Mājas  >  Sejas  >  Дмитрий Вихорев en     ru   ua

Дмитрий Вихорев

Дмитрий Вихорев

Personīgā informācija

42 g.

Pilsēta: Sanktpēterburga

Notiekošās sacensības

Pagājušās sacensības

Skrejošā Pilsēta 2019

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 12 Oktobrī 2019

L722 «Мельница»  

8 vieta no 123 (piedalījās: 141) kategorijā «Sfinkse-Light»
KP tiek veikti: 18+3 no 18+3.


Street heritage @ SPB

St.Petersburg, sacensības tika organizētas 24 Augustā 2019

1147 «Невозможный Возможный Мир»  

1 vieta no 203 (piedalījās: 227) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 25 no 25.


Partizan's glory

Luga, sacensības tika organizētas 29 Jūnijā 2019

165 «Слономышь»  

5 vieta no 80 (piedalījās: 81) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 191 no 117.


Night movie

St.Petersburg and Moscow, sacensības tika organizētas 15 Jūnijā 2019

1173 «Доктор и Комиссар»  

1 vieta no 273 (piedalījās: 285) kategorijā «Sanktpēterburga»
KP tiek veikti: 24 no 24.


Skrejošā Pilsēta Maskava 2019

Maskava, sacensības tika organizētas 20 Aprīlī 2019

L734 «Мельница»  

1 vieta no 142 (piedalījās: 189) kategorijā «Sfinkse-Light»
KP tiek veikti: 23+4 no 23+5.


Poetry of streets. Sanktpēterburga

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 10 Martā 2019

1113 «Топонимическая поэзия»  

1 vieta no 181 (piedalījās: 188) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 20 no 20.


Skrejošā Pilsēta 2018

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 6 Oktobrī 2018

L739 «Мельница»  

Kategorija «Sfinkse-Light»


Running City Kronshtadt 2018

Sanktpēterburgas pilsētas Kronštadtas rajons, sacensības tika organizētas 25 Augustā 2018

X436 «Rabid Ferrets»  

1 vieta no 140 (piedalījās: 143) kategorijā «Lion-Xtra»
KP tiek veikti: 17 no 17.


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2018

Maskava, sacensības tika organizētas 21 Aprīlī 2018

L702 «Мельница»  

7 vieta no 144 (piedalījās: 195) kategorijā «Sfinkse-Light»
KP tiek veikti: 20+3 no 20+5.


Skrejošā Pilsēta Pavlovsky Posad2018

Pavlovsky Posad, sacensības tika organizētas 24 Martā 2018

701 «Мельница»  

25 vieta no 48 (piedalījās: 51) kategorijā «Sfinksa»
KP tiek veikti: 19+0 no 26+3.


Bestiarium

Jekaterinburgā - Kazan - Maskava - Sanktpēterburga - Rīga - London, sacensības tika organizētas 10 Martā 2018

M442 «Топонимическая горгулья»  

1 vieta no 49 (piedalījās: 49) kategorijā «St.Petersburg (Mini)»
KP tiek veikti: 12 no 12.


Skrejošā Pilsēta 2017

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 7 Oktobrī 2017

M730 «Д'Амба»  

48 vieta no 100 (piedalījās: 112) kategorijā «Sfinkse-Middle»
KP tiek veikti: 16+3 no 19+4.


Skrejošā Pilsēta Sestroretsk 2017

Kurort district, St.Petersburg, sacensības tika organizētas 9 Septembrī 2017

L423 «Небольшой львиный комиссариат»  

1 vieta no 67 (piedalījās: 73) kategorijā «Lauva-Light»
KP tiek veikti: 33 no 33.


Through the Centuries

Veļikijnovgoroda, sacensības tika organizētas 11 Februārī 2017

133 «Топонимическая комиссия»  

242 vieta no 255 (piedalījās: 258) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 19 no 28.


Energy of New Year

Rakvere, sacensības tika organizētas 7 Janvārī 2017

156 «Toponüümiline komissar»  

35 vieta no 37 (piedalījās: 37) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 20+2 no 25+17.


Art Nouveau in Riga

Rīga, sacensības tika organizētas 17 Decembrī 2016

117 «Toponīmikas komisārs»  

40 vieta no 66 (piedalījās: 67) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 23 no 25.


Art Nouveau in St.Petersburg.

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 3 Decembrī 2016

150 «Топонимическая комиссия»  

1 vieta no 250 (piedalījās: 268) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 25 no 25.


Art Nouveau in Moscow. A princess lointaine

Maskava, sacensības tika organizētas 19 Novembrī 2016

191 «Топонимический комиссар и транспортный фолкер»  

192 vieta no 285 (piedalījās: 311) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 19 no 23.


Skrejošā Pilsēta Stokholma 2016

Stokholma, sacensības tika organizētas 5 Novembrī 2016

L408 «Топонимическая комиссия»  

1 vieta no 30 (piedalījās: 33) kategorijā «Lauva-Light»
KP tiek veikti: 44 no 44.


Skrejošā Pilsēta 2016

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 8 Oktobrī 2016

P606 «mmc»  

12 vieta no 59 (piedalījās: 65) kategorijā «Bruņnesis-Pro»
KP tiek veikti: 28+5 no 29+5.


Meeting in Wroclaw

Wroclaw, sacensības tika organizētas 16 Jūlijā 2016

132 «Пан Дима»  

24 vieta no 32 (piedalījās: 32) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 21 no 25.


New Castle Mysteries

Savonlinna, sacensības tika organizētas 25 Jūnijā 2016

P179 «Топонимический комиссар»  

52 vieta no 72 (piedalījās: 75) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 30+6 no 31+27.


Linear dependence

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 12 Jūnijā 2016

1107 «Понедельник начинается в субботу»  

1 vieta no 199 (piedalījās: 220) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 25 no 25.


Skrejošā Pilsēta Pēterhofa 2016

Sanktpēterburgas pilsētas Petrodvorecas rajons , sacensības tika organizētas 14 Maijā 2016

P478 «Топонимическая комиссия»  

27 vieta no 112 (piedalījās: 120) kategorijā «Lauva-Pro»
KP tiek veikti: 30 no 31.


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2016

Maskava, sacensības tika organizētas 16 Aprīlī 2016

P618 «mmc»  

9 vieta no 49 (piedalījās: 66) kategorijā «Bruņnesis-Pro»
KP tiek veikti: 22+3 no 28+5.


Skrejošā Pilsēta Klin 2016

Klin, sacensības tika organizētas 26 Martā 2016

P454 «Топонимический комиссар»  

55 vieta no 105 (piedalījās: 112) kategorijā «Lauva-Pro»
KP tiek veikti: 32 no 34.


Sale

Milan, sacensības tika organizētas 6 Martā 2016

104 «La Piovra»  

42 vieta no 47 (piedalījās: 48) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 16+6 no 30+12.


Pilsētas Sirds

Sanktpēterburga un Maskava, sacensības tika organizētas 13 Februārī 2016

138 «Топонимическая комиссия»  

50 vieta no 182 (piedalījās: 192) kategorijā «Sanktpēterburga»
KP tiek veikti: 16 no 18.


Warm letters. Helsinki dictionary

Helsinki, sacensības tika organizētas 8 Janvārī 2016

102 «Toponymy komissio»  

27 vieta no 63 (piedalījās: 64) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 28 no 31.


Metropole 60

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 15 Novembrī 2015

197 «Топонимический комиссар»  

114 vieta no 258 (piedalījās: 265) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 20 no 42.


Skrejošā Pilsēta 2015

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 10 Oktobrī 2015

P603 «mmc»  

22 vieta no 62 (piedalījās: 70) kategorijā «Bruņnesis-Pro»
KP tiek veikti: 20+4 no 27+4.


Skrejošā Pilsēta Kaluga 2015

Kaluga , sacensības tika organizētas 26 Septembrī 2015

P461 «Топонимический партизан»  

70 vieta no 79 (piedalījās: 85) kategorijā «Lauva-Pro»
KP tiek veikti: 27 no 39.


Skrejošā Pilsēta Kizhi 2015

Kizhi, sacensības tika organizētas 19 Septembrī 2015

193 «Три комиссарские звёздочки»  

1 vieta no 104 (piedalījās: 104) kategorijā «Lauva»
KP tiek veikti: 33 no 33.


Skrejošā Pilsēta Daugavpils 2015

Daugavpils, sacensības tika organizētas 29 Augustā 2015

L416 «Toponīmikas komisārs»  

1 vieta no 15 (piedalījās: 15) kategorijā «Lauva-Light»
KP tiek veikti: 35 no 35.


Summer symphony

Lahti, sacensības tika organizētas 20 Jūnijā 2015

117 «Сказка о Тройке»  

24 vieta no 36 (piedalījās: 38) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 27+7 no 28+29.


Nakts Sesija

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 13 Jūnijā 2015

1124 «Доктор Дапертутто»  

1 vieta no 144 (piedalījās: 164) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 24 no 24.


Zvaigžņu upe

Rīga, sacensības tika organizētas 6 Jūnijā 2015

105 ««Sapņotājs»»  

29 vieta no 41 (piedalījās: 43) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 37 no 49.


Skrejošā Pilsēta Pleskava 2015

Pleskava, sacensības tika organizētas 30 Maijā 2015

703 «Оптимистическая комиссия»  

33 vieta no 53 (piedalījās: 55) kategorijā «Sfinksa»
KP tiek veikti: 14+1 no 18+3.


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2015

Maskava, sacensības tika organizētas 18 Aprīlī 2015

P604 «mmc»  

32 vieta no 64 (piedalījās: 75) kategorijā «Bruņnesis-Pro»
KP tiek veikti: 15+4 no 26+7.


Skrejošā Pilsēta Sosnovijbora 2015

Sosnovijbora, sacensības tika organizētas 14 Martā 2015

600 «Шипшандр»  

8 vieta no 55 (piedalījās: 57) kategorijā «Bruņnesis»
KP tiek veikti: 30+4 no 30+5.


1905. Petersburg

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 1 Martā 2015

1105 «Доктор Дапертутто»  

49 vieta no 214 (piedalījās: 218) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 31 no 42.


Skrejošā Pilsēta Prāga 2015

Prāga, sacensības tika organizētas 22 Februārī 2015

102 «Топонимический комиссар»  

5 vieta no 5 (piedalījās: 5) kategorijā «Eņģelis»
KP tiek veikti: 10+0 no 20+5.


Joensuu

Joensuu, sacensības tika organizētas 9 Janvārī 2015

106 «Топонимический комиссар»  

29 vieta no 30 (piedalījās: 30) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 17+7 no 25+15.


Skrejošā Pilsēta Tallina 2014

Tallina, sacensības tika organizētas 13 Decembrī 2014

110 «Топонимическая комиссия»  

13 vieta no 14 (piedalījās: 20) kategorijā «Eņģelis»
KP tiek veikti: 14+1 no 19+5.


Skrejošā Pilsēta 2014

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 11 Oktobrī 2014

P606 «mmc»  

2 vieta no 47 (piedalījās: 59) kategorijā «Bruņnesis-Pro»
KP tiek veikti: 29+2 no 29+4.


Skrejošā Pilsēta Zelenogorsk 2014

Kurort district, St.Petersburg, sacensības tika organizētas 16 Augustā 2014

704 «Топонимическая комиссия»  

22 vieta no 33 (piedalījās: 41) kategorijā «Sfinksa»
KP tiek veikti: 8+2 no 14+5.


Shoal Arithmetic

Pärnu, sacensības tika organizētas 27 Jūlijā 2014

102 «Toponüümiline komissar»  

37 vieta no 44 (piedalījās: 44) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 49 no 68.


Skrejošā Pilsēta Rīgā 2014

Rīga, sacensības tika organizētas 26 Jūlijā 2014

102 «Toponīmikas komisārs»  

7 vieta no 10 (piedalījās: 12) kategorijā «Eņģelis»
KP tiek veikti: 16+2 no 26+4.


Saimaa's Crown

Mikeli, Somija, sacensības tika organizētas 21 Jūnijā 2014

101 «Unelmoja, top-mission»  

1 vieta no 38 (piedalījās: 40) kategorijā «Pastaigas»
KP tiek veikti: 28+4 no 28+31.


Night City Game

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 13 Jūnijā 2014

165 «Night-Dreams-Top-Mission»  

56 vieta no 105 (piedalījās: 139) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 22 no 40.


City Game

Stokholma, sacensības tika organizētas 10 Maijā 2014

106 «Топонимический комиссар»  

35 vieta no 48 (piedalījās: 53) kategorijā «Skrējiena»
KP tiek veikti: 13+4 no 20+10.


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2014

Maskava, sacensības tika organizētas 26 Aprīlī 2014

P612 «Черный Бульдозер»  

14 vieta no 58 (piedalījās: 61) kategorijā «Bruņnesis-Pro»
KP tiek veikti: 20+1 no 28+6.


Skrejošā Pilsēta Vsevolozhsk 2014

Vsevolozhsk district, sacensības tika organizētas 29 Martā 2014

158 «Топонимический комиссар»  

40 vieta no 54 (piedalījās: 63) kategorijā «Eņģelis»
KP tiek veikti: 14+3 no 16+5.


Santa-Kuopio

Kuopio, sacensības tika organizētas 5 Janvārī 2014

106 «Топонимический комиссар»  

23 vieta no 24 (piedalījās: 24) kategorijā «Pastaigas»
KP tiek veikti: 20+5 no 27+16.


Skrejošā Pilsēta 2013

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 12 Oktobrī 2013

207 «Резерв Ставки Верховного Главнокомандования»  

Kategorija «Atlants»

P605 «mmc»  

4 vieta no 52 (piedalījās: 60) kategorijā «Bruņnesis-Pro»
KP tiek veikti: 30+2 no 31+4.


Skrejošā Pilsēta Turku 2013

Turku, sacensības tika organizētas 7 Septembrī 2013

815 «Toponimic komissaari»  

8 vieta no 8 (piedalījās: 8) kategorijā «Grifs»
KP tiek veikti: 23+0 no 43+11.


Skrejošā Pilsēta Rīgā 2013

Rīga, sacensības tika organizētas 13 Jūlijā 2013

133 «Toponīmikas komisārs»  

7 vieta no 7 (piedalījās: 8) kategorijā «Eņģelis»
KP tiek veikti: 16+1 no 23+3.


Sea walk

Kotka, sacensības tika organizētas 22 Jūnijā 2013

104 «Заплыв в Котку»  

32 vieta no 44 (piedalījās: 44) kategorijā «Pastaigas»
KP tiek veikti: 38 no 68.


White nights Museum

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 15 Jūnijā 2013

177 «Ночная топонимическая»  

1 vieta no 191 (piedalījās: 201) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 18 no 18.


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2013

Maskava, sacensības tika organizētas 20 Aprīlī 2013

P601 «mmc»  

25 vieta no 42 (piedalījās: 58) kategorijā «Bruņnesis-Pro»
KP tiek veikti: 13+2 no 24+5.


Skrejošā Pilsēta Puškinā 2013

Sanktpēterburgas pilsētas Puškinas rajons , sacensības tika organizētas 2 Februārī 2013

139 «Топонимический комиссар»  

21 vieta no 23 (piedalījās: 25) kategorijā «Eņģelis»
KP tiek veikti: 19+0 no 28+3.


Jyvaskyla

Jyvaskyla, sacensības tika organizētas 3 Janvārī 2013

109 «N10»  

7 vieta no 18 (piedalījās: 20) kategorijā «Jyvaskyla»
KP tiek veikti: 24 no 34.


Skrejošā Pilsēta 2012

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 27 Oktobrī 2012

P601 «mmc»  

2 vieta no 55 (piedalījās: 67) kategorijā «Bruņnesis-Pro»
KP tiek veikti: 24+3 no 24+4.


Skrejošā Pilsēta Novgorodā 2012

Veļikijnovgoroda, sacensības tika organizētas 8 Septembrī 2012

121 «Топонимический комиссар»  

17 vieta no 21 (piedalījās: 26) kategorijā «Eņģelis»
KP tiek veikti: 26+0 no 31+3.


Skrejošā Pilsēta Tihvinā 2012

Tihvina, sacensības tika organizētas 25 Augustā 2012

632 «mmc»  

1 vieta no 12 (piedalījās: 15) kategorijā «Bruņnesis»
KP tiek veikti: 33+4 no 33+4.


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2012

Maskava, sacensības tika organizētas 21 Aprīlī 2012

P608 «mmc»  

11 vieta no 49 (piedalījās: 65) kategorijā «Bruņnesis-Pro»
KP tiek veikti: 17+1 no 23+3.


Skrejošā Pilsēta 2011

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 22 Oktobrī 2011

L601 «mmc»  

18 vieta no 71 (piedalījās: 87) kategorijā «Bruņnesis-Light»
KP tiek veikti: 38+3 no 39+3.


Dzinumi — Gatčina 2011

Ļeņingradas apgabala Gatčinas rajons, sacensības tika organizētas 10 Septembrī 2011

728 «Топонимический комиссар»  

45 vieta no 66 (piedalījās: 71) kategorijā «Mīklu»
KP tiek veikti: 13+2 no 14+2.


Diena Pilsētā 2011

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 21 Maijā 2011

131 «Топонимический комиссар»  

Kategorija «Skrējiens-Pro»


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2011

Maskava, sacensības tika organizētas 16 Aprīlī 2011

P604 «mmc»  

10 vieta no 45 (piedalījās: 52) kategorijā «Bruņnesis-Pro»
KP tiek veikti: 17+3 no 21+3.


500 dienas līdz Londonai

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 19 Martā 2011

109 «Топонимическая комиссия»  

Kategorija «Skrējiena»


Dzinumi — Viborga 2011

Viborga, sacensības tika organizētas 19 Februārī 2011

165 «Топонимический комиссар»  

67 vieta no 73 (piedalījās: 85) kategorijā «Mīklu»
KP tiek veikti: 5+0 no 14+4.


Skrejošā Pilsēta 2010

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 23 Oktobrī 2010

605 «mmc»  

19 vieta no 115 (piedalījās: 141) kategorijā «Bruņnesis»
KP tiek veikti: 37+2 no 38+2.


Skrejošā Pilsēta Helsinkos 2010

Helsinki, sacensības tika organizētas 18 Septembrī 2010

210 «Топонимический комиссар»  

24 vieta no 32 (piedalījās: 41) kategorijā «Atlants»
KP tiek veikti: 14+2 no 18+4.


Diena Pilsētā 2010

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 22 Maijā 2010

240 «Топонимический комиссар»  

Kategorija «Skrējiens-Pro»


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2010

Maskava, sacensības tika organizētas 17 Aprīlī 2010

611 «mmc»  

70 vieta no 115 (piedalījās: 154) kategorijā «Bruņnesis»
KP tiek veikti: 29+3 no 41+5.


Dzinumi — Kronštadta 2010

Sanktpēterburgas pilsētas Kronštadtas rajons, sacensības tika organizētas 13 Martā 2010

106 «Топонимическая комиссия»  

Kategorija «Mīklu»


Skrejošā Pilsēta 2009

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 24 Oktobrī 2009

609 «mmc»  

2 vieta no 105 (piedalījās: 125) kategorijā «Bruņnesis»
KP tiek veikti: 43+2 no 44+2.


Dzinumi — Pēterhofa 2009

Sanktpēterburgas pilsētas Petrodvorecas rajons , sacensības tika organizētas 22 Augustā 2009

167 «Топонимический комиссар»  

6 vieta no 9 (piedalījās: 12) kategorijā «Transporta»
KP tiek veikti: 20+1 no 23+2.


Diena Pilsētā 2009

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 23 Maijā 2009

207 «Топонимический комиссар»  

Kategorija «Skrējiens-Pro»


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2009

Maskava, sacensības tika organizētas 25 Aprīlī 2009

139 «Топонимический комиссар»  

Kategorija «Eņģelis»


Labais Pīters 2008

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 20 Decembrī 2008

175 «Топонимическая комиссия»  

Kategorija «Vienīgā»


Skrejošā Pilsēta 2008

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 25 Oktobrī 2008

248 «Топонимический комиссар»  

33 vieta no 60 (piedalījās: 79) kategorijā «Atlants (Pāra grupa)»
KP tiek veikti: 24+3 no 27+3.


Diena Pilsētā 2008

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 17 Maijā 2008

236 «Топонимический комиссар»  

Kategorija «Skrējiens-Pro»


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2008

Maskava, sacensības tika organizētas 19 Aprīlī 2008

154 «Топонимическая комиссия»  

90 vieta no 124 (piedalījās: 161) kategorijā «Eņģelis»
KP tiek veikti: 18+1 no 22+3.


Skrejošā Pilsēta 2007

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 20 Oktobrī 2007

200 «Топонимическая комиссия»  

11 vieta no 115 (piedalījās: 160) kategorijā «Atlants»
KP tiek veikti: 34+2 no 34+2.


Dzinumi — Viborga 2007

Viborga, sacensības tika organizētas 2 Septembrī 2007

436 «Топонимическая комиссия»  

1 vieta no 94 (piedalījās: 124) kategorijā «Pastaigas»
KP tiek veikti: 17 no 17.


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2007

Maskava, sacensības tika organizētas 14 Aprīlī 2007

184 «Почтальон Печкин»  

Kategorija «Eņģelis»


Skrejošā Pilsēta 2006

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 14 Oktobrī 2006

200 «Топонимическая комиссия»  

Kategorija «Atlants»


Skrejošā Pilsēta 2005

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 29 Oktobrī 2005

221 «Почтальон Печкин»  

Kategorija «Atlants»


Skrejošā Pilsēta Tranzīts 2005

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 22 Maijā 2005

K17 «Почтальон Печкин»  

Kategorija «K»


Skrejošā Pilsēta 2004

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 23 Oktobrī 2004

709 «Почтальон Печкин»  

Kategorija «Sfinksa»