Mājas  >  Sejas  >  Игорь Винокуров en     ru   ua

Игорь Винокуров

Игорь Винокуров

Personīgā informācija

36 g.

Pilsēta: Sanktpēterburga

Notiekošās sacensības

Pagājušās sacensības

Guild in St.Petersburg

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 23 Novembrī 2019



Skrejošā Pilsēta Bratislava 2019

Bratislava, sacensības tika organizētas 3 Novembrī 2019


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta 2019

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 12 Oktobrī 2019


Komanda

— Projekta koordinators


Skrejošā Pilsēta Orel 2019

Orel, sacensības tika organizētas 28 Septembrī 2019


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Kazaņa 2019

Kazan, sacensības tika organizētas 15 Septembrī 2019


Komanda

— Projekta kurators


Russa turisto

Staraja Rusa, sacensības tika organizētas 17 Augustā 2019


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Uļjanovska 2019

Uļjanovska, sacensības tika organizētas 6 Jūlijā 2019


Komanda

— Projekta kurators


Partizan's glory

Luga, sacensības tika organizētas 29 Jūnijā 2019


Komanda

— Projekta kurators


Night movie

St.Petersburg and Moscow, sacensības tika organizētas 15 Jūnijā 2019


Komanda

— Distances organizēšana
— Projekta koordinators




Old road

Vyazma, Smolensk region, sacensības tika organizētas 26 Maijā 2019


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Smoļenskas 2019

Smoļenska, sacensības tika organizētas 25 Maijā 2019


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Gatčina 2019

Ļeņingradas apgabala Gatčinas rajons, sacensības tika organizētas 4 Maijā 2019


Komanda

— Projekta koordinators
— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta Maskava 2019

Maskava, sacensības tika organizētas 20 Aprīlī 2019

M465 «Этюд»  

1 vieta no 213 (piedalījās: 230) kategorijā «Lauva-Mini»
KP tiek veikti: 22 no 22.

Komanda

— Materiālais atbalsts


Pilsētas Atslēga 2019

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 7 Aprīlī 2019


Komanda

— Projekta kurators


105th element

Dubna, Moscow region, sacensības tika organizētas 24 Martā 2019


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Dmitrov 2019

Dmitrov, Moscow region, sacensības tika organizētas 23 Martā 2019


Komanda

— Projekta kurators


Poetry of streets. Sanktpēterburga

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 10 Martā 2019


Komanda

— Distances organizēšana
— Rezultātu aprēķināšana


Time shores

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 16 Februārī 2019


Komanda

— Distances organizēšana


Kingissepia

Kingisepp, sacensības tika organizētas 5 Janvārī 2019


Komanda

— Projekta koordinators
— Sacensību galvenais tiesnesis


Moscow detective

Maskava, sacensības tika organizētas 11 Novembrī 2018

124 «Ушастый пришелец»  

177 vieta no 244 (piedalījās: 286) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 22 no 27.


Skrejošā Pilsēta Drēzdene 2018

Drēzdene, sacensības tika organizētas 4 Novembrī 2018


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Portland 2018

Portland, Oregon, USA, sacensības tika organizētas 20 Oktobrī 2018



Skrejošā Pilsēta 2018

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 6 Oktobrī 2018


Komanda

— Projekta koordinators


Pilsētas Atslēga Maskavā 2018

Maskava, sacensības tika organizētas 23 Septembrī 2018


Komanda

— Palīdzība sacensību sagatavošanā


Running City Kazaņa 2018

Kazan, sacensības tika organizētas 9 Septembrī 2018


Komanda

— Projekta kurators


Running City Kronshtadt 2018

Sanktpēterburgas pilsētas Kronštadtas rajons, sacensības tika organizētas 25 Augustā 2018


Komanda

— Projekta koordinators
— Sacensību galvenais tiesnesis


History Fest

, sacensības tika organizētas 6 Augustā 2018


Komanda

— Palīdzība sacensību sagatavošanā



Big plans. Minsk

Minsk, sacensības tika organizētas 21 Jūlijā 2018


Komanda

— Projekta kurators


Statement of Work

Volkhov, Staraya Ladoga, Leningrad region, sacensības tika organizētas 30 Jūnijā 2018


Komanda

— Projekta kurators


Running City Rīgā 2018

Rīga, sacensības tika organizētas 16 Jūnijā 2018


Komanda

— Projekta koordinators


False 3

St.Petersburg, sacensības tika organizētas 10 Jūnijā 2018


Komanda

— Distances organizēšana
— Projekta koordinators


Skrejošā Pilsēta Vologda 2018

Vologda, sacensības tika organizētas 26 Maijā 2018


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Viborga 2018

Viborga, sacensības tika organizētas 5 Maijā 2018


Komanda

— Projekta koordinators


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2018

Maskava, sacensības tika organizētas 21 Aprīlī 2018

L280 «Этюд»  

31 vieta no 72 (piedalījās: 93) kategorijā «Atlants-Light»
KP tiek veikti: 19+0 no 20+7.

Komanda




Pilsētas Atslēga 2018

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 15 Aprīlī 2018


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Pavlovsky Posad2018

Pavlovsky Posad, sacensības tika organizētas 24 Martā 2018


Komanda

— Projekta kurators


Bestiarium

Jekaterinburgā - Kazan - Maskava - Sanktpēterburga - Rīga - London, sacensības tika organizētas 10 Martā 2018


Komanda

— Rezultātu aprēķināšana
— Starta dienests


Big plans. Moscow

Maskava, sacensības tika organizētas 10 Februārī 2018

105 «Этюд»  

138 vieta no 213 (piedalījās: 228) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 18 no 20.


Big plans. Leningrad

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 3 Februārī 2018


Komanda

— Projekta koordinators


Korela Draw

Priozersk, sacensības tika organizētas 5 Janvārī 2018


Komanda

— Distances organizēšana
— Projekta koordinators


Skrejošā Pilsēta Budapešta 2017

Budapešta, sacensības tika organizētas 25 Novembrī 2017


Komanda

— Projekta kurators



Warm letters. Dictionary of two capitals

Sanktpēterburga un Maskava, sacensības tika organizētas 11 Novembrī 2017


Komanda

— Distances organizēšana
— Projekta koordinators




Skrejošā Pilsēta Ņujorka 2017

Ņujorka, sacensības tika organizētas 28 Oktobrī 2017


Komanda

— Projekta kurators


Nothern Lights

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 21 Oktobrī 2017


Komanda

— Starta dienests


Skrejošā Pilsēta 2017

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 7 Oktobrī 2017


Komanda

— Projekta koordinators


Skrejošā Pilsēta Rjazaņa 2017

Rjazaņa, sacensības tika organizētas 23 Septembrī 2017

L406 «ДримТим»  

1 vieta no 81 (piedalījās: 84) kategorijā «Lauva-Light»
KP tiek veikti: 36 no 36.

Komanda

— Dizains un izkārtojums


Skrejošā Pilsēta Kazaņa 2017

Kazaņa, sacensības tika organizētas 17 Septembrī 2017


Komanda




Skrejošā Pilsēta Sestroretsk 2017

Kurort district, St.Petersburg, sacensības tika organizētas 9 Septembrī 2017


Komanda

— Projekta koordinators
— Sacensību galvenais tiesnesis


StadtSchafft - Sankt Petersburg

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 26 Augustā 2017


Komanda

— Projekta koordinators


Skrejošā Pilsēta Ņižņijnovgoroda 2017

Ņižņijnovgoroda, sacensības tika organizētas 26 Augustā 2017


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Constructivno. Ivanovo

Ivanovo, sacensības tika organizētas 1 Jūlijā 2017

1105 «Ушастый пришелец»  

47 vieta no 59 (piedalījās: 60) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 20 no 26.

Komanda

— Rezultātu aprēķināšana


Star Curtain. Petersburg

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 10 Jūnijā 2017

1204 «Этюд»  

139 vieta no 152 (piedalījās: 164) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 11 no 18.

Komanda

— Palīdzība sacensību sagatavošanā
— Starta dienests


Skrejošā Pilsēta Vladimira 2017

Vladimira, sacensības tika organizētas 27 Maijā 2017


Komanda

— Projekta kurators


intellectuada2017spring

, sacensības tika organizētas 30 Aprīlī 2017



Skrejošā Pilsēta Maskavā 2017

Maskava, sacensības tika organizētas 22 Aprīlī 2017

L591 «Этюд»  

50 vieta no 95 (piedalījās: 109) kategorijā «Himēra Light»
KP tiek veikti: 27+4 no 30+4.

Komanda

— Projekta kurators


Pilsētas Atslēga 2017

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 9 Aprīlī 2017


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Noginsk 2017

Noginsk, sacensības tika organizētas 25 Martā 2017


Komanda

— Projekta kurators


Κρυπτοπολις

Sanktpēterburga, Maskava, Kazaņa, Jekaterinburga , sacensības tika organizētas 5 Martā 2017



Through the Centuries

Veļikijnovgoroda, sacensības tika organizētas 11 Februārī 2017


Komanda

— Projekta kurators


Energy of New Year

Rakvere, sacensības tika organizētas 7 Janvārī 2017


Komanda

— Projekta kurators


Art Nouveau in Riga

Rīga, sacensības tika organizētas 17 Decembrī 2016


Komanda

— Projekta koordinators


Art Nouveau in St.Petersburg.

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 3 Decembrī 2016


Komanda

— Zvanu centrs
— Rezultātu aprēķināšana


Art Nouveau in Moscow. A princess lointaine

Maskava, sacensības tika organizētas 19 Novembrī 2016

1270 «ДримТим»  

205 vieta no 285 (piedalījās: 311) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 18 no 23.


Skrejošā Pilsēta Stokholma 2016

Stokholma, sacensības tika organizētas 5 Novembrī 2016


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Astrahaņa 2016

Astrahaņa, sacensības tika organizētas 29 Oktobrī 2016


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta 2016

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 8 Oktobrī 2016


Komanda

— Projekta koordinators


Skrejošā Pilsēta Ufā 2016

Ufa, sacensības tika organizētas 2 Oktobrī 2016


Komanda

— Projekta kurators


Intellektuada 2016

, sacensības tika organizētas 1 Oktobrī 2016


Reģistrācijas datums ir vēl nenoteikts.

Skrejošā Pilsēta Tula 2016

Tula, sacensības tika organizētas 24 Septembrī 2016


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Ņižņijnovgoroda 2016

Ņižņijnovgoroda, sacensības tika organizētas 27 Augustā 2016


Komanda

— Projekta kurators


Meeting in Wroclaw

Wroclaw, sacensības tika organizētas 16 Jūlijā 2016


Komanda

— Projekta kurators


Action Points

Sanktpēterburga un Maskava, sacensības tika organizētas 2 Jūlijā 2016


Komanda

— Projekta koordinators


New Castle Mysteries

Savonlinna, sacensības tika organizētas 25 Jūnijā 2016


Komanda

— Distances testēšana


Linear dependence

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 12 Jūnijā 2016



Skrejošā Pilsēta Kazaņa 2016

Kazaņa, sacensības tika organizētas 28 Maijā 2016


Komanda




Street Art Museum Quest

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 21 Maijā 2016



Skrejošā Pilsēta Pēterhofa 2016

Sanktpēterburgas pilsētas Petrodvorecas rajons , sacensības tika organizētas 14 Maijā 2016


Komanda

— Projekta koordinators


Pilsētas Atslēga 2016

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 24 Aprīlī 2016


Komanda




Skrejošā Pilsēta Maskavā 2016

Maskava, sacensības tika organizētas 16 Aprīlī 2016

L536 «Этюд»  

23 vieta no 85 (piedalījās: 106) kategorijā «Himēra Light»
KP tiek veikti: 28+3 no 29+4.

Komanda




Сommanders Pilot Book

Jekaterinburgā, sacensības tika organizētas 2 Aprīlī 2016


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Klin 2016

Klin, sacensības tika organizētas 26 Martā 2016


Komanda

— Projekta kurators


Pilsētas Sirds

Sanktpēterburga un Maskava, sacensības tika organizētas 13 Februārī 2016


Komanda

— Distances organizēšana
— Distances testēšana


Warm letters. Helsinki dictionary

Helsinki, sacensības tika organizētas 8 Janvārī 2016

150 «Этюд»  

51 vieta no 63 (piedalījās: 64) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 21 no 31.


March

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 22 Novembrī 2015


Komanda

— Tiesnesis trasē


Metropole 60

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 15 Novembrī 2015


Komanda

— Projekta koordinators


Skrejošā Pilsēta 2015

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 10 Oktobrī 2015


Komanda

— Projekta koordinators


Skrejošā Pilsēta Kaluga 2015

Kaluga , sacensības tika organizētas 26 Septembrī 2015


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Kizhi 2015

Kizhi, sacensības tika organizētas 19 Septembrī 2015

1103 «Игрик»  

93 vieta no 104 (piedalījās: 104) kategorijā «Lauva»
KP tiek veikti: 29 no 33.

Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Daugavpils 2015

Daugavpils, sacensības tika organizētas 29 Augustā 2015

105 «Dream Team ver.2»  

3 vieta no 7 (piedalījās: 7) kategorijā «Eņģelis»
KP tiek veikti: 25+1 no 25+4.


Lighthouses of old Memel

Klaipēda, sacensības tika organizētas 23 Augustā 2015


Komanda

— Projekta kurators


Action Points III

Sanktpēterburga, Maskava, Jekaterinburga , sacensības tika organizētas 15 Augustā 2015


Komanda

— Projekta koordinators


Nakts Sesija

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 13 Jūnijā 2015



Skrejošā Pilsēta Pleskava 2015

Pleskava, sacensības tika organizētas 30 Maijā 2015


Komanda

— Projekta koordinators


Pilsētas Atslēga 2015

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 26 Aprīlī 2015


Komanda

— Organizācijas komiteja


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2015

Maskava, sacensības tika organizētas 18 Aprīlī 2015

L862 «Фиолетовая»  

108 vieta no 149 (piedalījās: 169) kategorijā «Grifs-Light»
KP tiek veikti: 24+2 no 25+5.

Komanda




Skrejošā Pilsēta Sosnovijbora 2015

Sosnovijbora, sacensības tika organizētas 14 Martā 2015


Komanda

— Projekta koordinators


1905. Petersburg

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 1 Martā 2015


Komanda

— Starta dienests


Warm letters. Minsk dictionary

Minsk, sacensības tika organizētas 31 Janvārī 2015


Komanda

— Projekta kurators


Joensuu

Joensuu, sacensības tika organizētas 9 Janvārī 2015



Skrejošā Pilsēta Tallina 2014

Tallina, sacensības tika organizētas 13 Decembrī 2014

108 «Dream Team»  

5 vieta no 14 (piedalījās: 20) kategorijā «Eņģelis»
KP tiek veikti: 17+0 no 19+5.

Komanda

— Projekta kurators


Lucky ticket. St.Petersburg

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 8 Novembrī 2014


Komanda

— Distances organizēšana


Lucky ticket. Moscow

Maskava, sacensības tika organizētas 26 Oktobrī 2014



Skrejošā Pilsēta 2014

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 11 Oktobrī 2014


Komanda

— Projekta koordinators


Skrejošā Pilsēta Ufā 2014

Ufa, sacensības tika organizētas 5 Oktobrī 2014


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Petrozavodska 2014

Petrozavodska, sacensības tika organizētas 27 Septembrī 2014



City Game

Vsevolozhsk, sacensības tika organizētas 20 Septembrī 2014


Komanda

— Projekta koordinators


Action Points: Maskava

Maskava, sacensības tika organizētas 23 Augustā 2014


Komanda

— Tehniskais dienests
— Zvanu centrs


Skrejošā Pilsēta Zelenogorsk 2014

Kurort district, St.Petersburg, sacensības tika organizētas 16 Augustā 2014


Komanda

— Projekta kurators
— Starta / finiša vadītājs


Shoal Arithmetic

Pärnu, sacensības tika organizētas 27 Jūlijā 2014



Skrejošā Pilsēta Rīgā 2014

Rīga, sacensības tika organizētas 26 Jūlijā 2014

129 «Этюд»  

Kategorija «Eņģelis»


vuoksa2014

Leningrad region, sacensības tika organizētas 5 Jūlijā 2014


Komanda




Action Points

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 28 Jūnijā 2014


Komanda

— Projekta koordinators


Saimaa's Crown

Mikeli, Somija, sacensības tika organizētas 21 Jūnijā 2014

129 «Этюд»  

35 vieta no 38 (piedalījās: 40) kategorijā «Pastaigas»
KP tiek veikti: 25+0 no 28+31.


Night City Game

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 13 Jūnijā 2014


Komanda

— Starta dienests


Skrejošā Pilsēta Ņižņijnovgoroda 2014

Ņižņijnovgoroda, sacensības tika organizētas 31 Maijā 2014


Komanda

— Projekta koordinators


City Game

Stokholma, sacensības tika organizētas 10 Maijā 2014



Skrejošā Pilsēta Rostova pie Donas 2014

Rostova pie Donas, sacensības tika organizētas 4 Maijā 2014


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2014

Maskava, sacensības tika organizētas 26 Aprīlī 2014

L836 «Этюд 2»  

123 vieta no 135 (piedalījās: 155) kategorijā «Grifs-Light»
KP tiek veikti: 26+0 no 31+4.

Komanda

— Projekta kurators


Pilsētas Atslēga 2014

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 13 Aprīlī 2014


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Vsevolozhsk 2014

Vsevolozhsk district, sacensības tika organizētas 29 Martā 2014


Komanda

— Projekta koordinators


Spring in Alicante

Alicante, sacensības tika organizētas 9 Martā 2014



Constructivno. Moscow

Maskava, sacensības tika organizētas 2 Martā 2014


Komanda




Constructivno. Leningrad

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 2 Februārī 2014



Skrejošā Pilsēta Pečora 2014

Pečoras pilsēta Komi Republikā, sacensības tika organizētas 6 Janvārī 2014


Komanda

— Projekta kurators


Santa-Kuopio

Kuopio, sacensības tika organizētas 5 Janvārī 2014



Labais Pīters 2013

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 15 Decembrī 2013



Warm letters. Petersburg dictionary

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 24 Novembrī 2013



Skrejošā Pilsēta Ufā 2013

Ufa, sacensības tika organizētas 27 Oktobrī 2013


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta 2013

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 12 Oktobrī 2013


Komanda

— Projekta koordinators


Student's Day

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 28 Septembrī 2013


Reģistrācijas datums ir vēl nenoteikts.

Skrejošā Pilsēta Voroņeža 2013

Voroņeža, sacensības tika organizētas 28 Septembrī 2013


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Turku 2013

Turku, sacensības tika organizētas 7 Septembrī 2013


Komanda

— Projekta kurators


August Detective

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 24 Augustā 2013


Komanda

— Projekta koordinators


Skrejošā Pilsēta Rzhev 2013

Rzhev, sacensības tika organizētas 27 Jūlijā 2013


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Rīgā 2013

Rīga, sacensības tika organizētas 13 Jūlijā 2013

4119 «Этюд»  

Kategorija «Lauva»

Komanda

— Projekta kurators


Jauniešu dienas 2013

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 29 Jūnijā 2013



Sea walk

Kotka, sacensības tika organizētas 22 Jūnijā 2013

138 «Этюд»  

39 vieta no 44 (piedalījās: 44) kategorijā «Pastaigas»
KP tiek veikti: 31 no 68.


White nights Museum

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 15 Jūnijā 2013



Skrejošā Pilsēta Tvera 2013

Tvera, sacensības tika organizētas 25 Maijā 2013


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2013

Maskava, sacensības tika organizētas 20 Aprīlī 2013

L845 «Игрик»  

31 vieta no 147 (piedalījās: 183) kategorijā «Grifs-Light»
KP tiek veikti: 36+0 no 37+6.

Komanda

— Projekta kurators


Pilsētas Atslēga 2013

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 14 Aprīlī 2013


Komanda

— Projekta kurators


Metropolia: two capitals

Sanktpēterburga un Maskava, sacensības tika organizētas 17 Martā 2013



Skrejošā Pilsēta Rostova pie Donas 2013

Rostova pie Donas, sacensības tika organizētas 9 Martā 2013


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Siktivkara 2013

Siktivkara, sacensības tika organizētas 9 Martā 2013


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Puškinā 2013

Sanktpēterburgas pilsētas Puškinas rajons , sacensības tika organizētas 2 Februārī 2013


Komanda

— Distances organizēšana


Jyvaskyla

Jyvaskyla, sacensības tika organizētas 3 Janvārī 2013

116 «Этюд»  

16 vieta no 18 (piedalījās: 20) kategorijā «Jyvaskyla»
KP tiek veikti: 17 no 34.


Skrejošā Pilsēta 2012

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 27 Oktobrī 2012


Komanda

— Projekta koordinators


Skrejošā Pilsēta Kirovā 2012

Kirova, sacensības tika organizētas 29 Septembrī 2012


Komanda

— Tiesnesis kontrolpunktā
— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Novgorodā 2012

Veļikijnovgoroda, sacensības tika organizētas 8 Septembrī 2012


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Tihvinā 2012

Tihvina, sacensības tika organizētas 25 Augustā 2012


Komanda

— Distances organizēšana


Metropole Maskavā

Maskava, sacensības tika organizētas 19 Augustā 2012



Skrejošā Pilsēta Rīgā 2012

Rīga, sacensības tika organizētas 14 Jūlijā 2012

481 «Этюд»  

1 vieta no 116 (piedalījās: 140) kategorijā «Lauva»
KP tiek veikti: 26 no 26.

Komanda

— Fona dejotājs


Skrejošā Pilsēta Žukovskā - Ramenskā 2012

Maskavas apgabala Ramenskas rajona Žukovskas, Broņņicu un Ramenskas pilsētas, sacensības tika organizētas 7 Jūlijā 2012

L420 «Этюд»  

16 vieta no 24 (piedalījās: 29) kategorijā «Lauva-Light»
KP tiek veikti: 33 no 38.

Komanda

— Projekta kurators


EuroNight

Sanktpēterburga , sacensības tika organizētas 16 Jūnijā 2012


Komanda

— Starts / finišs


Skrejošā Pilsēta Piebaikālā 2012

Irkutska, Listvjanka, Nikolas ciems, arhitektūras un etnogrāfijas muzejs Taļcos, sacensības tika organizētas 10 Jūnijā 2012


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Kijevā 2012

Kijeva, sacensības tika organizētas 19 Maijā 2012


Komanda

— Palīdzība sacensību sagatavošanā



Elementāri!

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 13 Maijā 2012

90 «Этюд»  

89 vieta no 100 (piedalījās: 221) kategorijā «Elementāri!»
KP tiek veikti: 1 no 1.


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2012

Maskava, sacensības tika organizētas 21 Aprīlī 2012

L871 «Игрик»  

114 vieta no 167 (piedalījās: 188) kategorijā «Grifs-Light»
KP tiek veikti: 23+0 no 24+2.

Komanda

— Tehniskais dienests


Metropole

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 15 Aprīlī 2012


Komanda

— Starts / finišs


Pilsētas Atslēga 2012

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 8 Aprīlī 2012


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Jaroslavļā 2012

Jaroslavļa, sacensības tika organizētas 17 Martā 2012


Komanda

— Projekta kurators


Pilsētas Sirds 2012

Sanktpēterburga un Maskava, sacensības tika organizētas 18 Februārī 2012


Komanda

— Sacensību centra vadītājs


Dzinumi — Pečora 2012

Pečoras pilsēta Komi Republikā, sacensības tika organizētas 5 Janvārī 2012


Komanda

— Projekta kurators


Dzinumi — Tulūza 2011

Tulūza, sacensības tika organizētas 19 Novembrī 2011


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta 2011

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 22 Oktobrī 2011


Komanda

— Projekta koordinators


Dzinumi — Kurska 2011

Kurska, sacensības tika organizētas 1 Oktobrī 2011


Komanda

— Projekta kurators


Petersburski Spacer

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 24 Septembrī 2011


Komanda

— Distances organizēšana


Dzinumi — Gatčina 2011

Ļeņingradas apgabala Gatčinas rajons, sacensības tika organizētas 10 Septembrī 2011


Komanda

— Starta / finiša vadītājs


Skrejošā Pilsēta Tamperē 2011

Tampere, sacensības tika organizētas 6 Augustā 2011


Komanda

— Distances testēšana


Dzinumi — Irkutska 2011

Irkutska, sacensības tika organizētas 9 Jūlijā 2011


Komanda

— Projekta kurators


Dzinumi — Sergijevposada 2011

Maskavas apgabala Sergijevposadas rajons, sacensības tika organizētas 25 Jūnijā 2011


Komanda

— Projekta kurators


Dzinumi — Verhneuraļska 2011

Verhneuraļska, sacensības tika organizētas 19 Jūnijā 2011


Komanda

— Projekta kurators


Dzinumi — Magņitogorska 2011

Magņitogorska, sacensības tika organizētas 18 Jūnijā 2011


Komanda

— Projekta kurators


Nakts Sesija 2011

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 11 Jūnijā 2011


Komanda

— Starts / finišs
— Projekta kurators


Diena Pilsētā 2011

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 21 Maijā 2011


Komanda

— Projekta koordinators


Skrejošā Pilsēta Kijevā 2011

Kijeva, sacensības tika organizētas 14 Maijā 2011


Komanda

— Distances organizēšana


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2011

Maskava, sacensības tika organizētas 16 Aprīlī 2011

L805 «Игрик»  

129 vieta no 178 (piedalījās: 194) kategorijā «Grifs-Light»
KP tiek veikti: 23+1 no 24+4.


500 dienas līdz Londonai

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 19 Martā 2011


Komanda

— Distances organizēšana
— Starts / finišs


Dzinumi — Viborga 2011

Viborga, sacensības tika organizētas 19 Februārī 2011


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Dzinumi — Ivanovo 2010

Ivanovo, Kohma un Ivanovo rajons, sacensības tika organizētas 18 Decembrī 2010


Komanda

— Projekta kurators
— Reģistrācijas dienesta vadītājs


Skrejošā Pilsēta 2010

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 23 Oktobrī 2010


Komanda

— Distances organizēšana
— Darbs ar brīvprātīgajiem


Skrejošā Pilsēta Helsinkos 2010

Helsinki, sacensības tika organizētas 18 Septembrī 2010


Komanda

— Reģistrācijas dienesta vadītājs


Skrejošā Pilsēta Jekaterinburgā 2010

Jekaterinburga, sacensības tika organizētas 28 Augustā 2010


Komanda

— Projekta redaktors


Dzinumi — Smoļenskas 2010

Smoļenska, sacensības tika organizētas 14 Augustā 2010


Komanda

— Palīdzība sacensību sagatavošanā


Dzinumi — Ribinska 2010

Ribinska un Ribinskas rajons, sacensības tika organizētas 17 Jūlijā 2010

480 «Фиолетовые человечки»  

Kategorija «Pastaigas»


Dzinumi — Magņitogorska 2010

Magņitogorska, sacensības tika organizētas 19 Jūnijā 2010


Komanda

— Projekta kurators


Deja Vu baltajā naktī

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 13 Jūnijā 2010


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Kijevā 2010

Kijeva, sacensības tika organizētas 5 Jūnijā 2010



Diena Pilsētā 2010

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 22 Maijā 2010


Komanda

— Sacensību centra vadītājs


Skrejošā Pilsēta — Mini 2010

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 25 Aprīlī 2010


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2010

Maskava, sacensības tika organizētas 17 Aprīlī 2010

L425 «Фиолетовые человечки»  

1 vieta no 143 (piedalījās: 221) kategorijā «Lauva-Light»
KP tiek veikti: 25 no 26.


Dzinumi — Kronštadta 2010

Sanktpēterburgas pilsētas Kronštadtas rajons, sacensības tika organizētas 13 Martā 2010


Komanda

— Projekta kurators


Dzinumi — Magņitogorska 2009

Magņitogorska, sacensības tika organizētas 15 Novembrī 2009


Komanda

— Projekta kurators


Skrejošā Pilsēta 2009

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 24 Oktobrī 2009

L4105 «Фиолетовые человечки»  

170 vieta no 194 (piedalījās: 213) kategorijā «Lauva-Light»
KP tiek veikti: 26 no 27.

Komanda

— Distances organizēšana


Dzinumi — Brjanska 2009

Brjanska, sacensības tika organizētas 3 Oktobrī 2009


Komanda

— Projekta redaktors


Dzinumi — Pēterhofa 2009

Sanktpēterburgas pilsētas Petrodvorecas rajons , sacensības tika organizētas 22 Augustā 2009

461 «Формула Шези»  

93 vieta no 97 (piedalījās: 111) kategorijā «Pastaigas»
KP tiek veikti: 13 no 19.


Dzinumi — Vladimira 2009

Vladimira, sacensības tika organizētas 18 Jūlijā 2009

410 «Зеленые жучки»  

Kategorija «Pastaigas»


Nakts Pilsētā - Puškina 2009

Sanktpēterburgas pilsētas Puškinas rajons , sacensības tika organizētas 13 Jūnijā 2009

249 «Неустановившееся движение»  

Kategorija «Skrējiens-Pro»


Diena Pilsētā 2009

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 23 Maijā 2009


Komanda

— Distances organizēšana
— Zvanu centrs


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2009

Maskava, sacensības tika organizētas 25 Aprīlī 2009

P810 «Формула Шези»  

75 vieta no 95 (piedalījās: 123) kategorijā «Grifs-Pro»
KP tiek veikti: 24+2 no 31+4.

Komanda

— Projekta redaktors


Skrejošā Pilsēta — Mini 2009

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 12 Aprīlī 2009


Komanda

— Projekta kurators


Dzinumi — Pleskava 2009

Pleskava, sacensības tika organizētas 28 Februārī 2009


Komanda

— Distances organizēšana


Dzinumi — Rjazaņa 2009

Rjazaņa, sacensības tika organizētas 17 Janvārī 2009


Komanda

— Projekta redaktors


Skrejošā Pilsēta 2008

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 25 Oktobrī 2008

861 «Игрик»  

60 vieta no 86 (piedalījās: 89) kategorijā «Grifs (Nepāra grupa)»
KP tiek veikti: 28+1 no 28+2.

Komanda

— Projekta redaktors


Dzinumi — Orel 2008

Orla, sacensības tika organizētas 4 Oktobrī 2008


Komanda

— Projekta redaktors


Dzinumi — Kolomna 2008

Kolomna, sacensības tika organizētas 27 Septembrī 2008


Komanda

— Projekta redaktors


Dzinumi — Kostroma 2008

Kostroma, sacensības tika organizētas 19 Jūlijā 2008

306 «Да!»  

28 vieta no 44 (piedalījās: 45) kategorijā «Skrējiena»
KP tiek veikti: 25+2 no 25+2.

Komanda

— Projekta redaktors


Dzinumi — Kazaņa 2008

Kazaņa, sacensības tika organizētas 28 Jūnijā 2008


Komanda

— Projekta redaktors


Nakts Pilsētā - Pēterhofa 2008

Sanktpēterburgas pilsētas Petrodvorecas rajons , sacensības tika organizētas 14 Jūnijā 2008


Komanda

— Projekta redaktors


Dzinumi — Irkutska 2008

Irkutska, sacensības tika organizētas 1 Jūnijā 2008


Komanda

— Projekta kurators


Diena Pilsētā 2008

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 17 Maijā 2008


Komanda

— Projekta redaktors


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2008

Maskava, sacensības tika organizētas 19 Aprīlī 2008

824 «Игрик»  

Kategorija «Grifs»


Dzinumi — Čerepoveca 2008

Čerepoveca, sacensības tika organizētas 22 Martā 2008


Komanda

— Projekta redaktors


Dzinumi — Tvera 2008

Tvera, sacensības tika organizētas 16 Februārī 2008


Komanda

— Projekta redaktors


Dzinumi — Puškina-Pavlovska 2008

Sanktpēterburgas pilsētas Puškinas rajons , sacensības tika organizētas 19 Janvārī 2008

330 «Игрик»  

24 vieta no 56 (piedalījās: 62) kategorijā «Skrējiena»
KP tiek veikti: 24+0 no 34+2.

Komanda

— Palīdzība sacensību sagatavošanā


Dzinumi — Petrozavodska 2007

Petrozavodska, sacensības tika organizētas 15 Decembrī 2007

308 «Да!»  

7 vieta no 24 (piedalījās: 24) kategorijā «Skrējiena»
KP tiek veikti: 14 no 14.


Skrejošā Pilsēta 2007

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 20 Oktobrī 2007

4113 «Суслик и Бегемотик»  

1 vieta no 232 (piedalījās: 232) kategorijā «Lauva»
KP tiek veikti: 34 no 34.

Komanda

— Distances organizēšana


Dzinumi — Viborga 2007

Viborga, sacensības tika organizētas 2 Septembrī 2007

420 «Суслик и Бегемотик»  

57 vieta no 94 (piedalījās: 124) kategorijā «Pastaigas»
KP tiek veikti: 14 no 17.


Deja Vu 2007

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 11 Augustā 2007


Komanda

— Distances organizēšana
— Starts / finišs


Diena Pilsētā 2007

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 19 Maijā 2007


Komanda

— Distances organizēšana


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2007

Maskava, sacensības tika organizētas 14 Aprīlī 2007

4114 «Cуслик и Бегемотик!»  

129 vieta no 182 (piedalījās: 229) kategorijā «Lauva»
KP tiek veikti: 28+1 no 31+3.


Dzinumi — Novgoroda 2007

Veļikijnovgoroda, sacensības tika organizētas 10 Februārī 2007

П38 «Суслик и Бегемотик»  

Kategorija «Kājnieku»


Skrejošā Pilsēta 2006

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 14 Oktobrī 2006

463 «Суслик и Бегемотик»  

Kategorija «Lauva»

Komanda

— Palīdzība sacensību sagatavošanā


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2006

Maskava, sacensības tika organizētas 15 Aprīlī 2006

494 «Морские котики»  

Kategorija «Lauva»


Skrejošā Pilsēta 2005

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 29 Oktobrī 2005

4126 «Игрик»  

Kategorija «Lauva»

Komanda

— Palīdzība sacensību sagatavošanā