroma, sacensības tika organizētas 19 Jūlijā 2008

331 «Где мы?»  

26 vieta no 44 (piedalījās: 45) kategorijā «Skrējiena»
KP tiek veikti: 25+0 no 25+2.


Nakts Pilsētā - Pēterhofa 2008

Sanktpēterburgas pilsētas Petrodvorecas rajons , sacensības tika organizētas 14 Jūnijā 2008

279 «Вприпрыжку»  

59 vieta no 68 (piedalījās: 68) kategorijā «Skrējiens-Pro»
KP tiek veikti: 34 no 54.


Diena Pilsētā 2008

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 17 Maijā 2008

264 «Где мы?»  

Kategorija «Skrējiens-Pro»


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2008

Maskava, sacensības tika organizētas 19 Aprīlī 2008

8119 «Где мы?»  

37 vieta no 128 (piedalījās: 145) kategorijā «Grifs»
KP tiek veikti: 34+5 no 34+5.


Dzinumi — Čerepoveca 2008

Čerepoveca, sacensības tika organizētas 22 Martā 2008

341 «Унесенная ветром»  

Kategorija «Skrējiena»


Dzinumi — Tvera 2008

Tvera, sacensības tika organizētas 16 Februārī 2008

315 «Унесенная ветром»  

30 vieta no 44 (piedalījās: 46) kategorijā «Skrējiena»
KP tiek veikti: 21+2 no 22+2.


Dzinumi — Puškina-Pavlovska 2008

Sanktpēterburgas pilsētas Puškinas rajons , sacensības tika organizētas 19 Janvārī 2008

347 «Где мы?»  

50 vieta no 56 (piedalījās: 62) kategorijā «Skrējiena»
KP tiek veikti: 13+0 no 34+2.


Dzinumi — Petrozavodska 2007

Petrozavodska, sacensības tika organizētas 15 Decembrī 2007

317 «Где мы?»  

13 vieta no 24 (piedalījās: 24) kategorijā «Skrējiena»
KP tiek veikti: 13 no 14.


Skrejošā Pilsēta 2007

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 20 Oktobrī 2007

889 «Где мы?»  

25 vieta no 133 (piedalījās: 167) kategorijā «Grifs»
KP tiek veikti: 29+2 no 29+2.


Dzinumi — Viborga 2007

Viborga, sacensības tika organizētas 2 Septembrī 2007

475 «Где мы?»  

44 vieta no 94 (piedalījās: 124) kategorijā «Pastaigas»
KP tiek veikti: 15 no 17.


Diena Pilsētā 2007

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 19 Maijā 2007

209 «Это вам не БГ»  

Kategorija «Skrējiens-Pro»


Skrejošā Pilsēta 2006

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 14 Oktobrī 2006

447 «Где мы?»  

Kategorija «Lauva»