Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Наталья Аболина
Maskava   802 «ЮМ» 09:04
Ксения Батуева
Maskava   845 «максюша» 10:30
Илья Гурьянов
Sanktpēterburga   865 «Неолимпийская сборная Ямайки» 11:10
Илья Зибров
Maskava   846 «ТемаTeam» 10:32
Виктор Иванов
Maskava   863 «аднамок» 11:06
Александр Игнатов
Maskava   805 «Красные лисы» 09:10
Анна Кузьмич
Maskava   835 «овощ в помощь» 10:10
Роман Куликов
Maskavas apgabals   834 «kernel panic» 10:08
Игорь Манжай
Maskava   838 «АК МЭИ» 11:58
Маргарита Мещерякова
Maskava   831 «Аквилон» 10:02
Андрей Митрофанов
Maskava   862 «Мурочки» 11:04
Сергей Михалёв
Maskava   860 «МихСер» 11:00
Алексей Петров
Maskava   837 «Второй маршрут» 10:14
Полина Шеметова
Maskava   803 «Солнышки» 09:06
Константин Щербаков
Maskava   832 «Биогеодвижение» 10:04
Arina Tashchilina
Maskava   863 «аднамок» 11:06
Константин Белявский
Maskava   861 «Swoosh» 11:02
Юлия Болотских
Maskava   861 «Swoosh» 11:02
Марина Боровкова
Maskava   808 «Подосинки» 09:16
Екатерина Брюхина
Sanktpēterburga   806 «Отвергнутые Москвой» 09:12
Ксения Булычева
Maskava   805 «Красные лисы» 09:10
Алекс Бунеев
Maskava   836 «СССР» 10:12
Кирилл Витославский
Maskava   830 «Пестрые Дятлы» 10:00
Александра Доброхотова-Майкова
Maskava   861 «Swoosh» 11:02
Владимир Зайцев
Minska   800 «Иностранные странники» 09:00
Тамара Наумкина
Maskava   804 «tomat» 09:08
Аня Сазонова
Maskava   864 «Самочка и Хомяк (ТК МИСиС)» 11:08
Марина Стриженко
Maskavas apgabals   801 «Задумчивое торнадо» 09:02
Павел Фролов
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   807 «MIPT [degene]runner» 09:14
Максим Черей
Maskava   845 «максюша» 10:30
Ярослав Шабанов
Maskava   802 «ЮМ» 09:04
Илья Шаров
Maskava   833 «qwerty1» 10:06
Дмитрий Беккер
Maskava   805 «Красные лисы» 09:10
Алексей Бузинов
Maskava   864 «Самочка и Хомяк (ТК МИСиС)» 11:08
Николай Бунеев
Maskava   836 «СССР» 10:12
Алексей Вышивкин
Maskava   832 «Биогеодвижение» 10:04
Ирина Денисова
Sanktpēterburga   806 «Отвергнутые Москвой» 09:12
Михаил Жаров
Maskava   846 «ТемаTeam» 10:32
Юлия Зайкина
Maskava   837 «Второй маршрут» 10:14
Влас Липовецкий
Maskava   803 «Солнышки» 09:06
Ирина Ляпкало
Maskava   830 «Пестрые Дятлы» 10:00
Игорь Малахов
Maskavas apgabals   800 «Иностранные странники» 09:00
Аня Маслова
Maskava   862 «Мурочки» 11:04
Алексей Мерецков
Maskava   832 «Биогеодвижение» 10:04
Евгений Мещеряков
Maskava   831 «Аквилон» 10:02
Вероника Митрофанова
Maskava   862 «Мурочки» 11:04
Лена Морозова
Maskava   862 «Мурочки» 11:04
Иван Слонов
Maskava   859 «Мука-Люка» 10:58
Иван Стриженко
Троицк МО   801 «Задумчивое торнадо» 09:02
Анна Тарасова
Sanktpēterburga   832 «Биогеодвижение» 10:04
Елена Хилкова
Maskava   805 «Красные лисы» 09:10
Иван Чупышев
Sanktpēterburga   806 «Отвергнутые Москвой» 09:12
Амир Шакуров
Maskava   861 «Swoosh» 11:02
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
800 09:00 Иностранные странники

800

Игорь Малахов

Maskavas apgabals

801 09:02 Задумчивое торнадо

801

Иван Стриженко

Троицк МО

802 09:04 ЮМ

802

803 09:06 Солнышки

803

Влас Липовецкий

Maskava

804 09:08 tomat

804

805 09:10 Красные лисы

805

Дмитрий Беккер

Maskava

Елена Хилкова

Maskava

806 09:12 Отвергнутые Москвой

806

Ирина Денисова

Sanktpēterburga

Иван Чупышев

Sanktpēterburga

807 09:14 MIPT [degene]runner

807

Павел Фролов

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

808 09:16 Подосинки

808

830 10:00 Пестрые Дятлы

830

Ирина Ляпкало

Maskava

831 10:02 Аквилон

831

Евгений Мещеряков

Maskava

832 10:04 Биогеодвижение

832

Алексей Вышивкин

Maskava

Алексей Мерецков

Maskava

Анна Тарасова

Sanktpēterburga

833 10:06 qwerty1
834 10:08 kernel panic

834

Роман Куликов

Maskavas apgabals

835 10:10 овощ в помощь

835

836 10:12 СССР

836

Николай Бунеев

Maskava

837 10:14 Второй маршрут

837

Юлия Зайкина

Maskava

838 11:58 АК МЭИ

838

845 10:30 максюша

845

846 10:32 ТемаTeam

846

Михаил Жаров

Maskava

859 10:58 Мука-Люка

859

Иван Слонов

Maskava

860 11:00 МихСер
861 11:02 Swoosh

861

862 11:04 Мурочки

862

Аня Маслова

Maskava

Вероника Митрофанова

Maskava

Лена Морозова

Maskava

863 11:06 аднамок
864 11:08 Самочка и Хомяк (ТК МИСиС)

864

Алексей Бузинов

Maskava

865 11:10 Неолимпийская сборная Ямайки
Илья Гурьянов

Sanktpēterburga