Mājas  >  Sejas  >  Галина Груздева en     ru   ua

Галина Груздева

Галина Груздева

Personīgā informācija

Pilsēta: Puškina

Notiekošās sacensības

Pagājušās sacensības

Russa turisto

Staraja Rusa, sacensības tika organizētas 17 Augustā 2019

147 «Snake II»  

1 vieta no 119 (piedalījās: 119) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 27 no 27.


Refraction: St.Petersburg

St.Petersburg, sacensības tika organizētas 24 Novembrī 2018



False 3

St.Petersburg, sacensības tika organizētas 10 Jūnijā 2018


Komanda

— Distances testēšana


Skrejošā Pilsēta Viborga 2018

Viborga, sacensības tika organizētas 5 Maijā 2018

643 «Snake II»  

10 vieta no 61 (piedalījās: 65) kategorijā «Bruņnesis»
KP tiek veikti: 37+3 no 38+6.


Bestiarium

Jekaterinburgā - Kazan - Maskava - Sanktpēterburga - Rīga - London, sacensības tika organizētas 10 Martā 2018


Komanda

— Distances testēšana


Big plans. Leningrad

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 3 Februārī 2018


Komanda

— Distances testēšana
— Mīklu testēšana


Skrejošā Pilsēta 2017

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 7 Oktobrī 2017

X439 «Snake II»  

1 vieta no 156 (piedalījās: 192) kategorijā «Lion-Xtra»
KP tiek veikti: 26 no 26.


Skrejošā Pilsēta Sestroretsk 2017

Kurort district, St.Petersburg, sacensības tika organizētas 9 Septembrī 2017

604 «snake II»  

18 vieta no 34 (piedalījās: 37) kategorijā «Bruņnesis»
KP tiek veikti: 25+2 no 28+5.


Skrejošā Pilsēta Ņižņijnovgoroda 2017

Ņižņijnovgoroda, sacensības tika organizētas 26 Augustā 2017

P416 «Snake II»  

63 vieta no 80 (piedalījās: 98) kategorijā «Lauva-Pro»
KP tiek veikti: 22 no 27.


Star Curtain. Petersburg

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 10 Jūnijā 2017

1143 «Snake II»  

106 vieta no 152 (piedalījās: 164) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 14 no 18.


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2017

Maskava, sacensības tika organizētas 22 Aprīlī 2017

X407 «Snake II»  

59 vieta no 177 (piedalījās: 222) kategorijā «Lion-Xtra»
KP tiek veikti: 22 no 24.


Κρυπτοπολις

Sanktpēterburga, Maskava, Kazaņa, Jekaterinburga , sacensības tika organizētas 5 Martā 2017

145 «Snake II»  

1 vieta no 191 (piedalījās: 204) kategorijā «Sanktpēterburga»
KP tiek veikti: 20 no 20.


Through the Centuries

Veļikijnovgoroda, sacensības tika organizētas 11 Februārī 2017

140 «Snake II»  

104 vieta no 255 (piedalījās: 258) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 27 no 28.


Skrejošā Pilsēta 2016

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 8 Oktobrī 2016

X449 «Snake II»  

1 vieta no 194 (piedalījās: 208) kategorijā «Lion-Xtra»
KP tiek veikti: 22 no 22.


Skrejošā Pilsēta Pēterhofa 2016

Sanktpēterburgas pilsētas Petrodvorecas rajons , sacensības tika organizētas 14 Maijā 2016

610 «Snake II»  

4 vieta no 33 (piedalījās: 36) kategorijā «Bruņnesis»
KP tiek veikti: 32+5 no 34+5.


Skrejošā Pilsēta 2015

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 10 Oktobrī 2015

X425 «Snaik II»  

24 vieta no 171 (piedalījās: 223) kategorijā «Lion-Xtra»
KP tiek veikti: 20 no 21.


Nakts Sesija

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 13 Jūnijā 2015

1157 «Snake II»  

50 vieta no 144 (piedalījās: 164) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 22 no 24.


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2015

Maskava, sacensības tika organizētas 18 Aprīlī 2015

X418 «Snaik II»  

81 vieta no 175 (piedalījās: 218) kategorijā «Lion-Xtra»
KP tiek veikti: 21 no 26.


Skrejošā Pilsēta Sosnovijbora 2015

Sosnovijbora, sacensības tika organizētas 14 Martā 2015

622 «Snaik II»  

23 vieta no 55 (piedalījās: 57) kategorijā «Bruņnesis»
KP tiek veikti: 29+3 no 30+5.


1905. Petersburg

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 1 Martā 2015

179 «Snake II»  

2 vieta no 214 (piedalījās: 218) kategorijā «Quest»
KP tiek veikti: 57 no 42.


Skrejošā Pilsēta 2014

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 11 Oktobrī 2014

X423 «Snaik II»  

110 vieta no 170 (piedalījās: 205) kategorijā «Lion-Xtra»
KP tiek veikti: 17 no 20.


Skrejošā Pilsēta Petrozavodska 2014

Petrozavodska, sacensības tika organizētas 27 Septembrī 2014

P424 «Snaik II»  

1 vieta no 65 (piedalījās: 67) kategorijā «Lauva-Pro»
KP tiek veikti: 29 no 29.


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2014

Maskava, sacensības tika organizētas 26 Aprīlī 2014

X473 «snake ll»  

54 vieta no 168 (piedalījās: 220) kategorijā «Lion-Xtra»
KP tiek veikti: 18 no 26.


Pilsētas Atslēga 2014

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 13 Aprīlī 2014

354 «Гимнастки»  

71 vieta no 79 (piedalījās: 102) kategorijā «Sārts»
KP tiek veikti: 18 no 32.


Skrejošā Pilsēta Vsevolozhsk 2014

Vsevolozhsk district, sacensības tika organizētas 29 Martā 2014

622 «Snake II»  

18 vieta no 54 (piedalījās: 55) kategorijā «Bruņnesis»
KP tiek veikti: 22+6 no 24+6.


Skrejošā Pilsēta 2013

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 12 Oktobrī 2013

X430 «Snak II»  

1 vieta no 155 (piedalījās: 187) kategorijā «Lion-Xtra»
KP tiek veikti: 20 no 20.


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2013

Maskava, sacensības tika organizētas 20 Aprīlī 2013

X417 «Snake II»  

54 vieta no 128 (piedalījās: 215) kategorijā «Lion-Xtra»
KP tiek veikti: 16 no 23.


Skrejošā Pilsēta Puškinā 2013

Sanktpēterburgas pilsētas Puškinas rajons , sacensības tika organizētas 2 Februārī 2013

613 «Snake II»  

6 vieta no 54 (piedalījās: 57) kategorijā «Bruņnesis»
KP tiek veikti: 28+3 no 31+5.


Skrejošā Pilsēta 2012

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 27 Oktobrī 2012

P605 «SnakeII»  

Kategorija «Bruņnesis-Pro»


Skrejošā Pilsēta Tihvinā 2012

Tihvina, sacensības tika organizētas 25 Augustā 2012

433 «Snake II»  

1 vieta no 58 (piedalījās: 66) kategorijā «Lauva»
KP tiek veikti: 32 no 32.


Skrejošā Pilsēta Rīgā 2012

Rīga, sacensības tika organizētas 14 Jūlijā 2012

460 «Snake II»  

27 vieta no 116 (piedalījās: 140) kategorijā «Lauva»
KP tiek veikti: 25 no 26.


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2012

Maskava, sacensības tika organizētas 21 Aprīlī 2012

P423 «Snake II»  

31 vieta no 241 (piedalījās: 241) kategorijā «Lauva-Pro»
KP tiek veikti: 32 no 35.


Skrejošā Pilsēta Jaroslavļā 2012

Jaroslavļa, sacensības tika organizētas 17 Martā 2012

P426 «Snake II»  

1 vieta no 101 (piedalījās: 101) kategorijā «Lauva-Pro»
KP tiek veikti: 29 no 29.


Skrejošā Pilsēta 2011

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 22 Oktobrī 2011

P609 «Snake II»  

19 vieta no 54 (piedalījās: 67) kategorijā «Bruņnesis-Pro»
KP tiek veikti: 21+1 no 23+2.


Dzinumi — Kurska 2011

Kurska, sacensības tika organizētas 1 Oktobrī 2011

510 «Snake II»  

12 vieta no 42 (piedalījās: 43) kategorijā «Pastaigas ar mīklu»
KP tiek veikti: 30 no 32.


Petersburski Spacer

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 24 Septembrī 2011

496 «Snake II»  

27 vieta no 120 (piedalījās: 137) kategorijā «Pastaigas»
KP tiek veikti: 16 no 17.


Nakts Sesija 2011

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 11 Jūnijā 2011

162 «Snake II»  

1 vieta no 90 (piedalījās: 102) kategorijā «Pastaigas»
KP tiek veikti: 19 no 19.


Diena Pilsētā 2011

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 21 Maijā 2011

107 «ГаТа»  

Kategorija «Skrējiens-Pro»


500 dienas līdz Londonai

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 19 Martā 2011

165 «Snake II»  

30 vieta no 92 (piedalījās: 106) kategorijā «Skrējiena»
KP tiek veikti: 14 no 14.


Dzinumi — Viborga 2011

Viborga, sacensības tika organizētas 19 Februārī 2011

537 «Snake II»  

13 vieta no 94 (piedalījās: 115) kategorijā «Pastaigas ar mīklu»
KP tiek veikti: 38 no 41.


Dzinumi — Ivanovo 2010

Ivanovo, Kohma un Ivanovo rajons, sacensības tika organizētas 18 Decembrī 2010

539 «Snake II»  

28 vieta no 61 (piedalījās: 72) kategorijā «Pastaigas ar mīklu»
KP tiek veikti: 22 no 31.


Skrejošā Pilsēta 2010

Sanktpēterburga un Ļeņingradas apgabals, sacensības tika organizētas 23 Oktobrī 2010

P737 «Snake II»  

20 vieta no 138 (piedalījās: 170) kategorijā «Sfinkse-Pro»
KP tiek veikti: 18+1 no 19+2.


Dzinumi — Smoļenskas 2010

Smoļenska, sacensības tika organizētas 14 Augustā 2010

418 «Snake II»  

1 vieta no 96 (piedalījās: 96) kategorijā «Pastaigas»
KP tiek veikti: 23 no 23.


Dzinumi — Ribinska 2010

Ribinska un Ribinskas rajons, sacensības tika organizētas 17 Jūlijā 2010

425 «Snake II»  

30 vieta no 58 (piedalījās: 60) kategorijā «Pastaigas»
KP tiek veikti: 30 no 31.


Deja Vu baltajā naktī

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 13 Jūnijā 2010

z198 «Snake II»  

1 vieta no 135 (piedalījās: 147) kategorijā «Pastaigas ar mīklu»
KP tiek veikti: 28 no 28.


Diena Pilsētā 2010

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 22 Maijā 2010

243 «Snake II»  

Kategorija «Skrējiens-Pro»


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2010

Maskava, sacensības tika organizētas 17 Aprīlī 2010

P742 «Snake»  

81 vieta no 119 (piedalījās: 156) kategorijā «Sfinkse-Pro»
KP tiek veikti: 7+0 no 13+3.


Dzinumi — Kronštadta 2010

Sanktpēterburgas pilsētas Kronštadtas rajons, sacensības tika organizētas 13 Martā 2010

141 «Snake II»  

Kategorija «Mīklu»


Dzinumi — Vologda 2010

Vologda, sacensības tika organizētas 20 Februārī 2010

364 «snakе II»  

Kategorija «Mīklu»


Skrejošā Pilsēta 2009

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 24 Oktobrī 2009

P718 «Snake II»  

8 vieta no 125 (piedalījās: 152) kategorijā «Sfinkse-Pro»
KP tiek veikti: 16+1 no 17+2.


Dzinumi — Pēterhofa 2009

Sanktpēterburgas pilsētas Petrodvorecas rajons , sacensības tika organizētas 22 Augustā 2009

630 «Snake II»  

9 vieta no 42 (piedalījās: 50) kategorijā «Mīklu»
KP tiek veikti: 12+3 no 16+3.


Dzinumi — Vladimira 2009

Vladimira, sacensības tika organizētas 18 Jūlijā 2009

413 «Snake II»  

1 vieta no 65 (piedalījās: 113) kategorijā «Pastaigas»
KP tiek veikti: 35 no 35.


Nakts Pilsētā - Puškina 2009

Sanktpēterburgas pilsētas Puškinas rajons , sacensības tika organizētas 13 Jūnijā 2009

219 «ГАТА»  

Kategorija «Skrējiens-Pro»


Diena Pilsētā 2009

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 23 Maijā 2009

213 «ГАТА»  

Kategorija «Skrējiens-Pro»


Skrejošā Pilsēta Maskavā 2009

Maskava, sacensības tika organizētas 25 Aprīlī 2009

P468 «Snake II»  

1 vieta no 224 (piedalījās: 224) kategorijā «Lauva-Pro»
KP tiek veikti: 35 no 35.


Dzinumi — Pleskava 2009

Pleskava, sacensības tika organizētas 28 Februārī 2009

408 «Snake II»  

1 vieta no 151 (piedalījās: 157) kategorijā «Pastaigas»
KP tiek veikti: 37 no 37.


Labais Pīters 2008

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 20 Decembrī 2008

161 «Snake II»  

Kategorija «Vienīgā»


Skrejošā Pilsēta 2008

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 25 Oktobrī 2008

7110 «ГАТА»  

47 vieta no 82 (piedalījās: 115) kategorijā «Sfinkse (Pāra grupa)»
KP tiek veikti: 7+0 no 15+3.


Dzinumi — Kolomna 2008

Kolomna, sacensības tika organizētas 27 Septembrī 2008

438 «Snake-II»  

1 vieta no 89 (piedalījās: 107) kategorijā «Pastaigas»
KP tiek veikti: 33 no 33.


Dzinumi — Kostroma 2008

Kostroma, sacensības tika organizētas 19 Jūlijā 2008

143 «Snake-2»  

1 vieta no 64 (piedalījās: 88) kategorijā «Pastaigas»
KP tiek veikti: 23 no 23.


Diena Pilsētā 2008

Sanktpēterburga, sacensības tika organizētas 17 Maijā 2008

1276 «ГАТА»  

Kategorija «Skrējiens-Light»


Dzinumi — Čerepoveca 2008

Čerepoveca, sacensības tika organizētas 22 Martā 2008

437 «Контакт»  

Kategorija «Pastaigas»