Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Eduard Gurskiy
Sanktpēterburga   P331 «Lost Peristalters» 10:02
vladimir Pilatsky
Sanktpēterburga   P352 «Pilatsky» 10:44
Kirill Pospelov
Maskava   P311 «По два глоточка» 09:22
Alexey Vasiliev
Sanktpēterburga   P318 «Vas&An» 09:36
Виктория Антонова
  P348 «Ready-Steady-Go!» 10:36
Паша Борисов
Orla   P330 «Имени А.А.Фета» 10:00
Иван Быстров
Sanktpēterburga   P347 «Danone & Vanish» 10:34
Николай Гузев
Maskava   P302 «По глоточку» 09:04
Александр Гурьев
Sanktpēterburga   P303 «Норм» 09:06
Дмитрий Доронин
Maskava   P306 «ХимРар» 09:12
Михаил Иванов
Sanktpēterburga   P331 «Lost Peristalters» 10:02
Олег Иванов
Maskavas apgabals   P311 «По два глоточка» 09:22
Кирилл Лиходедов
Sanktpēterburga   P346 «Explosion Team» 10:32
Михаил Лобанов
Sanktpēterburga   P313 «Polytech Edition» 09:26
Георгий Макухин
Sanktpēterburga   P316 «Без фанатизма!» 09:32
Антон Мальцев
Sanktpēterburga   P331 «Lost Peristalters» 10:02
Игорь Манжай
Maskava   P301 «АК МЭИ» 09:02
Полина Оскольская
Sanktpēterburga   P310 «Велокотики» 09:20
Дмитрий Пахнин
Sanktpēterburga   P304 «Проходимец» 09:08
Алексей Петров
Sanktpēterburga   P310 «Велокотики» 09:20
Надежда Пирожкова
Sanktpēterburga   P312 «Pelumba» 09:24
Сергей Реука
Sanktpēterburga   P314 «Огни Самайна» 09:28
Сергей Семенов
Sanktpēterburga   P349 «OpenAir» 10:38
Фёдор Скорик
Maskava   P301 «АК МЭИ» 09:02
Владимир Стальмаков
  P348 «Ready-Steady-Go!» 10:36
Алексей Трофимов
Ļeņingradas apgabals   P330 «Имени А.А.Фета» 10:00
Михаил Христофоров
Sanktpēterburga   P332 «Гуманитарии» 10:04
Денис Юрьевич
Sanktpēterburga   P303 «Норм» 09:06
Яков Алексеев
Sanktpēterburga   P313 «Polytech Edition» 09:26
Андрей Дахин
Sanktpēterburga   P351 «АМД» 10:42
Надежда Дмитренко
Sanktpēterburga   P307 «НВ» 09:14
Екатерина Зинченко
Sanktpēterburga   P349 «OpenAir» 10:38
Павел Иванов
Sanktpēterburga   P308 «ЮСПА» 09:16
Юлия Иващенко
Sanktpēterburga   P309 «Крылья, Ноги и Хвост!!» 09:18
Павел Котельников
Maskava   P302 «По глоточку» 09:04
Николай Перевёрткин
Sanktpēterburga   P315 «Заводные дедушки» 09:30
Александра Савина
Sanktpēterburga   P314 «Огни Самайна» 09:28
Волков Сергей
Sanktpēterburga   P345 «Искатели приключений» 10:30
Андрей Ан
Sanktpēterburga   P318 «Vas&An» 09:36
Юлиан Андия
Maskava   P306 «ХимРар» 09:12
Александр Астащенко
Sanktpēterburga   P332 «Гуманитарии» 10:04
Юлия Баранова
Sanktpēterburga   P308 «ЮСПА» 09:16
Константин Венков
Sanktpēterburga   P312 «Pelumba» 09:24
Артур Гамбург
Maskava   P311 «По два глоточка» 09:22
Артем Гафнер
Sanktpēterburga   P309 «Крылья, Ноги и Хвост!!» 09:18
Анна Зданович
Maskava   P306 «ХимРар» 09:12
Даниил Капицин
Sanktpēterburga   P347 «Danone & Vanish» 10:34
Дмитрий Козорез
Sanktpēterburga   P332 «Гуманитарии» 10:04
Виталий Купляков
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   P348 «Ready-Steady-Go!» 10:36
Михаил Курицын
Sanktpēterburga   P353 «МышЫ» 10:46
Ольга Никитина
Sanktpēterburga   P307 «НВ» 09:14
Павел Павлов
Maskava   P302 «По глоточку» 09:04
Мария Савина
Sanktpēterburga   P314 «Огни Самайна» 09:28
Антон Солодкий
Sanktpēterburga   P316 «Без фанатизма!» 09:32
Лариса Успенская
Sanktpēterburga   P317 «Lila» 09:34
Георгий Цыганков
Sanktpēterburga   P309 «Крылья, Ноги и Хвост!!» 09:18
Николай Яхонтов
Sanktpēterburga   P315 «Заводные дедушки» 09:30
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
P301 09:02 АК МЭИ

P301

Альпклуб МЭИ , МГТУ им. Н.Э.Баумана
P302 09:04 По глоточку
Павел Павлов

Maskava

P303 09:06 Норм

P303

P304 09:08 Проходимец

P304

Дмитрий Пахнин

Sanktpēterburga

P306 09:12 ХимРар

P306

Юлиан Андия

Maskava

Анна Зданович

Maskava

P307 09:14 НВ

P307

Ольга Никитина

Sanktpēterburga

P308 09:16 ЮСПА

P308

Павел Иванов

Sanktpēterburga

Юлия Баранова

Sanktpēterburga

P309 09:18 Крылья, Ноги и Хвост!!

P309

Юлия Иващенко

Sanktpēterburga

Артем Гафнер

Sanktpēterburga

Георгий Цыганков

Sanktpēterburga

P310 09:20 Велокотики

P310

P311 09:22 По два глоточка

P311

Kirill Pospelov

Maskava

Олег Иванов

Maskavas apgabals

Артур Гамбург

Maskava

P312 09:24 Pelumba

P312

Константин Венков

Sanktpēterburga

P313 09:26 Polytech Edition

P313

Михаил Лобанов

Sanktpēterburga

Яков Алексеев

Sanktpēterburga

СПбГПУ
P314 09:28 Огни Самайна

P314

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

P315 09:30 Заводные дедушки

P315

Николай Яхонтов

Sanktpēterburga

P316 09:32 Без фанатизма!

P316

Антон Солодкий

Sanktpēterburga

P317 09:34 Lila

P317

Лариса Успенская

Sanktpēterburga

P318 09:36 Vas&An
Alexey Vasiliev

Sanktpēterburga

Андрей Ан

Sanktpēterburga

P329 09:58 Alone Stranger

P329

P330 10:00 Имени А.А.Фета

P330

P331 10:02 Lost Peristalters
Eduard Gurskiy

Sanktpēterburga

Михаил Иванов

Sanktpēterburga

Антон Мальцев

Sanktpēterburga

Черная речка , JetBrains
P332 10:04 Гуманитарии

P332

Александр Астащенко

Sanktpēterburga

Дмитрий Козорез

Sanktpēterburga

P345 10:30 Искатели приключений
Волков Сергей

Sanktpēterburga

P346 10:32 Explosion Team
P347 10:34 Danone & Vanish

P347

Иван Быстров

Sanktpēterburga

Даниил Капицин

Sanktpēterburga

P348 10:36 Ready-Steady-Go!

P348

Виталий Купляков

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Раменское , МГЮА им. О.Е.Кутафина , МГТУ им. Н.Э.Баумана
P349 10:38 OpenAir
P351 10:42 АМД

P351

Андрей Дахин

Sanktpēterburga

P352 10:44 Pilatsky

P352

vladimir Pilatsky

Sanktpēterburga

P353 10:46 МышЫ
Михаил Курицын

Sanktpēterburga

P399 14:08 No name