Mājas  >  Sejas  >  Александр Храмов en     ru   ua

Александр Храмов

Александр Храмов

Personīgā informācija

38 g.

Pilsēta: Sanktpēterburga

Notiekošās sacensības

Pagājušās sacensības

Partizan's glory

Luga, sacensības tika organizētas 29 Jūnijā 2019


Komanda

— Projekta koordinators
— Sacensību galvenais tiesnesis


Old road

Vyazma, Smolensk region, sacensības tika organizētas 26 Maijā 2019


Komanda

— Projekta koordinators


Skrejošā Pilsēta Smoļenskas 2019

Smoļenska, sacensības tika organizētas 25 Maijā 2019


Komanda

— Projekta koordinators


105th element

Dubna, Moscow region, sacensības tika organizētas 24 Martā 2019


Komanda

— Projekta koordinators


Skrejošā Pilsēta Dmitrov 2019

Dmitrov, Moscow region, sacensības tika organizētas 23 Martā 2019


Komanda

— Projekta koordinators


Skrejošā Pilsēta Drēzdene 2018

Drēzdene, sacensības tika organizētas 4 Novembrī 2018


Komanda

— Projekta koordinators
— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta 2018

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 6 Oktobrī 2018


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Statement of Work

Volkhov, Staraya Ladoga, Leningrad region, sacensības tika organizētas 30 Jūnijā 2018


Komanda

— Projekta koordinators


Skrejošā Pilsēta Vologda 2018

Vologda, sacensības tika organizētas 26 Maijā 2018


Komanda

— Projekta koordinators
— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta Viborga 2018

Viborga, sacensības tika organizētas 5 Maijā 2018

M485 «Лиза»  

1 vieta no 66 (piedalījās: 66) kategorijā «Lauva-Mini»
KP tiek veikti: 23 no 23.


Skrejošā Pilsēta Pavlovsky Posad2018

Pavlovsky Posad, sacensības tika organizētas 24 Martā 2018


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta 2017

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 7 Oktobrī 2017


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta Vladimira 2017

Vladimira, sacensības tika organizētas 27 Maijā 2017


Komanda

— Projekta koordinators
— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta Noginsk 2017

Noginsk, sacensības tika organizētas 25 Martā 2017


Komanda

— Projekta koordinators
— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta 2016

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 8 Oktobrī 2016


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta Pēterhofa 2016

Sanktpēterburgas pilsētas Petrodvorecas rajons , sacensības tika organizētas 14 Maijā 2016

L387 «KhramoffAlex»  

1 vieta no 36 (piedalījās: 37) kategorijā «Jātnieks-Light»
KP tiek veikti: 33+5 no 33+5.


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2016

Maskava, sacensības tika organizētas 16 Aprīlī 2016

L274 «Węgorz europejski»  

3 vieta no 83 (piedalījās: 107) kategorijā «Atlants-Light»
KP tiek veikti: 21+6 no 21+7.


Skrejošā Pilsēta Klin 2016

Klin, sacensības tika organizētas 26 Martā 2016


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta 2015

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 10 Oktobrī 2015


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta Novosibirska 2015

Novosibirska, sacensības tika organizētas 6 Septembrī 2015


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Action Points III

Sanktpēterburga, Maskava, Jekaterinburga , sacensības tika organizētas 15 Augustā 2015


Komanda

— Starts / finišs


Skrejošā Pilsēta Pleskava 2015

Pleskava, sacensības tika organizētas 30 Maijā 2015


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta Sosnovijbora 2015

Sosnovijbora, sacensības tika organizētas 14 Martā 2015


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta 2014

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 11 Oktobrī 2014


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Shoal Arithmetic

Pärnu, sacensības tika organizētas 27 Jūlijā 2014



Skrejošā Pilsēta Ņižņijnovgoroda 2014

Ņižņijnovgoroda, sacensības tika organizētas 31 Maijā 2014


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta Vsevolozhsk 2014

Vsevolozhsk district, sacensības tika organizētas 29 Martā 2014


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta 2013

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 12 Oktobrī 2013


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Sea walk

Kotka, sacensības tika organizētas 22 Jūnijā 2013



Skrejošā Pilsēta 2012

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 27 Oktobrī 2012


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta Novgorodā 2012

Veļikijnovgoroda, sacensības tika organizētas 8 Septembrī 2012

170 «Foka Szara»  

1 vieta no 21 (piedalījās: 26) kategorijā «Eņģelis»
KP tiek veikti: 31+2 no 31+3.


Skrejošā Pilsēta Tihvinā 2012

Tihvina, sacensības tika organizētas 25 Augustā 2012


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta Rīgā 2012

Rīga, sacensības tika organizētas 14 Jūlijā 2012

1136 «Swistak»  

7 vieta no 17 (piedalījās: 18) kategorijā «Eņģelis»
KP tiek veikti: 27+3 no 28+3.


Metropole

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 15 Aprīlī 2012

M116 «A-116»  

Kategorija «Metropole»


Skrejošā Pilsēta Jaroslavļā 2012

Jaroslavļa, sacensības tika organizētas 17 Martā 2012


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta 2011

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 22 Oktobrī 2011


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Dzinumi — Gatčina 2011

Ļeņingradas apgabala Gatčinas rajons, sacensības tika organizētas 10 Septembrī 2011


Komanda

— Distances organizēšana


Dzinumi — Sergijevposada 2011

Maskavas apgabala Sergijevposadas rajons, sacensības tika organizētas 25 Jūnijā 2011


Komanda

— Starts / finišs


Diena Pilsētā 2011

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 21 Maijā 2011


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta Kijevā 2011

Kijeva, sacensības tika organizētas 14 Maijā 2011


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2011

Maskava, sacensības tika organizētas 16 Aprīlī 2011


Komanda

— Tiesnesis kontrolpunktā


500 dienas līdz Londonai

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 19 Martā 2011


Komanda

— Starts / finišs


Skrejošā Pilsēta 2010

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 23 Oktobrī 2010


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta Helsinkos 2010

Helsinki, sacensības tika organizētas 18 Septembrī 2010


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Dzinumi — Smoļenskas 2010

Smoļenska, sacensības tika organizētas 14 Augustā 2010


Komanda

— Starts / finišs


Diena Pilsētā 2010

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 22 Maijā 2010


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Dzinumi — Kronštadta 2010

Sanktpēterburgas pilsētas Kronštadtas rajons, sacensības tika organizētas 13 Martā 2010


Komanda

— Starta / finiša vadītājs


Dzinumi — Vologda 2010

Vologda, sacensības tika organizētas 20 Februārī 2010



Skrejošā Pilsēta 2009

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 24 Oktobrī 2009


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta Jekaterinburgā 2009

Jekaterinburga, sacensības tika organizētas 5 Septembrī 2009


Komanda

— Distances organizēšana


Nakts Pilsētā - Puškina 2009

Sanktpēterburgas pilsētas Puškinas rajons , sacensības tika organizētas 13 Jūnijā 2009


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Diena Pilsētā 2009

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 23 Maijā 2009


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2009

Maskava, sacensības tika organizētas 25 Aprīlī 2009

162 «Фуран»  

3 vieta no 167 (piedalījās: 191) kategorijā «Eņģelis»
KP tiek veikti: 21+2 no 21+2.


Dzinumi — Rjazaņa 2009

Rjazaņa, sacensības tika organizētas 17 Janvārī 2009


Komanda

— Starts / finišs


Skrejošā Pilsēta 2008

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 25 Oktobrī 2008


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Dzinumi — Orel 2008

Orla, sacensības tika organizētas 4 Oktobrī 2008


Komanda

— Starts / finišs


Nakts Pilsētā - Pēterhofa 2008

Sanktpēterburgas pilsētas Petrodvorecas rajons , sacensības tika organizētas 14 Jūnijā 2008


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Diena Pilsētā 2008

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 17 Maijā 2008


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2008

Maskava, sacensības tika organizētas 19 Aprīlī 2008


Komanda

— Starts / finišs


Dzinumi — Čerepoveca 2008

Čerepoveca, sacensības tika organizētas 22 Martā 2008


Komanda

— Palīdzība sacensību sagatavošanā


Dzinumi — Tvera 2008

Tvera, sacensības tika organizētas 16 Februārī 2008

131 «Северный ветер»  

19 vieta no 49 (piedalījās: 51) kategorijā «Transporta»
KP tiek veikti: 23+2 no 24+4.


Dzinumi — Puškina-Pavlovska 2008

Sanktpēterburgas pilsētas Puškinas rajons , sacensības tika organizētas 19 Janvārī 2008

127 «Фуран»  

3 vieta no 35 (piedalījās: 38) kategorijā «Transporta»
KP tiek veikti: 34+2 no 36+2.


Skrejošā Pilsēta 2007

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 20 Oktobrī 2007


Komanda

— Distances organizēšana
— Sacensību galvenais tiesnesis


Dzinumi — Tula 2007

Tula, sacensības tika organizētas 29 Septembrī 2007

116 «Северный ветер»  

2 vieta no 27 (piedalījās: 31) kategorijā «Transporta»
KP tiek veikti: 18+4 no 18+4.


Dzinumi — Viborga 2007

Viborga, sacensības tika organizētas 2 Septembrī 2007


Komanda

— Starts / finišs


Dzinumi — Jaroslavļa 2007

Jaroslavļa, sacensības tika organizētas 27 Maijā 2007


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Diena Pilsētā 2007

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 19 Maijā 2007


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2007

Maskava, sacensības tika organizētas 14 Aprīlī 2007


Komanda

— Distances organizēšana
— Sacensību galvenais tiesnesis


Dzinumi — Novgoroda 2007

Veļikijnovgoroda, sacensības tika organizētas 10 Februārī 2007


Komanda

— Distances organizēšana


Skrejošā Pilsēta 2006

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 14 Oktobrī 2006


Komanda

— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2006

Maskava, sacensības tika organizētas 15 Aprīlī 2006


Komanda

— Distances organizēšana
— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta 2005

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 29 Oktobrī 2005


Komanda

— Distances organizēšana
— Sacensību galvenais tiesnesis


Skrejošā Pilsēta Tranzīts 2005

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 22 Maijā 2005

K22 «Северный Ветер»  

Kategorija «K»


Skrejošā Pilsēta 2004

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 23 Oktobrī 2004

222 «Саша и Маша»  

Kategorija «Atlants»

400 «Ловкачи»  

Kategorija «Lauva»

Komanda

— Distances organizēšana


Skrejošā Pilsēta 2003

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 25 Oktobrī 2003


Komanda

— Distances organizēšana


Skrejošā Pilsēta 2000

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 5 Novembrī 2000

217 «Фуран»  

2 vieta no 21 (piedalījās: 36) kategorijā «Atlants»
KP tiek veikti: 11 no 11.